Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Řekni mi co čteš....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 33 34 35 36 37 »
Autor
Téma 
Moriaty
Stálý Člen

Karma uživatele Moriaty - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 545

FOR MISTER HNĚDOJED: Ray Bradbury je klasika. 451 stupňů Fahrenheita je dost dobrá věc.
....ale uznávám,že různý lidi maj různej bukét....
...hlavně nigdy neříkej nikdy, třeba jen eště nenastal ten správnej čas...

Old Post 26-05-2005 v 19:54 PM
Moriaty je offline   Profil uživatele Moriaty   Find more posts by Moriaty   Foto galerie člena Moriaty   Click here to Send Moriaty a Private Message   Add Moriaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šťovík
Stálý Člen

Karma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% PěstitelskáKarma uživatele Šťovík - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 546

hnědojed: však jsem toho conana četl na gymplu, dřív to nešlo, za komančů u nás žádnej nevycházel, ani ten v televizi

Angrešty a rybízy 2007

Šťovíkůf zelený koutek (250W)

Moje outdoory

Old Post 27-05-2005 v 07:52 AM
Šťovík je offline   Profil uživatele Šťovík   Find more posts by Šťovík   Foto galerie člena Šťovík   Click here to Send Šťovík a Private Message   Add Šťovík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 547

Dorota Maslowská-Červená a bílá
naprosto ujetá holka, naprosto anarchisticky napsaný, žádnej pořádek slov či vět. Stylistický pravidla 0.
A i dějová linka se strašně strácí.
Ale až to přečtěte tak Vás to v nečem obohatí, možná...

Old Post 27-05-2005 v 17:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 548

jo ja mam rad Remarqua-Na zapadni fronte klid,Cesta zpatky..jinak si rad poctu scifi jako kRYSY od Jamese Herberta a pokracovani krys DOUPE......tak krasne popsane masakry pulmetrovyma krysama...to je lahoda to cist...ne ze bych se v tom nejak vyzival:-Djinak dobre je Příšeří a autrora už ani envim,ale je to z doktorskeho prostredi a je to taky docela psycho.....rad poctu i neco technickeho jako casaky.knizky a neco z netu...nekdy i neco o Budhismu bo to je neco vykoumaneho...

Old Post 27-05-2005 v 18:22 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
swen
Stálý Člen

Karma uživatele swen - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 57  

Pohodička Příspěvek č. 549

asi se budete divit,ale teď před vikendem sem si rozečetl BABIČKU OD BOŽENY NĚMCOVÉ.12-té vydání z roku 1937,přeloženo z původního znění.takový ty starý knížky.brutal kaktus vyhryz

Old Post 28-05-2005 v 06:12 AM
swen je offline   Profil uživatele swen   Find more posts by swen   Foto galerie člena swen   Click here to Send swen a Private Message   Add swen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thomas3711
Nový Člen

Karma uživatele thomas3711 - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 11  

Nápad knihy Příspěvek č. 550

Ja citam dost rad, aj ked mam problemy s tym aby som si na to nasiel cas , takze citam 2-3 krat do tyzdna....mojou srdcovkou je Orwelov 1984 ... taktiez Jack Kerouack alebo Bukowski su dobri....momentalne citam Nahy Obed od Williama S. Burroughsa, co je uzasne dielo. Dost tazke citanie, ale je to vyborna kniha.

Old Post 28-05-2005 v 12:39 PM
thomas3711 je offline   Profil uživatele thomas3711   Find more posts by thomas3711   Foto galerie člena thomas3711   Click here to Send thomas3711 a Private Message   Add thomas3711 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gustav Ustav
Stálý Člen

Karma uživatele Gustav Ustav - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 551

Když jsem byl maličký pacholíček, tak jsem zbožňoval a do nebes vynášel "gamebooky". Nikdy jsem se nedokázal vžít do příběhu tak mocně, jako u gamebooku.

Jo!! abych nezapoměl.......ehmm.......co jsem to chtěl??

Old Post 28-05-2005 v 15:24 PM
Gustav Ustav je offline   Profil uživatele Gustav Ustav   Find more posts by Gustav Ustav   Foto galerie člena Gustav Ustav   Click here to Send Gustav Ustav a Private Message   Add Gustav Ustav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skreko
Stálý Člen

Karma uživatele Skreko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 552

Pdla mna je klasika Krstny Otec od Maria Puzza... alebo Posledny Don.
A samozrejme Tolkien...

"I am only ganja farmer ", Skreko
"Peace on the earth depens on peace in the peoples hearths.", Dalai Lama



www.ITzone.sk - môj IT discussion board

Old Post 29-05-2005 v 02:53 AM
Skreko je offline   Profil uživatele Skreko   Find more posts by Skreko   Foto galerie člena Skreko   Click here to Send Skreko a Private Message   Add Skreko to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Skreko! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 553

to stovik mit moriaty : Panove tak se hned nedurdete To byl jen takovy zvastik ... Napriklad panu bradb. jsem velice vdecen pac to byly jedny z prvnich knizek se kteryma sem zacal davat i anglicke vytisky. Apokud jsem jen naznakem vrhl stin ......................................... nerad !

Old Post 29-05-2005 v 09:36 AM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lister
Stálý Člen

Karma uživatele lister - 32% PěstitelskáKarma uživatele lister - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 554

a co takle Fritjof Capra? vedec-filozof, napsal Tao Fyziky, Bod Obratu a Tkan Zivota... tak trochu popularne naucna literatura, ale to o cem pise je opavdu HODNE zajimavy.. napriklad novy pohled na vznik zivota, fraktaly, ekologie, teorie chaosu, vliv toho vseho na spolecnost... vsechno dohromady to tvori neco jako novy vedecky paradigma.. Jinak za zminku jeste stoji, ze mezi blizke pratele pana Capry patri i Stanislav Grof. Kdo nezna a zajima se o podobny veci, doporucuju!

"Pises-li v opojeni, cti po sobe strizliv. Pises-li strizliv, cti po sobe opojen."
A nikdy ne sam.
Muj prvni sklenik | Red Dwarf

Old Post 29-05-2005 v 10:25 AM
lister je offline   Profil uživatele lister   Find more posts by lister   Foto galerie člena lister   Click here to Send lister a Private Message   Add lister to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 555

Zrovna jsem začal Pana Theodora Mundstocka od Ladislava Fukse. Jméno růže od Umberta Eca jsem právě dočetl a musím říct, že je to perfektní knížka.

Old Post 03-06-2005 v 14:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fnuk
Stálý Člen

Karma uživatele fnuk - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 556

ivan štrpka rukojemník.

Old Post 03-06-2005 v 18:43 PM
fnuk je offline   Profil uživatele fnuk   Find more posts by fnuk   Foto galerie člena fnuk   Click here to Send fnuk a Private Message   Add fnuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BomberMan
Stálý Člen

Karma uživatele BomberMan - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 557

Sem za celej život přečetl 1 celou knížku...Robinson Crusoe....to mě chytlo ale jinak jsem u ničeho nezůstal...nějak mě to nebaví nebo nemám štěstí na dobrý knížky...

Old Post 03-06-2005 v 19:41 PM
BomberMan je offline   Profil uživatele BomberMan   Find more posts by BomberMan   Foto galerie člena BomberMan   Click here to Send BomberMan a Private Message   Add BomberMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sniper2
Nový Člen

Karma uživatele Sniper2 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 558

Normalne nectu,ale posledni dobou mame kvuli maturam volno ve skole tak sem zacal cist Ja robot od Asimova a Cerveny trpaslik - Nekonecno vita ohleduplne ridice od Granta Naylora.

Hodie animi mostri, postridie orbis

100001 1101001 1110100 1110101 1110010 1110101 100000 1010100 11001100 1000001 1001010 1100001 1101110 1101001

Old Post 03-06-2005 v 20:50 PM
Sniper2 je offline   Profil uživatele Sniper2   Find more posts by Sniper2   Foto galerie člena Sniper2   Click here to Send Sniper2 a Private Message   Add Sniper2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 559

asimov ... jo to klasika

A trpaslik to je legenda ! !

Nachystejme uzenace na Vanoce je tu zpatky ...

Old Post 03-06-2005 v 23:46 PM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adam
Nový Člen

Karma uživatele adam - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 560

ja mam rad trosku fantasy,klasiku - J.R.R. Tolkien ,najlepsi je podla mna od neho silmarillion ,alebo horror - King,Poe,Lovecraft. a zerem aj "hlavu 22" a "kto chyta v zite" .okrem tohoto citam rad a vela : - )

Old Post 04-06-2005 v 00:17 AM
adam je offline   Profil uživatele adam   Find more posts by adam   Foto galerie člena adam   Click here to Send adam a Private Message   Add adam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 33 34 35 36 37 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6862150 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív