Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Jak na zvěř?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 36 37 38 39 40 »
Autor
Téma 
Broza
Nový Člen

Karma uživatele Broza - 33% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 593

Dostal mi komentář bacha na vlasy policejní komando muže zjistit vaše DNK Asi by jsi neměl koukat tolik na televizi...sorry ale asi mam kozičky jiný věci na práci než honit lidi co jsi zasadí pár kytek venku!A jinak ty vlasy samozřejmě fungujou do punčochy rozvěsit po okolních stromech je super ale pěstuju venku již několik let a stalo se mi párkrát že přes všechni tyto snahy jako jsou rozvěšený vlasy postavený ploty prostě přiběhla splašená svině rozválela všechno a vesele odkráčela...Takže určitě musíme jít tomu štěstí naproti věšet vlasy stavět ploty a nemít jen jedno pole.Good lucky groweří

Old Post 30-04-2013 v 19:44 PM
Broza je offline   Profil uživatele Broza   Find more posts by Broza   Foto galerie člena Broza   Click here to Send Broza a Private Message   Add Broza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Time
Stálý Člen

Karma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 138  

hurikol .... Příspěvek č. 594

Zdravíčko , koupil jsem

"divočák stop" ( http://www.interforst.cz/cz/eshop/k...opp-400ml/2276/ )

bohužel ten hurikol v nabídce neměli tam kde jsem nakupoval a já zapomněl že právě nad tím to přípravkem jsem v minulosti uvažoval

tak uvidím jak bude fungovat ten antidivočák ... vdyštak kdyby někdo chtěl můžu mu odlít , celý to ani náhodou nespotřebuju . Budu to kombinovat asi s vlasy v sáčku místo těch alu plíšků

no a kde to půjde stejně postavím ohrádky ....

tak hodně zdaru přeji !

citace:
Původní příspěvek od brujeria



Čau, kup si hukinol dobře funguje proti prasatum a žádnou pistoli nepotřebuješ ale opatrně při aplikaci potřísníš se a 3-4 dni to uplně nesmeješ a je to pekelnej smrad(chirurgický rukavice nejsou dostatečný možná nějaký na práci s chemikáliema) já sem ho měl v loni a ta aplikace je fakt děsná takže bacha neni to nic příjemnýho! Já sem pro změnu ke konci sezony přemejšlel nad nějakym tim přípravkem co se aplikuje tou pistolí!

.......................

Old Post 01-05-2013 v 07:47 AM
Time je offline   Profil uživatele Time   Find more posts by Time   Foto galerie člena Time   Click here to Send Time a Private Message   Add Time to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Humbucker
Nový Člen

Karma uživatele Humbucker - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 595

citace:
Původní příspěvek od Broza
Dostal mi komentář bacha na vlasy policejní komando muže zjistit vaše DNK Asi by jsi neměl koukat tolik na televizi...sorry ale asi mam kozičky jiný věci na práci než honit lidi co jsi zasadí pár kytek venku!...
Jj maj dost práce s jinejma expertama - jak sem to ve zprávách čet tak sem se moh potrhat... kdo je tak blbej že když nese kufr plnej tak nechá ven čouhat větev?
Bojemoi, jenom ten odér kerej musí šířit!
citace:
Původní příspěvek od Broza
...A jinak ty vlasy samozřejmě fungujou do punčochy rozvěsit po okolních stromech je super ale pěstuju venku již několik let a stalo se mi párkrát že přes všechni tyto snahy jako jsou rozvěšený vlasy postavený ploty prostě přiběhla splašená svině rozválela všechno a vesele odkráčela...
Jj, větru dešti poručíš, sviním nikdy
citace:
Původní příspěvek od Broza
Takže určitě musíme jít tomu štěstí naproti věšet vlasy stavět ploty a nemít jen jedno pole.Good lucky groweří
Todle, i když to nedělám, podepisuju

Old Post 01-05-2013 v 08:31 AM
Humbucker je offline   Profil uživatele Humbucker   Find more posts by Humbucker   Foto galerie člena Humbucker   Click here to Send Humbucker a Private Message   Add Humbucker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raziel
Nový Člen

Karma uživatele Raziel - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 596

Zdar,sice som tu novy,ale k tym snekum... tak som pozeral minule postav dum zasad strum,a co tam akurat radili?... proti snekum je vraj dobry alobal.vraj su nan alergicky tento rok to urco vyskusam,okolo rastliniek ho zakopem par cm nad zem a uvidi sa tak aspon jedna rada

Marijuana is not the answer. Marijuana is the question. "Yes" is the answer.

Old Post 09-05-2013 v 05:06 AM
Raziel je offline   Profil uživatele Raziel   Find more posts by Raziel   Foto galerie člena Raziel   Click here to Send Raziel a Private Message   Add Raziel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raziel
Nový Člen

Karma uživatele Raziel - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 597

a na musky je vraj dobry cesnak. ako prevencia pri rastline zapichnut do zeme a ked uz su musky na nej tak urobit si cesnakovy postrek rada od zahradkarky,ktora to pouziva na kvety inak uspesne som precital vsetkych 38 stran

Marijuana is not the answer. Marijuana is the question. "Yes" is the answer.

Old Post 12-05-2013 v 11:10 AM
Raziel je offline   Profil uživatele Raziel   Find more posts by Raziel   Foto galerie člena Raziel   Click here to Send Raziel a Private Message   Add Raziel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 598

najprv som si myslel že mojím problémom budú mravce kedže ich mam všade požehnane. Ale zdá sa že tie kytkám nič zlé nerobia.
Skôr som si všimol že požierajú slimáky a ostatné živočíchy ktoré lezu okolo

Old Post 22-06-2013 v 15:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 599

citace:
Původní příspěvek od Raziel
Zdar,sice som tu novy,ale k tym snekum... tak som pozeral minule postav dum zasad strum,a co tam akurat radili?... proti snekum je vraj dobry alobal.vraj su nan alergicky tento rok to urco vyskusam,okolo rastliniek ho zakopem par cm nad zem a uvidi sa tak aspon jedna rada


není to píčovina, zakopávat okolo kytek alobal ?

koukněte sem: http://www.biocont.cz/cz/biologicka-ochrana-rostlin.htm

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 22-06-2013 v 16:11 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VFR
Stálý Člen

Karma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 160 

Příspěvek č. 600

citace:
Původní příspěvek od Jurgiano
najprv som si myslel že mojím problémom budú mravce kedže ich mam všade požehnane. Ale zdá sa že tie kytkám nič zlé nerobia.
Skôr som si všimol že požierajú slimáky a ostatné živočíchy ktoré lezu okolo


mno nevim.. slimaky urco nezerou, muzou si udelat mraveniste pod kytkou kde mas prokypreno a taky muzou nasadit msice na nove vyhonky..

je to koníček

Old Post 25-06-2013 v 12:58 PM
VFR je offline   Profil uživatele VFR   Find more posts by VFR   Foto galerie člena VFR   Click here to Send VFR a Private Message   Add VFR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Korag
Stálý Člen

Karma uživatele Korag - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 601

citace:
Původní příspěvek od Jurgiano
najprv som si myslel že mojím problémom budú mravce kedže ich mam všade požehnane. Ale zdá sa že tie kytkám nič zlé nerobia.
Skôr som si všimol že požierajú slimáky a ostatné živočíchy ktoré lezu okolo

Vobec nie, je to premnozena havet, ktoru treba vykinozit. Neviem ako u klasik, lebo s tymi moc skusenosti nemam, ale kazdy rok pravidelne v tych horucich letnych obdobiach kedy dozrievaju prve automaty ich je pozehnane. Nie raz sa mi stalo, ze som mal podozrenie ze s kytkou nie je nieco v poriadku, taka zabrzdena a pritom potencial mala veky a co sa nedozviem? Pri vytrhavani bolo cele mravenisko nastahovane v korenovej sustave aj s vajickami, tak mi bolo zle z toho a pritom som nemal ani tusenie, ze ich tam je tolko, preto mam skor negative skusenosti s mravcami, najhorsi su ti ''oranzovi'' to su taki cesko-slovenski termiti.

Old Post 18-09-2013 v 05:59 AM
Korag je offline   Profil uživatele Korag   Find more posts by Korag   Foto galerie člena Korag   Click here to Send Korag a Private Message   Add Korag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RedSkin
Nový Člen

Karma uživatele RedSkin - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 602

Blíží se nová OUT sezóna, tak shrnu své zkušenosti jak odradit zvířátka od poškozování kytek. Škodiče můžeme rozdělit do dvou skupin - plže (slimáci, hlemýždi) a zvěř (srnky, divočáci, zajíci, hlodavci).

Proti plžům spolehlivě fungujou přípravky na bázi methiocarbu (Slug pellets, Mesurol atd.). Stačí nasypat trochu granulek kolem stonku kytky a je napár týdnů až měsíců klid. Čím je vlhčí počasí, tím kratší dobu to funguje. Mesurol vydrží nejdéle, málokdy ho dávám více než jednou. Doporučovaná sůl, popel, piliny a další fungujou pouze za sucha, jakmile zvlhnou (ranní rosa), tak je konec. Dřív se používal také metaldehyd, ale pro výraznou toxicitu bych se mu vyhnul.

Proti spárkaté zvěři a zajícům docela fungujou psí chlupy, poněkud méně lidské vlasy a moč. Nejvíc se mi osvědčil postřik Aversolem (cca 120kč). Aplikuju ho když kytky vysazuju ven, kdy maj cca 3 patra listů, většinou to stačí na celou sezónu. Pokud ne, a srnky se mi pustěj i do velkých kytek, postříkám ještě stonek i velký listy, který bych stejnak vyhodil. Je to chemka, takže tím se vyhnu kontaminaci palic. Skvělý je prý Certosan (cca 400kč), je na bio bázi, což je určitě lepší, ale vlastní zkušenost nemám. Pak existujou repelenty na bázi koncentrátu pachu predátorů nebo člověka (Hukinol, Kornitol, cca 500-1000kč), který používají myslivci. Fungujou, ale dost krátkodobě, cca měsíc. Please nekrást kůly s pěnou kolem silnic! Většinou už je stejně vyčpělá.
Mechanické zábrany jsem nezkoušel (plůtky, dráty apod), ale věřím že svůj účel taky splní. Jen je s tím víc práce a tedy větší šance "být viděn". Kombinace Mesurol + Aversol (+ sebou občas psa) je spolehlivá a maximálně jednoduchá proti snad všem škodičům, vyjma těch dvounohých.

Old Post 24-03-2014 v 09:16 AM
RedSkin je offline   Profil uživatele RedSkin   Find more posts by RedSkin   Foto galerie člena RedSkin   Click here to Send RedSkin a Private Message   Add RedSkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Harvepino
Stálý Člen

Karma uživatele Harvepino - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 603

Mám taký nápad dať okolo pola nádoby s naftou/postriekať naftou okolie myslíte,že by to pomohlo?

Old Post 21-05-2014 v 23:22 PM
Harvepino je offline   Profil uživatele Harvepino   Find more posts by Harvepino   Foto galerie člena Harvepino   Click here to Send Harvepino a Private Message   Add Harvepino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 604

No nápad to špatnej není ale rozhodně bych nikde naftu nestříkal. Jinak je zajímavé že loni sem dost často potkal srny 5-10m od kytiček ale nikdy je nenapadlo pustit se do kytek nijak sem kytky nechránil (krom občasného močení) proti zvěři tak mě to docela překvapuje

Old Post 22-05-2014 v 01:56 AM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 605

Já mam zase opačnej názor.. Pro mě je to totální blbost(slabé slovo).. Pokud nechceš kontaminovat spodní vodu a kurvit přírodu tak se na tohle ani neptej a rovnou na to zapomeň!! Ostříhej si hlavu nebo zajdi k holiči pro vlasy.. sbírej moč za 2-3 dni a roznes to po okolí.. popřípadě si kup pletivo.. já ho teď kupovat 1x1,5 za 39,-.. tisíckrát lepší než někde stříkat naftu v přírodě..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 22-05-2014 v 09:43 AM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Divoženka
Stálý Člen

Karma uživatele Divoženka - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 606

Vy taky furt s tou močkou

Srny spásají a mají rádi hodně dužnatý a vodnatý byliny, což travka je a tak po tom půjdou jak slepice po flusu.
Nejspolehlivější, nejekonomičtější, nejekologičtější, je mechanická ochrana. Další výhodou kromě jmenovaných Nej, je schopnpost splynutí s okolím - pokud zvolíte přírodní materiál a materiál charakteristickej pro okolí.

Můžete zvolit i materiál nepřírodní.

Nízká cena a možnost získat zdroj materiálu přímo v místě tvé výsadby je přece taky fajn. Nemusíš se tahat do lesa s rolou pletiva - fakt nenápadka. Nemusíš řešit po sklizni zase úklid, pokud seš teda ekolog s duší a srdcem , kterej to po sobě všechno uklidí.
Stačí ti motouz, nůž, případně drátek a můžeš se do toho pustit. Všechno se ti vejde do kapsy. Asi vyhlášíme soutěž o nejlepší vlastnoručně vyrobenou mechanickou ochranu a probudíme ve Vás tvořivost, nebo už nevím.
Jednoduchej oplůtek v libovolné vzdálenosti nebo rozsoch - pokud je v blízkosti smrkovej les. Máte tu skoro 40 listů návrhu na ochranu kytek v přírodě, ale toto je jistě jeden z nejpraktičtějších návrhů.

Nafta a pod je zoufalost

Lesu, pěstu zdar

Chválím tě země má, tvůj žár i mráz, tvá tráva zelená, dál vábí nás

Old Post 22-05-2014 v 11:01 AM
Divoženka je offline   Profil uživatele Divoženka   Find more posts by Divoženka   Foto galerie člena Divoženka   Click here to Send Divoženka a Private Message   Add Divoženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 607

Divoženka: asi si mě špatně pochopila.. pletivo jsem kupoval ale ne za účelem to nějak tahat.. mam to na psa aby nelezl do záhonů..

Reagoval jsem na tu naftu.. aby věděl že existujou zcela normální možnosti než naftou..

Ano souhlasim.. pokud si chvilku zamakáš tak dáš i tu zábranu z okolního materiálu..

Moč a vlasy zabraly na prasata..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 22-05-2014 v 11:22 AM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thomsi
Nový Člen

Karma uživatele Thomsi - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 608


Chalani help, co to je ? Diviak ? Dneska dve policka kde semeno este ani nevyslo

Old Post 22-05-2014 v 19:59 PM
Thomsi je offline   Profil uživatele Thomsi   Find more posts by Thomsi   Foto galerie člena Thomsi   Click here to Send Thomsi a Private Message   Add Thomsi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 36 37 38 39 40 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1873000 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív