Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » EUFORIA under 400w , SOG
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
harvester
Stálý Člen

Karma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 65  

EUFORIA under 400w , SOG,+ "report" Příspěvek č. 1











Zdravím všechny přítomné
v mém případě dá se skoro říct rok se s rokem sešel a jsem tu abych zabral další místo na disku.
V období od mého posledního "vstupu" jsem sice absolvoval myslím že dvě sklizně,ale jak jsem línej tak jsem nic nefotil tudíž nebylo co presentovat.Doufám že se ted polepším a seeriálek dokončím.Tedy myslím tady na netu,ne že bych snad nedokvetl ve skutečnosti
Tááák jedem-------------------------------------------------------------------

Ještě se předem omlouvám těm co už třeba viděli můj první thread a bude se jim zdát že se vlastně opakuji a nic až tak nového nepřináším,asi budete mít i pravdu,ale chtěl bych následující řádky věnovat hlavně těm začínajícím třeba pro inspiraci.

Něco technických údajů prozačátek

skriňa 160x80x190(rozměry momentálně lovím z hlavy tak sorry za centimetrové nepřesnosti)

světlo 400w MH+HPS

ventilace.odtah UFO 250m3/h + sonoflex,aluflex no prostě potrubí
vent.je zavěšen na "pavoucích"samo kvůli hlučnosti.
nasávání pasivní - dva otvory na bocích skříně opatřené
krytkou
ve skříni je ještě jeden klipsnový ventilátorek,to aby se slečnám pěkně zvedali sukně.Teda přesněji momentálně tam není,ale za pár dní bude.

pěstební system drip jedno fontánkové čerpadlo-PEtrubka-nakonec kapiláry,hlavně at to je co nejjednodušší a co možná nejméně záhybů,zatáček,rozdvojek a ostatních hovadin.

Pěstební medium osvědčený a léty prověřený RW ve formě rohoží na kterých jsou posazeny kostky s kytkama.Ty rohože samy leží ještě na šikmé ploše která se svažuje dopředu ke dveřím skříně kvůli odtoku hnojek.

osazenstvo 18x Euforia (thanks C...h) klony.
technika SOG

hnojiva B´cuzz A+B ,hydrobooster ,rootstimulator(ten je od
AH) ,ATAZYM ,PK13-14,popřípadě ještě květový stim.
od Bćuzzů
na srovnání PH používám kys.dus.a fosf.

Tak to je asi zatím vše at si to tady nevypíšu všechno v jednom příspěvku.Jinak ještě holky jsem přivezl myslím že 19.12.05 den nato šli dovnitř a vesele bez dozoru si rostly pod MHvýbojkou až do 1.1.06 kdy jsem je přepl na květ.Teda ta výbojka tam byla až do včerejška,večer jsem jí prohodil za HPS a blooom....
Na těhle fotkách toho ještě nebude moc co ke koukání,ale aspon se mi doufám podaří zachytit celý vývoj rostlin až do konce.Čili na fotkách můžete vidět pár různých(přesto si velice podobných)pohledů do skříně,pak taky jakýsi "detail" čerpadla a lampy.No prostě takovej ten nemastnej neslanej začááátek.Na některých fotkách mi to připomíná spíš jahody,co vy na to?

Naposledy upravil harvester 05-04-2006 v 11:01 AM

Old Post 05-01-2006 v 15:04 PM
harvester je offline   Profil uživatele harvester   Find more posts by harvester   Foto galerie člena harvester   Click here to Send harvester a Private Message   Add harvester to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drtikol
Stálý Člen

Karma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 2

servus,

jako mas to fakt pekny, sem na to zvedavej, ale
nebylo by dobry zakrej ty RW kostky pred sluncem aby se ti na nich nedelala ta rasa?!

peace

Old Post 05-01-2006 v 17:39 PM
drtikol je offline   Profil uživatele drtikol   Find more posts by drtikol   Foto galerie člena drtikol   Click here to Send drtikol a Private Message   Add drtikol to your buddy list     Navštiv homepage uživatele drtikol! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
harvester
Stálý Člen

Karma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 3

Chlapci děkuji za virtuální podporu,všem
Drtikol- no taky jsem nad tím přikrytím přemýšlel,ale ono se to sluníčko
dostává k těm kostkám pouze prvních pár dnů-týdnů.Jakmile trochu narostou už to neprosvítí.Nejdůležitější pro mě ovšem je jak se daří rostlinkám a myslím že jim to nijak nevadí.Tedy není to na nich znát že by jim něco vadilo, až se tak stane budu to řešit(to už bude pozdě co ).Nicméně děkuji za zájem,bez ironie!
Dnes bych chtěl ještě postnout foto celý skříně,jen co pořeším pracovní záležitosti vrhnu se na to.Zatím zdar a shivu.

Old Post 06-01-2006 v 09:27 AM
harvester je offline   Profil uživatele harvester   Find more posts by harvester   Foto galerie člena harvester   Click here to Send harvester a Private Message   Add harvester to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
harvester
Stálý Člen

Karma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 4


Tak jsem tu s celkovým pohledem na moje PCC
Jak je možno viděti celý komplet se skládá ze dvou různých částí.Ten nástavec nahoře používám čistě pro umístění větráku,tlumivky,spínacích hodin a jiných nezbytností.Kdysi když jsem začínal,nástavbu jsem neměl a větrák byl v pěstebním prostoru(jednalo se tehdy o jiný typ(TD160))napevno přišroubován,což mimojiné dělalo hrozný bordel a zabíralo místo a vůbec..Střeva od výbojky se jen tak válela na skříni,no prostě nic moc.Tak ted je to vše tak nějak schovaný před zraky případných návštěv a vůbec.
Na pravém boku skříně si můžete všimnout homemade krytu pasivního nasávání,abych děvčata nerušil světlem když oni mají spát Je pod tím ještě taková ta klasická umhmotná mřížka,ale jistota(desetinásobku)je jistota.V levé části je u skříně trošku vidět nádrž na hnojky,jedná se o zde myslím známou nádobu na maltu,kterou můžete "lépe" vidět v příspěvku č.1.
Co dál,mimochodem s tou skříní spím v jedné místnosti a její hlučnost nepřesahuje magickou sílu mých snů,čili mě nebudí.A to ani není připojen pacháč který dle mých zkušeností pracuje taky trochu jako tlumič.
Kdyby měl někdo specifický dotaz ke skříni,klidně se ptejte,co vím to povím.
Jinak kytí utěšeně rostou,myslím že po weekendu budu moct uploadnout další fota o které jistě stojíte víc než suché pohledy na zavřenou skřín .Vrcholky už jsou v pásmu stříbrné agrofolie kde by mělo docházet k lepšímu odrazu světla oproti bílému spodku.Mám jí tam ted nově tak uvidíme.
Jinak díky všem za interakce a těším se...
zatím všem pěstitelům i těm kteří o tom teprv sní hodně zdaru!!!

Old Post 06-01-2006 v 12:34 PM
harvester je offline   Profil uživatele harvester   Find more posts by harvester   Foto galerie člena harvester   Click here to Send harvester a Private Message   Add harvester to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
apfel
Stálý Člen

Karma uživatele apfel - 100% PěstitelskáKarma uživatele apfel - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 110  

Palec nahoru Příspěvek č. 5

Máš to pěkně zakrytý!
Euforii zrovna jedu poprvý,už jsem na kwětu,tak jsem zvědavej..

Old Post 06-01-2006 v 12:53 PM
apfel je offline   Profil uživatele apfel   Find more posts by apfel   Foto galerie člena apfel   Click here to Send apfel a Private Message   Add apfel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
harvester
Stálý Člen

Karma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 6




9.den květu
teplota 18-25°C (noc-den)
PH 5,8
EC 1,4 - 1,6
Mám tu pár dalších fotek...
Zatím bez větších problémů,holky utěšeně nabírají"hmotu"
Tedy přiznám se, očekávám že ještě trrrochu poporostou.Ale samozřejmě sativoidní stromy neočekávám.
Jo a opět se omlouvám za nekvalitu fotek,lepší už to se mnou asi nebudeSnad je z nich aspon něco vidět.
KYtky jsem doposud nijak nezaštípával,jen jednu tu v zadním levém rohu jsem musel ohnout pomocí dvou kolínek.Už když jsem je totiž dostal tak tenhle jedinej řez byl dvakrát větší než ostatní.A je to dobře,krásně mi vyplnil rohový prostor.
Taky čekám na výplatu jako na smilování boží,chci mimojiné koupit nějaký topný tělísko do centr.nádrže,jak mám otevřený okno tak je v pokoji sice celkově docela optimální teplota,pouze při zemi(kde se nádrž nachází)to docela profukuje zzzzzz....
No tot asi vše prozatím....
Mějte se a brzy na "viděnou".

Old Post 09-01-2006 v 10:20 AM
harvester je offline   Profil uživatele harvester   Find more posts by harvester   Foto galerie člena harvester   Click here to Send harvester a Private Message   Add harvester to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
harvester
Stálý Člen

Karma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 7






18.den květu
teplota 16-27°C
PH 5,7-5,9
EC 2 a více

Tak zase trochu povyrostly a začaly se objevovat malé paličky.Samozřejmě notný kus cesty mají stále před sebou,ale myslím že to zatím probíhá v pohodě.Bez problémů at už s čímkoliv,to musím hned zase zaklepat.
Taky začínám být zcela přesvědčen o tom že změna polohy stínítka byla změnou jednoznačně k Lepšímu Ještě předchozí sklizen jsem ho měl vodorovně s delší stranou "roomu" a osvit v krajích byl téměř nijaký.Po doporučeních od zdejších mičurinů jsem ho převeksloval vodorovně s kratší stranou,trochu roztáhl plech a HUrrrrááááá, i ty konce už jsou v dosahu.
Zatím tedy na kvítkách jen odstranuji spodní listy a zcela jsem odřízl krátké spodní větvičky,které se nedokázaly dosoukat až na vrcholky hor...
a zase někdy příště
harvester

edit: já fakt nevím jak to nafotit lépe,mám tu skrinu tak "blbě" postavenou že mi tam bud nejde skoro žádný svělo anebo je ho tamzase až moc.

Naposledy upravil harvester 18-01-2006 v 11:26 AM

Old Post 18-01-2006 v 11:20 AM
harvester je offline   Profil uživatele harvester   Find more posts by harvester   Foto galerie člena harvester   Click here to Send harvester a Private Message   Add harvester to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
harvester
Stálý Člen

Karma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 8


tady na tý fotce snad bude trochu vidět ta "hygiena" v podání holení nožek....

Old Post 18-01-2006 v 11:28 AM
harvester je offline   Profil uživatele harvester   Find more posts by harvester   Foto galerie člena harvester   Click here to Send harvester a Private Message   Add harvester to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 9

pekne urobeny system K+
harvester nerobis u poziarnikov alebo nejakeho zachranneho systemu tu pasku som niekde vydel pri zaisteni objektu
po stenach mas mylar?

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 18-01-2006 v 12:48 PM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
harvester
Stálý Člen

Karma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 10

Matko291: ne u hasičů nedělám,ani u jiného systému
Tahle páska se dá normálně koupit,jo a na stěně není mylar,ale stříbrná agrofolie.Je mnohem pevnější a co do odrazu si myslím s mylarem nezadá.Má teda nevýhodu, v ceně okolo tří stovek, ale co bych pro ně neudělal že jo?!

Old Post 18-01-2006 v 12:58 PM
harvester je offline   Profil uživatele harvester   Find more posts by harvester   Foto galerie člena harvester   Click here to Send harvester a Private Message   Add harvester to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarin250
Stálý Člen

Karma uživatele jarin250 - 85% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 11

Zdarec
S tou fólií s tebou musím souhlasit. My ji máme taky a odraz je uplně o něčem jiným. Mě se skoro zdá, že je to jen o trochu horší než odraz v zrcadle. Jinak to máš hodně vychytaný a stím otočením stínítka jste mi nasadili do hlavi brouka.

Mějte se zdarec

Old Post 18-01-2006 v 13:31 PM
jarin250 je offline   Profil uživatele jarin250   Find more posts by jarin250   Foto galerie člena jarin250   Click here to Send jarin250 a Private Message   Add jarin250 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
harvester
Stálý Člen

Karma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 12

Jarin250:no tak jestli můžu teda radit, tak fakt neváhej, protože je to o dost lepčččííí .Díky za poklonu.

Old Post 18-01-2006 v 13:59 PM
harvester je offline   Profil uživatele harvester   Find more posts by harvester   Foto galerie člena harvester   Click here to Send harvester a Private Message   Add harvester to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
apfel
Stálý Člen

Karma uživatele apfel - 100% PěstitelskáKarma uživatele apfel - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 13

S tim stínítkem musím dát za pravdu,je to trošku nelogiš,ale svítí to takhle daleko líp..

Old Post 18-01-2006 v 15:03 PM
apfel je offline   Profil uživatele apfel   Find more posts by apfel   Foto galerie člena apfel   Click here to Send apfel a Private Message   Add apfel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarin250
Stálý Člen

Karma uživatele jarin250 - 85% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 14

Zdravim
A když to máte opačně jak máte cloubtube, mě to teda určitě nevyjde

Old Post 20-01-2006 v 17:57 PM
jarin250 je offline   Profil uživatele jarin250   Find more posts by jarin250   Foto galerie člena jarin250   Click here to Send jarin250 a Private Message   Add jarin250 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loshulos
Nový Člen

Karma uživatele loshulos - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 15

nazdárek harvester.mám podobnej systém jako ty,jen jedu v tom rokvolu .zajímalo by mě jak vzpadá ta rohož pod těma kostkama,ja mam pod rokvolem jen keramzit sic to funguje ,ale myslím že mám málo místa na kořeny. jo mám to hlavně v truhlíkách 100x15x7,5. jo a zalejvám motorkem do ostřikovače,levný a funkční. s tím stí nitkem dobrej nápad du to hned předělat. těším se na další fota mám to přeplý na 12/12 od 6,1 tak budu srovnávat čus

Old Post 21-01-2006 v 09:11 AM
loshulos je offline   Profil uživatele loshulos   Find more posts by loshulos   Foto galerie člena loshulos   Click here to Send loshulos a Private Message   Add loshulos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
harvester
Stálý Člen

Karma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 16

loshulos ty rohože jsou taky RWčkový,stejně jako ty kostky na nich.Ty truhlíky ti seděj na čem?máš jen nějakou konstrukci(trubky,profily)nebo pod nima máš desku?Myslím jako na čem ti ty truhlíky seděj.Já teda rozhodně nechci být za chytrýho, ale podle toho co píšeš tak bys neměl mít problém s místem na kořeny.Jde taky o to kolik jich v tom truhlíku máš(kytek).
Zítra se mrkni,přihodím další fotoz a můžeš se kouknout že i v těch rohožích je dost místa a to ty truhlíky budou asi i větší,ne?

Old Post 23-01-2006 v 08:12 AM
harvester je offline   Profil uživatele harvester   Find more posts by harvester   Foto galerie člena harvester   Click here to Send harvester a Private Message   Add harvester to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-10-2014 - 9xEuforie 400W - 51 odpovědí
13-09-2014 - 9xEuforie 400W - 0 odpovědí
19-10-2005 - Aurora Indica 400w Son-T Agro - 168 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5695010 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív