Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Komu ještě nekvetou kytky? Pozdní nákvět.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 36 37 38 39
Autor
Téma 
Jahodáč
Nový Člen

Karma uživatele Jahodáč - 67% PěstitelskáKarma uživatele Jahodáč - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 593

citace:
Původní příspěvek od teomax


bump pro tuhle otazku.
mam dve sativy a premyslim, ze bych je v rijnu hodil za okno.
dokvetou kytky za oknem ?


A proč by dokvést neměli? Lidi tady pěstují za oknem hojně.

Old Post 22-09-2014 v 22:14 PM
Jahodáč je offline   Profil uživatele Jahodáč   Find more posts by Jahodáč   Foto galerie člena Jahodáč   Click here to Send Jahodáč a Private Message   Add Jahodáč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
misanek420
Nový Člen

Karma uživatele misanek420 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 16  

kytky nekvetou Příspěvek č. 594

Zdravím lidi mám nasazenou odrudu chocolope od natural seeds a je tu fakt krásná luxusne rozvětvená kytka ale je tu jeden problem ta nejlepší kytka ze všech tří nekvete a mam celkem strach že to nestihne je to 95% sativa a bojím se že to chytí plísen ke konci, ostatní kytičky krásne kvetou a už mají paličky velké asi 1-2 cm... lidi prosím uklidněte mě a řekněte mi že to všechno v pohodě stihnou mam to ve skleníku všechno

Old Post 07-09-2016 v 13:33 PM
misanek420 je offline   Profil uživatele misanek420   Find more posts by misanek420   Foto galerie člena misanek420   Click here to Send misanek420 a Private Message   Add misanek420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalas
Stálý Člen

Karma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 498  

Příspěvek č. 595

Dojdou, neboj. Když si kytí dává na čas s květem tak potom to rychle dožene. že je máš ve skleníku je výhoda, první mrazíky jim neublíží a pěkně dojedou. Měj se

Jo, a hnoj na květ kytku to nakopne kvést.

Chronic, Mazar-bubler, 400W-Sklizeno
PwP-bubler,400W--Sklizeno
JH, PoG - Bubler, 400W-Sklizeno
Zabezpečení pěstírny aneb využití mob tel.

Old Post 07-09-2016 v 17:57 PM
dalas je offline   Profil uživatele dalas   Find more posts by dalas   Foto galerie člena dalas   Click here to Send dalas a Private Message   Add dalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DooMer
vesnický pěstitel

Karma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 310  

Příspěvek č. 596

No nevim pamatuju si ze mel myslim white satin tak ve skleniku jednou, byla to nejvitlnejsi kytka uz od zacatku a fakt krasne rostla. Ale nikdy nezacala kvest. Vim ze sem mel v rijnu jen par samicich chloupku ale jinak proste nic...

Low ammo pack 2011 by DooM

DooMeruv outdoor 2010

Doomerova malá zahrádka|2007,2008,2009|




young forever with a foot in the grave

Old Post 07-09-2016 v 18:37 PM
DooMer je offline   Profil uživatele DooMer   Find more posts by DooMer   Foto galerie člena DooMer   Click here to Send DooMer a Private Message   Add DooMer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Atara
Nový Člen

Karma uživatele Atara - 47% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 597

misanek420: No možná že ti ve skleníku dojde. Nechci strašit. Já měla loni 4 kusy, té stejné genetiky. Kytky nádherný, veliký ale začaly kvést koncem září, a prostě to nedaly...

Atařina zahrádka 2016

Old Post 09-09-2016 v 12:04 PM
Atara je offline   Profil uživatele Atara   Find more posts by Atara   Foto galerie člena Atara   Click here to Send Atara a Private Message   Add Atara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuckiez
Stálý Člen

Karma uživatele chuckiez - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 598

Mě teda strašně pomohlo zatemňování. Díky němu už měsíc kvetu a myslím si, že tak za dva týdny bych mohl už něco sklidit. Jen jsem musel rozebrat skleník, ale věřím, že to holky stejně v pohodě dají, když to zvládly i roky předtím.

Jinak teda to zatemňování vřele doporučuji, je to sice drbačka, ale stojí to za to.

Old Post 09-09-2016 v 12:23 PM
chuckiez je offline   Profil uživatele chuckiez   Find more posts by chuckiez   Foto galerie člena chuckiez   Click here to Send chuckiez a Private Message   Add chuckiez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalas
Stálý Člen

Karma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 498  

Příspěvek č. 599

Ano, to jsem zapoměl napsat. Jsou odrůdy z dlouhým kvetem které u nás prostě nedozraji, ale to by si měl snad každý zjistit před sazenim.
Měj te se

Chronic, Mazar-bubler, 400W-Sklizeno
PwP-bubler,400W--Sklizeno
JH, PoG - Bubler, 400W-Sklizeno
Zabezpečení pěstírny aneb využití mob tel.

Old Post 09-09-2016 v 14:18 PM
dalas je offline   Profil uživatele dalas   Find more posts by dalas   Foto galerie člena dalas   Click here to Send dalas a Private Message   Add dalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 600

člověk si časem vyselektuje odrůdy, co začínají kvést brzo. Já letos zkusil 2x Dutch Kusch, je to přenádherně mohutná kytka, ale má jen první chloupky. Ostatní, dříve ověřené, už kvetou minimálně měsíc a jsou krásně obalené. A minulý rok jsem měl originál Afghána a ten také začal moc pozdě, v mrazu krásně temně zmodral, ale květy za nic nestály. Zkrátka nejsme na jihu ve Španělsku, slunce je u nás méně.
Když už tady o tom plkám, tak kolega letos zkusil zajímavou věc. Koupil 70W metalhalid reflektor a soumrakový spínač a celý červenec jim venku přisvicoval aby měly světlo 24h v kuse. A světe div se, v srpnu mu všechno začalo kvést i ta potvora Dutch Kush :-) Takže možná místo obtížného zakrývání stačí jen přisvicovat na pár hodin (v červenci moc dlouho tma není a stačí celkem slabé světlo) a po vypnutí holky přepnou do květu.

Old Post 09-09-2016 v 15:22 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gyzmo
Stálý Člen

Karma uživatele gyzmo - 89% PěstitelskáKarma uživatele gyzmo - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 601

Nejlepší je si šlechtit svoje odrůdy,oni se přizpůsobí časem podmínkám.To co se prodává stojí z poloviny za hovno,kolikrát to nedojede nebo to nefunguje...

Naposledy upravil gyzmo 09-09-2016 v 20:59 PM

Old Post 09-09-2016 v 19:36 PM
gyzmo je offline   Profil uživatele gyzmo   Find more posts by gyzmo   Foto galerie člena gyzmo   Click here to Send gyzmo a Private Message   Add gyzmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teomax
Stálý Člen

Karma uživatele teomax - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 62 

Re: kytky nekvetou Příspěvek č. 602

citace:
Původní příspěvek od misanek420
Zdravím lidi mám nasazenou odrudu chocolope od natural seeds a je tu fakt krásná luxusne rozvětvená kytka ale je tu jeden problem ta nejlepší kytka ze všech tří nekvete a mam celkem strach že to nestihne je to 95% sativa a bojím se že to chytí plísen ke konci, ostatní kytičky krásne kvetou a už mají paličky velké asi 1-2 cm... lidi prosím uklidněte mě a řekněte mi že to všechno v pohodě stihnou mam to ve skleníku všechno


mam taky Chocolope on NS a zatim kvet nic moc...ovsem oproti Chronicu od NS, kterej skoro ani ted nema pre-flowers, je to pohoda...nevim cim to je, ale tahle "kvetouci" sezona u me zacala strasne pozde...az po 1.9. Abych nekritizoval NS, tak celkem brzy me sel do kvetu jejich Mazar. Tenhle rok ho ovsem nemam...
Nekdy v zari jeste provedu inspekci mych Chocolope rizku u kamosu, tak jsem zvedavej jak na tom jsou ostatni...

Old Post 12-09-2016 v 20:47 PM
teomax je offline   Profil uživatele teomax   Find more posts by teomax   Foto galerie člena teomax   Click here to Send teomax a Private Message   Add teomax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Milosx
Stálý Člen

Karma uživatele Milosx - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 117 

Příspěvek č. 603

Zdravím,
mám medical mass a Therapy a obě mi taky začali kvést až kolem 3.9 . Naštěstí jsou ve fóliáku tak to snad do konce října přežije první mrazíky....

Old Post 13-09-2016 v 06:58 AM
Milosx je offline   Profil uživatele Milosx   Find more posts by Milosx   Foto galerie člena Milosx   Click here to Send Milosx a Private Message   Add Milosx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kralo7
Stálý Člen

Karma uživatele kralo7 - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 604


Taky všechny zdravím, mám stejný problém jako většina, kytky mi začaly kvést až kolem 5.9, jedná se model white rhino, 90% indica a čas sklizně je uváděn na začátek října. A já si nemyslím že to vypadá na tak brzo. Proto prosím o radu, je to můj první grow tak díky za všechny rady

Old Post 21-09-2016 v 19:34 PM
kralo7 je offline   Profil uživatele kralo7   Find more posts by kralo7   Foto galerie člena kralo7   Click here to Send kralo7 a Private Message   Add kralo7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kralo7
Stálý Člen

Karma uživatele kralo7 - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 605

Jde mi přidat pouze jedna fotka tak zde přidávám druhou

Old Post 21-09-2016 v 19:37 PM
kralo7 je offline   Profil uživatele kralo7   Find more posts by kralo7   Foto galerie člena kralo7   Click here to Send kralo7 a Private Message   Add kralo7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kralo7
Stálý Člen

Karma uživatele kralo7 - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 606


*

Old Post 21-09-2016 v 19:40 PM
kralo7 je offline   Profil uživatele kralo7   Find more posts by kralo7   Foto galerie člena kralo7   Click here to Send kralo7 a Private Message   Add kralo7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 607

citace:
Původní příspěvek od kralo7
Taky všechny zdravím, mám stejný problém jako většina, kytky mi začaly kvést až kolem 5.9, jedná se model white rhino, 90% indica a čas sklizně je uváděn na začátek října. A já si nemyslím že to vypadá na tak brzo. Proto prosím o radu, je to můj první grow tak díky za všechny rady


No, když máš začátek květu 5.9. tak počítej že bys měl sklízet někdy koncem října a ne počátkem. Ale pokud vyjde počasí, tak se to celkem v pohodě dá zvládnout. Abys urychlil květ, tak časem najdeš pár fint, které ti s tím pomůžou. Já osobně za ta dlouhá léta postupně vybírám genetiky, které začnou kvést brzo. A u pomalých kytek, které potřebuji dlouhou tmu mám vysledováno že obvykle pomůže - použít menší květináč, pořádně přidat fosfor a draslík v polovině srpna (používám fosfátové sklo - prášek), kytku zastínit od západu, aby na ní padnul stín.
Ale konec října je ok, já několikrát měl i kytku co končila koncem listopadu a to už jsem jí raději dal pod střechu aby měla víc sucho.

Old Post 22-09-2016 v 08:50 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kralo7
Stálý Člen

Karma uživatele kralo7 - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 608

Mard, díky za odpověď, kytku mam docela velkou, nepomohlo by třeba prostříhat spodky a malé zastíněné větve? Myslím za účelem rychlejšího kvetení. A ještě jedna otázka, co by se stalo kdybych musel sklidit dřív a kytka ještě nebyla zralá? Je to velký problém?

Old Post 22-09-2016 v 09:11 AM
kralo7 je offline   Profil uživatele kralo7   Find more posts by kralo7   Foto galerie člena kralo7   Click here to Send kralo7 a Private Message   Add kralo7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 36 37 38 39  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7630200 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív