Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 36 37 38 39 40 »
Autor
Téma 
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1834 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 593

fonee:

tak to bych jim to radši pořádně vysvětlil čéče, aby si z toho neměl zbytečný problémy!

Old Post 04-06-2007 v 07:53 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zenga
Stálý Člen

Karma uživatele Zenga - 87% PěstitelskáKarma uživatele Zenga - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 594

Nasi to nevi,ale asi to tusi-tech indicii uz nasli spoustu,ale jeste nerekli ani slovo.A nebo uz je jim to jedno,preci jenom uz mi neni 20.

Old Post 05-06-2007 v 11:36 AM
Zenga je offline   Profil uživatele Zenga   Find more posts by Zenga   Foto galerie člena Zenga   Click here to Send Zenga a Private Message   Add Zenga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kanislaww
Nový Člen

Karma uživatele Kanislaww - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 595

hh no tak to ja sem s tim nemel nikdy naky vetsi problemy..kdyz sem zacinal ( nekdy okolo osmy-dewaty na zakladce) chodit domu zmastenej, tak sem dycky udelal to samy: prisel sem, pak do koupelny skouknout rudy oci w tom mam vyhodu, ze mam alergii na jarni pyly no a pak do lednicky a k telce.. nasim nak nebylo nic napadny bo sem hulil malo, tim myslim tak maximalne dwakrat do tejdne...no ale w prwaku sem to rozjel na denni konzumaci a toho uz si samozrejme doma vsimly.Ackoli sem cekal naky poboureni, k zadnem vaznejsim potyckam s rodici nedoslo..no a tak sem pokousel jejich dobrou wuli dal a dal...no a kdyz sem zjistil ze je to v cajku, tak sem rozjel in-door ve swym pokoji

Old Post 05-06-2007 v 12:51 PM
Kanislaww je offline   Profil uživatele Kanislaww   Find more posts by Kanislaww   Foto galerie člena Kanislaww   Click here to Send Kanislaww a Private Message   Add Kanislaww to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Kanislaww! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanulkááá
avatars lady

Karma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 279  

Příspěvek č. 596

Rodiče vidim max.1xtýdně a jestli to ví nebo ne,je mi celkem jedno,stejně jsem taková light hulička....

...Turbogirl... bez Turbo netu...
...přečipovaná na 200HP...
...and now invisible girl...
...lalalalááááá...


Terrace flowers by Haňule

Old Post 05-06-2007 v 13:00 PM
Hanulkááá je offline   Profil uživatele Hanulkááá   Find more posts by Hanulkááá   Foto galerie člena Hanulkááá   Click here to Send Hanulkááá a Private Message   Add Hanulkááá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zenga
Stálý Člen

Karma uživatele Zenga - 87% PěstitelskáKarma uživatele Zenga - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 597

Ja jsem taky light hulic,prave proto,ze vim,ze to nasim moc "nevoni" a nechci zbytecne narusovat klidnou atmosferu!

Old Post 05-06-2007 v 16:48 PM
Zenga je offline   Profil uživatele Zenga   Find more posts by Zenga   Foto galerie člena Zenga   Click here to Send Zenga a Private Message   Add Zenga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaasha
Stálý Člen

Karma uživatele kaasha - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 598

Já sem se to nikdy nějak nelámal přes koleno, ale pytlíky a nářadíčko sem měl vždy na bezpečným místě. nakonec na to přišli úplně z jiný strany. babka se psem mě načapala na poli kousek za jejich chalupou, když sem dělal ohrádku z pletiva. první co sem na ni vybalil že to jsou rajčata. tak mi to zalejvala ale když sem to pohnojil a vyjelo to tak poznala ganju. a ty řeči o drogách a narkomanech a že mi to vytrhá...
co si myslíte že o trávě asi může válečná generace vědět?

Old Post 08-06-2007 v 17:20 PM
kaasha je offline   Profil uživatele kaasha   Find more posts by kaasha   Foto galerie člena kaasha     Add kaasha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 599

citace:
Původní příspěvek od kaasha
Já sem se to nikdy nějak nelámal přes koleno, ale pytlíky a nářadíčko sem měl vždy na bezpečným místě. nakonec na to přišli úplně z jiný strany. babka se psem mě načapala na poli kousek za jejich chalupou, když sem dělal ohrádku z pletiva. první co sem na ni vybalil že to jsou rajčata. tak mi to zalejvala ale když sem to pohnojil a vyjelo to tak poznala ganju. a ty řeči o drogách a narkomanech a že mi to vytrhá...
co si myslíte že o trávě asi může válečná generace vědět?

nepodceňoval bych válečnou generaci. Tuhle mi týpek v práci vyprávěl, že jeho děda byl na frontě a jedli tam chcíplý koně. Dostal z toho nějakej žaludeční sajrajt a kvůli tomu si začal pěstovat. Prej to byl věčně vysmátej dědeček.

Old Post 08-06-2007 v 17:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaasha
Stálý Člen

Karma uživatele kaasha - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 600

moje milá babička to samozřejmě řekla otci, ale ten to vzal v pohodě, jen se lek, protože má ty informace o startovací droze... tak sem mu koupil velkou knihu o konopí ať si přečte že 7/10 prvních americkejch prezidentů taky pukalo. jo a kytky jsou v "bezpečí" u známýho :-)

Old Post 08-06-2007 v 17:27 PM
kaasha je offline   Profil uživatele kaasha   Find more posts by kaasha   Foto galerie člena kaasha     Add kaasha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaasha
Stálý Člen

Karma uživatele kaasha - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 601

Endorfin: tak to je mazec, ale kdo měl takovýho dědu?

Old Post 08-06-2007 v 17:31 PM
kaasha je offline   Profil uživatele kaasha   Find more posts by kaasha   Foto galerie člena kaasha     Add kaasha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 602

citace:
Původní příspěvek od kaasha
Endorfin: tak to je mazec, ale kdo měl takovýho dědu?


no je to výjimka... promile z promile. Jsme před lety prováděli trávový orgie na naší chalupě, kam jezdí i děd. Teda tenkrát jsme ho nečekali. Když nás svym příjezdem překvapil a viděl všude rozlytý zelený mlíko a ty kila vyvařenejch palic plus všude těžkej dým, tak nechápal. Od tý doby to hází do jednoho pytle s tvrdejma ale hlavně že je to bylinkář

Old Post 08-06-2007 v 17:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 603

JÁ NEMAM RODIČE (system default error)

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 09-06-2007 v 10:56 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulabalu
Stálý Člen

Karma uživatele hulabalu - 87% PěstitelskáKarma uživatele hulabalu - 87% PěstitelskáKarma uživatele hulabalu - 87% PěstitelskáKarma uživatele hulabalu - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 604

Bydlim dost daleko od rodicov tagze asi nieee.. Ale prej o brachovy to mama vie, tak si to o mne taky moze domysliet...

Double Nlite 125w & AERO Scrog style (4xSWK)
---
Old System: 250w metla/sodik,substrat.
2xJH,4xG13 | 3xNL,3xMLI

Old Post 10-06-2007 v 03:16 AM
hulabalu je offline   Profil uživatele hulabalu   Find more posts by hulabalu   Foto galerie člena hulabalu   Click here to Send hulabalu a Private Message   Add hulabalu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hulabalu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protest
Stálý Člen

Karma uživatele Protest - 83% PěstitelskáKarma uživatele Protest - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 605

citace:
Původní příspěvek od Matrixx
JÁ NEMAM RODIČE (system default error)

to jako vážně???

Grow Up: | 1.st OUT 2006 - Odcizeno | 20W BOX - sklizeno 2g | 3rd indoor System - In Design | Letošní OUTDOOR 2013 - IN PROGRESS |

Other: | Jak bezpečně poslat semínka poštou - návod| Choroby, škůdci a problémy s pH - užitečné rady a informace - !!ČTĚTE!!|

Old Post 10-06-2007 v 10:24 AM
Protest je offline   Profil uživatele Protest   Find more posts by Protest   Foto galerie člena Protest   Click here to Send Protest a Private Message   Add Protest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MEDICINEMAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 340 

Příspěvek č. 606

S timhle nemam vubec problem. Tata se vzdy zive zajimal o moje kytiz(hlavne in system) a tak 3x do roka si s kamosema burtika da. Vidim to tak, ze z nej taky brzo bude grower. Mama sice hulila i pojidala, ale vzdy to byl docela vykyd a moc ji to uz nelaka..

no show

Old Post 21-06-2007 v 19:52 PM
MEDICINEMAN je offline   Profil uživatele MEDICINEMAN   Find more posts by MEDICINEMAN   Foto galerie člena MEDICINEMAN   Click here to Send MEDICINEMAN a Private Message   Add MEDICINEMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sagara
Nový Člen

Karma uživatele Sagara - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 607

ano vedia to oco to vzal v pohode ale mama ta trochu horsie ale nema na vyber...pestovat mi nedovolia oco vzdy povie: mozes ale vo svojom vlastnom byte..problem je v tom ze sa boja zelenych hoci som im to uz vysvetloval nechceju a hotovo, mama povedala ze by mi vsetko vytrahala keby zistila ze to pestujem.. ale ja ju presvecim nejak...

Old Post 21-06-2007 v 21:41 PM
Sagara je offline   Profil uživatele Sagara   Find more posts by Sagara   Foto galerie člena Sagara   Click here to Send Sagara a Private Message   Add Sagara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr*Skunk
Stálý Člen

Karma uživatele Dr*Skunk - 52% PěstitelskáKarma uživatele Dr*Skunk - 52% PěstitelskáKarma uživatele Dr*Skunk - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 608

Sagara: TAK PESTUJ OUT aspon sa pokus je to stale viac ako len chcieť ja som spolužiakom v škole rozdal semienka a oni povedali že ich to začina baviť pestovanie a stale chceli po mne informacie o pestovani tak som im vytlacil grewer FAQ a vyzerá to tak že další školský rok bude veselý až moc

OUT_05-06-07-2008
LegalizÁcia Marihuany Na Slovensku
Prenos rastliniek_!
Ako funguje hemisfera mozgu_!
Poľnohospodár telom aj dušou_!
Zi tak,aby ked zomrieš,sa všetci Tvoji známi začali nudiť...
S pozdravom Jozef Kocik pre koktavých stačí iba Jozef

Old Post 23-06-2007 v 11:23 AM
Dr*Skunk je offline   Profil uživatele Dr*Skunk   Find more posts by Dr*Skunk   Foto galerie člena Dr*Skunk   Click here to Send Dr*Skunk a Private Message   Add Dr*Skunk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Dr*Skunk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 36 37 38 39 40 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2482710 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív