Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 33

cau,hele mohl bys to vyfotit s něčím pro srovnání??? at vidím jaký máš zhruba pálky???já to mám totiz na skoro stejnym dnu kvetu a stejnou wataz..sice uz 2x vetsi ale to jejedno .. pls vyfot to ,napis a ja to smaznu...

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 05-05-2007 v 08:26 AM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 34






25 den, 12/12
Dávám sem další fotky. Bloom dávám furt 5ml/1l a PK sem posledně dal 0,8ml/l. Na žádost přidávám foto ze zapalovačem. Mazat to nemusíš. Vůně mě zatím netrápí což je divný .

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Naposledy upravil hellfire 06-05-2007 v 23:08 PM

Old Post 06-05-2007 v 17:27 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 35






25 den, 12/12
Další foto. Nevím proč se ty fotky přehazujou.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 06-05-2007 v 17:37 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 36






27 den, 12/12
Dnes ráno sem zjistil že pálka, která byla nejblíže k výbojce, má nebezpečně spálené listy. Tak sem to trochu překopal a udělal u výbojky víc prostoru. Pokud to pujde nebudu vytahovat kytky ze skříně, protože i když to není moc vidět jsou do sebe propletený. Nezbývá mi totiž než větve stále táhnout dolů a do stran, takže se teď původní hlavní stonek postupně dostal po zemï až ke hlavnímu stonku své sestřičky. Snad už tohle řešení bude definitivní a nebudu to muset zase zohýbat.

Všiml sem si že se mi to pěkně cukruje. Pokusil sem se tedy o makro bez blesku ale většina fotek se mi moc nepovedla:/. Tak aspoň něco. Příště to zkusím nějak líp, musím to dostat trochu do ruky.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 08-05-2007 v 16:26 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chomrst
Nový Člen

Karma uživatele Chomrst - 31% PěstitelskáKarma uživatele Chomrst - 31% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 37

hoj, prekvapuje me, ze se nepalej vic... tak to budu moct dat i tu svoji 70tku bliz at se to tak netahne =).. jinak to mas fajny k+.

Drum&bass a oupnérky,....Break beat a pěkný žénky.. todle všechno s friendama a bukovejma hajema.

Old Post 12-05-2007 v 10:25 AM
Chomrst je offline   Profil uživatele Chomrst   Find more posts by Chomrst   Foto galerie člena Chomrst   Click here to Send Chomrst a Private Message   Add Chomrst to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Chomrst! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
K2x
Nový Člen

Karma uživatele K2x - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 38

mas to pekne na 70W klubuk dolu len pozor aby sa ti to cele nespalilo...ja som pod 70tkou frcal zo semienka a mal som bohuzial zo 4och rastlin 3 samce takze som sa musel hrat s rozkonarenim jednej slecny...drzim palec tebe aj kytkam a jednoznacne K+

Old Post 12-05-2007 v 11:00 AM
K2x je offline   Profil uživatele K2x   Find more posts by K2x   Foto galerie člena K2x   Click here to Send K2x a Private Message   Add K2x to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 39

Chomrst: Dík, taky mě to překvapuje . Klidně to dej trochu níž. Když dáš pak ruku nad vrcholky rostlin tak sám poznáš jestli tam není moc hic.

K2x: Díky, snažím se i když sem dost omezenej tím prostorem ale od toho je to mikropěstování ... Tolik samců, to docela naštve. Sám to taky moc dobře znám, proto sem vděčnej za to že se mi podařilo sehnat řízky. Dívej se na to pozitivně aspoň jsi nabral nějaký zkušenosti v ohýbání a podobně

All: Ze spálení mám docela strach takže to asi v brzké době budu muset zase vytahovat ze skříně a překopávat. Stejně mám v plánu brzy prostříhat spoustu listů tak to zkusím rovnou nějak ošetřit.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 12-05-2007 v 15:23 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
K2x
Nový Člen

Karma uživatele K2x - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 40

A cokeby si si spravil cooltubu? rastlinky by sa ti dotykali plastu/skla a nic by sa im potom nestalo....skoda ze si neodhadol tu velkost pri prepinani na kvet ... ja mam skrinku 40x40 a vyska 90 a kytku som prepol ked mala cca. 40-50 cm

Old Post 12-05-2007 v 17:34 PM
K2x je offline   Profil uživatele K2x   Find more posts by K2x   Foto galerie člena K2x   Click here to Send K2x a Private Message   Add K2x to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 41

K2x: Na růstu byly holky jen chvilku. Krásně se větvily a do výšky skoro nerostly. Po přepnutí vystřelily tak rychle že bych měl problémy aji kdybych to přepl ten den co sem si je přinesl dom Možná sem to měl udělat ale když sem viděl jak se tam tvoří stále nové a nové větve, víš co bylo to silnější než já . Nad něčím jako cooltube sem taky přemýšlel ale rád bych se tomu vyhl. Zítra s tím budu asi šachovat tak pak podám report jak sem to vyřešil a jestli to pomohlo. Snad se to nějak vyřeší. Mimochodem jestli pěstuješ taky pod 70 tak bych nenechal kytky se takhle vytáhnout. 70ka houby prosvítí a málo dosáhne asi 25cm.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 12-05-2007 v 20:03 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
K2x
Nový Člen

Karma uživatele K2x - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 42

No zaujimave som este nepocul ze kytky niekomu rychlesie rastli rychlejsie pod kvetom ako pod rastom...no to som zvedavy ako si sa pohral zo skrinkou....a neboj sa niesom lama viem ze ta 70W neni az taka extra vataz ja nemam tienitko na pevno ja ho mam na retaziach takze som si jednotlivo posuval jeho vysku pomocou ociek na retazi, obvykle som maval cca. 15cm od vrcholov rastlin

Old Post 13-05-2007 v 09:33 AM
K2x je offline   Profil uživatele K2x   Find more posts by K2x   Foto galerie člena K2x   Click here to Send K2x a Private Message   Add K2x to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 43






32 den, 12/12
Přidávám sem další foto po mém zákroku. Prostříhal sem většinu listů. Skřínka se mi díky tomu jakoby provzdušnila a zároveň potřebné světlo dopadá hlavně na pálky. Dále sem ohýbal, tahal k zemi a přemístňoval větve, díky tomu mám kolem výbojky zase více místa a větve jsou rovnoměrněji rozloženy pod výbojkou. Nakonec jsem spodní větráček na ofuk dal víš tím se mi zvýšil průvan ve skříni.
Výsledek: teplota uvnitř se pohybuje kolem 26°C a nad vrcholkami rostlin kolem 30°C. Z mého pohledu spokojenost.

Hnojiva: 5ml/1l Bloom; 1,5ml/1l PK; zalívám asi 250ml na rostlinu. Vždy nechám substrát důkladně proschnout takže to pokaždé pěkně vyjde.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 13-05-2007 v 21:27 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 44





32 den, 12/12
Další foto. Všimněte si poslední fotky, kde je vidět jak sem byl nucen tahat původní hlavní stonek.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 13-05-2007 v 21:32 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipe
Stálý Člen

Karma uživatele cipe - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 45

Foto dalšie bude kedy?

Old Post 15-05-2007 v 11:58 AM
cipe je offline   Profil uživatele cipe   Find more posts by cipe   Foto galerie člena cipe   Click here to Send cipe a Private Message   Add cipe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 46

cipe: Myslím že do dvou dnů určitě zas nějaký fotky přibydou.

Tak sem dneska nakoukl do skříně a všiml si že další pálka ma trošku spálené listy. Je to zvláštní jsou to pálky přímo u větráku a tam je nejvíc chládek. Navíc celkově sem naměřil přímo u vrcholku teplotu 29°C což není zas tak moc. Ale budiš, nebylo to nic tragického tak sem jí odsunul trochu dál.
Když mám skříňku zavřenou tak není nic cítit ale stačí sebemenší manipulace s kytkami a po celý místnosti se rozšíří krásně sladká vůně. Navíc sem zkoušel tvrdost jedný pálky a zarazilo mě, že i když se tak od pohledu nejevila, tak tvrdá je dostiuvidíme jak se to bude dále vyvíjet.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 15-05-2007 v 16:36 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 47

Přibývající usychající listy mě nenechali klidným a z doměnky, že se pálí, sem přeměřil teplotu na nejkrizovějším, nejvyšším místě. Jaké bylo však překvapení když sem po 3 hodinách měření na teploměru uviděl pouhých 27°C. Spálení teplem sem definitivně vypustil a zabrouzdal trochu po groweru. Co mě zaujalo byl pojem přesvícení. Projevuje se taky zesvětlením což je opět můj případ některé pálky jsou opravdu světlejší. Udává se že nastane když se použíje víc jak 75W na 30x30cm což sedí. A já se ptám je to u 70W výbojky vůbec možné a pokud ano je to opravdu můj případ? Nebo jde snad o přirozený průběh květu? Fotky dnes boužel ještě nemám zítra dodám. Ale z předchozích fotek už je něco vidět.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 17-05-2007 v 19:58 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 48





37 den, 12/12
Zdravím všechny. Přidávám nové slíbené fotky. Je na nich vidět jak mi usychají listy. Rád bych věděl jestli jde o přitozenný průběh nebo jestli je něco špatně. Nechám se rád poučit, vysvětlit nebo uklidnit . Mimochodem je 37 den květu takže mám v plánu cca dvě tři zálivky s hnojivy a začít s flushingem. Rád bych kdyby byl víc jak týden. Vidím to tak na 10 dní a pár posledních zalívat destilkou. Pak den potmě a šmitec ale to moc předbíhám .

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Naposledy upravil hellfire 18-05-2007 v 21:04 PM

Old Post 18-05-2007 v 20:59 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3952850 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív