Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » EBB FLOW -- napouštěcí stůl
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
dzonDebil
Stálý Člen

Karma uživatele dzonDebil - 86% PěstitelskáKarma uživatele dzonDebil - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 49




děda-vubec nestraš s hnilobou dostavaj Mineral Magig a Polyversum
a ten 1cm je nutnost kvulimaticim kohoutu takže už vubec ne kvuli vlhkosti ale je stim pož¨čitanno 1cm+10cm rw matrace =11cm vyska vany

Taky vsše skoro vypily a EC je vlezly na 1.95 z původních 1.65 a všude onen znamy povlak soli
Dostanou 50-60l vody a rozhod sem se pro Atazym 2ml na 1l vody PH 5,5 na ECsem sam zvedav to jim bude trvat 3-4dny snad to bude dostatečnej průplach a vše pěkně dopapaj

mate někdo skušenost s green senzation od plagronu??

dik za radu co s foto tak to i uvidíš Snad

co že nikdo nic? je nas malo s EBB FLOW??

Naposledy upravil dzonDebil 26-12-2005 v 12:34 PM

Old Post 24-12-2005 v 23:51 PM
dzonDebil je offline   Profil uživatele dzonDebil   Find more posts by dzonDebil   Foto galerie člena dzonDebil   Click here to Send dzonDebil a Private Message   Add dzonDebil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 50

taky ventilos z Baumaxxu ???? .. sel ho ale radsi "koupit" muj "petiprsty" kamarad... protoze tam je maji jen k cca 1000L nadrzim odkud ho mas ty? cena ?

jinak druhy mam z hydroponieplus (65kc) a oba jsou fpoho....

PS: ten v baumaxxu je na 3/4 hadici a na hydroponieplus na 10mm

Old Post 26-12-2005 v 18:36 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dzonDebil
Stálý Člen

Karma uživatele dzonDebil - 86% PěstitelskáKarma uživatele dzonDebil - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 37  

Nápad Příspěvek č. 51




ventily sou příslušenství k300l sudum který sem kupoval na zqašení jablíček a jeden stál v akci 250kč v baumaxu
jeden napouští a druhej je přepad viz.foto a sou protisobě uhlopřičně a jeden mam reservní jelikož sou z plastu

taky dostali 60l vody a 120ml atazymu PH 5,4 a EC 0,67 tak sem zvědav jak to bude zejtra

tak sem tam byl před zhasnutim a po 2 napuštění jePH 5,9 a EC 1,68 což je docela síla a voda vypadá jako bych tam ty hnojky nalil

po 24h je PH 5,9 a EC stouplo na 1,75 tak co stim seretena mě nebo nevíte??

mam to třeba po 2dnech vylejt a dat znova vodu nebo nechat adat po vypití zas hnojky co byste doporučili??
také je třeba vědět že sem ten průplach je první po 6 týdnech
sem takovýdle hydro eště nejel jen asi 4x bublák takže se učim za pochodu

žloutnou listy od spoda podle všeho malo dusiku mam to řešit či na to srát jinak kytky vypadaj dobre

Naposledy upravil dzonDebil 30-12-2005 v 00:26 AM

Old Post 26-12-2005 v 20:32 PM
dzonDebil je offline   Profil uživatele dzonDebil   Find more posts by dzonDebil   Foto galerie člena dzonDebil   Click here to Send dzonDebil a Private Message   Add dzonDebil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dzonDebil
Stálý Člen

Karma uživatele dzonDebil - 86% PěstitelskáKarma uživatele dzonDebil - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 52

TAK sem to dnes vylil adal sem jim AH podle tabulky bez GROW na 100l+100mlPK13-14+100mlBUD XL PH 5,36 a EC 2,45 toho EC sem se trochu zděsil neni to MOC??

Old Post 29-12-2005 v 23:57 PM
dzonDebil je offline   Profil uživatele dzonDebil   Find more posts by dzonDebil   Foto galerie člena dzonDebil   Click here to Send dzonDebil a Private Message   Add dzonDebil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dzonDebil
Stálý Člen

Karma uživatele dzonDebil - 86% PěstitelskáKarma uživatele dzonDebil - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 37  

Pohodička Příspěvek č. 53



po zralé úwaze sem tedy dnes vše vylil a dal AH podle tabulky na poslední fázi kwětu na 100l+PK 13-14+ Bud XL Ph je 5,35 ä EC 2,45 což mě dost vyděsilo ele tady čtu že vše OK tak bych rád moudré hlavy požadal o vyswětlení

a fotečka dnešní sklizně druhé vlny na záwěr

Old Post 30-12-2005 v 00:13 AM
dzonDebil je offline   Profil uživatele dzonDebil   Find more posts by dzonDebil   Foto galerie člena dzonDebil   Click here to Send dzonDebil a Private Message   Add dzonDebil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 54

EC 2,45 urcite nejni okej.......... to tak nekdy ke konci kvetu...

ad: pH : to bude spatne pripravenym keramzitem ne ?

_____________________-
jinak to mas pekne nahusto jungle jak prase.... sem zvjedaf bo to dle me moc efektivity nebude.....

ja bych to smikl jeste pred prepnutim na cca 1/4novou velikost a prepl na kvet..... ale v kvetu uz bych s tim nic nerobil...

a co ty stonky ?? nemel jsi moc vysoko lampu ??? jinak drzim palec..

Old Post 30-12-2005 v 10:24 AM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dzonDebil
Stálý Člen

Karma uživatele dzonDebil - 86% PěstitelskáKarma uživatele dzonDebil - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 37  

Hydroponie Příspěvek č. 55

taky se mi to EC zda dost ale konec kwětu i nastane zahajili 6 tyden kwětu takže min estě 28dní - 7 dní flus možná sem moh týden počkat ale doufam že to zmaknout no každopadně uvidim v noci
jinak PH si osobně myslim žeje ok a dik keramzitu stoupne tak na 5,5

jungle je ale ja měl objednano 40ks a matkař utěch 40ok měl dalších 50 prý na hovna a vyhodit sem neměl to srdce a pak ani místo proto sou tak vzadu vytahlý a vpředu sou ty slabší nebyli tak pěkně zakořeněný ted jich tam je 80
ale větru tam mam dost tak o kus snížim

tak ted sem to měřil a PH 6,3 a EC 1,9 tak jim to tak necham když jim to takhle vyhovuje

světlo níž nejde jelikož postraní by neměly světlo

Naposledy upravil dzonDebil 30-12-2005 v 22:38 PM

Old Post 30-12-2005 v 18:11 PM
dzonDebil je offline   Profil uživatele dzonDebil   Find more posts by dzonDebil   Foto galerie člena dzonDebil   Click here to Send dzonDebil a Private Message   Add dzonDebil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 56

JAKO NAPOUSTECI VANU NEPOUZIVEJTE MEKKE PLASTY...............

Vse jsem našrouboval odzkoušel a těsnilo..... ale po nejaké době zkušebního provozu.... jsem si vsiml ze hafo vody zmizelo

podívám se a helemese .... netěsní .. musim to cele predelat

(Pohybem hadice vyvyjis tlak na ventil,, ktery kdyz je v mekkem plastu,, taxe pohne i s tou měkkou stěnou a je tam hnedle mezera ....


baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

PSdpříště kovove ventily a poradne dotahnout......

Old Post 04-01-2006 v 09:28 AM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dzonDebil
Stálý Člen

Karma uživatele dzonDebil - 86% PěstitelskáKarma uživatele dzonDebil - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 57

zdar plasto vana je fakt asi na prd mam plechovou z 0,8plechu je sice těžka ale 11cm vysokaa plestovy kohouty sem opatřil těsněnim dotah na fest a vše je ok
když plastovou vanu tak jedině 2-3mm touštky a eště by měla bejt profilovana protože se to jinak stršně kroutí většinou sou mělký

Old Post 04-01-2006 v 20:59 PM
dzonDebil je offline   Profil uživatele dzonDebil   Find more posts by dzonDebil   Foto galerie člena dzonDebil   Click here to Send dzonDebil a Private Message   Add dzonDebil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Hydroponie inVALIDa§ homemade Ebb&Flow Hydroponic System Příspěvek č. 58




Tak a je to tady.. pro inspiraci ::::
Jinak detajly v odkazu v podpisu....


Nejsem v zástupu lidi s plnýma peněženkama ,kteří jsou schopni za jednoduché produkty vychrlit mnoho peněz.. takže se snažím o maximalní HOMEMADE (D.I.Y).. tak to trochu okomentuju pro inspiraci...

K systému...

Jako Napouštěcí vanu(FOTO č.1 to modré )jsem zneužil LAVOR 20L .. standartni z měkkého plastu cena cca...100-200czk... (pokud možno použij vanu s tvrdými stěnami... aby šroubení pevně drželo a nehýbalo se všelijak)

Napouštěcí Ventil (FOTO č.3)jsem objednal z hydroponieplus.cz (1/2) 65kc (sítka /síťka proti zacpání u šroubení jsou nezbytná! .. (priste pouziju kovove ventily/šroubení ale nesehnal jsem )

Hadice (FOTO č. 2) jsou z Baumaxxu.. a to 1/2(11mm) Gardena (žlutá)na napouštění a k vypouštění slouží dvouvrstvá (průhledná)3/4 hadice.... (cena cca 60kc/metr qalita kvuli tvrdosti...aby moc nemenila tvar profilu...)

Keramzit je Liaflor z hydroponieplus.cz ...zrno 8-16mm.. 20L... (nutnost proprat...Některé kuličky plavou.. =>oproti keramzitu asi žádná výhoda...
Pokud si objednate tu menší frakci (malinke kuličky) tak počítejte s tím že všechny budou plavat..... tudíž na hydro účely nevhodné...)

Nádrž na roztok(FOTO č.2) je 20L klasická přenosná termo lednička (na picnicy etc..) pohoda... ale chce to zakrýt kvůli přistupu svštla=>řasám

Ohřev roztoku s živinami (Hydro Juice) provádím pomocí akvarijniho ohřívače (na 60l odhaduju-old school) ... Teplotu roztoku jsem ustálil na 23°C ... (Voda se dost odpařuje tak je třeba dolívat)......(FOTO č.2 to s černým kabelem )

Naposledy upravil inVALIDa 27-01-2006 v 13:17 PM

Old Post 25-01-2006 v 14:06 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 59




Vypouštěcí Ventil(FOTO č.1)jsem si nechal obstarat z Baumaxxu.... cca 50kc/kus (sítka /síťka proti zacpání u šroubení/ventilů jsou nezbytná! FOTO č. 2)..

Čerpadlo(FOTO č.3) je určené do karavanů na čerpání pitné vody... není konstruované k delší pracovní době... (15min je dost ) (15min = nejmensi interval na analog. časovém spínači/hodinách ) ..

Nicméně Vyniká vysokým výkonem a zatím funguje bez problému (na 10V) ..Cena 400czk
_______________________________________________________
Ještě chci podotknout....

Při instalaci napouštěcího ventilu vznikne malý "přepad" o velikosti šířky matice šroubení.. Tím vznikne na dně malá kaluž...
Kvůli eliminaci objemu kaluže jsem po dně nakladl vedle sebe víčka od PET láhví..

Napouštěcí ventil je přikrytý kuchyňským sítem (průměr cca 10cm).. Kvůli obavám z ucpání malé plochy síta jsem použil starou komunistickou silonovou/síťovanou tašku navíc.. Do tašky jsem vystřihl kulaty otvor o polovičnim poloměru než je síto aby taška sedla doprostřed hloubky síta.. Tím jsem vytvořil odedna cca 3cm komoru kam se prez tašku nedostanou kořeny... takže k
ucpání by dojít nemělo...

PEACE &

Naposledy upravil inVALIDa 25-01-2006 v 14:21 PM

Old Post 25-01-2006 v 14:11 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wont
Nový Člen

Karma uživatele wont - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 60

Zdar! Docela by mě zajímalo jak EBB & FLOW dimenzovat. Přesněji teda jak dimenzovat zásobník na živnej roztok. Uvažuji takhle:
- moje pěstírna má rozměry asi 70*50 cm
- mam obdélníkovou nádobu, která se tam akorát vleze, takže asi 70*50 cm a vysoká je 15 cm
- jako médium chci použít RW kostky nebo rohože (nevím jak jsou vysoké? jsou 7cm? což mě přijde málo, nebo jsem viděl kostky asi 10cm...)

když vezmu, že při zatopení potřebuji naplnit nádobu 50*70cm do výšky (teď nevím jak vysoko, ale předpokládám, že min 10 cm) = min 35 litů.

Teď potřebuji nějaký další objem, aby bylo čerpadlo pod vodou (roztokem), něco bude v hadicích a hlavně něco vypijí kytky. Samozřejmě nechci dolévat vodu každý den, tak potřebuji nějakou zásobu aby celý systém mohl fungovat několik dní.

Zajímaly by mě vaše praktické zkušenosti s tím kolik roztoku deně kytky spotřebují, jak velký zásobník bych měl zvolit??

Moc díky za odpovědi a mějte se.

Old Post 30-01-2006 v 11:27 AM
wont je offline   Profil uživatele wont   Find more posts by wont   Foto galerie člena wont   Click here to Send wont a Private Message   Add wont to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dzonDebil
Stálý Člen

Karma uživatele dzonDebil - 86% PěstitelskáKarma uživatele dzonDebil - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 37  

Hydroponie Příspěvek č. 61


Zdar wont ja mam vanu 110x110x11cm gde mam 7RW matrací asi na 2cm keramzitu a nadobu na živ roztok mam na 100L kterou holky vypijou průměrně za týden.

můzu ti doporučit co největší nadrž na roztok která seti tam wejde a když budeš potřebovat menší objem roztoku tak ji naopustíš jen tolik kolik potřebuješ např na průpahy RW kdy ja sam davam pul nadže na cca 3dny

jo ty rohože sou taky 10cm vysoký 15 široký 100cm dlouhý le ty bys je stejně musel řezat

jinak doporučuju přečíst todle http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=17420

a ja po 14dnech doporučuju rři pprůplachu dat Polyversum aby se kořeny a i celá kytka měly fajn dokonce zvyšuje i výnosy

zatim vše dyžtak se zeptej čau

Old Post 30-01-2006 v 19:47 PM
dzonDebil je offline   Profil uživatele dzonDebil   Find more posts by dzonDebil   Foto galerie člena dzonDebil   Click here to Send dzonDebil a Private Message   Add dzonDebil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 62

jakože když máš drahé hnojky tak je škoda je prát do Xtrémní nádrže..
Lepší měnit častěji roztok.......

Optimalni pro Ebb@Flow se mi zda stejny poměr vany jako nádrže...
(do vany s keramzitem se vejde o hodne mene vody nez ma vana objem)
_______________
to DzonDebil:: Nechápu jak můžou "vysát" hnojky z roztoku za pouhy tyden !!!!!
(tzn. tohle tvrzení se mi nezdá... pls osvětli)

Old Post 31-01-2006 v 14:22 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wont
Nový Člen

Karma uživatele wont - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 63

pro inVALIDa: no tos mě teda dostal, nějak jsem si neuvědomil, že vana bude plná RW a keramzitu (kterej teda ještě zvažuju, protože se mi moc nelibi) a tím pádem se tam vleze roztoku mnohem míň

a další dotaz, prosím: namíchám si roztok v nějakým poměru hnojivo/voda tohle najeju do nádrže. Postupně mě bude roztok ubívat a teď to chápu tak,že ho budu průběžně dolévat pouze vodu a upravovat jeho pH. Jo důležitý asi je, že zatím nebudu mít EC metr.
Po nějaké době (10-14 dnů?) všechen roztok z nádrže vyleju a namíchám nový roztok a pořád dokola... Je tahle představa správná?? Díky!

Old Post 31-01-2006 v 16:26 PM
wont je offline   Profil uživatele wont   Find more posts by wont   Foto galerie člena wont   Click here to Send wont a Private Message   Add wont to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 64

pokud nemas EC metr a jsi zacatecnik... tak je tato predstava jedinou spravnou volou....

Voda se odpařuje spíš než by ji pily kytky...

Jinak kdyz mas EC metr tak muzes dolivat hnojky az do pozadovane hodnoty ale na druhou stranu luxus je casto menit cely roztok....

Jo a keramzit je dost fpoho pokud ho poradne properes/ocistis ....
Potom ho muzes vickrat pouzit.....

a samo kvuli plavani keramzitu a řasám na RW je idealni keramzit nasypat ať je několik cm nad úrovní přepadu

Old Post 31-01-2006 v 19:55 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8362050 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív