Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Mairo´s first out
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 49

Tak jsem tady se špatnejma zprávama... představte si, že jsem šel v pátek s kámošem z pole a opodál od východu se shluku keříků, kde to máme, seděl cyklista a opravoval si píchlý kolo. Nejprv jsme si ho vůbec nevšimli a pak sme se mírně zplašili. Ještě nás upozorňoval, ať se nebojíme jeho psa, že jenom štěká a pak jsme šli pěkně domů.

Druhej den jsme tam přišli, protože jsem je chtěl nehorázně vidět a pokochat se růstem mých miláčků a to, že chyběla jedna kytka mě řekl až kamarád.
Představte si, že to byl asi ten cyklista, kterýmu došlo, co bychom tam jinak dělali. Naštěstí když jsem tam v pátek byl, kytičky byly úplně vysušený a měli krapet svěšený listy a on si vzal tu, která byla naprosto nejhezčí, ač ohlá otáčením se za sluncem, ale vitální Mach1.
Doufám jen, že je to nějakej vyhul, protože kdyby to někdo prásknul, jsem v řiti. Jen mě tak napadlo, že nejspíš uviděl trávu, zplašil se, popadl jí a vícekrát se tamtudy promenádovat nebude a nebude z toho nic dělat, protože on by v tom ptencionálně jel se mnou, jestli víte, jak to myslim...
Nejhorší na tom je, že jsem z toho měl hroznou depku a myslel na nejhorší. Naštěstí kytky ještě nejsou v zemi, ale další blbá věc je, že už můžu vidět kořínky v drenážních dírkách, takže to tu půdu sakra potřebuje. Kytky jsem provizorně zakryl v okolí a rozházel je po velký ploše v oblasti keříků asi po dvou kytkách. Nevím, co mám dělat...kytky za bílýho dne přenášet nemůžu, na to jsou už moc velký.
Bojím se, bojím... přátelé moji

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 25-06-2006 v 10:48 AM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 50

Jo, tak to nebyl zase nějakej hajzl, ale co ty víš, třeba má v úmyslu všechny vočorovat!!!
Takže, bych radil co nejrychlejc dát, pokud možno, hodně daleko od tamtud.

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 25-06-2006 v 12:05 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 51

předevšim díky za ohlasy a za soucit...
trošku mě dneska utěšil kámoš co se mnou pěstí, že když byl ty kytky zalejt včera, tak je musel hledat, aby je našel, protoře opravdu ani sami přesně nevíme, kde je všechny máme... a prej nejsou poznat ani na 5 metrů, že je tam vyská tráva, až teprv, když jste u nich...
nejspíš se tam půjdu do víkendu ještě podívat, přinejlepším s foťákem
btw: kámoš ani 2 kytky nemohl najít..tzn, že buď jsou sakra dobře schovaný, nebo si nepamatuje, kam sme to všechno dávali a nebo tam byl cyklista... let it be shown

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 28-06-2006 v 19:38 PM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 52

citace:
Původní příspěvek od idki
vysoká tráva je vpoho ale menší vínos

Tak o tom slyšim prvně. Proč to má vliv? Stejně to je jenom přechodný stádium, už jsem v podstatě našel nový místo, teď to jen vhodně někdy v noci přesunout, ale v tý vysoký trávě to bude o hubu

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 29-06-2006 v 19:42 PM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 53

idki to myslel asi tak, že vysoká tráva zastinuje
( teda jestli myslel vÝnos)

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 29-06-2006 v 19:58 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El_Liberal
Stálý Člen

Karma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 54

mam to taky v trave, ale kdyz sem tak premyslel jak bude vypadat na podzim pole, na kterem slehne trava a uprostred takovej mega strom

Old Post 29-06-2006 v 21:24 PM
El_Liberal je offline   Profil uživatele El_Liberal   Find more posts by El_Liberal   Foto galerie člena El_Liberal   Click here to Send El_Liberal a Private Message   Add El_Liberal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 55

citace:
Původní příspěvek od El_Liberal
mam to taky v trave, ale kdyz sem tak premyslel jak bude vypadat na podzim pole, na kterem slehne trava a uprostred takovej mega strom

No to jo to prej bude málo vtipný...nepřeju žádný čórky...fakt to dokáže člověka vyděsit

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 30-06-2006 v 05:58 AM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 56

Tak dneska jsem byl po dlouhý době na políčku...vypadalo to následovně...kytky byly zvadlý horkem a zneškodnil jsem dneska jednoho samce...roztříhal jsem ho a po větvičkách ho sušim na sušáku. Ke vší srandě jsem ani 2 kytky nenašel a teď vám řeknu haldu...
Když jsem šel s kámošem na pole, tsně před odbočkou směrem k poli se za náma objevilo fízlácký auto, tak sme pokračovali nenápadně furt stejnym směrem bez odbočení...auto se asi jen otočilo a jelo zpět...to už nevim, protože jsme se ani jeden už neotáčeli zpátky a na flek jsme šli úplně jinou cestou

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 04-07-2006 v 17:28 PM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lux
Stálý Člen

Karma uživatele Lux - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 57

vcera sme navstivili nase policko a neni nam jasny ze kytky kvetou uz tak brzo nekde sem cet ze se pohlavi ukaze az v srpnu no a jinak se to pekne samo rozvetvuje jedna ma dokonce 2 vrcholy

Old Post 16-07-2006 v 00:38 AM
Lux je offline   Profil uživatele Lux   Find more posts by Lux   Foto galerie člena Lux   Click here to Send Lux a Private Message   Add Lux to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lux
Stálý Člen

Karma uživatele Lux - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 58


hele mam tady fotku docela pekny kyti ale mam obavu jestli neni uz mrtva poradte pls

Old Post 18-07-2006 v 22:42 PM
Lux je offline   Profil uživatele Lux   Find more posts by Lux   Foto galerie člena Lux   Click here to Send Lux a Private Message   Add Lux to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 59

to LUX: f pohodě přežije!

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 19-07-2006 v 11:24 AM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 60

Omluvám se, dloho, dlouho žáná aktualizace z mý strany...rád bych to napravil. Nic neslibuju, ale zítra bych rád pořádil pár fotek. Sám jsem zvědav, jak se kytičkám daří. Byl jsem totiž dlouho pryč.
Peace

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 26-07-2006 v 22:59 PM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Pohodička Rasta fast food Příspěvek č. 61











Včera jsem poprvé v životě koštoval potraviny s hlavní příměsí a to našich milovaných kytiček.
Doma jsem si usušil samce, kterej měl při seknutí přesně 1m a s kamarádama jsme se rozhodli, že si uděláme koláčky

Přísady: 2Listová těsta (á 200g)
kus sýra eidam na strouhání
kousek másla na potření
sameček
sůl, kečup

Postup: Takže nejdřív by se měly listy nadrtit a to pěkně na
jemno. Doporučuju taky předem nastrouhat sýr a
to na hrubym struhadle, protože to udělá lepší efekt,
když se to speče. Listový těsto jsem nechal rozmrznout
a potom jsem ho rozválel na válu s polohr.moukou.
udělal jsem pravidelnou placku a potom odkrajoval části,
aby když část rozválim v ruce do kuličky, aby měla
d=cca 3 cm. Poté v ruce tvaruju kuličku do tvaru koláčku
a pokládám ji na pečící papír na plechu. Necháte v
Mikrovlnce roztát trochu másla a mašlovačkou
potíráte celou plochu koláčku (jen z vrchu a po stranách).
Mezi koláčky se musí dělat rozestupy, protože sýr se
rozpeče a koláčky se spojují...a to nechcem. Dál se na
každej koláček nasype hrst drťky a hrst sýra a nešetřete.
pak to už jen stačí hodit do trouby a když už hnědnou
okraje těsta, chvilku počkejte a bystře hlídejte, kdy
koláčky vyndat.

Koláčky jsou už tak chutný, ale kdyžtak je
radim trochu posolit a nebo át si je s kečupem


Pizza se dělá úplně stejně...

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 31-07-2006 v 12:45 PM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bBoOrReE
Stálý Člen

Karma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 62

SORRAC,ALE Z TOHO BY SOM SA ASI POSRxL.
HI HI
..NESKRABALA VAS TA TRAVA V KRKU A NEMALA TAKU NAHORKASTU CHUT?

Old Post 31-07-2006 v 16:45 PM
bBoOrReE je offline   Profil uživatele bBoOrReE   Find more posts by bBoOrReE   Foto galerie člena bBoOrReE   Click here to Send bBoOrReE a Private Message   Add bBoOrReE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 63

připojuju se k bBoOrReE.... Pořádnou zásobu toaleťáku...

Vizuelně to ale vypadá parádně...

Jinak doporučuju přečíst nějakou kuchařku, třeba "Vaříme s konopím".

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 31-07-2006 v 17:07 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgan
sex & drugs and ska

Karma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 64

Jinej kraj,jinej mrav .Ale postup napsany a ofoceny paradne.

show must go on

Old Post 31-07-2006 v 18:32 PM
Morgan je offline   Profil uživatele Morgan   Find more posts by Morgan   Foto galerie člena Morgan   Click here to Send Morgan a Private Message   Add Morgan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morgan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-02-2010 - first out SR - 16 odpovědí
05-10-2008 - My first outdoor 08 - 16 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2409600 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív