Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » CSR=CR+SR Crazy or really idea???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 49


a to je tak vse co k tomu mam ...

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 29-04-2007 v 21:12 PM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 50

hlboko sa vám ospravedlňujem, že mi kydanie z vašej strany na môj štát nepripadalo vtipné a reagoval som prehnane

Old Post 29-04-2007 v 21:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 51

btw. Trochu OT...... Otázka na kterou hledám odpověď už déle.... Proč je každý ukrajinec ostříhán na ježka? to nechápu,,,,,

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Naposledy upravil Mr. Figaro 29-04-2007 v 21:29 PM

Old Post 29-04-2007 v 21:21 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 52

Figaro . mozna víra, vyznani, navic ne vseci musi byt ostrihani na jezka ... urcite maji mnozi i dready nebo dlouhe vlasy ale protoze jsi jich mozna jeste tolik nevidel tak soudis pouze podle toho co znas a co vidis ...

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 29-04-2007 v 21:49 PM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 53

Cap: jestli to melo byt na me, tak ti k tomu reknu asi toto: zakomplexovanost spociva prave v tom, ze za nevinnou vytkou vidis utok proti rase, narodu statu a kdovicemu jeste. a do toho uz tak od treti stranky tohoto trydu presne spadas ty.

PS: Nehazej vsechno co jsi v tom svem prispevku vyquotoval do jednoho pytle, par opravdu dementnich hlasek by se tam naslo, ale z 90% je to proste pravda.

Na Stráž!

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 29-04-2007 v 21:57 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 54

Cpt: a já se omlouvám za toho Husáka... i když mě to v tu chvíli připadlo vtipný, tak tomu asi tak nebylo.

Old Post 29-04-2007 v 22:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 55

citace:
Původní příspěvek od stulOo

btw: ked uz zakladam thread v anglictine, aspon po anglicky viem....


a tohle je to, co většinu Čechů sere na Slovácích...oni prostě všechno věděj líp..všude byly nebo alespoň maj kamaratov, co tam byly taky :-) nedokážu si představit, že by na Český VŠ mohl Moravák odevzdat semestrálku psanou Moravským dialektem...slovenský práce jsou naprosto běžný....vadí mi ten jazyk, kterýmu nechci rozumnět..ale nejhorší je lenost většiny s tím něco dělat...prostě se tady dorozumněj...tak si melou tu svojí...už na ně začínám být alergickej...jj, je to xenofobní, ale teď mám prostě takovou náladu...třeba to bude zítra lepší....a teď se do mě pustě, jaký jsem hovado a tak....ale slovenský příspěvky delší než 1 řádek nečtu....tak mi to napiště buď česky nebo krátce :-)

Old Post 29-04-2007 v 23:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 56

citace:
Původní příspěvek od mugli


....vadí mi ten jazyk, kterýmu nechci rozumnět..ale nejhorší je lenost většiny s tím něco dělat...prostě se tady dorozumněj...tak si melou tu svojí...už na ně začínám být alergickej...jj, je to xenofobní, ale teď mám prostě takovou náladu...třeba to bude zítra lepší....a teď se do mě pustě, jaký jsem hovado a tak....ale slovenský příspěvky delší než 1 řádek nečtu....tak mi to napiště buď česky nebo krátce :-)


jazykova bariera ? to se resi tady :-)

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

Old Post 30-04-2007 v 07:19 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurasek
Stálý Člen

Karma uživatele Jurasek - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 57

no jo..vyzera to tak, ze cesi skratka nemaju radi slovakov
napriklad moj byvali kolega mi hovoril ze ked pracoval v Cesku tak sa musel po par rokoch vratit..bol to maximalny pohodak ale stavali sa situacie ze ked ho oslovil nejaky cech a on zacal rozpravat po slovensky tak ,,muzete hovorit po cesky, ja vam nerozumim!" ...ne preto ze by ti ludia naozaj nerozumeli, ale preto ze skratka nemaju radi slovakov...
na druhu stranu...som mal aj ja tu na slovensku ceskych kolegov a nikoho ani len nenapadlo ze by to bol clovek inej narodnosti..kazdi ich bral ,,za svojich"...

,,So now you know" Mr.Green

Old Post 30-04-2007 v 07:21 AM
Jurasek je offline   Profil uživatele Jurasek   Find more posts by Jurasek   Foto galerie člena Jurasek   Click here to Send Jurasek a Private Message   Add Jurasek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 58

jurasek:je to o lidech.pro slovaky jsou vychodni luza ukrajinci.Pro ukrajince mozna rusaci,pro cechy zas slovaci.A jeste vetsi verbez jsou cesi pro nemce nebo rakusaky :-)
srat na to.zlost a nenavist jsou spatnymi radci

Old Post 30-04-2007 v 07:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurasek
Stálý Člen

Karma uživatele Jurasek - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 59

xerthon - jo jo..to pravda ! az na tych ukrajincov..tych by som vymenil za madarov ( ja nemam nic proti nim...praveze mam s nimi len velmi dobre skusenosti )...holt, vela zalezi od ekonomickej situacie...ked do vyspelsich statov sa hrnu pristahovalci z rozvojovych krajin tak miestnym sa to skratka nepaci ( poliaci do anglicka, slovaci do ceska, ukrajinci na slovensko...atd )

,,So now you know" Mr.Green

Old Post 30-04-2007 v 07:52 AM
Jurasek je offline   Profil uživatele Jurasek   Find more posts by Jurasek   Foto galerie člena Jurasek   Click here to Send Jurasek a Private Message   Add Jurasek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 60

2 xerthon: to není o jazykový bariéře...máma je napůl slovena, vyrůstal jsem tam.to je o tom, jak jsou strašně (teda naprostá většina těch, co znám) pohodlný a nemaj sebemenší zájem mluvit česky...
když jsem u příbuzejch, tak zkouším mluvit slovensky (prostě abych jim ukázal, že respektuju to, že oni jsou tam doma), ale kolik slováků co znáš se obtěžuujou tím, že by alespoň něke zkusili češtinu...jinak...dobrý lidi i hovada jsou všude (a všude jich je asi stejný zastoupení), ale tohle je věc, co mi na nich vadí...

Old Post 30-04-2007 v 09:48 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 61

citace:
Původní příspěvek od Jurasek
no jo..vyzera to tak, ze cesi skratka nemaju radi slovakov
napriklad moj byvali kolega mi hovoril ze ked pracoval v Cesku tak sa musel po par rokoch vratit..


Po pár letech se i někdo kdo neumí ani slovo německy naučí celkem dobře německy, když žije v německy mluvící zemi...nebyl to trochu problém kamaráda, že se ani po pár letech nepokoušel mluvit tak, jak je v dané zemi zvykem???

Old Post 30-04-2007 v 09:51 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurasek
Stálý Člen

Karma uživatele Jurasek - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 62

mugli - mozno mas pravdu len ja si myslim ze CESKO a SLOVENSKO je rozdiel ako napriklad SLOVENSKO a NEMECKO predsa len nase dve krajiny maju spešl vztah
berem to v podstate nieco ako UK anglictina a USA anglictina...
moj nazor som teda vyjadril a ukoncujem tento zacinajuci flame

,,So now you know" Mr.Green

Old Post 30-04-2007 v 10:51 AM
Jurasek je offline   Profil uživatele Jurasek   Find more posts by Jurasek   Foto galerie člena Jurasek   Click here to Send Jurasek a Private Message   Add Jurasek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 63

citace:
Původní příspěvek od Mr. Figaro
btw. Trochu OT...... Otázka na kterou hledám odpověď už déle.... Proč je každý ukrajinec ostříhán na ježka? to nechápu,,,,,


makal jsem s asi 15 ukrošema a všici byli na ježka.. jednodušší hygiena v podmínkách v jakejch tady jsou...vlastně i u nich

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 30-04-2007 v 15:26 PM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiTe
Stálý Člen

Karma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 344  

Příspěvek č. 64

citace:
Původní příspěvek od stulOo
white: kde beries tolko istoty v tom ze by sa chceli slovaci spojit s cechmi? Mozno par jedincov, ale ja k nim urcite nepatrim, zil som v prahe 5 rokov, a stacilo mi


nepsal jsem že se chceš připojit, ale že ste se v minulosti na čechy vysraly...14.3.1939 když ste se připojili k hitleroj a po válce ste se zas vetřeli z5

Marilize Legajuana
GROW iT! - ROLL iT - SMOKE iT & Be H!GH WhiTe LED grow BOX, Skrytý microLEDbox - secret power inside *** Klasická studie na trenažérech z roku 1991 prokázala zhoršenou schopnost pilotovat letadlo 24 hodin po jedné marihuanové cigaretě.

Old Post 30-04-2007 v 15:37 PM
WhiTe je offline   Profil uživatele WhiTe   Find more posts by WhiTe   Foto galerie člena WhiTe   Click here to Send WhiTe a Private Message   Add WhiTe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5495360 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív