Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Jak na zvěř?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 35 36 37 38 39 »
Autor
Téma 
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 577

citace:
Původní příspěvek od eso1111
Tady je zas někdo důležitý ,jestli máš něco lepšího tak poraď,jen vím že ty repelenty nepomáhají a ty feromony jen tak neseženeš,a neříkám vydrancovat to všechno,jedna stačí to už je asi podle tebe lepší když se po polích a lesích toulají zmatené zhulené srnky,a teprve ty sou nebezpečné pro provoz.


třeba tady, za 550 pěna a za 550 ten sajrajt, co tam aplikuješ.


i když si taky myslim, že když někdo někdě vezme jednu, dvě okolo pole nebo cesty, tak se zas tak moc nestane..

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 17-07-2012 v 11:19 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 578

Ok, když si někdo vezme jednu, nebo dvě... pak si vezme další a zahrádkáři si něco vemou a zachvíli sbírá celá ves . Každopádně si nemyslim, že je dobrý radit veřejně lidem ať si to berou. A jen tak u pole jsem to zatím neviděl. U nás to dávají jen k těm hlavním tahům, kudy projede hodně aut a je to tam tudíž nejvíc potřeba. Ale nevim, třeba máme jen chudý myslivce v okolí A zhulený srnky jsem taky nepotkal , asi by se ani nesjely, protože žerou jen trávu a žádný tuk, nebo alkohol.Mě taky letos srnky sežraly "pole", teda celý dvě kytky, ale kůly u silnice tada nevytrhávám, přijde mi to tak nějak nelogický.

Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Old Post 17-07-2012 v 21:11 PM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eso1111
Stálý Člen

Karma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 579

citace:
Původní příspěvek od Dead Cat
Ok, když si někdo vezme jednu, nebo dvě... pak si vezme další a zahrádkáři si něco vemou a zachvíli sbírá celá ves . Každopádně si nemyslim, že je dobrý radit veřejně lidem ať si to berou. A jen tak u pole jsem to zatím neviděl. U nás to dávají jen k těm hlavním tahům, kudy projede hodně aut a je to tam tudíž nejvíc potřeba. Ale nevim, třeba máme jen chudý myslivce v okolí A zhulený srnky jsem taky nepotkal , asi by se ani nesjely, protože žerou jen trávu a žádný tuk, nebo alkohol.Mě taky letos srnky sežraly "pole", teda celý dvě kytky, ale kůly u silnice tada nevytrhávám, přijde mi to tak nějak nelogický.

kua už mě neštvěte , nikomu neradím ať si bere, jen sem psal,že mě to pomohlo,a aby každý pochopil o co vlastně jde tak sem napsal "takové ty kolíky co bývají u cesty"a to sem asi neměl dělat,protože sem ztrhl lavinu OT , než aby jste (někteří) řešily podstatu věci(jak na zvěř) tak tu pořád slovýčkáříte a moralizujete,ale aby někdo poradil jak na srny učině, né chlupy ze psa, bo ochcat pole jak tu někdo psal, protože to fakt nepomáhá.A o tom alkoholu a tuku bych si taky nebyl moc jisteý,loni sem četl,že někde objevily velké pole konopí k vůli podezřele se chovajícím srnkám,prý nebyly plaché bo co.

Deltadevěttetrahydrocannabinol

Naposledy upravil eso1111 18-07-2012 v 17:05 PM

Old Post 18-07-2012 v 16:53 PM
eso1111 je offline   Profil uživatele eso1111   Find more posts by eso1111   Foto galerie člena eso1111   Click here to Send eso1111 a Private Message   Add eso1111 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Time
Stálý Člen

Karma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 580

Máte někdo zkušenosti s dalšímy plašiči divé zvěře např.

Kornitol ROT
LIMES – aromatický repelent proti zvěři

a ten hurikol stačí aplikovat jednou za sezonu ?

příští rok budu muset něco z tohohle pořešit

.......................

Old Post 18-07-2012 v 22:20 PM
Time je offline   Profil uživatele Time   Find more posts by Time   Foto galerie člena Time   Click here to Send Time a Private Message   Add Time to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 581

citace:
Původní příspěvek od Time
Máte někdo zkušenosti s dalšímy plašiči divé zvěře např.

Kornitol ROT
LIMES – aromatický repelent proti zvěři

a ten hurikol stačí aplikovat jednou za sezonu ?

příští rok budu muset něco z tohohle pořešit


na ten kornitol jsem taky koukal, ale co jsem četl, tak psali, že je lepší střídat ten hukinol a kornitol aby to bylo co nejefektivnější. zas ale 1500 není upůně málo, co i budem povídat. zajimala by mě osobní zkušenost s nim

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 19-07-2012 v 09:00 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 582

Ještě jedna věc, známý myslivec chodí ošetřovat pole kyselinou máselnou která enormě zapáchá a odrazuje zvěř ale zkušenosti s ní nemam.
edit: http://www.rozhlas.cz/motozurnal/be...radnik--1015396 to jsou nejspíš ty tyčky co jste tu řešili

Old Post 19-07-2012 v 10:07 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flynn
Nový Člen

Karma uživatele Flynn - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 583

Zdravím, stači ak tam zanechate nejaky ludsky pach, zvierata ho zavetria a odplaši ich to, ako pišu hore stači sa tam vimočiť,vlasy, vraj aj ohorky z cigariet neviem. ALe najviac bude asi ten moč, ten si myslim citia na velku vzdialenosť, samozrejme neomočte si rastlinku, niekde okolo 1-2 metre od nej. mjer

Old Post 16-09-2012 v 12:01 PM
Flynn je offline   Profil uživatele Flynn   Find more posts by Flynn   Foto galerie člena Flynn   Click here to Send Flynn a Private Message   Add Flynn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HujerII
Stálý Člen

Karma uživatele HujerII - 21% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 584

Máte někdo zkušenosti přímo s repelenty proti zvěři? Letos se chystám odzkoušet..

Old Post 30-01-2013 v 14:54 PM
HujerII je offline   Profil uživatele HujerII   Find more posts by HujerII   Foto galerie člena HujerII   Click here to Send HujerII a Private Message   Add HujerII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pecar
Stálý Člen

Karma uživatele pecar - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 585

Z vlastní X leté zkušenosti můžu všem poradit jen jedno. Mechanické zabezpečení. Myslím tím různé ploty a dráty natahlé okolo políčka. Ale minimálně 5 metrů od hranice políčka. Dobrý je také silný rybářský silon. Zkoušel jsem už všechno i docela extrémní způsoby, kdy jsem okolo políčka nasral. Klasiku jako vlasy, nemá ani cenu zkoušet. Zvěř si na to velmi rychle zvykne. Moč v pet láhvích má stejný účinek. Vyjetý olej je taky na prd. Jediné co trochu fungovalo jsou ty chemické odpuzovače, jak se píše výše. Ale POZOR!! Musí být čerstvé a poměrně často se musí obnovovat. Ty od silnic jsou většinou už staré a vyčpělé. Taky jsem jich pár pozbíral, ale moc nefungovaly. Jediným 100% řešením je prostě plot nebo něco podobného.

Old Post 03-02-2013 v 11:14 AM
pecar je offline   Profil uživatele pecar   Find more posts by pecar   Foto galerie člena pecar   Click here to Send pecar a Private Message   Add pecar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 586

U kytek jsem nic neměl, a zvěř ožrala z každé asi čtvrtinu. Pak jsem tam dal trochu vlasů a povedlo se mi oběvit trochu té pěny. Trošku sem si ji vzal (Pozor! bylo to u silnice kde jezdí jen cyklisti. a autama tak maximálně lesníci!!) Ke každé kytce jsem dal i trochu té pěny, která smrděla trochu jak Fryty (takový ty křupky od Bohemians) no a do sklizně se jich nic nedotklo. Až já.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 03-02-2013 v 14:37 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HujerII
Stálý Člen

Karma uživatele HujerII - 21% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 587

Chtel bych zkusit neco takovyho, uvidime jak to bude fungovat http://eshop.zcd.cz/eshop/46_ochran...oti-okusu-zveri

Old Post 03-02-2013 v 15:41 PM
HujerII je offline   Profil uživatele HujerII   Find more posts by HujerII   Foto galerie člena HujerII   Click here to Send HujerII a Private Message   Add HujerII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Time
Stálý Člen

Karma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 588

Zdravíčko , chtěl jsem letos využít pachové odpuzovače na zvěř ,ale po studiu katalogu lesnícký firmy jsem našel jen výrobky ke kterým člověk potřebuje ještě nějakou aplikační pistoli a kdo ví cosi . Tak mě zajímá jestli někdo víte o přípravku který se dávkuje normálně odlitím a nasáknutím např. do látky či jestli jde za plechovka ke který se prodává ta pistole nějak "ochcat" .

Druhá věc je že bych ten přípravek klidně koupil s někým napůl , či natřetinu . Množství se dělá na welkou plochu a já to použiju třeba na tři místa ...

.......................

Old Post 08-03-2013 v 17:09 PM
Time je offline   Profil uživatele Time   Find more posts by Time   Foto galerie člena Time   Click here to Send Time a Private Message   Add Time to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brujeria
Stálý Člen

Karma uživatele brujeria - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 589

citace:
Původní příspěvek od Time
Zdravíčko , chtěl jsem letos využít pachové odpuzovače na zvěř ,ale po studiu katalogu lesnícký firmy jsem našel jen výrobky ke kterým člověk potřebuje ještě nějakou aplikační pistoli a kdo ví cosi . Tak mě zajímá jestli někdo víte o přípravku který se dávkuje normálně odlitím a nasáknutím např. do látky či jestli jde za plechovka ke který se prodává ta pistole nějak "ochcat" .

Druhá věc je že bych ten přípravek klidně koupil s někým napůl , či natřetinu . Množství se dělá na welkou plochu a já to použiju třeba na tři místa ...



Čau, kup si hukinol dobře funguje proti prasatum a žádnou pistoli nepotřebuješ ale opatrně při aplikaci potřísníš se a 3-4 dni to uplně nesmeješ a je to pekelnej smrad(chirurgický rukavice nejsou dostatečný možná nějaký na práci s chemikáliema) já sem ho měl v loni a ta aplikace je fakt děsná takže bacha neni to nic příjemnýho! Já sem pro změnu ke konci sezony přemejšlel nad nějakym tim přípravkem co se aplikuje tou pistolí!

Old Post 08-03-2013 v 18:55 PM
brujeria je offline   Profil uživatele brujeria   Find more posts by brujeria   Foto galerie člena brujeria   Click here to Send brujeria a Private Message   Add brujeria to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
klokodon
Stálý Člen

Karma uživatele klokodon - 8% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 590

Pár stránek sem tady pročetl, ale těch 37 fakt nedám Takže sem to možná minul, možná se to tady už zmiňovalo, ale napadlo už někoho použít obyčejnej pepř? Je silně aromatickej, jen tak rozsypanej ho člověk z dálky neucítí a voda(déšť) by mu taky neměla uškodit.

Old Post 26-04-2013 v 18:41 PM
klokodon je offline   Profil uživatele klokodon   Find more posts by klokodon   Foto galerie člena klokodon   Click here to Send klokodon a Private Message   Add klokodon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PERRO
Stálý Člen

Karma uživatele PERRO - 45% PěstitelskáKarma uživatele PERRO - 45% PěstitelskáKarma uživatele PERRO - 45% PěstitelskáKarma uživatele PERRO - 45% PěstitelskáKarma uživatele PERRO - 45% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 591

slyšel jsem, že ta pěna u silnic je s medvědím pižmem...

každopádně si vždycky nožem odkrojím třeba půlku ...na políčko to bohatě stačí

panta rei

Old Post 26-04-2013 v 19:09 PM
PERRO je offline   Profil uživatele PERRO   Find more posts by PERRO   Foto galerie člena PERRO   Click here to Send PERRO a Private Message   Add PERRO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gyzmo
Stálý Člen

Karma uživatele gyzmo - 89% PěstitelskáKarma uživatele gyzmo - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 592

http://elovec.cz/odpuzovac-zvere-re...e-sapu-2010-1kg

Old Post 28-04-2013 v 20:59 PM
gyzmo je offline   Profil uživatele gyzmo   Find more posts by gyzmo   Foto galerie člena gyzmo   Click here to Send gyzmo a Private Message   Add gyzmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 35 36 37 38 39 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6630230 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív