Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Komu ještě nekvetou kytky? Pozdní nákvět.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 33 34 35 36 37 »
Autor
Téma 
AVICII
Stálý Člen

Karma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 545

Tak už mě začíná pomale nakvétat muj Pakistan, doba kvetení je uváděna v rozmezí 45-55 dní. Myslíte, že to má reálnou šanci dokvést?

A. V. I. C. I. I. !

AVICIIho OUTDOOR 2o12
AVICIIho Bio-WeeD's ''13

PEACE, LOVE & EMPATHY

Old Post 30-09-2012 v 09:36 AM
AVICII je offline   Profil uživatele AVICII   Find more posts by AVICII   Foto galerie člena AVICII   Click here to Send AVICII a Private Message   Add AVICII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sk8
Stálý Člen

Karma uživatele sk8 - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 546

Myslim si že ne. Maximálně na mlíko.

Old Post 02-10-2012 v 15:08 PM
sk8 je offline   Profil uživatele sk8   Find more posts by sk8   Foto galerie člena sk8   Click here to Send sk8 a Private Message   Add sk8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AVICII
Stálý Člen

Karma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 547

Člověče, nestraš mě, musí to dokvést za každou cenu. Na mlíko chuť nemám

A. V. I. C. I. I. !

AVICIIho OUTDOOR 2o12
AVICIIho Bio-WeeD's ''13

PEACE, LOVE & EMPATHY

Old Post 02-10-2012 v 19:11 PM
AVICII je offline   Profil uživatele AVICII   Find more posts by AVICII   Foto galerie člena AVICII   Click here to Send AVICII a Private Message   Add AVICII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chronic
Stálý Člen

Karma uživatele Chronic - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 548

Ja muzu GWSko od Fairu jen pochvalit. Nakvitat mi mohl zacit nekdy ke koncu sprna klasicky a kdybych nemel neohlasenou brigadu na zacatku rijna, tak bych na konci rijna mel paradni vycpavku do polstaru kazdopadne prikladam foto z prelomu zari a rijna

Old Post 20-11-2012 v 10:00 AM
Chronic je offline   Profil uživatele Chronic   Find more posts by Chronic   Foto galerie člena Chronic   Click here to Send Chronic a Private Message   Add Chronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chronic
Stálý Člen

Karma uživatele Chronic - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 549

Ja muzu GWSko od Fairu jen pochvalit. Nakvitat mi mohl zacit nekdy ke koncu sprna klasicky a kdybych nemel neohlasenou brigadu na zacatku rijna, tak bych na konci rijna mel paradni vycpavku do polstaru kazdopadne se muzete sami mrknout jak vypadal u me tady: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=64404

Old Post 20-11-2012 v 10:02 AM
Chronic je offline   Profil uživatele Chronic   Find more posts by Chronic   Foto galerie člena Chronic   Click here to Send Chronic a Private Message   Add Chronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadař22
Stálý Člen

Karma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 550

K+ nemužu dát jináč semenum od fair semenářství letos sem odnich pěstil orangebud x diesel a luxus vyrostla mě 2 metry vysoká no kytka ne spíš strom osipanej opravdu neskutečně aromatickyma paldama posetyma krystali nakvetat začla kolem 15 září kosa byla kolem 29 řína.Jinak kompaktní tvrdy voňavy pálky po usušení kličivost stoprocentní 3ze3 To nejlepší natom je cena semen v poměru kvality vypěstku velice vyhodny kompromis přikládám foto

Street Smoker

Old Post 21-12-2012 v 16:26 PM
sadař22 je offline   Profil uživatele sadař22   Find more posts by sadař22   Foto galerie člena sadař22   Click here to Send sadař22 a Private Message   Add sadař22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadař22
Stálý Člen

Karma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% PěstitelskáKarma uživatele sadař22 - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 551


.

Street Smoker

Old Post 21-12-2012 v 16:29 PM
sadař22 je offline   Profil uživatele sadař22   Find more posts by sadař22   Foto galerie člena sadař22   Click here to Send sadař22 a Private Message   Add sadař22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vondris
Stálý Člen

Karma uživatele vondris - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 552

mam semena taky ot recene znacky fair seed (ak47-nl) a taky zadna slava!koukam jinde maj treba 34 den rustu a ten muj vypada tak na 20tej den takze fair seed nebrat podle me

Old Post 06-01-2013 v 21:02 PM
vondris je offline   Profil uživatele vondris   Find more posts by vondris   Foto galerie člena vondris   Click here to Send vondris a Private Message   Add vondris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vondris
Stálý Člen

Karma uživatele vondris - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 553

to si radsi uz priplatim jednou tolik a vym ze to bude stat za to :v zdar growerum

Old Post 06-01-2013 v 21:04 PM
vondris je offline   Profil uživatele vondris   Find more posts by vondris   Foto galerie člena vondris   Click here to Send vondris a Private Message   Add vondris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Houslista
Nový Člen

Karma uživatele Houslista - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 554

Tak já budu zas chvilku chválit, venku jsem zkoušel WW, GWS, Cheese. Vše dojelo celkem zdárně, jen na WW se podepsala plíseň, trochu i na GWS ale tomu se ve skleníku neubráníte. Každopádně s výsledkem jsem nad míru spokojen, zvlášť pak s GWS a Cheese, za ty peníze jsem tolik muziky nečekal. Tak jsem je testnul i uvnitř, na Sharku píšou masivní výnos tak jsem nebyl tak překvapenej když to tak fakt bylo, ale co pak bylo na Cheesu strčilo do kapsy i Sharka, takový bambule už jsem dlouho neměl a chuťově taky docela překvapil.

Old Post 23-02-2013 v 18:16 PM
Houslista je offline   Profil uživatele Houslista   Find more posts by Houslista   Foto galerie člena Houslista   Click here to Send Houslista a Private Message   Add Houslista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borisvonprag
Nový Člen

Karma uživatele borisvonprag - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 13  

Kdy přepne? Příspěvek č. 555

zdravim,

mam venku kytku uz asi od dubna, vysoka je asi 130cm a stale neprepla na kvet. Dostavala jednou tydne hnojivo na rust, ted uz jsem za posledni dva tydny dal na kvet, ale kytka stale roste.

Mel jsem ji pod foliakem, pak jsem ji v tech vedrech foliak dal pryc a predevcirem ho zase nandal.

jedna se o powerplant, klon od mistniho clena

Old Post 20-08-2013 v 17:27 PM
borisvonprag je offline   Profil uživatele borisvonprag   Find more posts by borisvonprag   Foto galerie člena borisvonprag   Click here to Send borisvonprag a Private Message   Add borisvonprag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borisvonprag
Nový Člen

Karma uživatele borisvonprag - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 13  

Kdy zacne kvest Příspěvek č. 556


zdravim,

mam venku kytku uz asi od dubna, vysoka je asi 130cm a stale neprepla na kvet. Dostavala jednou tydne hnojivo na rust, ted uz jsem za posledni dva tydny dal na kvet, ale kytka stale roste a nenakveta.

Mel jsem ji pod foliakem, pak jsem ji v tech vedrech foliak dal pryc a predevcirem ho zase nandal.

jedna se o powerplant, klon od mistniho clena

Old Post 20-08-2013 v 18:13 PM
borisvonprag je offline   Profil uživatele borisvonprag   Find more posts by borisvonprag   Foto galerie člena borisvonprag   Click here to Send borisvonprag a Private Message   Add borisvonprag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rascal33
Stálý Člen

Karma uživatele Rascal33 - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 591  

Příspěvek č. 557

mě power plant taky ještě nekvete, buď v klidu..

čekám, že to začne kvést koncem srpna...

This is the end, my only friend the end...

ACTUAL
Rascal33's OUT 2k14


SMOKED OUT...
Rascal33's annual 10th IN 2k14

Rascal33's Power Plant, Durban Poison, Jack Herrer, OUT 2k13

Rascal33's Power Plant + Durban Poison by Dutch Passion 2k12

Rascal33's Amnesia Haze SCROG @ 220W CFL

Rascal33's IN + OUT 2011 Mandala #1, Safari Mix

Out & In 2010 Mandala #1, Purple, Pure

Sezona 2009 s Mandala Seeds (Mandala #1, Purlpe #1, Safari Mix)

The Pure Rascal's OUT 2008
R@scal's Jack Herrer @ Envirolite 200W
Rascal's The PURE @150W Bonsai indoor
R@scal's MANDALA Hashberry & Speed Queen @ Envirolite 200W Red

STUFF
IsoPropylAlkohol Hash
Oblíbená trika???
Kufr na bong, model Basic
Kufr na bong, model De-Luxe

Old Post 20-08-2013 v 18:33 PM
Rascal33 je offline   Profil uživatele Rascal33   Find more posts by Rascal33   Foto galerie člena Rascal33   Click here to Send Rascal33 a Private Message   Add Rascal33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 558

Například dnes je délka dne 14:14, takže to ještě chvíli bude trvat V závislosti na rychlosti nakvétání tvé odrůdy, bych odhadoval první známky květu v první polovině září. Máš to venku, takže roli hraje i počasí.

O víkendu jsem viděl jeden PP klon a taky ještě nekvete..

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 20-08-2013 v 18:43 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borisvonprag
Nový Člen

Karma uživatele borisvonprag - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 559

Ok, uff. :-) A mám to už průběžně jednou za týden hnojit na růst, nebo už na květ? Případně mám to nechat v tom foliovníku, nebo ho dát ještě na chvilku pryč?

Old Post 20-08-2013 v 18:47 PM
borisvonprag je offline   Profil uživatele borisvonprag   Find more posts by borisvonprag   Foto galerie člena borisvonprag   Click here to Send borisvonprag a Private Message   Add borisvonprag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 560

Začal bych zvyšovat koncentraci květového hnojiva. A ten fóliák bych dal pryč, jen usnadňuje možnost plesnivění

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 20-08-2013 v 19:09 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 33 34 35 36 37 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4738930 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív