Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Stavba skříňe (70W)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
Aivos
Stálý Člen

Karma uživatele Aivos - 57% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 49

možná

Starter CLEO,jak zapojit zapojit na sodík zde

Old Post 13-02-2006 v 14:04 PM
Aivos je offline   Profil uživatele Aivos   Find more posts by Aivos   Foto galerie člena Aivos   Click here to Send Aivos a Private Message   Add Aivos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janxu
Stálý Člen

Karma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 50

citace:
Původní příspěvek od [CZ]Neon
rodice sou svine, z vlastni zkusenosti...


bud vubec rad, ze mas pocitac, internet a nemusis si ani utirat prdel, protoze tvy rodice prolejvaj svoji krev jenom proto aby si se nemusel o nic starat a zil si dobre.

FIRST INDOOR 150W

Old Post 14-02-2006 v 11:22 AM
Janxu je offline   Profil uživatele Janxu   Find more posts by Janxu   Foto galerie člena Janxu   Click here to Send Janxu a Private Message   Add Janxu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[CZ]Neon
Stálý Člen

Karma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 51

Janxu...pravda


Moje Šalvej Divotvorná 1.rok 2.rok 3.rok 4.rok ZÁJEMCI O ŘEZY PIŠTE !!! <-> v unoru mam k dispozici jeste 14 rezu
Neon's Growing 06 - BS,DP,FP,FC,SS,Chronic,Ice,Budha
Neon's Growing 07 - BSxDP,G13xSkunk,OB,GWSxWR,SMB,B52,NL,S1,PP,SM,HK
Neon's Growing 08 - GWSxWR,BD,SSII,JF,HK,MLIxMC,KMxPPP,SatorixMC
Neon's Growing 09 - 31 modelů - BSxDP,S1,(BSxDP)xOB,IP,C99xNL,LR2xDR,BD,ChronicxPPP,UPP,SSII,Eu,A11,SMB,PEPŘ,ST3,SS,FJx(MLIxMC),WS, HP,Tao,WW,SK,AF,Af,HDFxDP,FDxDP,SSxDP,MzrxS1,PW,Khola,Anesthesia
Růženka 2009 - Rákosníček & neon projekt 2009

Outdoor 2010 - lenost, nechut, nezajem pestovat. 12.6 vysazeno 12 rezu (2 nebo 3 modely), poprve videno pri sklizni...
Růženka 2010 - lenost - nezasazeno nic
Outdoor 2011 - po predchozim marnem roku mam chute. Objednano 20 rezu, seminka doma jsou

AUTOFLO sekce aneb jak moc jsem ji chtel zalozit: tady!!!

Old Post 14-02-2006 v 11:54 AM
[CZ]Neon je offline   Profil uživatele [CZ]Neon   Find more posts by [CZ]Neon   Foto galerie člena [CZ]Neon   Click here to Send [CZ]Neon a Private Message   Add [CZ]Neon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 52

[CZ]Neon
kolko mas rokov to nemusis pisat ale urcite malo lebo si nevazis co mas
toto by som dal precitat tvojmu ocovi co by na to povedal

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 14-02-2006 v 11:59 AM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 53

Jo je to pravda.když si vezmu že mužu chodit za darmo do školy a ešte si žiju spokojene doma.I když ti moji rodiče na to taky časem přišli ale neřekli ani ň.Když na druhou stranu viděli že jim dávám část na masti a tayk že sem nikdy nebyl zhulen(spíš to na mě nemají šanci poznat-dokážu se ovládat)..

-jinak luxusní skřín a posílam K+ za realizaci

Old Post 15-02-2006 v 16:38 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 54

skoda, je to opravdu pekna skrinka, cista prace . . . dam ti alespon k+ za snahu . . . taky jedu utajenou 70ku(temer stejne rozmery), a pocital sem na 90% s odhalenim, ale za 2 tydny budu(snad) sklizet. . . A skrinku si nech, az budes bydlet jinde tak to muzes hned rozjet.

Ted me napadlo, ze bys to mohl zkusit ukecat alespon na techniku, ta je legal a ziskal bys alespon zkusenosti s pestenim MJ . . . i kdybys musel za elektrinu platit(1 den 18/6 = +-4kc). A od 2007 bude snad pesteni legal . . .

Ten argument "kdyby prisli policajti" je samozrejme hovadina, ve skutecnosti je to strach z neznameho, stejne jako u nasich . . .

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Old Post 15-02-2006 v 20:50 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sqott
Stálý Člen

Karma uživatele sqott - 93% PěstitelskáKarma uživatele sqott - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 282  

Příspěvek č. 55

ta folie je bila a nalepis ju .....a pokud mas dobrej luft tak ti tam nema co plesnivet.......

Old Post 18-02-2006 v 15:41 PM
sqott je offline   Profil uživatele sqott   Find more posts by sqott   Foto galerie člena sqott   Click here to Send sqott a Private Message   Add sqott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman.cz
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman.cz - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 56

jo tak to je nice , taky nad tim přemejšlim že si taky něco takovýho udělám

pyroman-sig

muj 1. indoor

1. priprava na OUT DOOR

Old Post 18-02-2006 v 18:38 PM
pyroman.cz je offline   Profil uživatele pyroman.cz   Find more posts by pyroman.cz   Foto galerie člena pyroman.cz   Click here to Send pyroman.cz a Private Message   Add pyroman.cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pyroman.cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Windiks7110
Nový Člen

Karma uživatele Windiks7110 - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 57

Všechny zdravím!
Chtěl bych se podělit o svou menší zkušenost s policejní institucí: Na zahradě jsem si vybudoval foliovník ve kterém si kásně a nerušeně rostlo 18 kyti. Jedno krásného dne jsem se vrátil ze školy a kyti nikde....
Otec mi řekl že přijela kriminálka a vyštípala to. Samozřejmně jsem měl velkou radost, a to i proto že jsem zjisti jaké máme přátelské práskající soudedy (dodnes nechápu, jak se to mohli dovědět....) Otec kriminálce řekl že tam pěstuju okurky. Nakonec jsem vyvázl s podmíněným zastavením trestního stíhání (obshah THC 0,2742 - bylo to v červnu). Ale pointa je jiná. Totiž po tom co jsem se přiznal (bylo mi patnáct), jsem se od pana kriminalisty dozvěl zajímavou informaci -- kdych řekl, že jsem to nebyl já a o ničem nevím, taktéž i mé příbuzenstvo, bylo by to zmateční řízení a nikdo by nemohl být obviněn :-)) (Řekl to jinými slovy) Nevím, jestli by to fungovalo i u indooru. To se mi stalo v r.2003 Toť vše.

Old Post 20-02-2006 v 21:51 PM
Windiks7110 je offline   Profil uživatele Windiks7110   Find more posts by Windiks7110   Foto galerie člena Windiks7110   Click here to Send Windiks7110 a Private Message   Add Windiks7110 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Windiks7110
Nový Člen

Karma uživatele Windiks7110 - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 58

Jinak samozřejmně krásná skříň, škoda že to nedopadlo...... K+

Old Post 20-02-2006 v 22:04 PM
Windiks7110 je offline   Profil uživatele Windiks7110   Find more posts by Windiks7110   Foto galerie člena Windiks7110   Click here to Send Windiks7110 a Private Message   Add Windiks7110 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dfblbec
Stálý Člen

Karma uživatele dfblbec - 35% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 59

Perfekta skrinka, ja prave rozbieham svoju 1. a tiez idem podobne rozmery (45x45x75), ale idem 100w, a mam hustu inspiraciu z tohoto threadu
nasi sa moc nestazovali ked som vytasil 2 kytky v kochliku na okne, tak snad nebudu nadawat ked objavia skrinu...

Človek môže všetko, len za to musí niesť následky...
I might die tonight, so let's get high tonight, might try to fight...you hold tight to life, but you ain't afraid, man
For REAL

_Not guilty as charged_THX4THC_CarpeDiem

Old Post 03-05-2006 v 17:25 PM
dfblbec je offline   Profil uživatele dfblbec   Find more posts by dfblbec   Foto galerie člena dfblbec   Click here to Send dfblbec a Private Message   Add dfblbec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jizvič
Stálý Člen

Karma uživatele Jizvič - 90% PěstitelskáKarma uživatele Jizvič - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 60

Jj taky chvalim, pekne udelane celkem si to vykutil. Sam si spominam kdyz sem rozjizdel prvni pokus doma s rodici v utajeni no asi po tydnu kdy mi tam svitila usporka na to matka prisla. Jinak s rodici je to tezke. vetsinou to chce akorad cas a trpelivost. Kdyz sem zacinal hulit tak sem to nikomu samozrejmen nerek. Az po nejake dobe kdyz umne necon asli v kapse tak sem jim rekl ze teda hulim uz nejakou dobu ze mne to nijak nepoznamenava skolu zvladam atd. Samozrejmne byli porad proti ale casem se to porad uklidnovalo uklidnovalo rodice si zvykali ze ikdyz uz to hulim x let, tak sem udelal skolu vpohode, problemy semnou nejsou atd az uz to nejak prekousili a akorad nechteli, abych hulil vylozene pred nimi. No nakonec sem mel uz v pokoji kazdy den zahuleno a vsichni delali jako ze nic . taky tu hralo docela roli ze sem nepracoval takze nechteli abych byl bez prace jeste hulil travu a po nejake dobe kdyz sem si nasel praci tak mi bylo neoficialne dovoleno mit kyticku na okne (nidko si nestezoval). Takhle je to asi i nejak s vladou chce to cas a dokazat lidem ze hulici nejsou zlodeji, fetaci, a podvodnici...

Old Post 04-05-2006 v 11:30 AM
Jizvič je offline   Profil uživatele Jizvič   Find more posts by Jizvič   Foto galerie člena Jizvič   Click here to Send Jizvič a Private Message   Add Jizvič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shooter1
Stálý Člen

Karma uživatele Shooter1 - 67% PěstitelskáKarma uživatele Shooter1 - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 61

To Crat
MF DNES: Pěstovat marihuanu je legální, řekl soud
Majitel záhonu s konopím už nemusí skončit před soudem.
Profimedia.cz
Majitel záhonu s konopím už nemusí skončit před soudem.
21. února 2007 1:02
Od teď může každý člověk pěstovat beztrestně konopí, ze kterého se vyrábí marihuana. Trestného činu se dopustí, až když rostliny usuší a začne z nich dělat drogu. S průlomovým verdiktem, že pěstování konopí samo o sobě není trestné, přišel Nejvyšší soud.

Do budoucna by se tím měla řídit policie i všechny soudy. Končí tak praxe, kdy policie například objevila záhon s konopím a jeho majitel za to šel před soud.

Nejvyšší soud posuzoval případ Mojmíra Miklici a Hany Tiché z vesnice na Královéhradecku, kteří byli napoprvé odsouzeni na základě toho, že měli pole s 500 rostlinami konopí. Hájili se, že ho užívali pro zdravotní účely.

Rozsudek se dá brát jako další krok k tomu, že marihuanu bude společnost vnímat jako nejméně nebezpečnou. "Pěstování konopí nelze považovat za výrobu drogy," odůvodnil verdikt soudce Nejvyššího soudu Eduard Teschler.

Rozhodl už loni, ale verdikt se dostal na veřejnost až nyní a upozornil na něj časopis Reflex. Policistům soudce vzkázal: Vždy musíte najít další důkaz, například že obviněný konopí sušil nebo hotovou marihuanu prodával.

Hradecké pěstitele nakonec soud potrestal v listopadu až napodruhé, po doplnění důkazů. "Podařilo se jim prokázat, že konopí i zpracovávali," sdělila hradecká žalobkyně Petra Rademacherová.

Policie ročně šetří stovky případů prodeje či výroby marihuany. "Mám zkušenost, že policisté posuzují pěstování konopí nejednotně," uvedla Rademacherová.

V Teplicích se třeba vyskytl důchodce, u kterého bylo stíhání zmírněno na přestupek po obhajobě, že z konopí vyrábí mast. Jiní obvinění se však za pouhé pěstování dostali až před soud. Ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil (ODS) chystá zákon, který by tresty za užívání marihuany snížil.

Tohle ukaž doma ať ti to dovolí!

Old Post 25-06-2007 v 09:45 AM
Shooter1 je offline   Profil uživatele Shooter1   Find more posts by Shooter1   Foto galerie člena Shooter1   Click here to Send Shooter1 a Private Message   Add Shooter1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 62

citace:
Původní příspěvek od Shooter1
...Tohle ukaž doma ať ti to dovolí!

Takhle sem to udělal já

Old Post 25-06-2007 v 20:41 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
green.tomas
Nový Člen

Karma uživatele green.tomas - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 63

hele zajimalo by me kolik se tak zaplati u takove pestirny mesicne za elektrinu?????

Old Post 16-07-2007 v 23:34 PM
green.tomas je offline   Profil uživatele green.tomas   Find more posts by green.tomas   Foto galerie člena green.tomas   Click here to Send green.tomas a Private Message   Add green.tomas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[CZ]Neon
Stálý Člen

Karma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 64

green.tomas
tak si to spocitej ->
0,070 kW (wataz lampy - pocitano v kilowatech) x 4kc (cena za 1 kWh) x 18h (18/6 perioda) x 30 dni (mesic) = a to je neco kolem 150kc cca


Moje Šalvej Divotvorná 1.rok 2.rok 3.rok 4.rok ZÁJEMCI O ŘEZY PIŠTE !!! <-> v unoru mam k dispozici jeste 14 rezu
Neon's Growing 06 - BS,DP,FP,FC,SS,Chronic,Ice,Budha
Neon's Growing 07 - BSxDP,G13xSkunk,OB,GWSxWR,SMB,B52,NL,S1,PP,SM,HK
Neon's Growing 08 - GWSxWR,BD,SSII,JF,HK,MLIxMC,KMxPPP,SatorixMC
Neon's Growing 09 - 31 modelů - BSxDP,S1,(BSxDP)xOB,IP,C99xNL,LR2xDR,BD,ChronicxPPP,UPP,SSII,Eu,A11,SMB,PEPŘ,ST3,SS,FJx(MLIxMC),WS, HP,Tao,WW,SK,AF,Af,HDFxDP,FDxDP,SSxDP,MzrxS1,PW,Khola,Anesthesia
Růženka 2009 - Rákosníček & neon projekt 2009

Outdoor 2010 - lenost, nechut, nezajem pestovat. 12.6 vysazeno 12 rezu (2 nebo 3 modely), poprve videno pri sklizni...
Růženka 2010 - lenost - nezasazeno nic
Outdoor 2011 - po predchozim marnem roku mam chute. Objednano 20 rezu, seminka doma jsou

AUTOFLO sekce aneb jak moc jsem ji chtel zalozit: tady!!!

Old Post 17-07-2007 v 09:36 AM
[CZ]Neon je offline   Profil uživatele [CZ]Neon   Find more posts by [CZ]Neon   Foto galerie člena [CZ]Neon   Click here to Send [CZ]Neon a Private Message   Add [CZ]Neon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-07-2015 - Stavba skříně - 3 odpovědí
23-06-2011 - Stavba Skříně - 6 odpovědí
13-04-2009 - stavba skříně rady - 19 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1209000 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív