Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Řekni mi co čteš....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 34 35 36 37 38 »
Autor
Téma 
Sniper2
Nový Člen

Karma uživatele Sniper2 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 561

To Hnedojed
Presne tak,ale lepsi sci-fi ma Philip K. Dick

Hodie animi mostri, postridie orbis

100001 1101001 1110100 1110101 1110010 1110101 100000 1010100 11001100 1000001 1001010 1100001 1101110 1101001

Old Post 04-06-2005 v 10:53 AM
Sniper2 je offline   Profil uživatele Sniper2   Find more posts by Sniper2   Foto galerie člena Sniper2   Click here to Send Sniper2 a Private Message   Add Sniper2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moriaty
Stálý Člen

Karma uživatele Moriaty - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 562

Ty jo Teď sem se dostal k Miroslavu Macháčkovi(režisér herec a cwok) Zápisky z blázince. Kdysi mi bylo líto vypláznout za ní 120 a pak nebyla k sehnání. Teď jí mám. Asi přišel ten správnej čas.
Teda to je síla. Pro pamětníky to bude sugestýwní wpád zpátky do sedmdesátejch. Absolutně niterná nebo chcete-li intimní zpověď.

Old Post 05-06-2005 v 20:13 PM
Moriaty je offline   Profil uživatele Moriaty   Find more posts by Moriaty   Foto galerie člena Moriaty   Click here to Send Moriaty a Private Message   Add Moriaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Split
Stálý Člen

Karma uživatele Split - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 563

Nikdy jsem moc nečetl, ale jednou sem na pudě našel starou zaprášenou knihu - Sir Arthur Conan Doyle - Pes baskervilský , Udolí smrti hlavní hrdina je Sherlock Holmes. Mohu vřele doporučit u čtení té knihy jsem fakt chvílema vstával z křesla, protože ta propracovanost textu a promyšlenost děje byla na 1*. Taky skvělá kniha - Mechanický pomeranč. Nebo od Dostojevského Idiot

Old Post 06-06-2005 v 09:02 AM
Split je offline   Profil uživatele Split   Find more posts by Split   Foto galerie člena Split   Click here to Send Split a Private Message   Add Split to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 564

Tobe se libil mechanicky pomernac. Ten doyle i dostojak to je jasna vec ale pomeranci nemuzu prijit na jmeno covece. Ten humusovej hantec kerym je to napsany to je fakt kentus. Co je to napriklad chorosnej? "Chorosi" rikame ja se segrou nasim

Old Post 06-06-2005 v 11:10 AM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Split
Stálý Člen

Karma uživatele Split - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 565

Mě se pomeranč líbil, měl sem sice k té knize nějaké výhrady(jako třeba ten slang- chorošný bresty, čajina atd....) ale jinak ten námět byl zajimavej. Hehe jinač choroši je v klidu no

Old Post 06-06-2005 v 11:25 AM
Split je offline   Profil uživatele Split   Find more posts by Split   Foto galerie člena Split   Click here to Send Split a Private Message   Add Split to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 566

Ty "chorošný", "čelověk" nebo "malčik", to jsou narážky autora na to, že Zemi ovládá svým vlivem Rusko (v tom románu), tenkrát totalitní stát. A převeďte si to na dnešek - copak není všude kvadrilión amerikanismů ?...

Old Post 06-06-2005 v 12:40 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Split
Stálý Člen

Karma uživatele Split - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 567

Co-o? Myslíš tím teďka Mechanický pomeranč ne? Nějak jsem to s tím ruskem nepochopil!

Old Post 06-06-2005 v 12:51 PM
Split je offline   Profil uživatele Split   Find more posts by Split   Foto galerie člena Split   Click here to Send Split a Private Message   Add Split to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 568

Nebyl Mechanickej Pomeranč zfilmovanej???

jinak - našel sem název originálu knížky od Dicka - původní je Follow my tears, the Policeman said, takže překlad je dobrej (kaňte mé slzy, řekl policista). Takže si to přečtěte a něgdo by mi mohl vysvětlit ten konec

Old Post 06-06-2005 v 13:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 569

to Split : jo, myslim Clockwork orange. A bylo to i zfilmováno Stanley Kubrickem (vynikajícně)...

Old Post 06-06-2005 v 14:35 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 570

jo vo tom filmu sem taky slysel ze dobry. Namet se mi nelibil tam furt nekho bezduvodne mlatili atd. coz je neco co naprosto nechapu a ani nechce. Jinak s tim ruskem nevim - to je tak kdyz ctesh knihu bez jakychkoli souvislosti. Jen sem slysel ze film je dobrej tak sem chtel dat knizku nez ho zkouknu(byva to zajimave porovnani vetsinou v prospech knihy )

Ju ja da. bass to mash potiz nejdriv nemciny pak rustina ted anlgicky co chces po narodu ktetej ma minimum sve vlastni kultury. Podivej se na lidi v ulvich vsichni maj na sobe kenvelo adidas rifle tricka s napisem amerika (coz je jak kdyby si tam npslai ja su pica chlupata ) nebo metlosi a par hipiku ale FSECko je to z ameru. V muzice to samy. Veskera moderni hudba je od cernochu a belochu z kusu hliny za velkou louzi. Nerikam ze nemame vyborny muzikanty to sakra mame ale hrajou blousovou pentatoniku od nekdu jinud ....

Jenze co mam chodit v kroji a poslouchat moravanku ? .... To je vec...

Old Post 06-06-2005 v 16:46 PM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gra.f.f.itka
Nový Člen

Karma uživatele Gra.f.f.itka - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 571

No já moc nečtu, ale nedáwno sem koupila žiwotopis Edith Piaf a fakt mě to chytlo!Napsala to její sestra Simona, která s ní stráwila w podstatě celej žiwot. Tagže žádné wymyšlené žwásty, ale "krutá" realita. A když si ji pak poslechnete, úplně cítíte, jak moc toho prožila s welkym P. Můžu doporučit...

Old Post 06-06-2005 v 20:09 PM
Gra.f.f.itka je offline   Profil uživatele Gra.f.f.itka   Find more posts by Gra.f.f.itka   Foto galerie člena Gra.f.f.itka   Click here to Send Gra.f.f.itka a Private Message   Add Gra.f.f.itka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eMson
Stálý Člen

Karma uživatele eMson - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 572

Sice teda nevim primo o cem je rec, ale ctu tu "CLOCKWORK ORANGE a rustina"... jestli nenarazite na preklad Mechanickeho Pomerance, kde je pouzita zkomolena rustina - mimochodem podobne je prelozen i film vyrazy typu "djevocky" ap. mam dojem, ze v originale tam bude neco jako treba zkomolena nemcina (francouzstina nebo cojavim) )

.........

Ted jsem si vypujcil od O. Neffa Pole stastnych nahod a precetl jsem ho jednim dechem...

Dobra nalada sice nevyresi vsechny Vase problemy, ale nasere tolik lidi, ze opravdu stoji za to si ji udrzet

Old Post 07-06-2005 v 06:10 AM
eMson je offline   Profil uživatele eMson   Find more posts by eMson   Foto galerie člena eMson   Click here to Send eMson a Private Message   Add eMson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele eMson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 573

hmm znate nekdo vopenku? Po dlouhe dobbe sem naarzil na opravdu vybornou knihu. S tim chlapkem si naprosto tozumim. Vrele doporucuju. -Hotel uprostred zivota.

P.S. Edith Piaf Ta se prej moc nemyla co?

Old Post 07-06-2005 v 12:26 PM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 574

no já se po včerejším zhlédnutí stopařova průvodce po galaxii opět pouštím do knížek d.adamse

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 07-06-2005 v 12:36 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gra.f.f.itka
Nový Člen

Karma uživatele Gra.f.f.itka - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 575

2 Hnědojed

to máš pravdu, než byla slawná, koupelnu nikdy neměla:-) wrcholem jejího úklidu bylo, že naházela wšechny odpadky pod postel a myslela, jak je pořádná! Proto se asi tak často stěhowala:-))....takowá sbírka nedojedků asi moc libě newoní..

Old Post 07-06-2005 v 18:18 PM
Gra.f.f.itka je offline   Profil uživatele Gra.f.f.itka   Find more posts by Gra.f.f.itka   Foto galerie člena Gra.f.f.itka   Click here to Send Gra.f.f.itka a Private Message   Add Gra.f.f.itka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 576

To já sem zase dneska ráno dočetl Pana Theodora Mundstocka. Dobrý, škoda jen, že tak krátký. Mám radši delší díla.

Old Post 07-06-2005 v 18:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 34 35 36 37 38 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8161760 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív