Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » hromadna objednavka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 49

takže před pár dny mi dorazil HOG za pár dní ho rozjedu

Old Post 03-01-2009 v 16:19 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 50

HOG rozjeto z 10semen prasklo 7 což je slušné za 10dní přepínám flose na květ na focení není čas takže fotky budou až z finále počet samic prozradím cca za 30dní připomínám že ve hře je 5 rostlin

Old Post 10-01-2009 v 19:34 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 51

mental floss máme dvě samičky tři samce zato u hoga ze sedmy už jsou čtyři mutanti

Old Post 25-01-2009 v 12:52 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 52

na stránkách dr chronic se objevil GBxBB v pondělí pošlu o něj poslední pokus tak držte palce zbylo 50doláču tak co snima zbytek docvakám

Old Post 05-02-2009 v 15:31 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 53


takže nějaké info a hlavně foto vím vleče se to ale nepřízen osudu při nedoručení první várky semnínek nám to celé skoplikovala musel jsem řešit kde objědnat hoga a hlavně čekat až ho tam budou mít aby se nestalo to že se to zase stratí po domluvě s plhou jsem odstoupil od objědnávky GBxBB poněvač serioznost dr chronic je nějaké podivná často se stává že semínka nechodí v orig balení a taky je mi záhadou kde sebrali GBxBB když se jednalo o limitovanou seri a chimera ukončila svou činost ale o své peníze nebo spíše ten 3model nepříjde te jen s plou vyberem něco jného klidně drahého rozdíl do cvakám

fota jsem chtěl dát až uplně na konec až bude dokvetíno a u hoga známé pohlavý a dokvetíno ale objevili se pochybnosti o mé serioznosti tak jsem byl nucen dukazy poskytnout dříve takže nejprve dvě foto mental flosu upozornuji jedná se o 30den květu a druhé pheno vypadá zatím na lepší jinak jsem schopen poskytnout obě phena už ted a po celou dobu než se ozvou všichni zůčastnění fota matek sou také jen jsem je byl línaej vyndat z mé jungle takže jen pohled na to jak se jim daří

Old Post 23-02-2009 v 19:56 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 54



ještě

Old Post 23-02-2009 v 20:21 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 55



ted HOG mám tam 3 krásné kytky ze dvou odebrány řezy na pohlavní testy a taky list z jednoho mutannta ze sedmi prasklích semen pokračovali v růstu 5 a 2 se zastavili asi na 1až2cm a uhnili z 5 co pokračovalo 2 byli totálně nepoužitelní skroucené listy nesmyslná mutace čepelí mutace listu viz foto

Old Post 23-02-2009 v 20:27 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 56


ještě

Old Post 23-02-2009 v 20:29 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 57



pohled na matky flose v mé matkárně jsou to ty krajní v pravo

Old Post 23-02-2009 v 20:31 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 58

ahoj Hary a vsichni.
Zajimalo by me jak u tebe dopadl ten Hog, nemohl bys o tom neco postonout pripadne i fotky kytek v kvetu? diky...
Ja jen, ze The Hog byla jedna z nejhorsich, ne, opravdu nejhorsi genetika jakou jsem kdy jela (totalni sativa, kazda samice hermafrodit, minimalni vynos smradlaveho stiplaveho huleni) a to jsem po sobe jela 2 packy semen se stejnym vysledkem! To same Bubblegum proste THSeeds velmi velmi zklamali...takze by me zajimalo jak to dopadlo tobe.
Diky

C4, Sweet Mendobog, Crystal..growcubes party Bio selectah! outdoor2005 Mr.Sandman´s BA, Nbr, PKxBS, HazexNLand C4 dream explosives!!!11 Flying Dutchmen's Girlzzz... Thaitanic, HDF, Bubblegum grow
old school threads

A soul in tension thats learning to fly
Condition grounded but determined to try
Cant keep my eyes from the circling skies
Tongue-tied and twisted just an earth-bound misfit, I


Old Post 01-03-2009 v 08:59 AM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 59

Ahoj paní rád ti odpovím i když bych řekl že si to udělal za mě a asi by si ten tvůj příspěvek měl přečíst člen co mě osočil z toho že chtěl fota a nevěřil mi že semena za 100DOLÁČŮ MOHOU BÝT NEKVALITNÍ!!!!!! musím s tebou jen souhlasit THSeeds za poslední dobu no spíš věčinou velká nespokojenost hoga jsem sice ještě nekvetl zatí máme jednu smici takže na to dojde ale jak píši na hoře samotné klíčení a kvalita klíčku velice nekvalitní to nemluvím o zerogravity které jsem měl také 2pack a nestačil jsem se divit psali 100%indica z 18prasklích semen 18 mega sativy ale mega a kvalita hrůza dále jsem měl od nich 3pack sage hledal jsem grál našel jsem jen sklamání takže někdy před 6 lety co jsem narazil na sege kterého mám do ted jsem od nich neměl nic dobrého jo vlastně mendochinomendes to bylo slušné jinak jak píšu jsou pro mě spíš sklamáním uvidíme ted jinak bych chtěl upozornit na serioznost nebo nevím jestli to není naší poštou dnes mi psal kámoš že od dr.chronic mu nepřišli semena mě sice před tím hog a ještě nejaké modely přišili ale z 5 modelů byl jen jeden v orig balení takže co se v posldní době děje je smutné ted už jen alien tam za tím spokojenost

Old Post 01-03-2009 v 22:04 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 60

Tak to je smutne.. THseeds sucks...to jak rikas o te Zerogravity tak to je to same jako s Hogem. Taky psali, ze indica a pritom vsechny samice z 2 packu byly vycahle sativy se skoro nulovym vynosem a jeste hermafroditi!
No sileny...ja uz taky prestavam verit vsem seedbankam, jediny kdo me nikdy nezklamal byl Flying Dutchmen (teda v dobe kdy jeste nepatril pod Sensi Seeds, ted uz se taky bojim tam objednavat..), Bog Seeds a Joey Weed Seeds. A mohu potvrdit ze growshopalien je v pohode, resp. nemela jsem s nimi nikdy problem. Dr.Chronic nemuzu posoudit, ale co jsem tak slysela, tak spouste lidem od nich semena neprisla. Jedna moje kamaradka tam udelala objednavku za velkej ranec a dodneska nevidela semena ani svoje penize. Fakt husty..

C4, Sweet Mendobog, Crystal..growcubes party Bio selectah! outdoor2005 Mr.Sandman´s BA, Nbr, PKxBS, HazexNLand C4 dream explosives!!!11 Flying Dutchmen's Girlzzz... Thaitanic, HDF, Bubblegum grow
old school threads

A soul in tension thats learning to fly
Condition grounded but determined to try
Cant keep my eyes from the circling skies
Tongue-tied and twisted just an earth-bound misfit, I


Old Post 02-03-2009 v 12:41 PM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
apfel
Stálý Člen

Karma uživatele apfel - 100% PěstitelskáKarma uživatele apfel - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 61

Moje čerstvá zkušenost s Dr Chronikem: Objednávka za 180 euro, měsíc se mě ty kurvy neozvaly a po pár mejlech, kde už jsem jim nadával do sviní se mně uráčily napsat, že se omlouvaj, moje peníze našly a že to posílaj. Takže z půlky mám vyhráno, snad to dojde..

super optickej klam!!!

Old Post 07-03-2009 v 22:51 PM
apfel je offline   Profil uživatele apfel   Find more posts by apfel   Foto galerie člena apfel   Click here to Send apfel a Private Message   Add apfel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Storm
Stálý Člen

Karma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 62


2 vrrn,Hary:

S THseeds zas tak špatný zkušenosti nemam.Nejdřív jsem měl od Haryho Sage, ta byla výborná a před časem jsem objednal Sage'n'Sour(Sage x Sour Diesel)-viz foto.A velmi mile mi překvapila.Chuť a vůně výborná a hlavně silná sativovitá zhulenost.Nechal sem si i matku.

OUTDOOR2006-Nigeria Nightmare, Shaman, Durban poison, Sadhu, Swazi skunk, Neville haze x Jack Herrer,Willie Nelson, Passion 1....
Home - made hašiš za 1hodinu pomocí plynu do zapalovače

Old Post 10-03-2009 v 21:28 PM
Storm je offline   Profil uživatele Storm   Find more posts by Storm   Foto galerie člena Storm   Click here to Send Storm a Private Message   Add Storm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 63

nevypadá to špatně ale kvalita u THseds šla nepochybně dolu už jen to že uvádějí 100%indiky a jsou z toho mega sativy jinak z tvé fotky mi to zase příjde že podobnos jejich krosu v poslední době je strašne podobá což mi příjde divné sama vrrnka může potvrdit že HDF má hodně podobné palice jako ten tvůj SAGE X Sour Diesel a na fotce u Thseeds vypadá podobně i HOG


a ted k věci mental flos je dokončen 2phena 2pheno je daleko lepší krásně zbarvené do fialova vynosnější do konce týdne nafotím dám sem takže MF můžu už expedovat hoga máme jen jednu matku vekké sklamání tu pojedu cca za 3týdny

Old Post 17-03-2009 v 09:35 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 64



takže pheno jedna co napsat výnos menší osypanost troch větší než u phena dvě co mě překvapilo téměř bez zápachu palčky jsou tvrdé ale čekal jsem více ale bylo to pěstováno v 1l květináči a troch jsem je zanedbával v růstu takže bych určitě z nejakým odsuzováním počkal fota:::

Old Post 19-03-2009 v 19:19 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-02-2017 - Hromadna objednavka a selekce?TOP odrudy... - 86 odpovědí
13-08-2014 - Hromadná objednávka - 4 odpovědí
16-01-2010 - svk obiednavka - 51 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1076050 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív