Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 31 32 33 34 35 »
Autor
Téma 
Johnny Von Kris
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Von Kris - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 513

Janüsek: jasny vsechno v nemcine... a to predtim to fak nevim he

jinak uz tu maka se mnou i nakej slovak, tak popalujem... jo jo je vyhoda mit sefa 250kilaku daleko :------------ü

:]===╝

Old Post 28-04-2006 v 12:31 PM
Johnny Von Kris je offline   Profil uživatele Johnny Von Kris   Find more posts by Johnny Von Kris   Foto galerie člena Johnny Von Kris   Click here to Send Johnny Von Kris a Private Message   Add Johnny Von Kris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lalalalala
Nový Člen

Karma uživatele lalalalala - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 514

jo sem byl lakyrnikem do prosince lonskeho roku.kourilsem dost casto.strikal sem velky kabiny coz znamenalo stravit vzdy 2-3hodky ve strikarne s maskou na hlawe a pistoli v ruce(idealni cas nemyslis?)takze prda pred akci a pak uz to jen litalo (jen se nesmis zastavit)no a po akci zase fit a schopnej se bavit se sefem.

Old Post 29-04-2006 v 09:21 AM
lalalalala je offline   Profil uživatele lalalalala   Find more posts by lalalalala   Foto galerie člena lalalalala   Click here to Send lalalalala a Private Message   Add lalalalala to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protiva
Stálý Člen

Karma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 515

t- 94 minut do noční

Magicroom vrací úder
Born against-Rebel bez BongaKouření zabíjí... Phytoinhalace lečí Pěstuj dál, pěstuj víc , hul s plnej plic
PEACE, LOVE & EMPATHY,Fire Walk with Me

Old Post 02-05-2006 v 19:26 PM
Protiva je offline   Profil uživatele Protiva   Find more posts by Protiva   Foto galerie člena Protiva   Click here to Send Protiva a Private Message   Add Protiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
master
Stálý Člen

Karma uživatele master - 38% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 516

programator internetovych a intranetovych aplikaci

rock'n'roll, you know... things break, you know... fuck it! my bad!

Old Post 05-05-2006 v 00:00 AM
master je offline   Profil uživatele master   Find more posts by master   Foto galerie člena master   Click here to Send master a Private Message   Add master to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiTe
Stálý Člen

Karma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 344  

Příspěvek č. 517

no ja programuju v c# ... naky DB a tak... proste takova technicka podpora marketingu .... v jedne takove malinko veci firme

Marilize Legajuana
GROW iT! - ROLL iT - SMOKE iT & Be H!GH WhiTe LED grow BOX, Skrytý microLEDbox - secret power inside *** Klasická studie na trenažérech z roku 1991 prokázala zhoršenou schopnost pilotovat letadlo 24 hodin po jedné marihuanové cigaretě.

Old Post 05-05-2006 v 00:21 AM
WhiTe je offline   Profil uživatele WhiTe   Find more posts by WhiTe   Foto galerie člena WhiTe   Click here to Send WhiTe a Private Message   Add WhiTe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 518

student VS a organizator kina na teze skole (i kdyz ted se par mesicu kvuli financim nepromitalo), takze neni nad to vybrat dobrej filmek co pustim v kine a pak se k tomu pekne zcadit...

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Naposledy upravil 4C3 05-05-2006 v 00:51 AM

Old Post 05-05-2006 v 00:45 AM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
timi
Nový Člen

Karma uživatele timi - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 519

ja sem programator CNC a je to prdel kdyz si dam pred hoknou prda.jednou sem si dal nejakou lampu z ktere sem byl uplne na sracku.mistr na mne cumněl jestli mně neni blbě.No a pochvili kecani sem šel dělat no asi po půl hodine se ozvala kurevska rana,malem sem zlikvidoval mašinu 5milionu,celkem prdel.V praci čadim dal ale ne už tolik s mistrem to bylo v pohodě a makam tam dal

Old Post 05-05-2006 v 18:09 PM
timi je offline   Profil uživatele timi   Find more posts by timi   Foto galerie člena timi   Click here to Send timi a Private Message   Add timi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele timi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 520

student fakulty sociálních studií MU v Brně - toť moje hlavní životní povolání. jinak příležitostně pracuju na BVV jako informační pracovník und v jednom podniku jako obsluha za pultem

Old Post 05-05-2006 v 23:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shamanjai
Stálý Člen

Karma uživatele shamanjai - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 521

PQC Finishing inspector - česky inspektor oddělení kvality

Podobné téma:
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=24425

- - - ShamanJai - - -

"scars hidden inside..."

Old Post 18-06-2006 v 11:21 AM
shamanjai je offline   Profil uživatele shamanjai   Find more posts by shamanjai   Foto galerie člena shamanjai   Click here to Send shamanjai a Private Message   Add shamanjai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
enesir
Stálý Člen

Karma uživatele enesir - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 522

Kolik je tu automechaniků????těch co to nedělají protože musí ale protože to mají rádi a baví je to...kolik nás je chlapy?

Old Post 18-06-2006 v 12:19 PM
enesir je offline   Profil uživatele enesir   Find more posts by enesir   Foto galerie člena enesir   Click here to Send enesir a Private Message   Add enesir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
malicka
Stálý Člen

Karma uživatele malicka - 9% PěstitelskáKarma uživatele malicka - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 523

sem na tom podobne jako futeW .. taky socka ale ne v brne.. a obcas prace v kafebaru..

Špatnými svědky jsou lidem oči a uši ... když mají barbarské duše. Hérakleitos

Old Post 18-06-2006 v 13:36 PM
malicka je offline   Profil uživatele malicka   Find more posts by malicka   Foto galerie člena malicka   Click here to Send malicka a Private Message   Add malicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 524

od zitrka budu na prechodnou dobu do konce cervence "strojnik vodarenskych zarizeni"

p s y c h o 8 4

Old Post 18-06-2006 v 21:57 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Savky
Nový Člen

Karma uživatele Savky - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 525

06-11-2001 v 11:20 AM jsem zde napsal toto: Tak ja to mam zatim pekne na pohodu. Rano chodim na 4 h makat do Globusu tam si dam vecinou brcko no a potom se rozhoduji jestli pujdu do skoly ... zalezi na tom jestli kamarad odpoledne ma cas nebo ne vecinou ma takze diky jemu a slizni jsem uz 14 dnu nebyl ve skole sakra Do skoly chodim pouze kdyz jsem vecer s mladou to zasadne nehulim !!! Kdyby si nekdo rikal jak tu skolu muzu zvladat takhle tak mam vysvetleni: Skola je to soukroma a ja tam chodim na nastavbu a to jeste k tomu odpoledne. Chozeni za skolu jsem se naucil na stredni prumyslovce kde me taky potom ty svine vyhodily ... tak jsem si dodelal ucnak ... sem se nejak rozkecal plno veci tady ani nepatri no aspon vite jak zije jeden JIM tady v Opave. Cusek!

===============================

Mno, musím se tomu smát .. 5 let uteklo jako nic .. hodně se toho změnilo, tak třeba teď žiju v praze a pracuji v reklamce na internetu .. od té doby napsání prvního příspěvku, jsem vyhulil tuny brk a světe div se .. teď už nehulím tak často, ale naopak málo a spíš si to vychutnávám .. jo a taky jsem bez ženské , kurňa, to byly časy .. všechno mi bylo tak nějak u zadnice a teď co vydělávám na chleba a nájem, je veškerá sranda pouze o víkendech, ale co .. má to zas jiné výhody!! Tak se mějte a teším se na další příspěvky, pokud se najde někdo, kdo napíše s odstupem času, jako Já! Bude to fajn.

Naděje byť malá, zelená se.

ALIGHIERI DANTE


Old Post 08-09-2006 v 13:18 PM
Savky je offline   Profil uživatele Savky   Find more posts by Savky   Foto galerie člena Savky   Click here to Send Savky a Private Message   Add Savky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Everl0st
Stálý Člen

Karma uživatele Everl0st - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 526

Já sem šel jednou na noční zbombenej....do těch 2 ráno mi ten čas neutíkal..prstě jako by se zastavil...pracovat zbombenej mi nevadí..jinak jelikož studuju a to neni tak náročný na fyzické výlevy,tak se dá říct, že do školy chodim rád a s úsměvem ..spíš hlavně s úsměvem

Lidi nezabíjí zbraně,lidi zabíjí lidi

Old Post 08-09-2006 v 14:18 PM
Everl0st je offline   Profil uživatele Everl0st   Find more posts by Everl0st   Foto galerie člena Everl0st   Click here to Send Everl0st a Private Message   Add Everl0st to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
braniqo
Stálý Člen

Karma uživatele braniqo - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 38 

Příspěvek č. 527

takze ja hulim travu v skole dost casto a behne to rychlo aj tak by som sa na tom nasom gymnasiu hovno naucil aspon to mam o cosi lepsie a aj matika sa da chapat .)

Old Post 21-10-2006 v 13:58 PM
braniqo je offline   Profil uživatele braniqo   Find more posts by braniqo   Foto galerie člena braniqo   Click here to Send braniqo a Private Message   Add braniqo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MangoMan
Stálý Člen

Karma uživatele MangoMan - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 528

No já jsem Soustružník
Je to pohodová práce,a za ty prachy to stojí,hlavně za co je dostávám,celkem nic nedělám jen když jsou zakázky což je tak 2x do měsíce,a makám v takový malý firmě se samejma huličema-a šéf je taky hulič,takže o obědový přestávce s nim dáme brko,napapkáme se,a jdem zas něco kutit
Mám od 7 ráno,a konim ve 3 odpoledne,takže pohodička
Práce mě docela baví,ale jsem debil že jsem si nevybral lepší obor-třeba s rostlinama když jsem šel na střední,ale ted s tim nic nedělám aspon mám maturitu(tu jsem šel taky dělat zmaštěnej),to mi stačí a práci si zpříjemnuji hulením,zatim se mi nic nestalo,musim to zatukat,aby se mi něco nestalo hned zejtra,to by byl poděl,práce mi de zhulenýmu hned líp od ruky
Ted mě napadá,že jsem v práci vyhulil víc brk než udělal zakázek

Celý svůj život poslouchám že konopí je špatná věc.Bohužel to slyším převážně od lidí co tuto zázračnou rostlinu ani v nejmenším neokusili,proto vím že nemá smysl tyto lidi poslouchat.To že konopí je ilegální ''droga'' neznamená že je špatná,mnoho lidí nechápe to,že ne všechno co je zakázané je nebezpečné,většinou je podle nich nebezpečné vše co je zakázané,pokud toto tvrdí,dělají nejen ze sebe hlupáky,ale i z těch co to po nich opakují...

Old Post 04-12-2006 v 21:01 PM
MangoMan je offline   Profil uživatele MangoMan   Find more posts by MangoMan   Foto galerie člena MangoMan   Click here to Send MangoMan a Private Message   Add MangoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 31 32 33 34 35 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6532090 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív