Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » EUFORIA under 400w , SOG
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
hulitko258
Stálý Člen

Karma uživatele hulitko258 - 90% PěstitelskáKarma uživatele hulitko258 - 90% PěstitelskáKarma uživatele hulitko258 - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 347  

Příspěvek č. 49

354,5 G řekl mi to strejda

Zahulíme uvidíme! a kdo nehulí tak neuvidi!! HULDA

Hulitko II. 70W Kvete!

Hulitko III. 70W Kvete!

Old Post 08-03-2006 v 16:11 PM
hulitko258 je offline   Profil uživatele hulitko258   Find more posts by hulitko258   Foto galerie člena hulitko258   Click here to Send hulitko258 a Private Message   Add hulitko258 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
apfel
Stálý Člen

Karma uživatele apfel - 100% PěstitelskáKarma uživatele apfel - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 50

Teď sem ten model dojel,výbornej matroš! Až bude váha na 329g,přestaň vážit!

super optickej klam!!!

Old Post 08-03-2006 v 18:33 PM
apfel je offline   Profil uživatele apfel   Find more posts by apfel   Foto galerie člena apfel   Click here to Send apfel a Private Message   Add apfel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Příspěvek č. 51

341, pokial uz niekto take ma , tak to bude o cislo menej , alebo viac, nech sa rozhonde rozhodca

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 08-03-2006 v 20:50 PM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_Observer
Stálý Člen

Karma uživatele Stoned_Observer - 92% PěstitelskáKarma uživatele Stoned_Observer - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 52

Super "zahrada"!!!!!!
Tip 345,7 g ak to niekto uz ma tak to narataj..
Uzi si to!!

....navar mi ďalší šluk....

Outdoor 2006 (NN)

Outdoor 2007 (PW,M1,HG,TOP 44,...)

Ata Tundra -Seedsman seeds Nlite 200 W RED

Old Post 09-03-2006 v 15:44 PM
Stoned_Observer je offline   Profil uživatele Stoned_Observer   Find more posts by Stoned_Observer   Foto galerie člena Stoned_Observer   Click here to Send Stoned_Observer a Private Message   Add Stoned_Observer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Příspěvek č. 53

Ale,no nejak som nemal cas citat

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 09-03-2006 v 17:36 PM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 54

Najlepsie by bolo keby harvester uz povazil a dal sem vysledok ze mu z toho vislo 305g

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 09-03-2006 v 18:25 PM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4L_
Nový Člen

Karma uživatele 4L_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 55

346,5

Old Post 11-03-2006 v 13:34 PM
4L_ je offline   Profil uživatele 4L_   Find more posts by 4L_   Foto galerie člena 4L_   Click here to Send 4L_ a Private Message   Add 4L_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zaya.cz
Stálý Člen

Karma uživatele zaya.cz - 72% PěstitelskáKarma uživatele zaya.cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 56

sice jsem netypoval ale hezky by bylo kdyby vyhral indicky konoppi jelikoz typl nejvic a jako spravni growers mu prece za tak peknej grow budem prat ten nejhezci vysledek

Old Post 11-03-2006 v 18:00 PM
zaya.cz je offline   Profil uživatele zaya.cz   Find more posts by zaya.cz   Foto galerie člena zaya.cz   Click here to Send zaya.cz a Private Message   Add zaya.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dominik
Nový Člen

Karma uživatele Dominik - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 57

364.........

Old Post 12-03-2006 v 00:10 AM
Dominik je offline   Profil uživatele Dominik   Find more posts by Dominik   Foto galerie člena Dominik   Click here to Send Dominik a Private Message   Add Dominik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
apfel
Stálý Člen

Karma uživatele apfel - 100% PěstitelskáKarma uživatele apfel - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 58

kdy budou výsledky,musí to bejt už suchý ne?

super optickej klam!!!

Old Post 12-03-2006 v 14:32 PM
apfel je offline   Profil uživatele apfel   Find more posts by apfel   Foto galerie člena apfel   Click here to Send apfel a Private Message   Add apfel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 59

Harvester se už asi uhulil xmrti . I bez integrálů....

Old Post 20-03-2006 v 19:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
harvester
Stálý Člen

Karma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 60

Takže na začátek velká omluva všem čekajícím,ale vysvětlím situaci.Na Grower chodím jen a pouze z práce a v budoucnu už tomu tak nebude.Obeslali nás tu všechny takovym výhružnym mailem o soukromém nadužívání internetu v pracovní době...a že výsledky monitoringu ukazují na navštěvování zakázaných stránek...no a tak všelijak podobně.JInými slovy jsem jaksi vypadl z rytmu každodenního navštěvování zdejších stránek,což mě mrzí víc než vás.Alespon mi to na druhou stranu dokope poladit doma wifinu a být tu zase každý den.
Tak to jest stručně asi tak vše k tomu že jsem nestihl vyhlásit výsledky.

And winner is...........ten pán s číslem 340g nemohl už být blíže,ano přátelé Rappa zvítězil v tomto nelítostném boji o nic a o všechno.Tedy váha se mi cukala tak nějak z 339 na 340 ale prostě bylo toho 340 a hotovo Pokud kdokoliv z Vás budete potřebovat na dálku přes monitor odhadnout množství,ozvěte se Rappovi,má na to spešl integrální metodu a ta světe div se funguje s přesností na 1g! Hip-hip HUrrá Hip-hip HUrrá
Rappa se, pokud bude mít zájem(pm), právě stal majitelem Teslácké 400watové sodíkové výbojky. A já mu z celého srdce graatuluji.
A ted už musím jít pracovat a vytvářet hodnoty.Mějte se tu pěkně a někdy zase na shledanou.
4Rappa: budu občas čekovat pmko ohledně předání zasloužené výhry.

Old Post 23-03-2006 v 07:53 AM
harvester je offline   Profil uživatele harvester   Find more posts by harvester   Foto galerie člena harvester   Click here to Send harvester a Private Message   Add harvester to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 61

Hurá hurá hurá a ještě jednou hurá !!!! Jak sem říkal pánové a dámy, mé výpočty nelžou. Gratuluji harvesterovi, 340g je parádní výsledek, věřim, že genetika EUFORIE je opravdu kvalitní. Hurá

Old Post 23-03-2006 v 08:02 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Příspěvek č. 62

Odo mna to vychcanost urco nebola, pretoze ja som Fak nevedel, kolko dal rappa, az potom neskor, ked si to napisal, veverica

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 23-03-2006 v 14:15 PM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
harvester
Stálý Člen

Karma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 65  

Euforia „grow&smoke“ report Příspěvek č. 63

Malé shrnutí na závěr, aneb jak to rostlo,chutnalo,vonělo a tak.
Vegetační fáze u mne probíhá pod MH výbojkou a rostlinkám to více než vyhovovalo.Tvořily
hustá patra s velkými „tučnými“ listy takže jsem si, ještě než jsem si něco o této odrůdě přečetl, z počátku myslel že se jedná převážně o indiku což se mi zanedlouho skoro vymstilo.
Po přepnutí svěřenkyně vylétly do výšin jak se na mostly sativu sluší a patří.Euforie má velkou tendenci záhy po přepnutí vytvářet stonkový podklad pro budoucí extra salámky, tedy spíše pro jeden a několik buřtíků okolo.Všiml jsem si že po přepnutí na 12/12 je dobré nechat MH výbojku,pokud ji používáte, alespon týden deset dní a rostlina se odvděčí nejen kompaktnějším dojmem.
Jak jste sami mohli sledovat moje Euforie dokvétaly zhruba mezi 50-60 dnem,což na spíše sativu není zas tak dlouho,ne?
A nyní již k samotnému shrnutí dojmů z výsledného produktu.o to nám jde především,ne?
Po cca. 10dením flushingu nebyla z kouření cítit žádná nežádoucí pachuť chemie za což jsem moc rád.Paličky po usušení krásně ztvrdly a jakoby se „zatáhly“jestli mi rozumíte.Kompaktní povrch jednotlivých paliček pokrývají do tmavě oranžova zbarvené trychomy?nebo jak se to zove.Když paldu rozlomíte uvidíte téměř bílo,krystalek na krystalku no prostě ……rapáda.
Osobně mohu zprostředkovat pouze pocity z kouření „ve špeku“ , bongem ani ničím jiným jsem Euforii neprohnal.
Tak tedy,pokouřeníčko to je,ne že né!
I když jsem si dal skoro čistou žiletku žádné kuckací orgie se nekonaly.Až mě to zarazilo,jiné modely které jsem měl tu čest pěstovat měli alespoň při větší koncentraci tendenci zkroutit Vám plíce jak stará Blažková hadr na podlahu(Čárlí Bebit udělal vtip,haha).Euforie nikoliv.
Chuť kouře je něco mezi skunkem a kořením.Kolikrát jsem vdechovaný kouř „mlaskal v ústech“ byl jakoby krémový, takový hutný a přitom nedráždící.
A co účinek? Není to žádná indikapecka která Vás na několik hodin zašlape do země, to ani zdaleka.Spíše jak už název napovídá stoupáte výš a výš….Tedy ono zpočátku jakoby vůbec nic,dokouříte joint celkem pohoda a pak cink…cink a je to tady
Chci tím říct že nástup je jakoby opožděn, ale přijde.A navíc o to déle pobude…
Ne, tak vážně, účinek trvá asi tak dvě hodiny, což považuji za průměr.
Nyní jsem vdechnul několik obláčků, nalhávajíce si že pro inspiraciJ, a samozřejmě první co je-nevím co psát…
Běžně se dostavují pocity jakoby vaše oči byli dvě kamery a vy jen sledujete co to venku běží za film.Současně mi vstávají vlasy,hlavně na temeni hlavy jakoby mnou projížděl slabý elektrický proud. Mnozí jistě znají,neříkejte že ne. Osobně nemám problém s komunikací
in high a myslím si že Euforia se přímo hodí k dobrému poklábosení, pod stoletou lípou třeba.
Na druhou stranu každý máme své slabší chvilky, že? Co mě ještě napadlo, že nesmím zapomenout, Euforia je model který mě osobně po dlooouuuuuhé době řádně protáhl koutky.Tedy že jsem se smál až jsem se za břicho popadal.
A to je asi ta hlavní věc proč nedám na forii dopustit.
No víc už asi nevyždímu, tak podtrženo,sečteno,Euforia,alespoň v mejch očích dostává plně svému jménu a chvílemi s ní si, prostřednictvím smíchu, vlastně prodlužujete život.Takže… why not?

Samozřejmě připouštím že kdokoliv z vás mohl setkání s Euforií prožít zcela odlišně, proto berte vše výše napsané ne jako konstantní a univerzální, ale spíš jako jeden pohled v jednu chvíli na jednu věc.
A kolo se otáčí……………

Mějte se...

Old Post 05-04-2006 v 09:36 AM
harvester je offline   Profil uživatele harvester   Find more posts by harvester   Foto galerie člena harvester   Click here to Send harvester a Private Message   Add harvester to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-10-2014 - 9xEuforie 400W - 51 odpovědí
13-09-2014 - 9xEuforie 400W - 0 odpovědí
19-10-2005 - Aurora Indica 400w Son-T Agro - 168 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3073660 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív