Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co Vám na marihuaně vadí?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

Pohodička Haluze Příspěvek č. 49

Nekdo je ma nekdo ne!!

Je totiz rozdil mezi Halucinacemi, Haluzi, Haluskou, proste kazdy rika necemu jinemu nejak jinak a taky zalezi jestli si na Morave nebo v Cechach.

Ja osobne mam Haluze celkem casto. Ale ne halucinace

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 26-08-2001 v 17:06 PM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hihi
Stálý Člen

Karma uživatele hihi - 83% PěstitelskáKarma uživatele hihi - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 175 

Pohodička ... Příspěvek č. 50

Bidlo: myslím si, že naopak není potřeba zvyšovat dávky a kýbl hulení, abych se zkouřil sem nikdy nepotřeboval. Nebo to beru alespoň ze své zkušenosti po 7letým hulení mi stačí jeden prd a uspokojí mě to daleko víc, než bych vyhulil třeba celý brko. Ale to je asi individuální-na druhou stranu je pravda, že čím dýl kouříš tím kouříš lepší vzorky, protože se neustále zdokonaluješ v pěstování, ale rozhodně jich nehulíš kvanta.

Mějte se good
Zdarec

Old Post 27-08-2001 v 08:51 AM
hihi je offline   Profil uživatele hihi   Find more posts by hihi   Foto galerie člena hihi   Click here to Send hihi a Private Message   Add hihi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dave UBG
Nový Člen

Karma uživatele Dave UBG - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 51

Kouřím pravidelně tři roky.Ty první pocity na začátku už asi nepřijdou.Oči, kterými jsem pozoroval svět v pubertě byli zavřené,marihuana mi je pomohla otevřít.Ale nemůžete chtít aby se pořád znovu a znovu otevírali.
Moji přátelé jsou již v zaměstnání a já jediný jsem na vysoké.Takže když mají čas oni, nemám ho já a naopak. Proto jsem začal kouřit sám,kdy to právě vyhovovalo mně.Ze začátku to bylo super.Nikdo vás nerušil,mohl jste se věnovat naplno svým úletům,měnit okamžitě situaci podle svých pocitů.Nemusíte brát ohledy na druhé.Jenže za třičtvrtě roku trávení času sám se svými myšlenkami jsem se začal uzavírat čím dál tím víc do sebe.Neschopnost komunikace s ostatními lidmy byla už dost krytická.Začaly mi stále více vadit drobné chyby na mých přátelích,které jsem samozřejmě zveličoval.To víte,když jste sám, jste dokonalý.Velice mi zesílilo ego.Když jsem si dal prdíka,nedokázal jsem se uvolnit a neustále jsem se hrabal myšlenkami ve své hlavě a dělal jsem si v ní pěknej chaoz.Jednou jsem si udělal výlet na čajíčku ze stovky hub.Byl jsem doma byla noc,ležím si v postely,pocity odloučení těla od duše.Vstup do prostoru kde není čas ani rozměr.Z uplynulého období jsem se ale dostal na dost silnej bed trip a málem jsem to nerozchodil.Vize že Metrix je skutečnost ,stejně tak Svěrákův Akumulátor a jíné.A potom se mi ten živůtek zhroutil úplně.Byla nutná pauza a mnohonásobné utěšování,že to byl jen bed trip.
Asi si řeknete blázen sto hub.Myslel jsem si do té doby že mám halucinogeny už na háku a je to v pohodě.
Závěr:drogy jsou fajn,ale velice ovlivňují psychyku člověka a kdo s nima začíná experimentuje tak ať si nejdřív o nich aspoň něco přečte.To platí i o marihuaně. Neinformovanost je největší nepřítel.

Old Post 01-09-2001 v 14:52 PM
Dave UBG je offline   Profil uživatele Dave UBG   Find more posts by Dave UBG   Foto galerie člena Dave UBG   Click here to Send Dave UBG a Private Message   Add Dave UBG to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Dave UBG! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

!... Příspěvek č. 52

no dát si 100 lysek to je vakt krutej nářez, do toho bych asi nešel, i když je mám velice rád, myslim že 20 až 30 bohatě stačí k radosti, dej si pozor nebo skončíš v pakárně, několik mích kámošů už takhle dopadlo, bohužel

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 01-09-2001 v 18:48 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ingeborg
Stálý Člen

Karma uživatele Ingeborg - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 53




[Edited by Ingeborg on 05-09-2001 at 02:09 PM]

Inge

Old Post 03-09-2001 v 08:20 AM
Ingeborg je offline   Profil uživatele Ingeborg   Find more posts by Ingeborg   Foto galerie člena Ingeborg   Click here to Send Ingeborg a Private Message   Add Ingeborg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ingeborg
Stálý Člen

Karma uživatele Ingeborg - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 54

Sorry, chtěla jsem to poslat do pošty, ale nějak se mi to nepodařilo ...

Inge

Old Post 03-09-2001 v 08:22 AM
Ingeborg je offline   Profil uživatele Ingeborg   Find more posts by Ingeborg   Foto galerie člena Ingeborg   Click here to Send Ingeborg a Private Message   Add Ingeborg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shamanjai
Stálý Člen

Karma uživatele shamanjai - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 55

Jo ty žravky, jo, to je to , co mě taky štve. Přejím se prasknutí...

- - - ShamanJai - - -

"scars hidden inside..."

Old Post 08-09-2001 v 14:26 PM
shamanjai je offline   Profil uživatele shamanjai   Find more posts by shamanjai   Foto galerie člena shamanjai   Click here to Send shamanjai a Private Message   Add shamanjai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hihi
Stálý Člen

Karma uživatele hihi - 83% PěstitelskáKarma uživatele hihi - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 175 

Pohodička ... Příspěvek č. 56

ShamaJai: nemáš něco společnýho s Brněnskou Insánií >> dle toho astrálního kouře

Mějte se good
Zdarec

Old Post 11-09-2001 v 09:45 AM
hihi je offline   Profil uživatele hihi   Find more posts by hihi   Foto galerie člena hihi   Click here to Send hihi a Private Message   Add hihi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shamanjai
Stálý Člen

Karma uživatele shamanjai - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 88  

To hihi... Příspěvek č. 57

tak to nemám ((

- - - ShamanJai - - -

"scars hidden inside..."

Old Post 11-09-2001 v 16:05 PM
shamanjai je offline   Profil uživatele shamanjai   Find more posts by shamanjai   Foto galerie člena shamanjai   Click here to Send shamanjai a Private Message   Add shamanjai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubanec
Nový Člen

Karma uživatele Kubanec - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 18 

Pohodička Příspěvek č. 58

Pamětˇ,rakovina a zasranej teploš,kterej se teprv rozhodne jestli sklidí moje milovaný kytí

Kubanec

Old Post 20-09-2001 v 12:17 PM
Kubanec je offline   Profil uživatele Kubanec   Find more posts by Kubanec   Foto galerie člena Kubanec   Click here to Send Kubanec a Private Message   Add Kubanec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubanec
Nový Člen

Karma uživatele Kubanec - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 18 

Pohodička halucinace Příspěvek č. 59

Maestro 007:
přemýšlel sem o halucinacích a jejich navozování,jde jenom o myšlenkový pochody.Takže si stačí dát kyselinu,najít cestu a jít po ní

Kubanec

Old Post 20-09-2001 v 12:22 PM
Kubanec je offline   Profil uživatele Kubanec   Find more posts by Kubanec   Foto galerie člena Kubanec   Click here to Send Kubanec a Private Message   Add Kubanec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 60

Uzivam (nejenom hulenim) travu neco pres 4 roky a vsechny vyrceny moudra jako - nikdy uz to nebude to co poprve, nese to ssebou nejen dobry stranky "prokouknuti veci" apod. - musim potvrdit. Rozhodne si myslim, ze je na setkani s jakejmakoliv latkama, ovlivnujici lidskou psychiku cas - vim, v dnesni dobe jsou ty "hodne mlady"(proste deti ) ve svym jednani tak o 4 roky dal, nez byla moje generace, fajn - muzou se driv milovat, proste driv bejt ve vsem "dospely", ale i "jenom" s travou, by se rozhodne nemelo zacinat drive, nez v 16, protoze to u takovyho "psychicky nevyzralyho clovicka" muze v hlave nadelat leckdy peknou paseku - nemyslim neco jako zdebilneni, ale ono staci, kdyz si treba uvedomi v 15 to, co by normalne mel tak ve 20 a staci to - najednou kvuli tomu, jak vidi zivot - kvuli svymu jednani, kolem sebe nema zadny kamose, zadny iluze...

Jinak, uceni, to jak uz se mnohokrat reklo, opravdu neprospiva - ja treba kdyz mam delat na VS nejaky hodne dulezity zkousky, tak pred tim nejakou delsi dobu vubec nehulim...

Old Post 24-12-2001 v 00:41 AM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Do žádné řeky se nedá vstoupit dvakrát. Příspěvek č. 61

A tak první jointy i první cigarety se dají dobře zapamatovat. Jak se zamotá hlava, svět se měkce zhoupne a začne být úplně jiné místo. Jenomže zevšední i nevšední. Někdo to řeší "nášupem" někdo změnou užívané drogy, ale již nikdy to nebude znovu poprvé. Každý jsme pro tuto oblast lidské činnosti panicem pouze jedenkrát a tak si to vychutnejte.
BTW, na trávě mi nejvíce vadí její příležitostný nedostatek.

Kdo nehulí s námi...!

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 24-12-2001 v 04:27 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weedpolis
Stálý Člen

Karma uživatele weedpolis - 35% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 59 

Dotaz Příspěvek č. 62

Zdarec lidi, můžete mi prosím někdo odpovědět na otázku?Zajímalo by mě, za jak dlouho poznám změnu, když dejme tomu budu hulit 1x týdně a to už dělám měsíc, nebo dva?

-kdo nehulí, ať první hodí kamenem-

Old Post 25-12-2001 v 09:46 AM
weedpolis je offline   Profil uživatele weedpolis   Find more posts by weedpolis   Foto galerie člena weedpolis   Click here to Send weedpolis a Private Message   Add weedpolis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KLKOV
Stálý Člen

Karma uživatele KLKOV - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 38 

Příspěvek č. 63

Na hulení mi vadí, že už si nemám, co říct s lidma, co nehulej. Třeba s rodičema jsem musel strávit vánoce a raději jsem řekl, že jsem přežranej a že jdu spát. Ještě o prázdninách to bylo v pohodě, hulení málo takže čistej mozek, ale ještě dneska nemam otrhaný všechny kytky, protože jsem každej den zkouřenej, ráno se budim zpatlanej a ve škole první 2 hodky všechny fakuju, protože mě to tam sere. Ale jinak je ganja skvělá věc, co otevře oči, když žijete jako idiot, ale nesmí se to přehánět jinak zapomenete jaký to je, když se probudíte a těšíte se, co novej den přinese.

KLKOV

Old Post 25-12-2001 v 12:30 PM
KLKOV je offline   Profil uživatele KLKOV   Find more posts by KLKOV   Foto galerie člena KLKOV   Click here to Send KLKOV a Private Message   Add KLKOV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 64

Neco takoveho jsem chtel take napsat. Neni naskodu mit obcas trochu vetsi mnozstvi krve v THC..

K+

Old Post 25-12-2001 v 15:54 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-04-2013 - Test: Co víte o marihuaně? - 37 odpovědí
22-05-2005 - Cena marihuany v holandsku - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5271420 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív