Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Komu ještě nekvetou kytky? Pozdní nákvět.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 35 36 37 38 39
Autor
Téma 
lukyno24
Nový Člen

Karma uživatele lukyno24 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 577

no mne to stale nekvitne ani naznak. ani bliznicka. zacinam bit nervozni

Old Post 18-09-2013 v 17:52 PM
lukyno24 je offline   Profil uživatele lukyno24   Find more posts by lukyno24   Foto galerie člena lukyno24   Click here to Send lukyno24 a Private Message   Add lukyno24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tutohentam
Stálý Člen

Karma uživatele tutohentam - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 578

Korag ja mam dinachem co je nieco medzi og a dieslom a je v kvete ale zacal az zaciatkom septembra uvidime jak to cele dopadne snad to stihne ale mozem povedat ze teda pocasi to pekne je... Snad vide oktober

let it grow
let it grow
let it grow

Old Post 23-09-2013 v 21:12 PM
tutohentam je offline   Profil uživatele tutohentam   Find more posts by tutohentam   Foto galerie člena tutohentam   Click here to Send tutohentam a Private Message   Add tutohentam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ak2249
Stálý Člen

Karma uživatele ak2249 - 8% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 579

lukyno24 :
tak to budeš muset asi chodit zakrývat,nebo co :-) a není to samec,třeba?

Old Post 24-09-2013 v 15:56 PM
ak2249 je offline   Profil uživatele ak2249   Find more posts by ak2249   Foto galerie člena ak2249   Click here to Send ak2249 a Private Message   Add ak2249 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Highskór
Stálý Člen

Karma uživatele Highskór - 43% PěstitelskáKarma uživatele Highskór - 43% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 580

Kdyby ta lukyno24 byla samec, už by byla dávno odkvetlá a vyloupaná... Můj special kush teprve teď ukazuje náznaky květu, ani s ním nepočítám jelikož jsem ze severu čech...
Půjde do pochutin

Old Post 24-09-2013 v 16:05 PM
Highskór je offline   Profil uživatele Highskór   Find more posts by Highskór   Foto galerie člena Highskór   Click here to Send Highskór a Private Message   Add Highskór to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tutohentam
Stálý Člen

Karma uživatele tutohentam - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 581

Pridam nejake foto ako vyzera moj diesel uvidime ci to stihne ale ked zacne mrznut musime kosit

let it grow
let it grow
let it grow

Old Post 26-09-2013 v 17:10 PM
tutohentam je offline   Profil uživatele tutohentam   Find more posts by tutohentam   Foto galerie člena tutohentam   Click here to Send tutohentam a Private Message   Add tutohentam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ak2249
Stálý Člen

Karma uživatele ak2249 - 8% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 582

Highskór:
Special Kush,ti teprve začal kvést,heh no to je pech

mě se třeba před 2týdny ukázal hermáč,ale bral jsem to jako samec,takže pryč :-)

sám jsem zvědav na sklizeň,ale myslím si že to bude v klidu :-)

Old Post 29-09-2013 v 05:28 AM
ak2249 je offline   Profil uživatele ak2249   Find more posts by ak2249   Foto galerie člena ak2249   Click here to Send ak2249 a Private Message   Add ak2249 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukyno24
Nový Člen

Karma uživatele lukyno24 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 583

no tak us sa to roskvitlo asi pred 14 dnami ale prisli mraziki a je to v haji :-(

Old Post 14-10-2013 v 11:08 AM
lukyno24 je offline   Profil uživatele lukyno24   Find more posts by lukyno24   Foto galerie člena lukyno24   Click here to Send lukyno24 a Private Message   Add lukyno24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
meridak
Stálý Člen

Karma uživatele meridak - 92% PěstitelskáKarma uživatele meridak - 92% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 584

co se stane kdyz kytku ktera je ve skleniku a zacina pekne kvyst premistim dovnitr do baraku kde na ni nepujde slunce,dokvete?

Old Post 20-10-2013 v 09:40 AM
meridak je offline   Profil uživatele meridak   Find more posts by meridak   Foto galerie člena meridak   Click here to Send meridak a Private Message   Add meridak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ak2249
Stálý Člen

Karma uživatele ak2249 - 8% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 585

že by indoor :-) ...

Old Post 22-10-2013 v 19:59 PM
ak2249 je offline   Profil uživatele ak2249   Find more posts by ak2249   Foto galerie člena ak2249   Click here to Send ak2249 a Private Message   Add ak2249 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnicek
Nový Člen

Karma uživatele Johnicek - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 6  

Obecné HH pozdní květ, stíháme ? Příspěvek č. 586


Zdravím trápí mě jedna nepříjemnosti. Letos již podruhé za sebou mi strašně pozdě nakvetli kytky. Jiné ročníky byly úplně v pohodě. Loni jsem zvolil nejspíš špatný model a pro nevykvetl. Letos jsem sadil Holands Hope do DP a Orange Bud Diesel.

Právě po minulém zklamání jsem volil HH, jelikož jsme předpokládal, že tohle je model, který přece musí jít jako po másle.

Zajimavé že oba modely začli kvíst spolu, čili bude asi něco prostředím. Nenapadá vás nic? Jediné co se změnilo je mala ledková lampa reagujicí na pohyb, která může občas na chvíli sepnout, ale svítivost 3,5 mrtvé světlušky.

Přikládám fotky z dneška. Myslíte že je šance sklidit něco použitelného ?

Old Post 12-09-2014 v 17:26 PM
Johnicek je offline   Profil uživatele Johnicek   Find more posts by Johnicek   Foto galerie člena Johnicek   Click here to Send Johnicek a Private Message   Add Johnicek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnicek
Nový Člen

Karma uživatele Johnicek - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 587


Foto celek

Old Post 12-09-2014 v 17:27 PM
Johnicek je offline   Profil uživatele Johnicek   Find more posts by Johnicek   Foto galerie člena Johnicek   Click here to Send Johnicek a Private Message   Add Johnicek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maximum Fresh
Stálý Člen

Karma uživatele Maximum Fresh - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maximum Fresh - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maximum Fresh - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maximum Fresh - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maximum Fresh - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 588

Čau jde o to že HH neni bohužel na naše podmínky úplně top. Ono jde o to, že v Holandu máš jinou nadmořskou vejšku a taky jsou blíž moři, takže tam to pak valí trochu jinak.
Od DP když chceš kosit do 7.10. brát spíš Passion, Frisian Dew, Shaman nebo Durban Poison, to jsou asi největší jistoty.
Tohle ti asi dojede kolem konce října, ale záleží na počasí jestli nenapadá sníh nebo jinej poděl. Čus a ať to dozraje.
MF

Old Post 12-09-2014 v 19:11 PM
Maximum Fresh je offline   Profil uživatele Maximum Fresh   Find more posts by Maximum Fresh   Foto galerie člena Maximum Fresh   Click here to Send Maximum Fresh a Private Message   Add Maximum Fresh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maximum Fresh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gorila
Nový Člen

Karma uživatele Gorila - 100% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 589

Cau, Johnicek

jeste mas cas, neco z toho bude,uz ti to zacalo a uvidis,ze to povali, nebude to to pravy orechovy, ale urcite to bude hulitelny, mozna lepsi ,to sklidit driv. A to svetlo, si myslim velkej vliv nema. Urcite to mas zasazeny na jizni strane, takze to dostane, co by melo. Projevy se to akorad na chuti a na vynosu. Ucinky budou dostacujici.

Old Post 13-09-2014 v 00:43 AM
Gorila je offline   Profil uživatele Gorila   Find more posts by Gorila   Foto galerie člena Gorila   Click here to Send Gorila a Private Message   Add Gorila to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gorila! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenakoule
Stálý Člen

Karma uživatele zelenakoule - 37% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 590

Zdravím,mě Orange Bud Diesel od Fair Seeds ještě vůbec nezačala kvést.je krásně zelená,ani jeden žlutej lístek a furt nic.Má někdo podobnou zkušenost?
Pomalu se začínám obávat že ani nedojede...

Old Post 14-09-2014 v 13:27 PM
zelenakoule je offline   Profil uživatele zelenakoule   Find more posts by zelenakoule   Foto galerie člena zelenakoule   Click here to Send zelenakoule a Private Message   Add zelenakoule to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahodáč
Nový Člen

Karma uživatele Jahodáč - 67% PěstitelskáKarma uživatele Jahodáč - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 591

citace:
Původní příspěvek od zelenakoule
Zdravím,mě Orange Bud Diesel od Fair Seeds ještě vůbec nezačala kvést.je krásně zelená,ani jeden žlutej lístek a furt nic.Má někdo podobnou zkušenost?
Pomalu se začínám obávat že ani nedojede...


Při dobrým počasí by ti mohl dozrát v někdy na začátku prosince. Ale ta pravděpodobnost je fakt malá. Příště si zjisti co sadíš. A já osobně bych si koupil semena radši tady v bazaru, než od fairseeds.

Old Post 22-09-2014 v 10:31 AM
Jahodáč je offline   Profil uživatele Jahodáč   Find more posts by Jahodáč   Foto galerie člena Jahodáč   Click here to Send Jahodáč a Private Message   Add Jahodáč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teomax
Stálý Člen

Karma uživatele teomax - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 592

citace:
Původní příspěvek od meridak
co se stane kdyz kytku ktera je ve skleniku a zacina pekne kvyst premistim dovnitr do baraku kde na ni nepujde slunce,dokvete?


bump pro tuhle otazku.
mam dve sativy a premyslim, ze bych je v rijnu hodil za okno.
dokvetou kytky za oknem ?

Old Post 22-09-2014 v 18:11 PM
teomax je offline   Profil uživatele teomax   Find more posts by teomax   Foto galerie člena teomax   Click here to Send teomax a Private Message   Add teomax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 35 36 37 38 39  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2782100 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív