Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 31 32 33 34 35 »
Autor
Téma 
Luftpumpa252
Nový Člen

Karma uživatele Luftpumpa252 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 513


Zapomel sem ze se mi jeste na listech delaji takove tecky. Je to i na vyssich listech.

Old Post 13-05-2012 v 11:17 AM
Luftpumpa252 je offline   Profil uživatele Luftpumpa252   Find more posts by Luftpumpa252   Foto galerie člena Luftpumpa252   Click here to Send Luftpumpa252 a Private Message   Add Luftpumpa252 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 514

Takze bud to mas nedostatkem Manganu nebo Vapniku , cetl si nekdy FAQ??
mozna i vysoke Ph, mas overene ph jake uvadis? jak sis to overoval ???

http://grower.cz/pestovani/navody/z...-hnojeni/7.html

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 13-05-2012 v 17:35 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luftpumpa252
Nový Člen

Karma uživatele Luftpumpa252 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 515

pH merim Voltcraft PH-100 ATC ktery kalibruju co 10 mereni. Hodnoty se skoro vubec nerozjizdi. Takze pH to nebude.

Old Post 13-05-2012 v 18:40 PM
Luftpumpa252 je offline   Profil uživatele Luftpumpa252   Find more posts by Luftpumpa252   Foto galerie člena Luftpumpa252   Click here to Send Luftpumpa252 a Private Message   Add Luftpumpa252 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fifi
Nový Člen

Karma uživatele Fifi - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 1  

prosím pomoc Příspěvek č. 516


zdravím všechny, letos jsem poprvé zkusil AF AutoAK47xLow RyderxRed Dwarf švihnul jsem rostlinky na balkon, nasazený jsou v LightMixu. Většina z nich pěkně roste a už se začíná klubat pohlaví, ale pár z nich ma listy zcvrklý, zkrabatělý a jsou na nich lesklý stopy, tak si říkám jestli to není parazit....poradíte ? předem díky http://imageshack.us/photo/my-images/98/imag0109cq.jpg/

Old Post 15-05-2012 v 16:27 PM
Fifi je offline   Profil uživatele Fifi   Find more posts by Fifi   Foto galerie člena Fifi   Click here to Send Fifi a Private Message   Add Fifi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokesh
Stálý Člen

Karma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 226  

Příspěvek č. 517

Ahoj, mám problám s kytkama. Hlína - Plantela . Je to apollo a chronic. Objevuje se to na vetšině listech a postupuje to. Hnojím Plagronem 4ml/l + Topmax 2ml/l + Algamic 2ml/l 3x týdně. 4 koule. Je tady špatný ph. Snažím se ho usměrnit -ph.

Doporučuju pro pěstitele pod LED!

Kokeshuv out 2009 - 2010 - 2011 - 2012

Naposledy upravil Kokesh 15-05-2012 v 21:24 PM

Old Post 15-05-2012 v 21:13 PM
Kokesh je offline   Profil uživatele Kokesh   Find more posts by Kokesh   Foto galerie člena Kokesh   Click here to Send Kokesh a Private Message   Add Kokesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokesh
Stálý Člen

Karma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kokesh - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 226  

Příspěvek č. 518

Ahoj, mám problám s kytkama. Hlína. Je to apollo a chronic. Objevuje se to na vetšině listech a postupuje to. Hnojím Plagronem 4ml/l + Topmax 2ml/l + Algamic 2ml/l 3x týdně. 4 koule. Je tady špatný ph. Snažím se ho usměrnit -ph.

Doporučuju pro pěstitele pod LED!

Kokeshuv out 2009 - 2010 - 2011 - 2012

Old Post 15-05-2012 v 21:19 PM
Kokesh je offline   Profil uživatele Kokesh   Find more posts by Kokesh   Foto galerie člena Kokesh   Click here to Send Kokesh a Private Message   Add Kokesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 519

citace:
Původní příspěvek od Luftpumpa252
Zapomel sem ze se mi jeste na listech delaji takove tecky. Je to i na vyssich listech.

da se tady najit 1.rada zdarma
2.http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=22499

Old Post 15-05-2012 v 21:23 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 520

citace:
Původní příspěvek od Kokesh
Ahoj, mám problám s kytkama. Hlína - Plantela . Je to apollo a chronic. Objevuje se to na vetšině listech a postupuje to. Hnojím Plagronem 4ml/l + Topmax 2ml/l + Algamic 2ml/l 3x týdně. 4 koule. Je tady špatný ph. Snažím se ho usměrnit -ph.

tak to je važnee,Moribundus....Radši to vyhoď
-jaka otazka,takova odpved,přidej fotku přistě

Naposledy upravil mysak 19-05-2012 v 11:20 AM

Old Post 15-05-2012 v 21:26 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
headcoach
Stálý Člen

Karma uživatele headcoach - 88% PěstitelskáKarma uživatele headcoach - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 521



47/0 NYC Diesel, NL/Skunk, Afghan Kush/Skunk
47/17 Auto AK

Jednoducha otazka. Muze to byt spaleny nevadskym sluncem, nebo je to v te pude?

Old Post 18-05-2012 v 05:56 AM
headcoach je offline   Profil uživatele headcoach   Find more posts by headcoach   Foto galerie člena headcoach   Click here to Send headcoach a Private Message   Add headcoach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 522

citace:
Původní příspěvek od headcoach
47/0 NYC Diesel, NL/Skunk, Afghan Kush/Skunk
47/17 Auto AK

Jednoducha otazka. Muze to byt spaleny nevadskym sluncem, nebo je to v te pude?
pH tý půdy znáš? Sedí to na deficit, něčeho co dělá tu nepravidelnou nekrozu nebo je to přehnojené.

Old Post 18-05-2012 v 12:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
headcoach
Stálý Člen

Karma uživatele headcoach - 88% PěstitelskáKarma uživatele headcoach - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 523

Hm, tak je to jasny Obrovska novackovska chyba! Ja ty kytky sice skoro vubec nehnojil, protoze mi rekli, ze ten mix, co jsem kupoval je uplne optimalni pro prvni 2 mesice a je narvanej zivinama. Lehce jsem to prihnojil az poslednich 14 dni a to 2x. Jenze problem byl definitivne v zalevani. Mam je ve velkych 20 l kvetinacich a ja je proste zaleval moc malo Takze za celou dobu jsem je v podstate ani jednou neprolil uplne. Te vody to chce opravdu hodne na to, aby pri zalivce protekla. Vodovodni pouzit nemuzu, protoze ta ma PPM kolem 5000 (to je po prevodu EC asi 7.2), takze musim vsechnu vodu kupovat (destove bych se dockal mozna tak nekdy v listopadu). No a vcera jsem to zkusil poprve poradne prolit a s hruzou jsem zjistil, ze ta voda na vytoku ma EC asi 6! Takze se tam celou tu dobu vsechno pekne koncentrovalo, dodaval jsem tam pravidelne Rhizotonic a pak jsem tezce bojoval se snizenim pH aspon na 7 Ted jsem je uz zacal poradne propirat a snad to EC a s tim i pH dostanu na prijatelnejsi miru. Ale at vzpominam jak vzpominam, nikde jsem necetl nic o tom, ze se musi pri tom zalevani nalit tolik, aby ta zalivka protekla vzdy uplne az do podsalku. To bych urcite nekupoval takove obrovske kakace! Nemusel bych tam rvat tolik toho substratu a nepotreboval bych se denne tahat s barelama vody No pristi grow to poopravim.

Old Post 18-05-2012 v 15:54 PM
headcoach je offline   Profil uživatele headcoach   Find more posts by headcoach   Foto galerie člena headcoach   Click here to Send headcoach a Private Message   Add headcoach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funhouse
Nový Člen

Karma uživatele Funhouse - 93% PěstitelskáKarma uživatele Funhouse - 93% PěstitelskáKarma uživatele Funhouse - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 524

Zdravím nevím jestli to píšu tady sprvně doufám že nedostanu negativní karmu Kytka v 39 dni květu hnojím pouze Biobizz Bio Bloom ten mi došel 2 dny zpět takže už to asi nechám na vodě, hlína klasická z květinářství , Teplota ve dni cca 25 stupňů mám to na 2 kytkách ostatní 3 jsou krásně zdravé nevíte čím to může být? děkuji

Old Post 19-05-2012 v 10:41 AM
Funhouse je offline   Profil uživatele Funhouse   Find more posts by Funhouse   Foto galerie člena Funhouse   Click here to Send Funhouse a Private Message   Add Funhouse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 525

citace:
Původní příspěvek od Funhouse
Zdravím nevím jestli to píšu tady sprvně doufám že nedostanu negativní karmu Kytka v 39 dni květu hnojím pouze Biobizz Bio Bloom ten mi došel 2 dny zpět takže už to asi nechám na vodě, hlína klasická z květinářství , Teplota ve dni cca 25 stupňů mám to na 2 kytkách ostatní 3 jsou krásně zdravé nevíte čím to může být? děkuji


Sedivím že zbytek je v pohodě, když hnojíš jen květovým, příště něco na rust a kombinovat .. bez hnojek to bude asi bida ..

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

Old Post 19-05-2012 v 11:09 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 526

citace:
Původní příspěvek od Funhouse
Zdravím nevím jestli to píšu tady sprvně doufám že nedostanu negativní karmu Kytka v 39 dni květu hnojím pouze Biobizz Bio Bloom ten mi došel 2 dny zpět takže už to asi nechám na vodě, hlína klasická z květinářství , Teplota ve dni cca 25 stupňů mám to na 2 kytkách ostatní 3 jsou krásně zdravé nevíte čím to může být? děkuji


Jj,total bez dusíku..hnojil si to před tím blomem nečim na růst..?A ty ostatní sou fakt v pohodě..? Určo sou aspoň světlejš zelený,než by měly bejt,foto..?

Old Post 19-05-2012 v 11:36 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 527

citace:
Původní příspěvek od headcoach
Hm, tak je to jasny Obrovska novackovska chyba! Ja ty kytky sice skoro vubec nehnojil, protoze mi rekli, ze ten mix, co jsem kupoval je uplne optimalni pro prvni 2 mesice a je narvanej zivinama. Lehce jsem to prihnojil az poslednich 14 dni a to 2x. Jenze problem byl definitivne v zalevani. Mam je ve velkych 20 l kvetinacich a ja je proste zaleval moc malo Takze za celou dobu jsem je v podstate ani jednou neprolil uplne. Te vody to chce opravdu hodne na to, aby pri zalivce protekla. Vodovodni pouzit nemuzu, protoze ta ma PPM kolem 5000 (to je po prevodu EC asi 7.2), takze musim vsechnu vodu kupovat (destove bych se dockal mozna tak nekdy v listopadu). No a vcera jsem to zkusil poprve poradne prolit a s hruzou jsem zjistil, ze ta voda na vytoku ma EC asi 6! Takze se tam celou tu dobu vsechno pekne koncentrovalo, dodaval jsem tam pravidelne Rhizotonic a pak jsem tezce bojoval se snizenim pH aspon na 7 Ted jsem je uz zacal poradne propirat a snad to EC a s tim i pH dostanu na prijatelnejsi miru. Ale at vzpominam jak vzpominam, nikde jsem necetl nic o tom, ze se musi pri tom zalevani nalit tolik, aby ta zalivka protekla vzdy uplne az do podsalku. To bych urcite nekupoval takove obrovske kakace! Nemusel bych tam rvat tolik toho substratu a nepotreboval bych se denne tahat s barelama vody No pristi grow to poopravim.


No,až dolu se to prolévá proto,aby se ti kořeny rozrostli a dál žili v co největším oběmu substrátu a co nejlíp tak živili kytku..Do sucha ti nepojedou.EC na výtoku 6..? To snad ne..? A ph zálivky by mělo bejt tak 6,3-6,5..

Old Post 19-05-2012 v 12:43 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funhouse
Nový Člen

Karma uživatele Funhouse - 93% PěstitelskáKarma uživatele Funhouse - 93% PěstitelskáKarma uživatele Funhouse - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 528

Tak dávám tady foto na obrázku na kterém sou jen 3 kytky tak ty jsou ty zdravé aspoň mi tak připadají oproti těm dvou. Ty dvě jsou v katastrofickém stavu . Na růst sem použil nějaký Alga Bloom nebo tak něco ale toho sem měl jen trochu pak sem nedával nic. Takže je to v podstatě celé o hnojivu ? i to že ani pod 400w sem se nedostal přez 200 géček ? Ale jestli ještě nějaký kolo pojedu tak mi bylo řečeno že si mám koupit Biobizz- biogrow,bloom,topmax a nějaké PK 13/14 tak to stím kdyžtak zkusím

Old Post 19-05-2012 v 13:04 PM
Funhouse je offline   Profil uživatele Funhouse   Find more posts by Funhouse   Foto galerie člena Funhouse   Click here to Send Funhouse a Private Message   Add Funhouse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 31 32 33 34 35 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7886810 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív