Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » hromadna objednavka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 33

já právě taky

Old Post 21-08-2008 v 19:57 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 34

tak nic ani ty krvy nemají tu slušnost odpovědět na email no co jednou to musel přijít ještě že "jen"80D jinak letos to je celé píčou ke zdi když už to příjde tak to neklíčí nebo to je šrot takže kdo si vezme na starost objědnávku těch 2modlů at pošle do PM adresu já mu pošlu doláče já už to objednávat nebudu jak jsem psal nemám na to nervy jen bych to asi objědnal rada pro objědnávajícího od alienu a vzal bych místo toho MF to GB

Old Post 26-08-2008 v 16:37 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BENJAMIN LINUS!
Stálý Člen

Karma uživatele BENJAMIN LINUS! - 93% PěstitelskáKarma uživatele BENJAMIN LINUS! - 93% PěstitelskáKarma uživatele BENJAMIN LINUS! - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 35

před měsíem jsem dopadl jak vy ale od DR.chronic sice odpvěděli na email že jim penze došli ale mě semínka už né

Old Post 31-08-2008 v 13:29 PM
BENJAMIN LINUS! je offline   Profil uživatele BENJAMIN LINUS!   Find more posts by BENJAMIN LINUS!   Foto galerie člena BENJAMIN LINUS!   Click here to Send BENJAMIN LINUS! a Private Message   Add BENJAMIN LINUS! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36

Kluci doporučuju si radši pro ty semena zajet do rakous.Brňáci to maj skoro za rohem.Ta tisícovka za palivo je určitě příjemnější než měsíc přešlapování před poštovní schránkou a zůstat bez semen a peněz

Naposledy upravil 01-09-2008 v 11:14 AM

Old Post 01-09-2008 v 11:09 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šlajs
Stálý Člen

Karma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 37

[účet odstraněn]

Old Post 01-09-2008 v 12:44 PM
Šlajs je offline   Profil uživatele Šlajs   Find more posts by Šlajs   Foto galerie člena Šlajs   Click here to Send Šlajs a Private Message   Add Šlajs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Šlajs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38

Šlajs: jen jedna z možností jak se vyhnout posíláním peněz v obálce.Jestli hledáš něco konkrétního zkus se s nějakym dýlerem domluvit.Líná huba... A nebo si vybrat něco z jejich nabídky genetik
konec ot

Old Post 01-09-2008 v 17:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 39



takže první model je doma tím to bych chtěl poděkovat jednomu prozatím raději nejmenovnému členovy který v Uk semena objědnal zaplatil a mě přeposlal jen škoda že pošta se o5na semenech podepsal 3byly rozdrcené a kvalita semen není také žadný zazrak jsou strašně malé a 2nedozrálé dnes jsem je dal na klíčit tak uvidíme zde jsou fota

Old Post 15-09-2008 v 10:30 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 40



ted si nejsem jistý jestli chimera dává 11semen bylo jich tam totiž 11 a tak jsem chtěl podotknout že onen dárce nám chtěl objednat i GRAPEFRUIT x BLUEBERRY a i jeho seedboutique obložilo a a nic neposlalo tak nevím nevím co se v butique děje

Naposledy upravil hary 15-09-2008 v 20:06 PM

Old Post 15-09-2008 v 10:39 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bretz
Stálý Člen

Karma uživatele Bretz - 45% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 41

Hosi ak mate este miesto v teame tak idem aj ja .......... keby cosi tak PM ....... THX

Old Post 15-09-2008 v 11:49 AM
Bretz je offline   Profil uživatele Bretz   Find more posts by Bretz   Foto galerie člena Bretz   Click here to Send Bretz a Private Message   Add Bretz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 42

takž e z8 prasklo 5 co je slušní a jsou to krásné a vitální klíčky další info časem :

Old Post 21-09-2008 v 20:23 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 43

jen malé info naší pětici se daří skvěle mám stáli ty dolary na ty další modely jen nemám dovahu nic objědnávat poštou mám slíbeno od kámoše že za měsíc jede do Nl když tam budou mít alespon to hog tak ho přiveze už jsem i přemýšlel vzít něco iného ta bleberrystím grapefrujtem je asi na vždy v hajzlu

Old Post 15-10-2008 v 11:35 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šlajs
Stálý Člen

Karma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 44

[účet odstraněn]

Old Post 15-10-2008 v 15:43 PM
Šlajs je offline   Profil uživatele Šlajs   Find more posts by Šlajs   Foto galerie člena Šlajs   Click here to Send Šlajs a Private Message   Add Šlajs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Šlajs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 45

ok tak vezmem tu

Old Post 16-10-2008 v 10:16 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BENJAMIN LINUS!
Stálý Člen

Karma uživatele BENJAMIN LINUS! - 93% PěstitelskáKarma uživatele BENJAMIN LINUS! - 93% PěstitelskáKarma uživatele BENJAMIN LINUS! - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 46

koukal jsem jak se buotiq rozjel spousta nových firem a taky jak jsou trapný greenhouse co tam předvádějí za akce s barevnýma paky to už je mega komerce a ubohost měli by se spíš soustředit na kvalitu svích produktů ted jsem měl od nich arjan's haze a el nino a musím říc že propadák kde ty zlaté časy jsou ale kvůli tomu nepíši spíš proto abych O5 pukázal na neserioznost seedboutigue O5 mo odnich nepřišla objědnávka a O5 žádná odpověd na email

Old Post 19-10-2008 v 21:35 PM
BENJAMIN LINUS! je offline   Profil uživatele BENJAMIN LINUS!   Find more posts by BENJAMIN LINUS!   Foto galerie člena BENJAMIN LINUS!   Click here to Send BENJAMIN LINUS! a Private Message   Add BENJAMIN LINUS! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 47

dnes jsem ostříhal řety na zakoření a rozlišení pohlavý jinak BJ naprosto souhlasím dobrej postřech

Old Post 02-11-2008 v 21:14 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 48

takže mám 5x zakořeněno ted je nechám měsíc na růstu a pak plnohodnotně vykvéct jak samce tak samice samozřejmě každé zvlášt když bude silný smec udělám 2selkci když né musíme se spokojit s S1 a potom rozdám phena myslím si že stějně z 5semen to nemá cenu nák závratně selektit no uvidíme ted bude 3 měsíce klida pak napíšu a dám i foto vlastně né ozvu se cca po 1,5měs jak je to s pohlavím jo a ještě jedna věc v pondělí objědnávám hog od alienu mají ho v akci 74e a prý posílají spolehlivě

Old Post 21-11-2008 v 16:32 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-02-2017 - Hromadna objednavka a selekce?TOP odrudy... - 86 odpovědí
13-08-2014 - Hromadná objednávka - 4 odpovědí
16-01-2010 - svk obiednavka - 51 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8464130 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív