Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Lipi's 1st 250w ScroG
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

29.den 12/12 Příspěvek č. 49











Zdravím všechny přátele vyvoněných pokojíků, neboť jsem zjistil, že neni nad osvěžovač vzduchu airwick cannabis Fakt naprosto absolutně pohodový domácí aroma, za kterým se sem vždycky tak rád vracím Máme devětadvacátý den a jízda pokračuje podle plánu. Dnes další 1,5W a 6OBM (měřeno do 1l).... Fotečky hier.....

Old Post 23-04-2007 v 15:17 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 50

Zdarec!
Tak jsem je včera zalil vodou s peroxidem (10 kvapek do 1l) aby si trochu odfrkly a definivně jsem otrhal drobné paličky (momentálně jsou připraveny stát se náplní do čoklit na L E G A L I Z A C I ), který neměli šanci a zbytečně by ubírali těm co tu šanci maj Zítra pokračujem ve hnojbě a samozřejmě i uploadu fotek.
Píííssss

Old Post 26-04-2007 v 21:00 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

33.den 12/12 Příspěvek č. 51







Tak jak jsem sliboval, tady jsou. Dneska naposled 1,5ml wuxalu a 6ml OBM, příště přitlačujem na pilu..... Vidím to ještě tak na dvě dávky a pak flus, takže už pomalu jdeme do finále, to letí jak blázen

Old Post 27-04-2007 v 16:28 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 52






tady ještě pár po zhasnutí...

Old Post 27-04-2007 v 17:54 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

41.den 12/12 Příspěvek č. 53











Zdarec!
Jednačtyřicátej den květu a před náma poslední hnojba (7,5ml OBM na 1l), pak flus a pak ..... pak konečný spotřebitel - My Nějak moc se mi to nelíbí, protože palice nejsou takový jaký jsem si je přál, ale myslim, že to je tím, že je to druhá generace ES a navíc s něčím sprsklá...... Už se těšim, jak rozmakam druhej grow a do boxu půjde 6 vymazlených řízků čehokoliv (rád bych Maple leafs indiku ), protože to bude nesrovnatelný...... No pro dnešek všechno protože spěchám na vlak
LEGALIZE IT!!!!

Naposledy upravil lipi 07-05-2007 v 10:36 AM

Old Post 05-05-2007 v 07:51 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 54

Tak jaký to bylo v Praze? Já tam nikdy ještě nebyl na MMM, ale docela o tom přemýšlím.To jsi tam jel sám nebo s kámošema? Kdy plánuješ sklizeň? Už se ti objevují hnědé blizny???

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 10-05-2007 v 17:14 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

46. den 12/12 Příspěvek č. 55

Zdárek fšem! Dneska bez fotek (doplním tomorow), protože jsem nějak výtuh a ani se mi sem nechtělo psát, ale k tomu jsem se nějak dokopal
Dneska jsem dal ještě poslední dávku OBM (7,5ml do litru) a začíná flus. Voda+peroxid a pak už jen kosa Vidím to tak na 20-týho. Ty chudínky větvičky už to nějak nepobíraj Sem napnutej jak kšandy kolik toho bude!!!
Tak se mějte a přeju klidnou noc
Peace

Old Post 10-05-2007 v 20:25 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 56











Tady slibovaný fota....

Old Post 11-05-2007 v 16:06 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 57

Dneska poslední voda, zejtra tma a končíme....

Old Post 16-05-2007 v 20:48 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Šlus, konec, utrum... Příspěvek č. 58











Tak jako všechno má svuj konec, tak i tyhle kočky k němu dospěli.... Po 24 hodinách tmy přišla nekompromisní kosa Pocity jsou smíšený,ale spíš jsem spokojenej, bo jak už jsem tu zmiňoval, to byl spíš takovej trénink a až na závěr květu bych řek že dopad pozitivně a hlavně mě obdařil cennými zkušenostmi Teď jsou zpět ve skříni se zapnutým ventilátorem a asi je to pro ně nezvyk protože je neomezuje scrog,ale za to jsou palicema dolu Fotky hier a další report až uschnout. Můžete tipovat kolko že toho bude a pro vítěze bude připravena prýma odměna
Peace

Old Post 17-05-2007 v 20:12 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 59








... a ještě pár

Old Post 17-05-2007 v 20:13 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 60

Máš to pěkně zahuštěný paličky, ale zas se musí vzít v úvahu, že to jsou jen dvě kytky. Já bych osobně tipoval takových 30g, ale samozřejmě, že přeju víc.
Hodně štěstí do dalšího indooru.

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Naposledy upravil Papek 18-05-2007 v 14:13 PM

Old Post 17-05-2007 v 21:40 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lagutoda
Stálý Člen

Karma uživatele Lagutoda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lagutoda - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 61

Zdravicko, no mas ty palicky fakt krasny. Ja bych byl teda vetsi optimista a tipnul bych takovych 45g a nebal bych se ani vetsiho cisla, ptz nektery ty palicky vypadaj fakt velice. Ale celkem se budu divit , kdyz to bude jen takhle malo, na 250w a este od zkuseneho growra. Jinak K+ a preju urcite vetsi vynos do dalsiho growu.

Joint v každém věku !!! Legalize marihuana ! Hip- Hop and Foosball 4ever
1. pokus o vypěstování marihuany - 125w envirolite RED (shiva + NN sk) --> Hermouš *** 1. Pokus o vypěstování Ganji 2007--> Mauwi wauwi*Shiva*Double Gum*California Orange bud*Papaya--> samci z řezů od Hulítka

Naposledy upravil Lagutoda 19-05-2007 v 14:16 PM

Old Post 17-05-2007 v 21:49 PM
Lagutoda je offline   Profil uživatele Lagutoda   Find more posts by Lagutoda   Foto galerie člena Lagutoda   Click here to Send Lagutoda a Private Message   Add Lagutoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 62

Papek: Nahuštěný sou, ale zas takovej x3m to neni

Lagutoda: Málo to asi bude, protože dvě kytky (a ještě k tomu málo větvený) jsou prostě málo, ale když si pročteš tuten trýd, tak zjistíš že s tím počítám No a co se týče mých zkušeností, tak jich mám sice dost,ale v indooru mi ještě teče mlíko po bradě, ale dík

Old Post 17-05-2007 v 22:23 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 63

parada cece na 250W se leckterymu zkusenymu growerovi nepovedou takhle pekne nafoukly a bily salamky
opravdu pekne provedenej grow jak od profika
nezpomen pak hodit naky makra suchejch palicek a preju dobrou chut

Old Post 18-05-2007 v 00:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chuck Taylors
Stálý Člen

Karma uživatele Chuck Taylors - 88% PěstitelskáKarma uživatele Chuck Taylors - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 64

Moc pekne, tipuju 75g

Old Post 18-05-2007 v 05:30 AM
Chuck Taylors je offline   Profil uživatele Chuck Taylors   Find more posts by Chuck Taylors   Foto galerie člena Chuck Taylors   Click here to Send Chuck Taylors a Private Message   Add Chuck Taylors to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-10-2008 - Lipi's 2nd 250W - soil - 92 odpovědí
04-02-2007 - Môj 1st Indoor 250W ScroG SK - 45 odpovědí
14-01-2008 - 150W ScroG - 92 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3845320 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív