Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Kontrolovali vas uz?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Stratus
Nový Člen

Karma uživatele Stratus - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 49

Aidampower: Kde přesně v Brně to bylo? Oni ty mrchy občas na tyhle vyhlídky zajedou na čučmendu...

Old Post 18-05-2005 v 16:21 PM
Stratus je offline   Profil uživatele Stratus   Find more posts by Stratus   Foto galerie člena Stratus   Click here to Send Stratus a Private Message   Add Stratus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thomas3711
Nový Člen

Karma uživatele thomas3711 - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 50

Ja by som sa skor chcel spytat, ci vam uz nasli celu kvetinku, ktoru ste pestovali ?? rad by som nieco vypestoval na intraku (koleje, studujem v CR) len neviem to nie je riziko ...

Old Post 18-05-2005 v 17:23 PM
thomas3711 je offline   Profil uživatele thomas3711   Find more posts by thomas3711   Foto galerie člena thomas3711   Click here to Send thomas3711 a Private Message   Add thomas3711 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 51

citace:
Původní příspěvek od CAESAR
mino36> skus rozpravat policajtovy jeho prava a on ti rychlo ukaze ake ma prava, aj ta dobre prijebe, akoze si ho napadol ty, aj ta zobere k lekarovi, aj ta moze len tak drzat 48hodin.....s policajtami len v dobrom, alebo potom s gulometom



dovolim si s tebov nesuhlasit. ked je naokolo par ludi (staci aby bolo o jedneho viac ako policajtov) tak im kludne poviem na co maju pravo a ver tomu ze si rozmyslia co urobia. ale pokial ta zastavia niekde smeho a povies im ze nemaju pravo tak asi dostanes minimlne obuskom alebo pestou.

navyse sa mozes policajta opytat podla akeho paragrafu ta chce prehladat a ak nebude vediet tak ho mozes poslat prec. ja som to raz spravil, ked v krcmicke kde sme vhlastali prisli 3 hrubokrki a zmlatili jednu zensku. kazdy co mal telefon hned zavolal policajtov. prisli 2 auta, vybehlo 6 policajtov, 2 s brokovnicami. ten tipek vonku tahal domov zensku za vlasy (zenska na styroch) a policajt nanho namjeril borkovnicu a dalsi dvaja ho zaistili. on povedal ze mu niekdo ukradol vnutry mobil. prisiel maldy tipek a ze vsetci veci z vrecok na stol a obcianske. som sa ho spytal ze preco by sme mali ukazovat veci a obcianske ked sme nic neurobili. ludia co boli so mnov ze ci mi nejebe, ze ci chcem aby sme dostali a podobne. tipas policajt bol uplne v poho. povedal ze ten hruby curak povedal ze mu ukradli mobil tak ze musia vsetkych prezriet a zapisat obcianske a ze ak by zenska podala zalobu tak aj ako svedkovia. kamos mal v dokladoch nad obcianskym list, ja vo vrecku hulivo (alebo sme ho dali vonku, uz si nepamatam ale bud som ho mal pri sebe alebo v sebe ) a tipes uplne v poho. kamoska nemala pri sebe obcianku, on ze kolko mas rokov, ona ze 17. on ze preco pije? a potom sa zasmial a povedal ze to pozna, ze nebolo davno co aj on mal 17 a este sa ospravdlnil ze nas musel otravovat a siel k dalsiemu stolu. potom zas v jednom bare nas buzerovali 2 mestkaci. po 5 minutach vysvetlovania nam dali pokoj hoci mohli dat kamosovi pokutu ze mi kupilo pivo hoci som nemal este 18 (mal som o 2 mesiace). mlady bol poriadny curak, starsy sa na tom len smial a nakoniec mu povedal ze sa ma na to vykaslat

city growing 05
bezpecne posielanie klonov

Old Post 20-05-2005 v 13:31 PM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 52

Jj, zas sme se dostali k tomu, že některý cajti jsou v pohodě, ale některy jsou zakomplexovaný debilové...

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Old Post 20-05-2005 v 14:08 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Almo
Nový Člen

Karma uživatele Almo - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 53

Mno, mě naštěestí eště nechytli.
Ale když sme byli s klukama na hokeji v neděli, tak sme si řekli že si smotnem, smotli sme to kousek od staromáku, dali vedle kostela v dušní a hokej už začal začínat, já měl eště zbytek. Tak sme šli, deme za roh, já si dávám a najednou kluci, že proti nám chlupatý (dvě kundy vod městský), okamžitě zrychlili krok, já jak byl vypálenej, tak mi to moc nedošlo, zavřel sem brko do ruky a a šel dál. Když byli asi metřík přede mnou, neudržel sem se a vyprskl smíchy a vyfouk to přímo na ně. Jen tak se na mě koukli a šli dál. Kluci už notnej kus přede mnou a já tam padám smíchy
A to eště měli láhev vodky, nic by to nebylo kdyby nám všem nebylo mezi 16 - 17

Old Post 20-05-2005 v 14:13 PM
Almo je offline   Profil uživatele Almo   Find more posts by Almo   Foto galerie člena Almo     Add Almo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 54

myslim ze tymto prispevkom si si zasluzil banana

city growing 05
bezpecne posielanie klonov

Old Post 20-05-2005 v 14:36 PM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janxu
Stálý Člen

Karma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 55

omfg to je dmnc

FIRST INDOOR 150W

Old Post 20-05-2005 v 15:20 PM
Janxu je offline   Profil uživatele Janxu   Find more posts by Janxu   Foto galerie člena Janxu   Click here to Send Janxu a Private Message   Add Janxu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fefl
Stálý Člen

Karma uživatele fefl - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 56

Sestra byla jednou se starym a jeho kamosem na Ipaku.Ten kamos si tam vodpalil brko, de, huli a najednou benga at zastavi.Von zacal zdrhat a voni za nim po chvilce hodil brko pod auto, zastavil zeptal se jich co je a oni proc utika kdyz se nic nedeje, tak von na to, ze si myslel ze ho nekdo honi, chlupacove vodesli, vzal si brko a v pohode si ho dohulil .

Ministerstvo zahrádkářství varuje: použití lamp na jakékoliv rostliny je padělání slunce a můžete za něj dostat až 6 let!


100W Hydro-polosuk-feferonky a papriky CO2 levnejc


Old Post 20-05-2005 v 20:14 PM
fefl je offline   Profil uživatele fefl   Find more posts by fefl   Foto galerie člena fefl   Click here to Send fefl a Private Message   Add fefl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 57

citace:
Původní příspěvek od fefl
Sestra byla jednou se starym a jeho kamosem na Ipaku.Ten kamos si tam vodpalil brko, de, huli a najednou benga at zastavi.Von zacal zdrhat a voni za nim po chvilce hodil brko pod auto, zastavil zeptal se jich co je a oni proc utika kdyz se nic nedeje, tak von na to, ze si myslel ze ho nekdo honi, chlupacove vodesli, vzal si brko a v pohode si ho dohulil .


tak to ti asi tazko zozeru, ked ta nahanaju s majakmi a este z repraku na teba kricia ze policia zastavte

pildo> jasne su aj taky aj taky



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 21-05-2005 v 23:05 PM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 58

keby to bola zasahovka-kuklaci, tak by neklopali na dver, ale by ich vyrazili, s krikom policajna razia vsetci na zem. samozrejme by sa uslo aj par kopancov a uderov pazbou, potom by vas vytiahli von na ten sneh a tam by ste lezali, kym by vsetko neprezreli(samozrejme so psami a vobec nie setrnou metodou) a nakonec by vas vsetkych pekne poodvazali...samozrejme by museli mat oficialne povolenie.
u nas zastrelili v jednom podniku jednu zensku, ked sa vrhla na kuklaca, ktory mlatil jej frajera pazbou do chrbata.



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 22-05-2005 v 13:29 PM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 59

CAESAR:Si zažil osobne záasah kukláčov??? Ako si to prežival?

Old Post 24-05-2005 v 10:06 AM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DarkD
Nový Člen

Karma uživatele DarkD - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 60

Co se týká policajtů, tak v rodině je jich přes 8, když nepočítám bachaře.

Ale osobně kontroly nic - no nevím, zatím všechny fízly, co jsme potkali, tak byli natolik pohodlní, že jen dali najevo svou přítomnost a nechali nás samotné odejít, aniž by kontrolovali.

Ale jednou jsem potkal neskutečného idiota, který seděl u detektoru u soudu. Šel jsem podepsat něco ohledně soudní pře s mým vlastním otcem a všechno potřebné nosím na opasku. Idiot chtěl ať projdu detektorem, i když jsem mu vysvětlil, že vše je na opasku a ten si sundávat nebudu (nechci přece, aby mi spadli kalhoty, no ne? ). On, že si opasek sundávat nemusím, ale ať si odložím kovové věci. Nakonec jsem ho po pár minutách přesvědčil, že má vstát ze židle a kontrolu udělat tím ručním detektorem - aniž bych si uvědomil, kolik toho mám v krabičce v bundě. Naštěstí se podařilo odvést pozornost, tak pohoda. Ale ta chvíle, kdy jsem si uvědomil co mám sebou, tak to by se vě mně nikdo krve nedořezal...

DarkD

Old Post 24-05-2005 v 11:32 AM
DarkD je offline   Profil uživatele DarkD   Find more posts by DarkD   Foto galerie člena DarkD   Click here to Send DarkD a Private Message   Add DarkD to your buddy list     Navštiv homepage uživatele DarkD! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 61

citace:
Původní příspěvek od HALUZAK
CAESAR:Si zažil osobne záasah kukláčov??? Ako si to prežival?


par krat ano, kedysi tu byvali razie aspon raz za mesiac. no nic prijemne. nastastie som nic so sebou nemal.



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 24-05-2005 v 13:01 PM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bido
Stálý Člen

Karma uživatele Bido - 39% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 62

Moje zkušenost ohledně hulení je se státní policií dobrá, párkrát kolem nás šli a jenom utrousili poznámku v tom smyslu jako že to asi není legální a tím to už haslo. S městskejma je to úplně wo něčem jinym. Před pár lety sme s kámošema pohulovali v parku a 2 městský tam přišli. Jeden je po našem městě vyhlášenej jako total deb... A začlo to, pánové co zde děláte ukažte kapsy atd. Na odpověď z jakého důvodu nás chtějí šacovat kamaráda čapnul pod krkem a že ho dotáhne na státní a postará se aby ho zavřeli (už to svědčí snad o tom co je to za vola). Řikám dobře nechte toho kapsy Vám ukážem- bylo to ke konci léta a kámoš měl jedno brčko, který sme už dali, věděl sem, že nikdo nic nemá. Tak sme si to nechali líbit, no a samozřejmě nenašli nic. Chvíli eště prudili, jakože tam je napliváno, poházený papírky a podobný keci. Nakonec ale vodtáhli s nepořízenou. No ale víc takovejhlech debilů a je to v prdeli.
Štve mě ale na tom, že když si pujdu stěžovat k jeho nadřízenýmu, je to k ničemu - byli 2 a navzájem si potvrdí, že jsme dělali bordel. Prostě takovýhle cajty

Old Post 02-06-2005 v 06:07 AM
Bido je offline   Profil uživatele Bido   Find more posts by Bido   Foto galerie člena Bido   Click here to Send Bido a Private Message   Add Bido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 63

sranda je ze u nas chceli v novele trestneho zakona dat vyssi trest za drzanie trafky ako za drzanie zbrani hromadneho niecenia- tak to je uz podla mna fakt brutus. nastastie ich nakonec slobodna volba presvedcila a dali niezssie tresty



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 02-06-2005 v 08:32 AM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Split
Stálý Člen

Karma uživatele Split - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 64

U nás v ČR je to v poho, štuby jdou jen po velkých rybách a na konzumenty většinou serou.

Old Post 02-06-2005 v 09:07 AM
Split je offline   Profil uživatele Split   Find more posts by Split   Foto galerie člena Split   Click here to Send Split a Private Message   Add Split to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4773530 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív