Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Co budete sázet příští rok , od sezóny 2009 až po současnost . II.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 28 29 30 31 32 »
Autor
Téma 
furian
Stálý Člen

Karma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 100 

Dotaz Výběr odrůd pro další rok Příspěvek č. 465

Servus growers,

moje zahrada je za těch pár let pěstování profláklá, několikrát sklizená jinýma ručičkami. Tudíž jsem se nedávno rozhodl vyrazit na tůru, prozkoumat okolí a najít fleka na příští sezónu... Myslím si, že lepší místo jsem v okolí nemohl najít ale to budu tvrdit až tam sklidím...už bych mohl jít k věci.

Durban Poison, Shaman, Orange Bud - vše bych vzal od Dutch Passion(?)

Rád bych znal Vaše názory na můj výběr od outdoor pěstitelů. Doporučení na jiné seedbanky a odrůdy vřele vítám.
Záleží mi hlavně odolnosti vůči nemocem, plísním a na dobrém větvení..prostě aby se do určitých mezí dokázala o sebe postarat, jelikož nebudu mít čas k ním lítat každej den jako když je mám doma za barákem.

Díky s pozdravem furi

Old Post 04-09-2012 v 15:17 PM
furian je offline   Profil uživatele furian   Find more posts by furian   Foto galerie člena furian   Click here to Send furian a Private Message   Add furian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Husty_dym
Nový Člen

Karma uživatele Husty_dym - 82% PěstitelskáKarma uživatele Husty_dym - 82% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 466

mně se dosti zamlouvá mix od DP :

Mix1 - outdoor semena Dutch Passion: FD, PA, SH- MIX-femin.- 6ks

Frisian Dew : 2 feminizovaná semínka
Passion #1: 2 feminizovaná semínka
Shaman: 2 feminizovaná semínka

všechny jdou poměrně rychle na květ a co jsem měl naposled P1, tak jsem sklidil skoro 900g krásného voňavého kouření - takže určitě doporučuju :-)

Old Post 11-09-2012 v 17:35 PM
Husty_dym je offline   Profil uživatele Husty_dym   Find more posts by Husty_dym   Foto galerie člena Husty_dym   Click here to Send Husty_dym a Private Message   Add Husty_dym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeder
Stálý Člen

Karma uživatele weeder - 20% PěstitelskáKarma uživatele weeder - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 467

Husty_dym: Já měl Shamana letos, tak příští rok beru Mix 2.

Old Post 11-09-2012 v 17:54 PM
weeder je offline   Profil uživatele weeder   Find more posts by weeder   Foto galerie člena weeder   Click here to Send weeder a Private Message   Add weeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VaCZlav
Nový Člen

Karma uživatele VaCZlav - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 468

citace:
Původní příspěvek od Husty_dym
mně se dosti zamlouvá mix od DP :

Mix1 - outdoor semena Dutch Passion: FD, PA, SH- MIX-femin.- 6ks

Frisian Dew : 2 feminizovaná semínka
Passion #1: 2 feminizovaná semínka
Shaman: 2 feminizovaná semínka

všechny jdou poměrně rychle na květ a co jsem měl naposled P1, tak jsem sklidil skoro 900g krásného voňavého kouření - takže určitě doporučuju :-)


Já jedu tenhle mix letos, a ze začátku to bylo docela zklamání když z šesti semen vylezly jen čtyři... za ty prachy jsem čekal lepší kvalitu. Třeba loni jsem měl semena od Royal queen seeds a vylezly všechny. Přitom cena poloviční.

Ale z těch čtyř co vylezly jsou teď maximálně krásné "stromy" tak kolem 3 m výšky... tak doufám že to dobře dopadne a bude to dobře zkuřovat... jestli jo, tak do toho půjdu asi i příští rok.

Jo a ten Passion 1 je z nich asi nejbrutálnější co se týče velikosti a krásy

Old Post 12-09-2012 v 01:33 AM
VaCZlav je offline   Profil uživatele VaCZlav   Find more posts by VaCZlav   Foto galerie člena VaCZlav   Click here to Send VaCZlav a Private Message   Add VaCZlav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AVICII
Stálý Člen

Karma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 469

Také jsem si na příští rok koupil Mix 1 -outdoor semena od Dutch Passion, takže jsem na to zvědavý, ale když jsem viděl fotky kytek, byla to paráda

A. V. I. C. I. I. !

AVICIIho OUTDOOR 2o12
AVICIIho Bio-WeeD's ''13

PEACE, LOVE & EMPATHY

Old Post 12-09-2012 v 07:32 AM
AVICII je offline   Profil uživatele AVICII   Find more posts by AVICII   Foto galerie člena AVICII   Click here to Send AVICII a Private Message   Add AVICII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HujerII
Stálý Člen

Karma uživatele HujerII - 21% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 470

Zdarek, Dutch passion ty mixi každoročně nějak obměňuje? Nebo to je furt nastejno? Přemýšlím jestli koupit teda už teď, nebo to bude lepší až na jaře....

Old Post 12-09-2012 v 09:03 AM
HujerII je offline   Profil uživatele HujerII   Find more posts by HujerII   Foto galerie člena HujerII   Click here to Send HujerII a Private Message   Add HujerII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AVICII
Stálý Člen

Karma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 471

Ahoj, abych pravdu řekl, tak vůbec netuším, protože to kupuji poprvé. Ale mají na výběr dva mixy. Jestli to obměnují nebo né, netuším

A. V. I. C. I. I. !

AVICIIho OUTDOOR 2o12
AVICIIho Bio-WeeD's ''13

PEACE, LOVE & EMPATHY

Old Post 12-09-2012 v 13:17 PM
AVICII je offline   Profil uživatele AVICII   Find more posts by AVICII   Foto galerie člena AVICII   Click here to Send AVICII a Private Message   Add AVICII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 472

citace:
Původní příspěvek od HujerII
Zdarek, Dutch passion ty mixi každoročně nějak obměňuje? Nebo to je furt nastejno? Přemýšlím jestli koupit teda už teď, nebo to bude lepší až na jaře....

Jestli chceš semínka, kup si je na Cannafestu přímo od seed banky. Je to nejspolehlivější, kupovat přímo od zdroje.
A jinak nechápu, co myslíš tím obmněnovánim. Jako jestli dávaj do oběhu čas od času čerstvá semínka, nebo jestli dělají úplně jiné mixy každy rok...?


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 12-09-2012 v 19:24 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HujerII
Stálý Člen

Karma uživatele HujerII - 21% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 473

Jojo, myslel jsem, jestli nedávají do prodeje jine nové mixy semínek .... třeba po zimě jestli nevychází nějaká nová kolekce mixů nebo tak :-) , nemám s tím zkušenosti....
Hodně se mi líbí ten mix FD, Passion, Shaman....ale asi s tím bude lepší počkat do jara :-)

Naposledy upravil HujerII 12-09-2012 v 22:05 PM

Old Post 12-09-2012 v 21:54 PM
HujerII je offline   Profil uživatele HujerII   Find more posts by HujerII   Foto galerie člena HujerII   Click here to Send HujerII a Private Message   Add HujerII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 474

citace:
Původní příspěvek od HujerII
Jojo, myslel jsem, jestli nedávají do prodeje jine nové mixy semínek .... třeba po zimě jestli nevychází nějaká nová kolekce mixů nebo tak :-) , nemám s tím zkušenosti....
Hodně se mi líbí ten mix FD, Passion, Shaman....ale asi s tím bude lepší počkat do jara :-)

Za poslední 2 roky ty mixy určitě nemněnily. Akorát přibyl ten mix s těmi samonakvétačkami.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 13-09-2012 v 07:41 AM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šempí holsen
Nový Člen

Karma uživatele šempí holsen - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 475

Cus, nemate niekto skusenost s AAGROW-shop? Chcel by som si od nich objednat zrnka, ale neviem ako su na tom s kvalitou a serioznostou. Diki za rady

Old Post 11-10-2012 v 18:55 PM
šempí holsen je offline   Profil uživatele šempí holsen   Find more posts by šempí holsen   Foto galerie člena šempí holsen   Click here to Send šempí holsen a Private Message   Add šempí holsen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 476

Zdravim, chtel jsem se zeptat jestli by bylo mozny koupit uz ted seminka pro out, treba dinafem maji dosti bytelny obaly, maji to i v tech kapslich, tak jestli to v tech balenich vydrzi do sezony.. Jasny ze muzu i na jare

Old Post 11-10-2012 v 19:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeder
Stálý Člen

Karma uživatele weeder - 20% PěstitelskáKarma uživatele weeder - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 477

Classic:
Čím jsou semínka starší, tím jsou víc vysušený a hůř klíčej.
Ale ten půlrok, nebo rok na nich vůbec nepoznáš.
Takže v poho.

Jinak:
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=51290

waece

Meloun je jako kamarád. Když ho rozřízneš, taky je uvnitř červenej.
Život je jako bonboniéra -> nemám rád bonboniéry.

Old Post 11-10-2012 v 19:31 PM
weeder je offline   Profil uživatele weeder   Find more posts by weeder   Foto galerie člena weeder   Click here to Send weeder a Private Message   Add weeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 478

Na pristi out?.. urcite pojedu něco znovu z letosniho pestu,kytky letos vypadaji presne podle meho gusta..chtel bych..něco od seedbanky Eva Seeds ..uvidim,je este daleko za tu dobu se toho tooolik zmeni

Classic: klidne..nevidim v tom zadny problem

Old Post 11-10-2012 v 19:43 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BibiAllux
Nový Člen

Karma uživatele BibiAllux - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 6  

Obecné Příspěvek č. 479

citace:
Původní příspěvek od thuglife
a nieco z growshop vrutky by som chcel objednavat kedze je zo slovenska.. alebo este nejake SVK stranky zo semienkami ,?


no kua ako tak patram po tej stranke, tie ceny su nenormalne...to sa skor oplati objednat si z holandska, aj s postovnym to nie je zdaleka tak drahe ako v growshope vrutky...
ak mas zaujem, davam super stranku...viem, sice trocha neskora reakcia, ale ak to tu najdes, mozno ti to pomoze do buducnosti...

www.dutch-headshop.nl
http://www.high-supplies.com/catalog/

ja si vzdy ak nieco potrebujem, objednavam tu...

Bibi

Old Post 26-10-2012 v 14:47 PM
BibiAllux je offline   Profil uživatele BibiAllux   Find more posts by BibiAllux   Foto galerie člena BibiAllux   Click here to Send BibiAllux a Private Message   Add BibiAllux to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BibiAllux
Nový Člen

Karma uživatele BibiAllux - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 480


ozaj uz ked som tu, neviete niekto do akej vysky mi vyrastie White Widow autoflower?

vopred dikes

Bibi

Old Post 26-10-2012 v 14:51 PM
BibiAllux je offline   Profil uživatele BibiAllux   Find more posts by BibiAllux   Foto galerie člena BibiAllux   Click here to Send BibiAllux a Private Message   Add BibiAllux to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 28 29 30 31 32 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-12-2010 - Co budete sázet příští rok , od roku 2004 až do 2010. - 1166 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3748350 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív