Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 1.pokus 150w Scrog
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
Cactuss
Stálý Člen

Karma uživatele Cactuss - 69% PěstitelskáKarma uživatele Cactuss - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 49



Orangebud

150w scrog® Shroomer- pěstování houbiček

Old Post 21-04-2006 v 08:12 AM
Cactuss je offline   Profil uživatele Cactuss   Find more posts by Cactuss   Foto galerie člena Cactuss   Click here to Send Cactuss a Private Message   Add Cactuss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cactuss
Stálý Člen

Karma uživatele Cactuss - 69% PěstitelskáKarma uživatele Cactuss - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 50



GWS

150w scrog® Shroomer- pěstování houbiček

Old Post 21-04-2006 v 08:18 AM
Cactuss je offline   Profil uživatele Cactuss   Find more posts by Cactuss   Foto galerie člena Cactuss   Click here to Send Cactuss a Private Message   Add Cactuss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cactuss
Stálý Člen

Karma uživatele Cactuss - 69% PěstitelskáKarma uživatele Cactuss - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 110  

35.den 12/12 Příspěvek č. 51




Tady je aktualizace...
Roste to krasne akorat asi 5ti palickam nejbliz vybojce zbelaly vrsky a nerostou asi moc velka intenzita svetla ci co.

150w scrog® Shroomer- pěstování houbiček

Naposledy upravil Cactuss 28-04-2006 v 06:40 AM

Old Post 27-04-2006 v 21:44 PM
Cactuss je offline   Profil uživatele Cactuss   Find more posts by Cactuss   Foto galerie člena Cactuss   Click here to Send Cactuss a Private Message   Add Cactuss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cactuss
Stálý Člen

Karma uživatele Cactuss - 69% PěstitelskáKarma uživatele Cactuss - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 110  

47den 12/12 Příspěvek č. 52







Zdravim vas
Po delsi odmlce jsou tu dalsi fota dnes jsem koupil FS ktery planuji nasadit do 3dnu.

150w scrog® Shroomer- pěstování houbiček

Old Post 09-05-2006 v 13:14 PM
Cactuss je offline   Profil uživatele Cactuss   Find more posts by Cactuss   Foto galerie člena Cactuss   Click here to Send Cactuss a Private Message   Add Cactuss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cactuss
Stálý Člen

Karma uživatele Cactuss - 69% PěstitelskáKarma uživatele Cactuss - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 53

Vcera jsem to trochu prostrihal od vetsich listu a mam dotaz ohledne mrize,chtel bych ji sundat pred aplikaci FS a pridratovat palice pro vetsi propustnost svetla a nejsem si tim jist jestli je lepsi nechat mriz az do konce nebo sundat a pridratovat....????

150w scrog® Shroomer- pěstování houbiček

Old Post 09-05-2006 v 15:27 PM
Cactuss je offline   Profil uživatele Cactuss   Find more posts by Cactuss   Foto galerie člena Cactuss   Click here to Send Cactuss a Private Message   Add Cactuss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 54

Dej sem nějaký porovnání............Jinak Fakt hezoučký květinky, gratuluju.......kór pod 150kou.....K4U

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 09-05-2006 v 15:56 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 55

Maáš to doopravdy perfektní. No tak to snad musíš poznat sám, jestli se tam ta síť vyplatí nebo ne. Podle mě už žádný větší význam nemá. Normálně bych jí dal dolů a jak píšeš ty, třeba i pomocí nějakých drátku ještě udělat paličkám prostor a nebo už klidně poprostříhat víc listů. Jestli už budeš nasazovat Final solution tak už se stejně blíží konec ne? Každopádně ať to zdárně dotáhneš a hodně G přeju!!!

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 09-05-2006 v 16:40 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cactuss
Stálý Člen

Karma uživatele Cactuss - 69% PěstitelskáKarma uživatele Cactuss - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 56


Diky moc za Kacka foto s porovnani urcite doplnim

150w scrog® Shroomer- pěstování houbiček

Old Post 10-05-2006 v 14:01 PM
Cactuss je offline   Profil uživatele Cactuss   Find more posts by Cactuss   Foto galerie člena Cactuss   Click here to Send Cactuss a Private Message   Add Cactuss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 57

brutální makro................

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 10-05-2006 v 14:31 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cactuss
Stálý Člen

Karma uživatele Cactuss - 69% PěstitelskáKarma uživatele Cactuss - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 58








Takze mame tu dalsi den a tady jsou nejake fotecky fotecky po sundani mrize a vypleteni dratkama,mozna to byla chyba jak jsem kvetinky vyndal ven a provedle potrebnou manikuru zbylich starych listu,ne a ne se tam vejit zpatky.

150w scrog® Shroomer- pěstování houbiček

Naposledy upravil Cactuss 11-05-2006 v 16:48 PM

Old Post 11-05-2006 v 16:39 PM
Cactuss je offline   Profil uživatele Cactuss   Find more posts by Cactuss   Foto galerie člena Cactuss   Click here to Send Cactuss a Private Message   Add Cactuss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cactuss
Stálý Člen

Karma uživatele Cactuss - 69% PěstitelskáKarma uživatele Cactuss - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 59





Nejake makro

150w scrog® Shroomer- pěstování houbiček

Naposledy upravil Cactuss 14-05-2006 v 18:12 PM

Old Post 11-05-2006 v 16:45 PM
Cactuss je offline   Profil uživatele Cactuss   Find more posts by Cactuss   Foto galerie člena Cactuss   Click here to Send Cactuss a Private Message   Add Cactuss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 60

To já, ikdyž nemám skříň zaplněnou jak ty mám taky vždycky problém tam ty kytky naskládat zpátky. Ale už sem přišel na to, že je to vcelku jedno jak je tam šoupnu, protože do druhého dne se stejně sami srovnají tak, aby na ně co nejvíce pražilo... Konopí je hold inteligentní samoserovnající rostlinka - Jen to nepolámat... Ale i s tím se občas konopí vyrovná! Každopádně máš fakt mazec makra, to můj foťák nic takovýhodle nezvládne, a to jsem si myslel kdoví jaký nemám dělo...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 11-05-2006 v 16:58 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cactuss
Stálý Člen

Karma uživatele Cactuss - 69% PěstitelskáKarma uživatele Cactuss - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 61



Tady je porovnaní chtel sem nafotit vic ale bohuzel nemam zrovna kabel takze tu mame pouze stare fotkykde jsou videt i palicky ktere jsou moc blizko od vybojky a jsou trochu zlute kazdopadne dalsi a lepsi aktualizace na sebe nenecha dlouho cekat

150w scrog® Shroomer- pěstování houbiček

Naposledy upravil Cactuss 19-05-2006 v 08:26 AM

Old Post 14-05-2006 v 18:13 PM
Cactuss je offline   Profil uživatele Cactuss   Find more posts by Cactuss   Foto galerie člena Cactuss   Click here to Send Cactuss a Private Message   Add Cactuss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cactuss
Stálý Člen

Karma uživatele Cactuss - 69% PěstitelskáKarma uživatele Cactuss - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 62

ahoj vsem dekuju za Kcka moc me potesili
Palicky se krasne ale pomalu nafukujou chystam jeste jednou aplikovat FS a pak voda a ke konci tma.

150w scrog® Shroomer- pěstování houbiček

Naposledy upravil Cactuss 19-05-2006 v 16:29 PM

Old Post 19-05-2006 v 16:09 PM
Cactuss je offline   Profil uživatele Cactuss   Find more posts by Cactuss   Foto galerie člena Cactuss   Click here to Send Cactuss a Private Message   Add Cactuss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cactuss
Stálý Člen

Karma uživatele Cactuss - 69% PěstitelskáKarma uživatele Cactuss - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 110  

plisen? Příspěvek č. 63

Jee ja sem nedal fotky nevadi dodam ale ted k hlavnimu problemu na ńejmensi kiticce (shiva) se zacaly objevovat v kvetu hnede listky uvnitr palice na fotkach to neni moc videt tak je sem ani nedavam nejdriv sem myslel ze je to zbarveni shivy ale jsou hnede a nak se mi to cele nezda zatim sem tu nic podobneho nenasel tak budu doufat ze to neni plisen radu ocenim

150w scrog® Shroomer- pěstování houbiček

Naposledy upravil Cactuss 19-05-2006 v 22:02 PM

Old Post 19-05-2006 v 21:53 PM
Cactuss je offline   Profil uživatele Cactuss   Find more posts by Cactuss   Foto galerie člena Cactuss   Click here to Send Cactuss a Private Message   Add Cactuss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 64

Cactuss-nechci tě nějak strašit, ale to samý mi dělaly GWS (viz.podpis).
Já jsem tomu nedával pozornost což byla chyba, až nakonec mi bylo řečeno že to je plíseň jako sviňa, vyrostlo několik palic pěkně plesnivejch.Takže bych si to pořádně pohlídal a našel info o plísních,víc ti poradit nemůžu, jelikož jsem to zkouřil.
Sice žiju, ale opravdu nedoporučuju......je to prej karcinogen jak sviň

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 19-05-2006 v 22:23 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-03-2013 - 1. pokus, 125 CFL, noname - 46 odpovědí
10-02-2011 - Timer´s 125W ScrOG - 39 odpovědí
19-02-2005 - Budha 150W H-SCROG - 37 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2314130 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív