Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Susíš , suším , sušíme ;) Sušení a Skladování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 28 29 30 31 32 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 465

A ještě něco: když jsem stříhal doma nad papírem velké a další neokrystalkované listy, furt z kytky něco padalo, koukám a oni mšice. Těch sviní tam byly stovky!!! Tak si říkám: no nic, zaschnou, zpopelním je. Druhej den přijdu do koupelny (suším ve sprcháči, protože je u mě 13ti letý synovec) a koukám n avaničku sprcháče... nějak se jim sesychající rostlina nelíbí a tak padají. No špica, zapnul jsem sprchu... a druhej den znova, dneska zase a zejtra to opět zopakuju.

Ale že se mi ulevilo, že mi tam nebudou přisychat °;-)

Old Post 01-10-2007 v 11:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delloyt
Stálý Člen

Karma uživatele delloyt - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 466

nemam kde susit, tak jsem odrbal listy a stonky s palicema nakratil na cca 30cm. udelal jsem otypky po asi deseti vetvych to zabalil do novin a strcil pod postel. kytky maj tmu a teplotu kolem 20stupnu...... myslite ze je to ok?

punks not dead

Old Post 05-10-2007 v 07:03 AM
delloyt je offline   Profil uživatele delloyt   Find more posts by delloyt   Foto galerie člena delloyt   Click here to Send delloyt a Private Message   Add delloyt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 467

rači to kontroluj jestzli to neplesniví chtělo by to trochu vzduchu


1. outdoor 2007


2. Outdoor 2008 skunk no.1





1.indoor- 250w,Skywalker

Old Post 05-10-2007 v 14:42 PM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wik
Stálý Člen

Karma uživatele Wik - 92% PěstitelskáKarma uživatele Wik - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 102 

Příspěvek č. 468

Já používám ICE green tea s thiaminem a po 5 dnech jsem suché paldy po důkladné manikůře narval do vzduchotěsné nádoby a zbylé vlhké paldy jsem dosušil v temnu(1 den) poté umístil taktéž do vzduchotěnsé nádoby. Pokud po otevření nádoby zjistím, že je to vlhké, jemně ji na pár hodin pootevřu. Pokud to bude až moc suché, tak do ni vložím jeden plátek jablka(pokud možno tak, aby se jablko nedotýkalo paliček-já mám ve víku vzduchovou bublinu, do které nacpu akorát 1 plátek) Po 1-2 dni paličky nasajou velice příjemné aroma. Letos se mi to vlice osvědčilo a bučo chutná i voní mooc mooc příjemně a ne ajk suché seno...DOPORUČUJU!!!

Old Post 08-10-2007 v 12:29 PM
Wik je offline   Profil uživatele Wik   Find more posts by Wik   Foto galerie člena Wik   Click here to Send Wik a Private Message   Add Wik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kore
Nový Člen

Karma uživatele kore - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 469

nejlepsi je to dat k nekomu na pudu,vydrži to tam i 2 roky..pokud to nestačíš vyhulit

Old Post 14-10-2007 v 10:32 AM
kore je offline   Profil uživatele kore   Find more posts by kore   Foto galerie člena kore   Click here to Send kore a Private Message   Add kore to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 470

citace:
Původní příspěvek od kore
nejlepsi je to dat k nekomu na pudu,vydrži to tam i 2 roky..pokud to nestačíš vyhulit


No tak o tom by se dalo polemizovat..já měl Jednu kytí na sušení na půdě a musel jsem to dát do místnosti s pokojovou teplotou ,protože na půdě je zima a ta průměrná vlhkost tam taky asi nebyla nejlepší ,takže to docela férově začalo chytat plíseň.


400WbyTEKKNOULovePotion#1
JakNejlipPoresitVelkeKytiVeFoliaku..
SuperCropping-OhybaniKytekVodorovneProZvyseniVynosu
Cooltube400W
Matkárna200WblueNURTURELITE
Outdoor07byTekk
400wats2xNft

Proletáři všech zemí, vyližte si prdel

Old Post 14-10-2007 v 10:40 AM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 471

zdar.mám dotaz.mužu je už po manikůře dát do igelitovýho pytle a zavěsit na strop?já jen aby se tomu něco nestalo.

Old Post 16-10-2007 v 13:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 472

tekknou: jo, to mas s tou pudou pravdu, susil sem tam taky driv (a v pohode), i minulej rok, akorat sem byl linej prostrihat listy, nebo to rozdelit na vetve, a jak prselo v zime, tak tam bylo vlhko jako prase a plisen toho znicila docela dost, mel sem ty kytky poveseny v celku a jak byli vetve na sobe a neluftovalo to, tak to zplesnivelo ale moh sem za to i ja a hlavne moje lenost

Old Post 16-10-2007 v 14:11 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 473

to Celller:
jj přesně jak říkáš loni jsem taky na půdě sušil a plíseň začaly chytat jen ty stromy nejvíc nabalený zelenou massou a neprostříhlým listí z důvodu podzimní lenosti
To mě do cela nas,,,škoda pěkných bambulí
A když chčije o to je to horší minimální izolace tkž. vlhko jaxsviň ještě přez větračky..
Letos jsem tam nechal sušit ákaso a taky sem tam taková decentní plíseň ,ještě že jsem to včas čeknul a dal dosušit jinam kde se teplota pohybuje okolo min, 17 a max, 24
Teď v nejbližší době se doufám dokopu k tomu abych to uskladnil ,ale ještě to chce nějakou pomerančovou a mandarinkovou kůru!


400WbyTEKKNOULovePotion#1
JakNejlipPoresitVelkeKytiVeFoliaku..
SuperCropping-OhybaniKytekVodorovneProZvyseniVynosu
Cooltube400W
Matkárna200WblueNURTURELITE
Outdoor07byTekk
400wats2xNft

Proletáři všech zemí, vyližte si prdel

Old Post 16-10-2007 v 15:15 PM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 474

tekknou: budes susit s kurou? nebo nakladat palice (curing) do nejakeho piti? Nekde sem to tu cetl, ze kdyz nalozis palice do nejake limonady na tyden a pak ususit, ze by to melo ziskat takovou chut

Old Post 16-10-2007 v 19:09 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 475

Celller:
hele tak díky za typ , ten curing určitě zkusim..
už jsem viděl takový curingový pití ,na jednej akci u jednoho týpka na chalupě ,měl tam zamraženou flašku zelený a v tom v celku naložený šišky, stálo mu to naložený asi něco přez rok na mrazáku ,nebo možná ještě dýl tjo. ,co si teda pamatuju podle řeči ,ty panáky pak byli celkem vražedný


400WbyTEKKNOULovePotion#1
JakNejlipPoresitVelkeKytiVeFoliaku..
SuperCropping-OhybaniKytekVodorovneProZvyseniVynosu
Cooltube400W
Matkárna200WblueNURTURELITE
Outdoor07byTekk
400wats2xNft

Proletáři všech zemí, vyližte si prdel

Old Post 17-10-2007 v 17:36 PM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

susis , susim , sushime ;) Příspěvek č. 476











Zdravím.
Po skušenostech z minulé sklizně,kdy se mi přehršle pálení válelo po sušácích na prádlo a teplota v mistnosti nebyla zrovna optimální jsem se pro letošek rozhodl pro sofistikovanější způsob sušení viz.foto.
Jak je patrné,celá konstrukce je ze dřeva potažená černým igel.
Rošty jsou s trochou šikovnosti zasunovací.
Původní místo větráku(který samo funí pryč z prostoru,pasivní nádech v dolní části.)byla nejspíš lednice,výkon neznámí.
Rozměry:1m.x1m.x1,30m.
Po usušení letošní sklizně hodlám tento prostor využít jako pěstírnu-abych se o dlouhých zimních večerech nenudilWataž ještě není známa,nejpíš 400w.možná i více


Sundance.

Sundacův 400w.mrazáčekstavba,hotovo

Sundancovo 3x400w.SENSI STAR,SKUNK NUMBER ONE.

Outdoor 04,05

Old Post 23-10-2007 v 13:03 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cpt. Pierre
Stálý Člen

Karma uživatele Cpt. Pierre - 72% PěstitelskáKarma uživatele Cpt. Pierre - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 477

Vzhledem k tomu, ze sklizim postupne paldy odspoda nahoru az po topky, osvedcilo se mi suseni v papirove tasce polozene nabok...je to ve tme a schne to hezky pomalu.....postupne se zmensuje objem ususeneho....a pak pridavam nove sklizeny paldy,ktery tomu sussimu vraci ten cerstvy nadech....pravidelna kontrola plisne je samozrejmosti....po tejdnu to cely promicham zasse polozim nabok a pridam novy paldy....doba schnuti zavisi na dylce sklizne ale odhaduju to tak na 3 nedele....a paldy sou krasne vlahy, hebky, ne presuseny ani nedosuseny...to se mi osvedcilo......skladuju v mrazaku narvany ve sklenici nebo krabici od mlika stazeny izolackou treba i dva roky a nemyslim si ze by dochazelo k velkejm ztratam kvality...

Why drink and drive when you can smoke and fly?


Cpt. Pierre

Old Post 05-11-2007 v 12:29 PM
Cpt. Pierre je offline   Profil uživatele Cpt. Pierre   Find more posts by Cpt. Pierre   Foto galerie člena Cpt. Pierre   Click here to Send Cpt. Pierre a Private Message   Add Cpt. Pierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dim
Stálý Člen

Karma uživatele Dim - 83% PěstitelskáKarma uživatele Dim - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 478

quido: no rychlost suseni zavisi na vlhkosti a teplote, ja sem minulou urodu susil pri 20°C a asi 30% vlhkosti, zhruba tech 14 dni. takze pokud sou na pude kde ted asi moc teplo nebude tak si myslim ze je to uplne normalni a ze si tam jeste nejakej tejden pobudou.

Old Post 11-11-2007 v 11:49 AM
Dim je offline   Profil uživatele Dim   Find more posts by Dim   Foto galerie člena Dim   Click here to Send Dim a Private Message   Add Dim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gareth
Nový Člen

Karma uživatele Gareth - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 479

Ja som zasa niekde cital, ze v trave je okrem THC ja nejaka kyselina THC, ta je neucinna, ale bez pristupu vzduchu sa aj ona meni na aktivnu latku. Takze mozno by bolo zaujimave susit vo vakuu. myslim, ze aj existuju takke susicky. na drevo a tak.

A ako by dopadlo zamrazit prave zozbieranu marihuanu, a vyuzit ten efekt, ze (napr. v zime date do mrazu mokru hanru, a ked zmrzne, tak ju date znova do miestnosti a je sucha) proste to vyuzit manicke.

A na to CO2 sa skusim pozriet este po fore, ale ak ma niekto skusenost moze prispiet.

Aby si niečo dosiahol, tak musíš proste makať. Lúza

Old Post 21-05-2008 v 16:00 PM
Gareth je offline   Profil uživatele Gareth   Find more posts by Gareth   Foto galerie člena Gareth   Click here to Send Gareth a Private Message   Add Gareth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sweet
Stálý Člen

Karma uživatele Sweet - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 480

Zdravim...sklizeň je za pár dní tady a teď nevím jak budu sušit..Bydlím v paneláku takže moc možností nemám..Přemejšlel jsem o tom že bych sehnal nějakou velkou papírovou krabici (od televize apod.) a dal to do sklepa..Ale někde tady na G jsem četl,že to není dobrý,protože ve sklepě je vzdušná vlhkost(možná že to bylo v tomhle threadu)..další možností pro mě by bylo už jenom sušení v bytě..to bych mohl jenom na jednom místě a to v komoře (nemyslim "špajz")je tam tma a sucho ale taky je tam pokojová teplota..tak nevím jestli je to taky dobrý...přesnou teplotu nevím ale myslim že se bude pohybovat tak kolem 20°C..Kam by jste to dali sušit vy?nechtěl bych po tom všem snažení mít ze svojí travky nějaký přesušený seno...Předem dík za rady..

Viva la Visine!

Old Post 06-09-2008 v 19:50 PM
Sweet je offline   Profil uživatele Sweet   Find more posts by Sweet   Foto galerie člena Sweet   Click here to Send Sweet a Private Message   Add Sweet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 28 29 30 31 32 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3229090 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív