Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » banka CH9 FemaleSeeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
opicak
Nový Člen

Karma uživatele opicak - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 9 

banka CH9 Příspěvek č. 1

Hoj vsem,zna nekdo tudle banku http://www.feminisedseeds.nl/?Myslim tim jestli uz nekdo jel jejich semena.Maji zajimave crossy a na icmagu docela kvalitni reporty.K deseti semenum davaj jeste tri navic sice long haze ale co uz.Dik predem za info

Old Post 26-11-2008 v 12:05 PM
opicak je offline   Profil uživatele opicak   Find more posts by opicak   Foto galerie člena opicak   Click here to Send opicak a Private Message   Add opicak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LemonJelly
Stálý Člen

Karma uživatele LemonJelly - 51% PěstitelskáKarma uživatele LemonJelly - 51% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 2

Podobne by som sa rad opytal tunajsich growerov na skusenosti s ponukanymi semenami.
Osobne som v pondelok objednaval a vo stvrtok som to mal uz v schranke - teda su docela rychly Platit sa da iba kartou, co mne ale vyhovuje. Postovne je dost lacne - 3 €.
Navyse ponukaju freebies podla vlastneho vyberu.
Osobne som bral 5pack Power Plant + 5pack Super Haze,
ako bonus som poziadal Red Colombian a ten mi aj poslali, presne 5 fazul Vsetkych 15 semien pekne velkych a dobre vyfarbenych. Zabalene tiez precizne.
Teda z hladiska servis im davam 1.
Este uvidim ako dopadne grow

Save paper - think before you print.
music rules, yeee
I Scream, You Scream, We All Scream for Ice Cream.
Je zásadný rozdiel medzi expertom a odborníkom. Jeden vie o hovne všetko, druhý vie o všetkom hovno.
ASSHOLE is not an alternative lifestyle!!!

Old Post 05-02-2009 v 19:47 PM
LemonJelly je offline   Profil uživatele LemonJelly   Find more posts by LemonJelly   Foto galerie člena LemonJelly   Click here to Send LemonJelly a Private Message   Add LemonJelly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šlajs
Stálý Člen

Karma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 3

[účet odstraněn]

Old Post 06-02-2009 v 17:22 PM
Šlajs je offline   Profil uživatele Šlajs   Find more posts by Šlajs   Foto galerie člena Šlajs   Click here to Send Šlajs a Private Message   Add Šlajs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Šlajs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LemonJelly
Stálý Člen

Karma uživatele LemonJelly - 51% PěstitelskáKarma uživatele LemonJelly - 51% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 4

To Šlajs: Maju to zabalene v takom spešl baleni. Urcite by bolo poznat, keby to niekto otvoril. Takze no problem.

Save paper - think before you print.
music rules, yeee
I Scream, You Scream, We All Scream for Ice Cream.
Je zásadný rozdiel medzi expertom a odborníkom. Jeden vie o hovne všetko, druhý vie o všetkom hovno.
ASSHOLE is not an alternative lifestyle!!!

Old Post 07-02-2009 v 01:01 AM
LemonJelly je offline   Profil uživatele LemonJelly   Find more posts by LemonJelly   Foto galerie člena LemonJelly   Click here to Send LemonJelly a Private Message   Add LemonJelly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtiiisek
Stálý Člen

Karma uživatele vojtiiisek - 70% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 5

Cus..nema nekdo zkusenost s ch9 super haze ??
Objednal jsem je tak me zajima co by z toho mohli byt.thax

Old Post 14-02-2009 v 14:36 PM
vojtiiisek je offline   Profil uživatele vojtiiisek   Find more posts by vojtiiisek   Foto galerie člena vojtiiisek   Click here to Send vojtiiisek a Private Message   Add vojtiiisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtiiisek
Stálý Člen

Karma uživatele vojtiiisek - 70% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 6

tak že dnes mi přišli semínka přišlo CH9 Super Haze je jich pět tak uvidíme co z toho vzejde..objednával jsem je minulej týden v úterý.takže týden cesta to je v klidu..poslali to v bublinkách takže se jim nic nestalo, i když je ten obal takovej trošku promáčklej jak kdyby na to dal někdo něco těžkýho snad to bude ok..na obálce nejde poznat odkud to je.doporučuju CH9 seedbanku!!!

Old Post 16-02-2009 v 19:32 PM
vojtiiisek je offline   Profil uživatele vojtiiisek   Find more posts by vojtiiisek   Foto galerie člena vojtiiisek   Click here to Send vojtiiisek a Private Message   Add vojtiiisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pindulinka
Stálý Člen

Karma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 7

No kamarade super haze obsahuje znamy ed rosenthal super bud. To je docela zajimavy imho.
Vypestoval jsem par "jack" od CH9 a byl jsem spokojeny.
dej vedet jak to dopadne.
zdar
P.

pisu jako magor protoze jsem odjinud

Old Post 17-02-2009 v 20:03 PM
Pindulinka je offline   Profil uživatele Pindulinka   Find more posts by Pindulinka   Foto galerie člena Pindulinka   Click here to Send Pindulinka a Private Message   Add Pindulinka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pindulinka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šlajs
Stálý Člen

Karma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 8

[účet odstraněn]

Old Post 09-03-2009 v 14:02 PM
Šlajs je offline   Profil uživatele Šlajs   Find more posts by Šlajs   Foto galerie člena Šlajs   Click here to Send Šlajs a Private Message   Add Šlajs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Šlajs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LemonJelly
Stálý Člen

Karma uživatele LemonJelly - 51% PěstitelskáKarma uživatele LemonJelly - 51% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 9

Myslim, ze by pripadnych zaujemcov o grow mohlo toto zaujimat: http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=81027&page=1
Samozrejme Google toho vyhodi o este ooooomnoho viac.

To IqTyq: Ak mas nejake dobre linky ku cubingu, tak prosim postni. Nejako sa mi teraz nedari najst nic poriadne. Vdaka.

Save paper - think before you print.
music rules, yeee
I Scream, You Scream, We All Scream for Ice Cream.
Je zásadný rozdiel medzi expertom a odborníkom. Jeden vie o hovne všetko, druhý vie o všetkom hovno.
ASSHOLE is not an alternative lifestyle!!!

Old Post 09-03-2009 v 17:12 PM
LemonJelly je offline   Profil uživatele LemonJelly   Find more posts by LemonJelly   Foto galerie člena LemonJelly   Click here to Send LemonJelly a Private Message   Add LemonJelly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outlord
Nový Člen

Karma uživatele outlord - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 10

Seruste....chcel som skor napisat len som nemal cas tak pisem teraz ...objednaval som si semena Mixed....kde je jack,hashplant,jack/plant...
pekne semena zrele hnede velke cize spokojnost uricte....a hlavne to rychlo doslo co som bol teda prekvapeny....poslali to 28.2. a doslo mi to 6.3.

a iba obalka bublinkova a vnutri semena z vizitku o kliceni navodik neaky proste spokojnost este uwidime GROW jak dopadne soy

Old Post 10-03-2009 v 16:50 PM
outlord je offline   Profil uživatele outlord   Find more posts by outlord   Foto galerie člena outlord     Add outlord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dolfa
Stálý Člen

Karma uživatele Dolfa - 31% PěstitelskáKarma uživatele Dolfa - 31% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 11


Objednal jsem 18.03. večer, do 20 min. přišla odpověď od Worldpay o transakci a za tři minuty posílá Pete potvrzení objednávky. 20.03. semena odeslána z Francie. Dnes přišly v bublinkové obálce rychlost vyřízení velmi dobrá. Objednáno: Humboldt, Mendocino, Hashplant a jako dárek jsem vybral Female mixed. Jen doufám, že to moc nepotloukli razítkama, poškozená se nezdají, ale je vidět prolisy od ostatních semen jak ležely na sobě. Klíčit dám o víkendu, nemám vysterilizovány sadbovací květináče (klíčím rovnou v hlíně).

EDIT: Tak dnes je to 41 dní od naklíčení (počítáno od vzití semínka do ruky). Nakonec jsem naklíčil na buničině tak jak dřív a potom šup do hlíny. Hlína Plag. Royality Mix. Měl jsem trochu problém s pH, teče mi teď z kohoutku 8 pH a já jel podle loňského schématu kdy bylo 7 pH. No, moc se to holkám nelíbilo a chvilu trvalo než jsem přišel na to kde soudruzi dělají chybu. Do první zálivky jsem přidal Trichodermu. Současná výška je 18 - 24 cm a počet pater 7- 8. Větví se dobře samy od sebe a protože je chci vidět v "originále", zaštipovat nebudu. Hnojeno jednou, poloviční dávkou Alga-Grow. Světlo MH 400W, vlhkost ze začátku 80 - 90%, deď sníženo na 60 - 70%, teplota do 23 stupňů, pěstební místnost je část sklepa. Možná by nebylo marný založit trýd, ale časově jsem na tom blbě tak uvidím. Tak ať Vám to roste a zelená.
Dolfa

Naposledy upravil Dolfa 11-05-2009 v 11:48 AM

Old Post 24-03-2009 v 16:55 PM
Dolfa je offline   Profil uživatele Dolfa   Find more posts by Dolfa   Foto galerie člena Dolfa   Click here to Send Dolfa a Private Message   Add Dolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LemonJelly
Stálý Člen

Karma uživatele LemonJelly - 51% PěstitelskáKarma uživatele LemonJelly - 51% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 12

Nemam vela casu momentalne zakladat thread, ale snad sa k tomu neskor dokopem.
Z vyssie uvedenych semien ( 3 odrody po 5 fazul ) vyklicili vsetky,
rast bezproblemovy, optimalne sa vetvia aj bez zastipovania a pred tyzdnom 2/3 osadentva ukazali prve chlpky.
Zatial spokojenost.
Ale vysledny ortiel ohladom genetiky prinesiem az po kose

Save paper - think before you print.
music rules, yeee
I Scream, You Scream, We All Scream for Ice Cream.
Je zásadný rozdiel medzi expertom a odborníkom. Jeden vie o hovne všetko, druhý vie o všetkom hovno.
ASSHOLE is not an alternative lifestyle!!!

Old Post 13-08-2009 v 17:16 PM
LemonJelly je offline   Profil uživatele LemonJelly   Find more posts by LemonJelly   Foto galerie člena LemonJelly   Click here to Send LemonJelly a Private Message   Add LemonJelly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-09-2013 - Female Seeds - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9797270 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív