Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 150W ScroG
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
nozdra
Stálý Člen

Karma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 152  

150W ScroG Příspěvek č. 1

Hojte all, takže i já bych Vám chtěl ukázat druhý pokus mého indoor pěstění. Takže nějaké technické info:
Almarka: v-110 cm, š-80 cm, h-60 cm
Větrání: 2 x PC větráčky, 1 na přívod a 1 na odtah
Pěstuju v hlíně: zahradnický substrát, perlit, keramzit, žížahovna
Hnojivo: růst - Wuxal super, květ - Kristalon (děs, musím změnit)
dřevěný rám vypletený vlascem, mřížka 5 x 5 cm
Kytičky: 4 x PP (moc děkuju Murymu)
Teplota: den 26 - 28°C; noc 20 - 22°C (v zimě to bylo mnohem horší, musím pořešit)
Jinak, jelikož nejsem vlastníkem foťáku ani kompu, musím to zvládnout v práci, což se mi podařilo po hooodně dlouhé době, snad se to zlepší.
Kyti jsou 10 den na 12/12 a myslím, že se maj čile k světu.
Ještě bych se chtěl zmínit, že skříň bude po této sklizni vylepšena, jelikož jak sami vidite, je na ni ještě dost a dost práce.

Naposledy upravil nozdra 19-04-2005 v 13:43 PM

Old Post 19-04-2005 v 13:21 PM
nozdra je offline   Profil uživatele nozdra   Find more posts by nozdra   Foto galerie člena nozdra   Click here to Send nozdra a Private Message   Add nozdra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nozdra
Stálý Člen

Karma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 2

tag mě to tam nejde narvat, prozatím v galerii

Old Post 19-04-2005 v 13:52 PM
nozdra je offline   Profil uživatele nozdra   Find more posts by nozdra   Foto galerie člena nozdra   Click here to Send nozdra a Private Message   Add nozdra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Upozornění NOZDROVY KYTKY Příspěvek č. 3



TOHLE KYTI PATRI NOZDROVI!!!!!

Sorry ale kdyžs to nezvlád s tou fotodokumentaí tak ti s tim trochu pomuzu.



SKRIN JE Z POLYSTYRENU???



TOHLE KYTI PATRI NOZDROVI!!!!!

TOHLE KYTI PATRI NOZDROVI!!!!!

TOHLE KYTI PATRI NOZDROVI!!!!!

Old Post 19-04-2005 v 15:13 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nozdra
Stálý Člen

Karma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 4






tak fakt už nevim

Old Post 20-04-2005 v 07:51 AM
nozdra je offline   Profil uživatele nozdra   Find more posts by nozdra   Foto galerie člena nozdra   Click here to Send nozdra a Private Message   Add nozdra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nozdra
Stálý Člen

Karma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 5



K O N E Č N Ě, a ještě 2 fota

Old Post 20-04-2005 v 08:21 AM
nozdra je offline   Profil uživatele nozdra   Find more posts by nozdra   Foto galerie člena nozdra   Click here to Send nozdra a Private Message   Add nozdra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nozdra
Stálý Člen

Karma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 6






Zdravim, takže tu mám další fotečky z 22. dne květu. Daří se jim myslím zatím super Mějte se fajnově, jo a moc, moc děkuju za K a děkuju všem, kterým se to aspoň trochu líbí.
Takže zde jsou.

Old Post 27-04-2005 v 08:17 AM
nozdra je offline   Profil uživatele nozdra   Find more posts by nozdra   Foto galerie člena nozdra   Click here to Send nozdra a Private Message   Add nozdra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Bezna praxe? Příspěvek č. 7

Tyyyyy woe. Cet sem ze vybojka150w ma provozni teplotu neco kolem 300 stupnu C jak to ze to mash tak blizko? Dva
PC vetacky? Nechapu ....

Old Post 28-04-2005 v 09:22 AM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nozdra
Stálý Člen

Karma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 8

čuz
tag 1. pod stínítkem mám sklo
2. mám to ve spíži, kde je i v létě kosa a proto mám v zimě problémy s kosou.
Ale samozřejmě máš pravdu, 2 PC větráky jsou málo. Chystám se udělat kvalitnější odtah od stínítka i přívod čerstvého vzduchu + nějaký ofukovací větrák na kyti

Old Post 28-04-2005 v 10:05 AM
nozdra je offline   Profil uživatele nozdra   Find more posts by nozdra   Foto galerie člena nozdra   Click here to Send nozdra a Private Message   Add nozdra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 9

Saaaakrisz a ja mam ve spisce akorat nakladacky a jednu plznicku

Old Post 28-04-2005 v 10:31 AM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nozdra
Stálý Člen

Karma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 10

Krásný páteční den Vám všem přeji. A máme tu 40 den květu, kytí se myslím tváří dobře. Chvíli jsem měl pocit, že paličky přestaly nějak růst, ale před 3 dny se stala proměna a krystalky se začínaj drát na povrch jak divý, tak jsem moc šťastnej Jináč v neděli naposledy pohnojim a začne flushing, ať to má dobrou chuť. Ještě díky za K a jsem moc rád že se líbí.

Old Post 13-05-2005 v 06:40 AM
nozdra je offline   Profil uživatele nozdra   Find more posts by nozdra   Foto galerie člena nozdra   Click here to Send nozdra a Private Message   Add nozdra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nozdra
Stálý Člen

Karma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 11






Zde jsou

Old Post 13-05-2005 v 06:44 AM
nozdra je offline   Profil uživatele nozdra   Find more posts by nozdra   Foto galerie člena nozdra   Click here to Send nozdra a Private Message   Add nozdra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nozdra
Stálý Člen

Karma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 12






a bez zaplý lampy

Old Post 16-05-2005 v 07:37 AM
nozdra je offline   Profil uživatele nozdra   Find more posts by nozdra   Foto galerie člena nozdra   Click here to Send nozdra a Private Message   Add nozdra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piškutek
Stálý Člen

Karma uživatele Piškutek - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 13

Máš to pěkný kámo....K+....
Můžeš dohodit nějaký srovnání paliczek třebas se zapikem............
....................................................ZATIAL.................................................

BECAUSE I GOT HIGH

Old Post 16-05-2005 v 10:09 AM
Piškutek je offline   Profil uživatele Piškutek   Find more posts by Piškutek   Foto galerie člena Piškutek   Click here to Send Piškutek a Private Message   Add Piškutek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nozdra
Stálý Člen

Karma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 14

to piškutek: jj až se opět dostanu k ftaparátu, pro srovnání to s něčím blejsknu. Ale sou moc fajn UŽ ABY TO BYLO A díky moc všem. Zatím nozdra

Old Post 16-05-2005 v 11:32 AM
nozdra je offline   Profil uživatele nozdra   Find more posts by nozdra   Foto galerie člena nozdra   Click here to Send nozdra a Private Message   Add nozdra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 15

Máš to pěkný !! Poslední dobou se tady rozjíždí ScrOGaří Paliczky máš fakt pěkný, jen se mi zdá že ti to od toho p"pletiva" trochu uteklo a mám ten dojem že kdybys to víc zaštípával ať to efektivně zaplní celou plochi ScrOGu tak by to byl mazec, ale i tak fakt pěkný... !! K samiozřejmostí a až budeš příště fotit tak vychytej nějak to makro, ty rozmazaný fotky nejsou moc OK, ale to já jen tak bokem...

[size=1]

Old Post 16-05-2005 v 12:46 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nozdra
Stálý Člen

Karma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 16








Zdravím Vás všechny, tagže tu máme 60 den květu, paličky bobtnají, blizničky hnědnou, kytí voní převelice. 18 dní flushuju a do 14 dnů kyti půjdou pod nůž (ale spíš dřív). Listy byly ostříhány. Fota jsou při zaplé lampě a bez ní. Opět se mi moc nezdařili detailní fota, no prostě ze mě fotograf nebude , tagže mi to musíte prominout.
Proběhly první testy, no a je naprostá spokojenost. Skvělá chuť, vůně a ty účinky , prostě super.

Old Post 03-06-2005 v 06:26 AM
nozdra je offline   Profil uživatele nozdra   Find more posts by nozdra   Foto galerie člena nozdra   Click here to Send nozdra a Private Message   Add nozdra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-01-2019 - 190w Vero - 16 odpovědí
19-07-2013 - 400W ScrOG - 65 odpovědí
06-09-2009 - 150 W Hps - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8439410 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív