Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Socky a přisrávači - lidé nesympatičtí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 34 35 36 37 38 »
Autor
Téma 
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Socky? Příspěvek č. 561

JJ soceky jsou a budou. Pár let hulení mě naučilo poznat kdo je pouhá socka a kdo někdy přinese něco do špeka! :-) Ale musím uznat, že je to ode mě nálepkování. Jak vidím týpka mířícího ke mě většinou už vím co příjde... Hele borče neměl bys... ? Neměl, ani peníze, ani cigára, ani nic jiného odpovídám většinou s předstihem ještě než se stihnou zeptat. Ale je to ode mě dost zbrklé. Minulý týden se mi stalo, že ke mě mířil podezřele vypadající týpek. Já na něj vystřelil svoji nevrlou odpověď, načež on vytáhl pytel se skunkem a říká: ne, ne já trávu mám, ale nemám jí z čeho zhulit, ty jestli máš sklo tak pojď zhulíme se... Vykulil jsem oči, ale stejně jsem ho musel odmítnout bo já sklo u sebe většinou nemám, jsem tak zvanej Jointista... :-) Tak jsem mu dal papírek a usoudil jsem, že ne každej kdo jako socka vypadá jí musí zaručení být...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 31-03-2011 v 12:09 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
izraell
Stálý Člen

Karma uživatele izraell - 94% PěstitelskáKarma uživatele izraell - 94% PěstitelskáKarma uživatele izraell - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 562

nejvíc je když dlouhé roky krmíš své tak zvané kamoše a když nemaš tak ti řekne za dve kilka mam....to bych fakt vyskočil,jo lidi jsou ruzný Od kterych to nečekaš tak ti vyjdou vstříc ale ty co znaš dlouho na tebe serou,,,,,tak že nejlepší je malej počet kamaradu o kterých víš že nejsou socialové. držim se i tak od lidi co nechoděj do prace protože jednou přidou a už to začíná nemaš?pujčíš?

Old Post 01-04-2011 v 08:24 AM
izraell je offline   Profil uživatele izraell   Find more posts by izraell   Foto galerie člena izraell   Click here to Send izraell a Private Message   Add izraell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mishelou
Stálý Člen

Karma uživatele Mishelou - 9% PěstitelskáKarma uživatele Mishelou - 9% PěstitelskáKarma uživatele Mishelou - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 563

Včera klasika... na parketu rozpálím brko, pošlu kámošovi a hned jak to ta blondýna uviděla, tak přicupitala a natáhla ruku jako by to bylo normální. Holka může být fakt pěkná, ale když má v hlavě nasráno... ani nepípla... Nemám to rád prostě, tohleto přisrávání. Ve firmě má post vysoko, ale kurva vychování žádné. To nemluvím o tom že se známe už 2 roky a pozdravit ani neumí

Španělsko2007(fotoreport)

"Svět jde do pýče, to je jasné, chce to změnu, to je jasné. Dáme brko? Jasné. " Mishelou
"Až se svět ohlédne za 20. stoletím, bude plakat. Ne proto, že bylo zaplaveno krutostí, ale proto, že dobří lidé mlčeli. "Martin Luther King
"Brko na beka je požitkářský přežitek, který je třeba vymítit!" Mishelou
"We will survive, everyone else will suffer." Putin




Old Post 03-04-2011 v 12:50 PM
Mishelou je offline   Profil uživatele Mishelou   Find more posts by Mishelou   Foto galerie člena Mishelou   Click here to Send Mishelou a Private Message   Add Mishelou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 564

citace:
Původní příspěvek od Mishelou
Včera klasika... na parketu rozpálím brko, pošlu kámošovi a hned jak to ta blondýna uviděla, tak přicupitala a natáhla ruku jako by to bylo normální. Holka může být fakt pěkná, ale když má v hlavě nasráno... ani nepípla... Nemám to rád prostě, tohleto přisrávání. Ve firmě má post vysoko, ale kurva vychování žádné. To nemluvím o tom že se známe už 2 roky a pozdravit ani neumí


No a dals jí?
Mně se to stalo nedávno. Šel jsem po parkovišti z hospody domů a zastavila mně skupina takových 18 letých výrostků postávající u auta. Prej jestli nemám něco na prda, že mě za to dají pirexa, nebo prachy. Dal jsem jim všechno, pirexa jsem jim nechal, prachy si nevzal a měl z toho překvapivě dobrej pocit. Někdy je dobrý se nad to povznést.

Naposledy upravil 04-04-2011 v 21:37 PM

Old Post 03-04-2011 v 13:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mishelou
Stálý Člen

Karma uživatele Mishelou - 9% PěstitelskáKarma uživatele Mishelou - 9% PěstitelskáKarma uživatele Mishelou - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 565

zapoměl jsem dodat, že jsme stáli v hloučku asi ještě tří kámošů. Jasně že dal. Oči i cecky pěkný Ale myslel jsem si svoje, nemám problém se rozdělit, ale mám rád slušnost.

Španělsko2007(fotoreport)

"Svět jde do pýče, to je jasné, chce to změnu, to je jasné. Dáme brko? Jasné. " Mishelou
"Až se svět ohlédne za 20. stoletím, bude plakat. Ne proto, že bylo zaplaveno krutostí, ale proto, že dobří lidé mlčeli. "Martin Luther King
"Brko na beka je požitkářský přežitek, který je třeba vymítit!" Mishelou
"We will survive, everyone else will suffer." Putin




Old Post 03-04-2011 v 15:36 PM
Mishelou je offline   Profil uživatele Mishelou   Find more posts by Mishelou   Foto galerie člena Mishelou   Click here to Send Mishelou a Private Message   Add Mishelou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zioło
Stálý Člen

Karma uživatele Zioło - 57% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 566

Ja nefajčím, ale keď som fajčil, tak vždy bolo s kým "chodiť vonka". A ani doma som nemal nikdy nudu, vždy sa našla nejaká dobrá návšteva, nejak som to moc neriešil... Ale minule som sedel v krčme na autobuske v Nitre s kamoškou, a došla tam staršia pani, neviem či bola cigánka alebo nie, skôr taká polovičná. A pýta sa ma že "Synáčik, nemaš prosim ťa nejaké drobné? Neostalo mi na autobus do Šurian..." Ja som z malého mesta a nemáme tu bezďákov, a ani moc nejaké socky, tgak ani nemam moc skúsenosť s tým, že či sú fakt chudáci alebo len ojebávajú poväčšine... každopádne odpovedal som "nemám teta nemám" a ona ukazuje na moju peäaženku na stole že "Vidím že máš tlstú, plnú drobných, daj mi volaike centy"... znova som jej zopakoval "teta málo mám, a aj to potrebujem"-ale nemal som málo, len sa mi už jej správanie prestávalo páčiť, keby nie možno by som jej dal nejaké euro... A ona mi na to bez rozmýšlania "no šak počkaj ty vyjebanec toto sa ti vráti... hajzel jeden"... no a bolo po probléme, išla pýtať ďalej... a zdalo sa mi, že mala aj vypité... potom ešte o 10 minút došla znova a znova si spomedzi asi 20 ľudí vybrala na paškál mňa potom ju obsluha vyhnala nech neotravuje. keď som bol malý tak vždy keď som videl žobráka tak som vydrančal od mamy 10 korún a hodil som mu, bolo mi ich ľúto... ale teraz ich je toľko, že keby prejdem v Nitre pešiu zóny od začiatku po koniec s 20 eurami vo vačku a každému prispejem, tak by mi hovno ostalo. Ale keď raz za čas zbadám nejakého čo krásne hrá a vidím že neni debil, tak mu dám. minule som videl zasa beznohého hrať na harmoniku a nedal som mu, potom mi ho bolo aj ľúto.

Old Post 04-04-2011 v 15:41 PM
Zioło je offline   Profil uživatele Zioło   Find more posts by Zioło   Foto galerie člena Zioło   Click here to Send Zioło a Private Message   Add Zioło to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 567

... jak jsem chodil ze skoly tak pravidelne uz pred domem na me cekali kumpani jestli pry neco nemam
.....21 hod- 22hod zvonek nebo pod okny na me hulakali at jim neco hodim z okna
..a pak se najde jeden specilani ,,kamos" ktery mi dluzi 2ku a neni problem proněj se me nezeptat ,,Nemaš něco"?
..ten stejny clovek (jina situace) ubali brko a řikam mu ??vezmu kamose,v poho?
Odpoved-ne
..to nemluvim že jsem je (ho)zivil pokazde co jse je potkal
.. nekteri ani nepozdravi
,,Ajsfeer"

Old Post 04-04-2011 v 20:51 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Highlander
Nový Člen

Karma uživatele Highlander - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 568

Takže moja situácia je asi takáto - Byvam v dedine kusok od maleho okresneho mesta v podstate na predmesti ak sa to tak dá nazvať a sociek tu je strašne vela . Zopar chalanov namiesto cav alebo ahoj pouzivaju otazku Nemáš niečo do bonga . Ked to pocujem myslim ze mi vybuchne hlava. vobec by mi nerobilo problem im nieco hodit ale treba mat zaklady slusnosti a nespravat sa fakt ako vylozena socka. A ked ich poslem prec ze nic nemam tak to si vypocujem na svoju adresu posmesky a ze aký som kokot lebo oni dobre vedia ze mam a ze keby maju oni tak mi daju. A najlepsie bolo ked som isiel s kamosom ktorý prisiel busom a ideme ku mne pre nejake to hulenie a stretneme chalanov ako si spokojne varia bonga a kedze sa mi nechcelo ist domov tak som ich slusne poprosil ci nemaju pre mna a kamosa na par bong ze im to vrátim alebo trochu od nich kupim na co ma poslali hlboko do pice a odvovdnili to tym ze maju toho malo.A potom je tu jeden expert ktorý sa ani o nicom inom nevie bavit ako o tom ci nieco nemam. Minule som sa dozvedel ze chalan ma chce vylakat von nafajcit sa niekde v lese proste niekde mimo civilizacie a nehcat ma tam a ujst mi na aute. Som pacifista ale povedal som si ze tochto chalana ak stretnem a bude v rozpravat v mojej pritomnost o huleni tak bude asi prvy clovek co odo mna dostane po hlave.

Naposledy upravil Highlander 18-04-2011 v 12:18 PM

Old Post 18-04-2011 v 12:07 PM
Highlander je offline   Profil uživatele Highlander   Find more posts by Highlander   Foto galerie člena Highlander   Click here to Send Highlander a Private Message   Add Highlander to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 569

Pěstuju si , mám pár kámošů se kterýma máme podobný koníčky a se kterýma se pravidelně stýkám , bydlím ve velkým městě a v životě sem měl minimum kofliktů , o kterejch se zmiňujete.
Nosím glády a nakrátko zastřižený vlas a nemám s tím problém

Spíš mám problém , že dřív sem byl hodně dredatej a měl sem propíchanej xicht různejma sračkama (pírsingy ,náušničky) a teď si o mě bývalí "kámoši" myslí , že sem nějakej nágl nebo skín nj holt šaty prej dělají člověka

du radši dělat něco do práce sem příjemně zpouklý

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 19-04-2011 v 16:42 PM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prashiwa
Stálý Člen

Karma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 570

jo vsichni maji stejny problem.jde jenom o to jak ten rpoblem odstranit .bud to muzeme udelat tak ze danne osoby odstranite ze sveho zivota ,nebo se odstrani oni sami hanbou tim kdyz to po nejakem case sami uvedomi ze vas kontaktovali a drzeli se vas jen poud slo o zalezitost konipi.verteze kdybste prestali hulit tak nemate skoro zadne kamarady ale parkrat za zivot by ocista prijit mnela.ja osobnenejsemzastancem toho aby se sptanihraci vraceli neustale spet na hriste,coz vas donuti si udelat hriste sve s vlastnimi rovnymi hraci a nechat ty ostatni ad si hrajou tu svou profi ligu.

MR.Shiwa



nft gt 205


Old Post 13-05-2011 v 00:25 AM
prashiwa je offline   Profil uživatele prashiwa   Find more posts by prashiwa   Foto galerie člena prashiwa   Click here to Send prashiwa a Private Message   Add prashiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 571

na MMM to bylo za dobrotu na zebrotu ....kdo vystrelil ze chce koupit dostal free,,, ale casto tato slechetnost neunikla pozornosti [mistnim] "prosííííííííím nemas na brcko" vetsina jeste nezletila s mlikem u brady ci ritkym smetakem pod nosem

Old Post 13-05-2011 v 06:09 AM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 572

mě na MMM nikdo neotravoval, hurá

poslední dobou mě somrujou akorát malí cikáni o cigára, tyve malí cikáni, kerejm je tak 8-10..a tak mu řikám..nekouřim a ty bys taky neměl..a von..tak aspon desetikorunu, tak mu řikám, že nemám a i kdybych měl, tak že mu jí nedám, proč taky (byli 2) a ten jeho menší kumpán se usmál, ukázal na mou kapsu a řikal: tam jí má..vrchol, krom toho sem ji fakt neměl žejo...

nebo..jdu z alergologie a ujede mi bus asi o 10 minut a další až za hodinu..řeknu si nu což, počkám, co taky jinýho, že...
nasadim sluchátka, sednu si na zabradli u zastavky a něco si pustim.. v tom vidim mladýho cikána, tak 15-16-17 a že klape pusou..sundám sluchátka a řikám že co chce.. a von: zdar bejku hele nechtěl bys skérko za 7pětek? támhle týpek prodává, nemá prej na vlak a že nám za 7pětek dá na pořádný brko..tak mu řikám, že nechci nic kupovat a on že prej jestli něco mám, tak m řikám, že nic nemám,ale že prostě nechci hulit ted..a von zase skérko za 7pětek, pod, ti to ukáže, uvidíš, že dobrý...tak mu řikám, si to kup sám ne, když se chceš zhulit..a von, že má jenom 30 korun a že ten týpek to nechce dělit..no a když už pochopil, že prostě se s nim nechci skládat a hulit tak prej jestli bych mu nepomohl s desetikorunkou, že prej hulič huličovi vždycky pomůže..tak sem mu na to řekl, že to by mohl říct každej a zdůraznil jsem, že nic nechci a nic nerozdávám. během toho rozhovoru, kterej mi byl značně nepříjemnej, mě asi 10krát oslovil oslovením "bejku" což činilo ten rozhovor krom nepříjemného ještě dosti trapným vzhledem k okolí a mně. pak naštěstí přišel nějakej jeho strejda, co po něm něco chtěl, takžemi dal pokoj a taky muj kamarád ze ZŠ, takže už byl klid. ale..fakt mě nasral idiot...

nebo ještě jeden malej cikán, co zase po měn chtěl cigáro..a prej..ti za to udělám beatbox..a furt mě s kamarádem přemlouval, at mu dáme cigáro, nekouříme, neměli sme..kamarád na něj..kluku, nekuř, běž radši sáňkovat(bylo to v zimě ještě) a on neodbytnej a že aspon 10 korun na papírky at mu dáme, že si sesbírá tabák ze země a ubalí si to..no fakt to sou idioti..

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 13-05-2011 v 10:49 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 573

Největší chybou, která se dost může vymstít, je to, že přistoupíte na dialog. Přistoupit na něčí hru znamená nechat se zmanipulovat a projevit tím svou slabost

Old Post 13-05-2011 v 17:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 574

citace:
Původní příspěvek od Pantagruel
Největší chybou, která se dost může vymstít, je to, že přistoupíte na dialog. Přistoupit na něčí hru znamená nechat se zmanipulovat a projevit tím svou slabost



COZEDDDDDDDDDDDD

Old Post 13-05-2011 v 18:28 PM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prashiwa
Stálý Člen

Karma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 575

Pantagruel mas recht. jjjj pod to se klidne podepisu

MR.Shiwa



nft gt 205


Old Post 13-05-2011 v 19:27 PM
prashiwa je offline   Profil uživatele prashiwa   Find more posts by prashiwa   Foto galerie člena prashiwa   Click here to Send prashiwa a Private Message   Add prashiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 576

máš pravdu, no
když já si asi předem neuvědomuju, že sou jiní, já bych po prvním odmítnutí neměl tu drzost ještě 10krát somrovat, ale zase asi nemám na to ty koule, abych ho poslal hnedka nejak dopíči, s těma malejma to jo, to mi bylo jedno,ale když jsou větší, tak občas taky neni moc radno je nějak provokovat...

mimochodem.. ten kamarád, kterej tam pak přišel, jak píšu výše, tak mi vyprávěl, že šel na to stejný nástupiště někdy dříve a že na takovym mostku poblíž ho 3 cikáni žádali o cigáro(jako už velcí, cca 20) a že jim teda dal a šel, načež došel na tu zastavku a čekal na bus, ti stejní šli okolo a jeden na něj začal hlásit, že co tak blbě čumí na něj, tak mu řikal, že na něj nečumí a druhej cikán, řiká tomu co buzeroval, že co dělá, že ten kluk jim dal před chvili cigára, no a on mu odvětil, že to je jedno, že stejně divně čumí.

jako já se snažim bejt nekonfliktní a nijak rasově nebo jinak nezaujatý,ale když prostě naprostá většina Hooopři jak brno co stojej před obchodákama, všichni kšiltovku s dolarem, určitě ji znáte, a stojej, mluvěj a chovaj se tam jak největší pánové, přitom jeden horší ksicht než druhej...no prostě hrozný, jakože vim, že existujou i slušní a v pohodě s kterjema se dá mluvit..ale řekl bych, že to je determinovaný hlavně tim, kde vyrostou..pokud bydlej někde ve slušný části a třeba s normálníma lidma v baráku, tak maj šanci, že budou splečensky uplatnitelný a akceptovatelný, pokud žijou jako zbytek..ale když pak vyrostou v černym paneláku, tak nemaj moc šanci pochytit nějakou slušnost atd.. No asi to moc k tematu už neni, ale už jsem si asi potřeboval vylít "srdičko" . No a závěrem..oni si stěžujou na diskriminaci a rasismus,ale prostě kdyby přišel člověk odněkud, kde by byl romy nepoznamenanej, prostě nepopsanej list, tak podle toho, co by zažil v běžném životě by si tak na 85% vybudoval k týhle komunitě negativní vztah, prootže je to fakt děs. a můžou si za to sami.

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 14-05-2011 v 09:15 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 34 35 36 37 38 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4595910 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív