Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Mravenci!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6
Autor
Téma 
Xes
Stálý Člen

Karma uživatele Xes - 88% PěstitelskáKarma uživatele Xes - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 49

No drsne ses nasral ti to asi nerozbehaj
----------------------------------------
Talstar, to by mohlo taky byt jmeno nejakeho bajneho hrdiny od Tolkinena...

jak smutny by byl svet bez zelene

Old Post 09-06-2006 v 23:10 PM
Xes je offline   Profil uživatele Xes   Find more posts by Xes   Foto galerie člena Xes   Click here to Send Xes a Private Message   Add Xes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 50

Old Post 10-06-2006 v 18:21 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lucasco
Nový Člen

Karma uživatele lucasco - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 51

v bauhasu jsem si koupil takovej bílej prášek proti mravencum,kolem kytky jsem opsypal kruh a mravenci jsou fuč

Old Post 12-06-2006 v 07:03 AM
lucasco je offline   Profil uživatele lucasco   Find more posts by lucasco   Foto galerie člena lucasco   Click here to Send lucasco a Private Message   Add lucasco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
feli
Nový Člen

Karma uživatele feli - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 2 

Mravenci Příspěvek č. 52

cau chci se zeptat, jestli mravenci zerou listy nebo ne. Pokud ano jestli se jich da nejak jednoduse zbavit. Predem diky za odpoved.

Old Post 12-06-2006 v 19:55 PM
feli je offline   Profil uživatele feli   Find more posts by feli   Foto galerie člena feli   Click here to Send feli a Private Message   Add feli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keany
Stálý Člen

Karma uživatele Keany - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 53

mno ja nevim proc by to delali?? to delaj slimaci... ale jak se jich zbavit.... hmmm to ti musi rict nakej zkusenej grower... ja nevim postrikat to nemuzes

Old Post 12-06-2006 v 19:59 PM
Keany je offline   Profil uživatele Keany   Find more posts by Keany   Foto galerie člena Keany   Click here to Send Keany a Private Message   Add Keany to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janxu
Stálý Člen

Karma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 54

staci hledat

FIRST INDOOR 150W

Old Post 12-06-2006 v 20:26 PM
Janxu je offline   Profil uživatele Janxu   Find more posts by Janxu   Foto galerie člena Janxu   Click here to Send Janxu a Private Message   Add Janxu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 55

to jsou uplny kurw* mam jich na fleku plno a tech pijaku to snad neni mozny.uz mam jen 4 kyti.sahnu na kytku a ruka plna pijaku!!to zdarec jako!hnojim to dutch formulou je to good hnojivo??

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 12-06-2006 v 21:09 PM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
valdez
Stálý Člen

Karma uživatele valdez - 96% PěstitelskáKarma uživatele valdez - 96% PěstitelskáKarma uživatele valdez - 96% PěstitelskáKarma uživatele valdez - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 138  

Upozornění Kdo pase mravence? Příspěvek č. 56

Servus,
pěstuju outdoor v substrátu + každodenní péče. Na dvou kytkách (vedle sebe) z čehož jeden je skunk z hollandu (mám semena od chlápka co zapoměl méno) ale sou výborný, taxe mi na nich pasou mravenci, nejčastějc kempujou ve vrcholcích, pobíhaj po stonku i větvičkách, je jich tam mrda. Myslel sem že si tam pasou mšice, ale postřikuju Agrionem, ale hlavně tam žádný mšice nejsou. Máte někdo stejnej problém? Nezájíma mě co tam dělaj nebo chtěj dělat, ale na mejch kytkách nebudou. Chtěl sem je postříkat insekticidem, ale nechce se mi šupat moc chemky a přírodní anti-mravenec eleminátory moc nefungujou páč je v tom stejně jen jakási citronová kůra či co.. takže sem v mrtvým bodě.

Možná to s tím souvisí, ale na těch kytkách kde se pasou, už teď kvetou (malý blizničky u stonků i ve vrcholcích, odhadem tak 10% v květu rovnoměrně po kytce) což se mi do teď taky nestalo že by už tak brzo kvetly..

První pes co pěstuje..

Čoklova pastva 2006 - skoseno

Chceš mít pasácký kouření? - Postup jak dostat MAX.

Výprava do prapodivného to Makrosvěta THpryskiřiCe.


We don't talk to police, we don't make a peace bond
We ain't trustin in the judicial system, we shoot guns
We rely on the streets, we do battle in the hood.
I was born in the G Code, embedded in my blood

Old Post 29-06-2006 v 19:37 PM
valdez je offline   Profil uživatele valdez   Find more posts by valdez   Foto galerie člena valdez   Click here to Send valdez a Private Message   Add valdez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gambler
Stálý Člen

Karma uživatele gambler - 85% PěstitelskáKarma uživatele gambler - 85% PěstitelskáKarma uživatele gambler - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 57

Já zase nejsem nejakej znalec, ale mam skoro zato ze mravenci nahore na kytce nic nemuzou zavaznyho zpusobit. Podle me kytku mravenci neokusujou. Pruser by byl, kdyby si udelali hnizdo (fakt nevim jak se obydli mravencu rika- jo mraveniste) v korenovym balu. Tam verim tomu, ze by dokazali koreny zdevastovat. V tom pripade je to budto v hajzlu, nebo presadit.

son of a god
out 06- sklizeno kopinatkyout 07- ww, aurora indica, swiss sativa

Old Post 29-06-2006 v 21:10 PM
gambler je offline   Profil uživatele gambler   Find more posts by gambler   Foto galerie člena gambler   Click here to Send gambler a Private Message   Add gambler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PUNKie
Stálý Člen

Karma uživatele PUNKie - 90% PěstitelskáKarma uživatele PUNKie - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 58

mne tiez napadli mravci rastlinky...ale hore na strome...rovno v kvetinaci.stale ich postrekujem ale stale su s nimi nejake problemy. nemozem ich dostat prec, ale rastlinke zatial nic nesposobili :::check my out ::: a tiez sa mi uz vsade robia male sisky a tiez neviem preco tak skoro...asi su uz dost stare.
...ty vrdo, mame toho dost spolocneho

FUCK BUSH

TREEGROW 2006

TRAAFKA 2008

Old Post 29-06-2006 v 22:18 PM
PUNKie je offline   Profil uživatele PUNKie   Find more posts by PUNKie   Foto galerie člena PUNKie   Click here to Send PUNKie a Private Message   Add PUNKie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 59

Co jsem tak za ty léta sledoval mravence u kytek, tak nigdy nic neuděaly, krom toho, že mě občas štíply ne kecam, podle mě provzdušněj kapku pudu a lezou po kytkach, nic vic

Old Post 02-07-2006 v 18:52 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 60

hmm ja som mal mravencov pri asi dvoc rastlinach (teda jedna bola priamo v mravenisku, druha kusok od) a tie rastliny boli najvacsie. nemali ziadny problem, poveal by som ze aj vynos bol lepsi.

neviem, nechcel som ich kilovat, boli tam uz predo mnov tak maju na to miesto narok nie? a neskodia mi tak naco ich kilovat? sak ale tebe vadi ze ti lozia po rastline, prepac tak ich rovno postrielaj

city growing 05
bezpecne posielanie klonov

Old Post 02-07-2006 v 19:46 PM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lux
Stálý Člen

Karma uživatele Lux - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 61

potřebuju nutně radu....ve třech kytkách mam mravence v hlíně a dvě už zabili a byl bych radši kdyby jste mi poradili něco přírodního ale chemii klidně taky

Old Post 10-06-2007 v 22:17 PM
Lux je offline   Profil uživatele Lux   Find more posts by Lux   Foto galerie člena Lux   Click here to Send Lux a Private Message   Add Lux to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 62

Lux:

ty kytky přesaď, jestli mají poblíž mraveniště, tak jich tam musí bejt mrtě a nejlepší řešení by bylo přesazení. Jiank se používá skořice, jen tak posypat kolem kytky a je to OK.

Old Post 10-06-2007 v 22:21 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lux
Stálý Člen

Karma uživatele Lux - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 63

Zedy:dík moc
hmm tak jsem to kolem posypal skořicí a kypřícim práškem trochu jsem nasypal přímo na ně a zalil kafem s vodou 1:6 tak uvidíme snad se jich konečně zbavim, ale klidně raďte dál kdyby náhodou přežili

Old Post 12-06-2007 v 21:48 PM
Lux je offline   Profil uživatele Lux   Find more posts by Lux   Foto galerie člena Lux   Click here to Send Lux a Private Message   Add Lux to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zenga
Stálý Člen

Karma uživatele Zenga - 87% PěstitelskáKarma uživatele Zenga - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 64

Ja myslim,ze by to chtelo neco silnejsiho nez provazek,jo a taky by se to muselo velice casto strikat-hrozne rychle to vysmradne-tak do 3 dnu.

Old Post 13-06-2007 v 13:16 PM
Zenga je offline   Profil uživatele Zenga   Find more posts by Zenga   Foto galerie člena Zenga   Click here to Send Zenga a Private Message   Add Zenga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-08-2008 - mravenci help - 44 odpovědí
07-06-2002 - mravce - 6 odpovědí
22-08-2001 - Mravenci - 16 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9719600 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív