Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Komu ještě nekvetou kytky? Pozdní nákvět.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 32 33 34 35 36 »
Autor
Téma 
babycakes
Nový Člen

Karma uživatele babycakes - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 529

citace:
Původní příspěvek od zelenakonev
kdyz kouknes do fora, tak spoustu lidem jeste nekvetou kytky, myslim že neni co hrotit


Dobře , ale neříkej mi, že tam není ani náznak květu ( pistils apod ) . jenom váčky ..
a že ta kytka začne solit květy jako o život aby v 65-70 dni kvetu mela paldy jak prase ...

a navíc semi to nějak nezdá protože třeba Satorky mají taky dobu zrání 65-78 dní nebo tak nějak a to v našich podmínkách nemá šanci dozrát .

Old Post 20-08-2012 v 21:52 PM
babycakes je offline   Profil uživatele babycakes   Find more posts by babycakes   Foto galerie člena babycakes   Click here to Send babycakes a Private Message   Add babycakes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenakonev
Stálý Člen

Karma uživatele zelenakonev - 93% PěstitelskáKarma uživatele zelenakonev - 93% PěstitelskáKarma uživatele zelenakonev - 93% PěstitelskáKarma uživatele zelenakonev - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 530

citace:
Původní příspěvek od babycakes


Dobře , ale neříkej mi, že tam není ani náznak květu ( pistils apod ) . jenom váčky ..
a že ta kytka začne solit květy jako o život aby v 65-70 dni kvetu mela paldy jak prase ...

a navíc semi to nějak nezdá protože třeba Satorky mají taky dobu zrání 65-78 dní nebo tak nějak a to v našich podmínkách nemá šanci dozrát .


nejsem teda zadnej velkej grower, ale pistils jsou i u preflowers ne? a ty sou na kytkach rozhodne mnohem driv nez kytka zacne kvest. Ani mi nepřijde divný, že kytka začne solit květy jako o život aby za určitou dobu měla paldy jak prase. A ani mi nepřijde divný, že nějaký kytky, co kvetou dlouhou dobu nemaj šanci ve zdejších podmínkých dozrát. Mozna sem nepochopil co si tim chtel rict

Old Post 20-08-2012 v 23:02 PM
zelenakonev je offline   Profil uživatele zelenakonev   Find more posts by zelenakonev   Foto galerie člena zelenakonev   Click here to Send zelenakonev a Private Message   Add zelenakonev to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 531

taky de hlavně o to,že ten počet dnú udává,za jak dlouho vykvetou v indoru.U outu se to uvádí např:konec září

Old Post 21-08-2012 v 06:40 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Husty_dym
Nový Člen

Karma uživatele Husty_dym - 82% PěstitelskáKarma uživatele Husty_dym - 82% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 532

Moje nebulka taky ještě ani ránu, ale byl bych uplně v klidu - Před 3ma rokama jsem měl řízek powerplantu, který jsem přesazoval snad v půlce prázdnin, a začala kvést až v říjnu. na to že byla cc 1m velká a nijak zvlášť košatá, tak z ní bylo 200 g dost silného tvrdého kuřiva. Podotýkám že jsem sklízel na konci listopadu

Old Post 22-08-2012 v 11:50 AM
Husty_dym je offline   Profil uživatele Husty_dym   Find more posts by Husty_dym   Foto galerie člena Husty_dym   Click here to Send Husty_dym a Private Message   Add Husty_dym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
payah
Stálý Člen

Karma uživatele payah - 0% PěstitelskáKarma uživatele payah - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 77 

Příspěvek č. 533

být tebou byl bych v klidu díval jsem se do galerie a některým začal GWS taky kvést koncem srpna. Jinak mám mazary ve skleníku a taky zatím jenom preflowers

chilli 2012 - 170 rostlin, 22 odrůd
chilli a jiné pochutiny 2013

Old Post 22-08-2012 v 17:01 PM
payah je offline   Profil uživatele payah   Find more posts by payah   Foto galerie člena payah   Click here to Send payah a Private Message   Add payah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Disco_Stue
Stálý Člen

Karma uživatele Disco_Stue - 93% PěstitelskáKarma uživatele Disco_Stue - 93% PěstitelskáKarma uživatele Disco_Stue - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 534

jo nic si z toho nedelej taky mi ještě nekvete durban a sacra frasca...

Old Post 22-08-2012 v 17:37 PM
Disco_Stue je offline   Profil uživatele Disco_Stue   Find more posts by Disco_Stue   Foto galerie člena Disco_Stue   Click here to Send Disco_Stue a Private Message   Add Disco_Stue to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 535

Zdravím
Mám od fair seeds black dominu a taky ještě nekvete,oproti tomu takovýho passiona od dutch passion mám v květu už 14 dní.Já vím jiná odrůda atd.Ale když si vemu jaká je teď délka dne skoro půl na půl bez nějakých cirka třech hodin tak už by to aspoň ty náznaky mít mělo ne.Aspoň sem to tak vždycky měl.No věřím že to vykvete, ale je to divný prostě.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 22-08-2012 v 18:59 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reworgout
Stálý Člen

Karma uživatele reworgout - 29% PěstitelskáKarma uživatele reworgout - 29% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 536

Čau taky mám Black dominu od fair seeds a taky s květem zatím žádnej zázrak.. Doufám že to vše stihne holka moje.

špek, gandža, tráva, brčko, rostlina, joint, hulení, zelí, marijánka, skunk, skéro, maruška, marihuana

Old Post 22-08-2012 v 20:25 PM
reworgout je offline   Profil uživatele reworgout   Find more posts by reworgout   Foto galerie člena reworgout   Click here to Send reworgout a Private Message   Add reworgout to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 537

citace:
Původní příspěvek od bruno.kudrna
Zdravím
Mám od fair seeds black dominu a taky ještě nekvete,oproti tomu takovýho passiona od dutch passion mám v květu už 14 dní.Já vím jiná odrůda atd.Ale když si vemu jaká je teď délka dne skoro půl na půl bez nějakých cirka třech hodin tak už by to aspoň ty náznaky mít mělo ne.Aspoň sem to tak vždycky měl.No věřím že to vykvete, ale je to divný prostě.
Zdárek


Neplaš,čoveče..Perioda 15/9 ,jaká je cca teď, má do půl na půl fakt hoodně daleko..Passion je známej tim,že konec září - začátek října bejvá dokvetlej..
Je fakt spousta odrůd,který ještě lidem nenakvejtaj..a je to normální..

Old Post 22-08-2012 v 20:36 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zenga
Stálý Člen

Karma uživatele Zenga - 87% PěstitelskáKarma uživatele Zenga - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 538

Cus,ja tu black dominu mam taky a jeste nekvete.Preflowers ukazala snad v pulce cervence,ale kvet zatim nic.Na strankach growshopu psali,ze by mela bejt v zari hotova,ale to je asi utopie.

zenguv out 08 zenguv out 09-EG,WS

Don't drink and drive,just smoke and fly

Old Post 24-08-2012 v 20:20 PM
Zenga je offline   Profil uživatele Zenga   Find more posts by Zenga   Foto galerie člena Zenga   Click here to Send Zenga a Private Message   Add Zenga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 539

Zdravím
To:Zenga-No právě proto sem ju taky vzal,ale konec září ani náhodou vidím to tak konec října.Měj se ať to roste.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 24-08-2012 v 21:03 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AVICII
Stálý Člen

Karma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 540

Zdravím všechny, chci se zeptat, je tu ještě někdo, komu nezačly kvést ještě nějaké druhy kytiček nebo jsem tu sám?

A. V. I. C. I. I. !

AVICIIho OUTDOOR 2o12
AVICIIho Bio-WeeD's ''13

PEACE, LOVE & EMPATHY

Old Post 12-09-2012 v 17:47 PM
AVICII je offline   Profil uživatele AVICII   Find more posts by AVICII   Foto galerie člena AVICII   Click here to Send AVICII a Private Message   Add AVICII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 541

citace:
Původní příspěvek od AVICII
Zdravím všechny, chci se zeptat, je tu ještě někdo, komu nezačly kvést ještě nějaké druhy kytiček nebo jsem tu sám?


Great White Shark se mi ani nesnaží. Nahodil preflowers a měsíc už jenom stojí a čumí

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 12-09-2012 v 18:30 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AVICII
Stálý Člen

Karma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 542

No mám to stejné... Škoda mluvit, doufám, že se co nejdříve zchopí a začně kvést. Byla by škoda vyhodit kytku o kterou se od jara tak pečlivě starám.

A. V. I. C. I. I. !

AVICIIho OUTDOOR 2o12
AVICIIho Bio-WeeD's ''13

PEACE, LOVE & EMPATHY

Old Post 12-09-2012 v 18:36 PM
AVICII je offline   Profil uživatele AVICII   Find more posts by AVICII   Foto galerie člena AVICII   Click here to Send AVICII a Private Message   Add AVICII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guarana
Stálý Člen

Karma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 543

mne este nejde Mango od KC Brains,prezentovane ako skora odroda

Old Post 13-09-2012 v 12:23 PM
guarana je offline   Profil uživatele guarana   Find more posts by guarana   Foto galerie člena guarana   Click here to Send guarana a Private Message   Add guarana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Houslista
Nový Člen

Karma uživatele Houslista - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 544

Letos jsem od Fair seeds koupil na test 5x GWS, 5x WW, 5x Cheese. Kromě jednoho Cheese vyklíčily všechny.Ven jsem je dal tak v půlce července v cca 40cm a koncem srpna to mělo bez mála 2m,krásné košaté keře ale bez náznaku květu. Začátkem září to začalo pomalu vše nakvétat (Cheese trochu pomaleji) dnes už mají všechny kytky krásné paličky a když počasí vydrží ještě tak 4 - 5 týdnů,což by letos vyjít mohlo,tak všechny kytky budou zralé a připraveny na sklizeň. Jsem s Fair seeds zatím spokojen.

Old Post 27-09-2012 v 22:11 PM
Houslista je offline   Profil uživatele Houslista   Find more posts by Houslista   Foto galerie člena Houslista   Click here to Send Houslista a Private Message   Add Houslista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 32 33 34 35 36 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7732720 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív