Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » EBB FLOW -- napouštěcí stůl
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
wont
Nový Člen

Karma uživatele wont - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 65

díky začíná se mi to trochu vyjasňovat S keramzitem je asi problém když se póóóóřádně nevypere, takže ho použiji, ale důkladně ho properu v teplé vodě ve vaně. A nebo jsem ještě myslel, že použiji RW rohože, které zaplní celou vanu. Má to nějakou nevýhodu oproti keramzitem obsypaným RW kostkám? Zdá se mi, že když ty rohože budou v celé ploše vany, tak nejlíp využiju prostor, protože tam kytky rozmístím v takových odstupech jak mě to bude vyhovovat (hustěji). Kdežto při použití kostek je rozeskládám podle rozměrů vany a mezery mezi kostkama vysypu keramzitem. Někde jsem četl, že když se proplétají kořeny jednotlivých rostlin, tak to není úplně nejlepší... tomu se ale nezabrání ani v rohožích ani v kostkách, protože z kostek kořeny vylezou a propletou se v keramzitu, ne?
A ještě jedna věc, rohože i kostky jsem našel vysoký jen 7 a 7,5 cm... není to málo?

Old Post 01-02-2006 v 08:20 AM
wont je offline   Profil uživatele wont   Find more posts by wont   Foto galerie člena wont   Click here to Send wont a Private Message   Add wont to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 66

RWrohož ti podstatně lépe udrží vlhkost (ale asi za cenu vzdušnosti ktera je u Ebb#Flow vyhoda...) takže se zaplavuje vana jen jednou denně

Nechapu to s rozmistěním kytek... prece to je jedno jaky mas substrat..
Kytek tam das kolik chces !!!!

Kostka 7,5*7,5*7,5 je vpoho ale muzes pouzit prinejhorsim i ty male Rw kosticky.... 2,5*2,5*2,5 ale neni to ideal.....

(moc nad tim premyslis... mrkni jak to ma kdo udelane ..zrob to.. a potom nafoť .... )

Old Post 01-02-2006 v 10:06 AM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dzonDebil
Stálý Člen

Karma uživatele dzonDebil - 86% PěstitelskáKarma uživatele dzonDebil - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 37  

Hydroponie Příspěvek č. 67

invalid nevim jak mysliš to vysat hnojky z roztoku a že se voda odpařuje a kytky ji nepijou to je pro mě novina.
Takže pod vanu v který mam kytky mam nadrž na 100L do ktery dam 100L vody + příslušná dávka ghnojiv uprava PH a za 7-9 dní je ta nádrž prostě prazdná ale určitě ne proto že se voda vypařila.

bambulino - věřím že zvyšuje Polyversum PH ale snad jen když ho tam daváš a tosi pohlídáš jinak potom co vlastně žije na kořenech našich kytek PH nijak neovlivnuje
A hlavní činností Polyversa je kytky chránit což mu de sqele

Old Post 03-02-2006 v 21:36 PM
dzonDebil je offline   Profil uživatele dzonDebil   Find more posts by dzonDebil   Foto galerie člena dzonDebil   Click here to Send dzonDebil a Private Message   Add dzonDebil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 68

jo mas pravdu ze ty hnojky pijou... a to dost...

PS: treba ja nemam zakrytou nádrž , mám tam 23"C a tak musim furt dolivat vodu (tak min. 1,5L/den )....

Old Post 06-02-2006 v 17:00 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dzonDebil
Stálý Člen

Karma uživatele dzonDebil - 86% PěstitelskáKarma uživatele dzonDebil - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 69

tak mam to dole a hned znova s menšim vylepšenim u keramzitu sem zustalmam ten samej vypranej a PH už nemění ale 8rw matrací sem vyndal z igelitu pěkně vyrovnal vše napufroval apak zakryl odrazovou folií
dal 10x Master Kush a 15xAfghani rovítil 250wHPI 20/4h
semi boužel posral fotak ta foto nebude
řísky byli slušný tak dostli AH dle návodu + MineralMagic+kořenáč od Bcuzz
dostali 100l maji to 4xdenně amyslim že stim vystačej celejch 14dní
pak dostanou Atazymovou kůru a poní krmení a 400wSON-T-AGRO
průůůůser došel mi Polyvers a nemůžu ho splašit prosim občany Prahy jestli ho neviděli v nějakejch centrech dik
tak jak Wonte dlouho mlčíš jak se daří??? čau

Old Post 18-02-2006 v 20:06 PM
dzonDebil je offline   Profil uživatele dzonDebil   Find more posts by dzonDebil   Foto galerie člena dzonDebil   Click here to Send dzonDebil a Private Message   Add dzonDebil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dzonDebil
Stálý Člen

Karma uživatele dzonDebil - 86% PěstitelskáKarma uživatele dzonDebil - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 37  

Nápad Příspěvek č. 70

zdar tak mam několi ponaučení z vlastních chyb jakožto hydro Ebb flow nováček.
tak kytkám fakt svědčí že nejsou v ig.matrcích a příště dám asi drcenej RW
dále je dobrý málo ale častějš zaplavovat ted to mam na začátku a na konci swětla 5min a mezitim po 3h zaplavuju 3min v naci po 4h taky 3min
a co určitě eště musim dořešit aby vše dokonale odteklo a nezůstávaloi mi na dně 1cm roztoku/pak bude asi nutný změnit frekvenci záplav/
velmi důležité a potřebné myslym je dávat jim ATAZYMové průplachy hlavně vždy před změnou poměru hnojiv ale i preventivně aspon jednou za 14dní a nadrž umýt!!
POLYVERSUM
Ph metr žádný kaPIČKY ani papírky
--noa kurva covy kucí mic joo?? mějtese

Old Post 18-04-2006 v 20:34 PM
dzonDebil je offline   Profil uživatele dzonDebil   Find more posts by dzonDebil   Foto galerie člena dzonDebil   Click here to Send dzonDebil a Private Message   Add dzonDebil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startér
Stálý Člen

Karma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 71

Zdravím, měl bych jenom dotaz.. Kolik zhruba % prostoru pro zatopení zabere karamzit? abych věděl, jak velkou nádrž si pořídit.. dík

Old Post 12-01-2009 v 16:59 PM
startér je offline   Profil uživatele startér   Find more posts by startér   Foto galerie člena startér   Click here to Send startér a Private Message   Add startér to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 72

Caute, asi budu rozjizdet tenhle system, kupovat z GS to nebudu, tak by me zajimalo z ceho si napousteci stoly vyrabite vy...

Videl bych to na napousteci vanu, ve ktere bude cca dvanact 3,6 l kvetinacu s hydrotonem. Kvetinace proto, abych mohl kytky mezi sebou prohazovat. Manipulace s kytkama je jedna z hlavnich podminek Mel by to byt rozmer +/- 50x80 cm s vyskou max 20 cm.

Tady na G jsem videl u par lidi homemade plastove napousteci stoly z toho jeden, ktery mi odepsal na PM ho ma vyrobeny u znameho na miru... Vypada to na nejake svarovane plastove desky s sirkou kolem 1 cm.

Na nejakem zahranicnim pestitelskem foru jsem videl napousteci vanu ze dreva vevnitr natrenou nejakym gumovym(?) vodeodolnym naterem. Co rikate? To drevo se mi tam moc nelibi bo ma tendenci pracovat, jeste v takove vlhkosti.
Drevena vana by pro me bylo idealni reseni, protoze takovou plastovou vanu na miru asi nesezenu, ale zas z toho mam strach.

Kdyz bude nejhur a nic nesezenu, tak si pohraju s trubkama a kyblikama a misto EBB&FLOW udelam EBB&GRO. Tam bych ale asi mel problem s mistem kvuli velikosti napoustecich kyblu... Nejmensi 4 l kybl ma vrchni prumer 19,8 cm - to bych do skrine s hloubkou 60 cm tezko nacpal (pri rozlozeni kvetinacu 3x4)...

Dik za napady...

Old Post 25-09-2012 v 16:24 PM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hostitel333
Stálý Člen

Karma uživatele hostitel333 - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 176  

Příspěvek č. 73

Zdárec, jedu taky ebb&flow, tak nějaký ten můj trejd pro inspiraci http://grower.cz/forum/showthread.p...842#post1009842 a http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1 a poslední, který je nyní poprvé v provozu http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1 určitě super systémek

Old Post 11-10-2012 v 22:35 PM
hostitel333 je offline   Profil uživatele hostitel333   Find more posts by hostitel333   Foto galerie člena hostitel333   Click here to Send hostitel333 a Private Message   Add hostitel333 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d.trucker
Kryštof father

Karma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 74

ja ho mel uz pred deseti lety....je to dobry,ale keremzitu doporucuju tak 20 cm do vejsky,aby mel koren tmu....dale je nejlepsi si nechat udelat stul na miru od lidi co lepi bazeny,jimky atd...vesmes to udejaji z odpadu a levne

Old Post 01-03-2013 v 01:45 AM
d.trucker je offline   Profil uživatele d.trucker   Find more posts by d.trucker   Foto galerie člena d.trucker   Click here to Send d.trucker a Private Message   Add d.trucker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4827160 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív