Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Lipi's 1st 250w ScroG
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33

ted jen jestli usetrit cas tim ze tam prdnes o par klonu vic nebo se s tim rust o dva tydny vic...efektivnejsi shledavam o par klonu vic....

Old Post 09-04-2007 v 04:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 34

njn, já sice nikdy ještě nepěstoval indoor, ale myslím, že jak říká Svahadji, tak jedna kytka by úplně stačila. Koukněte sem http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=28982
Jinak teď už je asi blbost tam dávat další klony ne???

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 09-04-2007 v 09:20 AM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 35

Sakra, jeden výpadek internetu, dvoudenní absence a tady debatka jako blázen Co se týče vyplnění prostoru jednou, nebo více kytkama, tak je jasný, že záleží na době vegetu. Bohužel veget=nejdražší období svícení a z toho plyne, že se stejně jako deth přikláním k variantě více kloníků a méně vegetu.... Tím se taky budu řídit, až budu rozjíždět seknd raundI když indexova vypiplaná samotářka je vážně krásná!!!!

Old Post 10-04-2007 v 09:03 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

17.den 12/12 Příspěvek č. 36









Tak tady máme 17. den květu a zatím musím říct, že to den ode dne vypadá pořád líp. Dnes opět hnojeno do dvoulitrovky 4ml wuxalu a 8ml OBM. Včera se mi povedlo proplést do prostředka skříně dvě utlačované větvičky, takže teď si můžou vychutnávat slun rovnoměrně s ostatníma Vytvořilo se tak na prostředku souvilsé pokrytí, který teď pěkně houstne Snad to tak půjde i dál.....
Peace


































































no neni k zulíbání











vůbec nechápu jak je možný, že ta fotka vypadá, jako by za nima byla modrá obloha

Old Post 11-04-2007 v 17:57 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 37

Dobrý, A ty budeš ostříhávat i ty lístečky z palic nebo ty spodní?

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 11-04-2007 v 18:00 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 38

Spodní tak nějak postupně likviduju, protože žloutnou a co se týče těch okolo palic, tak to je hudba budoucnosti.... Vidím to tak na období flusingu....

Old Post 11-04-2007 v 18:03 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 39










... ještě nějaký makra a pár foteček bez osvětlení lampou, který jsem udělal teď, když zhasla...

Old Post 11-04-2007 v 18:22 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

21. den 12/12 Příspěvek č. 40









Tak je tu pravidelný update. grow pokračuje plynule, bez problémů a dnes dostali holky naposled 4ml W a 8ml OBM (myšleno na 2l). Příště opět vyšuju dávky.....

Naposledy upravil lipi 19-04-2007 v 09:05 AM

Old Post 15-04-2007 v 09:05 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastafan
Stálý Člen

Karma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 41

čau lipi,

si nemůžu pomoct,ty je máš snad cvičený ne?
máš to seřazený jak vojáky
vypadá to na pěkný šišky!
tak ať se daří!
hoj!

můj 1.indoor
rastafan´s fun two, Philips 400W Son-t Pro
3.runda od Rastafana
Orange Bud by Rastafan
Rastafanův malý boxík pro radost
***Great White Shark by Rastafan***
IP2000 vs Jack Herrer under 250W

Old Post 16-04-2007 v 05:32 AM
rastafan je offline   Profil uživatele rastafan   Find more posts by rastafan   Foto galerie člena rastafan   Click here to Send rastafan a Private Message   Add rastafan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 42

rastafan: Armáda je to sice malá, ale útoky na mozkový buňky myslím budou rychlé a drtivé!!!Mně samotnýho překvapilo, jak rychle ty palice neskákali a jak rychle rostou. Když si tak vzpomínám na to jak to probíhalo pod úsporkama, tak už se nemůžu dočkat, jak dopadne tohle Čus a dík!

Old Post 16-04-2007 v 06:41 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Storry jaxviň!!! Příspěvek č. 43


Musím se s váma podělit o storry, která mě rozsekala do neskutečnejch záchvatů smíchu!!!
O víkend u nás byl syn mojí sestřenky (je mu 9, myslim) a když byl v pokoji, tak jsem si všim jak pořád pošilhává po tom divnym prádelníku, kterej tak zvláštně hučí... Viděl jsem na něm, že se ale nechce zeptat co to je a tak jsem se sám nehrnul do žádnýho vysvětlování.
Včera si pro něj přijela ta sestřenka a odjeli domu. (pro orientaci uvádím, že sestřenka ví co v tý skříni pěstuju) Večer zazvonil telefón a byla to ona.... tala se jestli jsem mladýmu řek, že v tý skříni pěstuju citrón a já na to, že ne, že se neptal a tak jsem mu nic neřek. Zeptal jsem se proč se ptá a ona na to, že mladej hnad jak přijeli šel ven (jsou z paneláku) a za chvíli se vrátil s igelitkou plnou hlíny a pitlíkem písku. Tak prej ho nenápadně sledovala co dělá,protože se evidentně snažil bejt tajneja nechtěl bejt prozrazen. Pak vzal květináč, na dno nasypal písek (na začátečníka celkem dobrý ) pak hlínu a do toho zasadil pecku z citrónu!!! No tak sestřenka si řekla, že je to normální, že děti sázej různý věci a že to tak nechá, jenže když mu šla, večer po tom co usnul, zhasnout světlo, tak si všimla, že tam nikde ten květináč nemá, což jí bylo dost divný, protože jinde než v pokoji ho mít nemoh. No a v tom si všimla, že ze skříně jde světlo Otevřela jí a viděla ten květináč s tím semínkem a u něj rozsvícenej dětskej GLÓBUS!!!!!!
Na to že s indoorem teprve tak nějak začínám, tak už mám celkem dobrýho nástupce do budoucna

Old Post 16-04-2007 v 06:54 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 44

tomu rikam geny cece

Old Post 16-04-2007 v 07:31 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 45

deth.: No čumim co v něm je Jenom nevim co bude sestřenka řikat na to až v tý skříni bude mladej pěstovat to co tam opravdu patří

Old Post 16-04-2007 v 07:42 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 46

Tak to je dobrý. Na dno písek, myslím, že by na to i některý člen tady z Groweru nepřišel a to jich je opravdu dost, co občas píší takový blbosti ....

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 16-04-2007 v 14:46 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastafan
Stálý Člen

Karma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 47

ty krávo,záchvat jako prase-to bylo fakt dost dobrý
zejtra vyndavám výbojku a peru tam globus
pozdravuj synovce,je to chábr!

můj 1.indoor
rastafan´s fun two, Philips 400W Son-t Pro
3.runda od Rastafana
Orange Bud by Rastafan
Rastafanův malý boxík pro radost
***Great White Shark by Rastafan***
IP2000 vs Jack Herrer under 250W

Old Post 17-04-2007 v 00:30 AM
rastafan je offline   Profil uživatele rastafan   Find more posts by rastafan   Foto galerie člena rastafan   Click here to Send rastafan a Private Message   Add rastafan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

25. den 12/12 Příspěvek č. 48







Tak zas po 4 dnech nový fotky....
Dneska jsem přidal na OBM a to do litru 6ml a ubral jsem wuxalu na 1,5ml. Ostříhal jsem spodní paličky... Nic víc, nic míň

Old Post 19-04-2007 v 09:03 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-10-2008 - Lipi's 2nd 250W - soil - 92 odpovědí
04-02-2007 - Môj 1st Indoor 250W ScroG SK - 45 odpovědí
14-01-2008 - 150W ScroG - 92 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2425560 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív