Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Můj 1. Grow - 600 W - 9x BigBud XXL
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 33

...taky me napadlo jestli tam nebude nejaky nasoska ...

..jy mYslel ze kdyby to bylo prehnojene,tak ty okraje listu zacnou hnednout.-schnout

přemeř Ph

Old Post 15-07-2011 v 18:48 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34






Děkuji za rady. Také si myslím, že to bude přehnojené. Svilušky jsem žádné nenašel. PH zálivky upravuji na 6,2 - 6,5, takže to bych také vyloučil. Teď zalévám pouze vodou, tak snad se dají do kupy. Některé už mají barvu lepší.

12. den 18/6

Nejvyšší rostlina 32 cm

PS: Když se teplota blíží k 29°, otevřu stan a pustím klimatizaci - tzn. mám dost kolísavou teplotu 22 - 29,5°. Je lepší udržovat stálou teplotu kolem 28 - 29°, nebo to takto po určitých intervalech chladit?

Old Post 17-07-2011 v 15:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BritCare
Stálý Člen

Karma uživatele BritCare - 11% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 87 

Příspěvek č. 35

doporucoval bych dojed toto kolo na Plagron a pak prejit na nejake mene agresivni hnojivo,nemam s plagronem dobre zkusenosti...BIOBIZZ mohu vrele doporucit setrne bio hnojivo,pouzivam ho uz X dlouho a nikdy sem s nim nemel problem a myslim ze i kdyz je mozna malinko drazsi urcite se vyplati...chut,vune,vynos vsechno jak ma byt

Old Post 18-07-2011 v 01:58 AM
BritCare je offline   Profil uživatele BritCare   Find more posts by BritCare   Foto galerie člena BritCare   Click here to Send BritCare a Private Message   Add BritCare to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gro-samta-wer
Nový Člen

Karma uživatele gro-samta-wer - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 36

HOJ
Hezké to tu máš já byl ráno na zahrádce a leťeli také 4 krásné rozvětvené asi kolem 2M kur:::::ci samej pichač zejtra dodám foto tak zaťal jobu

Old Post 18-07-2011 v 15:25 PM
gro-samta-wer je offline   Profil uživatele gro-samta-wer   Find more posts by gro-samta-wer   Foto galerie člena gro-samta-wer   Click here to Send gro-samta-wer a Private Message   Add gro-samta-wer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 37

citace:
Původní příspěvek od perconti
PS: Když se teplota blíží k 29°, otevřu stan a pustím klimatizaci - tzn. mám dost kolísavou teplotu 22 - 29,5°. Je lepší udržovat stálou teplotu kolem 28 - 29°, nebo to takto po určitých intervalech chladit?


Stálá teplota kolem těch 29C je téměř ideální...

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 18-07-2011 v 15:39 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od perconti
PS: Když se teplota blíží k 29°, otevřu stan a pustím klimatizaci - tzn. mám dost kolísavou teplotu 22 - 29,5°. Je lepší udržovat stálou teplotu kolem 28 - 29°, nebo to takto po určitých intervalech chladit?


Teplota není všechno, klimatizací stáhneš teplotu ale musíš kytkám dodat dostatečné množství čerstvého vzduchu.
Ideální je když v té místnosti i spíš - produkuješ CO2 .

Vypadá to pěkně, až na ten hořčík a kolik žere klimatizace?


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Old Post 18-07-2011 v 16:11 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

Mam stále otevřená okna, takže o čerstvý vzduch nemají nouzi.
Myslíš, že mám nedostatek hořčíku? Koukal jsem na fotky ve FAQ a také mi to tak příjde. Ale nevim, které mé hnojivo obs. draslík, protože popisky na balení jsou dost rozmazaný.. :-/ Zkusim to někde vygooglovat.
Jinak klimatizace má příkon 1000 W, takže asi dost :-)

citace:
Původní příspěvek od HurricaneGeorge


Teplota není všechno, klimatizací stáhneš teplotu ale musíš kytkám dodat dostatečné množství čerstvého vzduchu.
Ideální je když v té místnosti i spíš - produkuješ CO2 .

Vypadá to pěkně, až na ten hořčík a kolik žere klimatizace?

Old Post 18-07-2011 v 18:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 40

... mm 1Kwh to je fakt hodne ,jak casto ti jede-zalezi na pocasi...

Old Post 19-07-2011 v 09:26 AM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41

citace:
Původní příspěvek od BritCare
doporucoval bych dojed toto kolo na Plagron a pak prejit na nejake mene agresivni hnojivo,nemam s plagronem dobre zkusenosti...BIOBIZZ mohu vrele doporucit setrne bio hnojivo,pouzivam ho uz X dlouho a nikdy sem s nim nemel problem a myslim ze i kdyz je mozna malinko drazsi urcite se vyplati...chut,vune,vynos vsechno jak ma byt


V příštím kole bych ho mohl vyzkoušet, přemýšlel jsem o AH, ale všimnul jsem si, že převážná většina growerů také hnojí BB. A co všechno od BIOBIZZ používáš?

Old Post 19-07-2011 v 12:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od mysak
... mm 1Kwh to je fakt hodne ,jak casto ti jede-zalezi na pocasi...

Běží docela často. Jak je venku nad 25°, tak jí zapínám.

Jinak všem, kteří mi dali K+, moc děkuji

Old Post 19-07-2011 v 12:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 43

Ahoj. Pokiaľ sa ti s Plagronom nedarí (čo sa pri 1. growe ešte nedá celkom povedať), použi BioBizz, ako radia ostatní. Pokiaľ sa budeš držať ich plánu hnojenia, každú tretiu zálievku použiješ čerstvú vodu, tak nič neskazíš a rastliny budú mať dostatok živín.

Marihuana je dar.

Old Post 19-07-2011 v 21:10 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 44

ja jedu v AH-bylo to asi nejlevnejsi hnojivo kdyz jsem to kupoval,myslim ze je bez problemu
a na konec mam ( Pk) od canny

Old Post 20-07-2011 v 08:53 AM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BritCare
Stálý Člen

Karma uživatele BritCare - 11% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 87 

Příspěvek č. 45

BioGrow BioBloom BioHeaven TopMax Fish mix od BB a PKčko od Canna...plagron ma podle me problem s trvanlivosti,vetsina hnojiv se po par mesicich pouzivani kazi...hnus

Old Post 20-07-2011 v 23:49 PM
BritCare je offline   Profil uživatele BritCare   Find more posts by BritCare   Foto galerie člena BritCare   Click here to Send BritCare a Private Message   Add BritCare to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 46

citace:
Původní příspěvek od BritCare
BioGrow BioBloom BioHeaven TopMax Fish mix od BB a PKčko od Canna...plagron ma podle me problem s trvanlivosti,vetsina hnojiv se po par mesicich pouzivani kazi...hnus


nestraš...jak poznam ze ta canna je zkazena?

Old Post 21-07-2011 v 09:49 AM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 47

Hoj jednoduše bude smrďet jinak než gdyž si ho otvíral poprvé a bude se tam dělat pěna jinak bio hnojiva je nejlépe skladovat v lednici já mám třeba Plagron Phyt-Amin 2 roky a pohoda.

Old Post 21-07-2011 v 10:36 AM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BritCare
Stálý Člen

Karma uživatele BritCare - 11% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 87 

Příspěvek č. 48

canna ne plagron,proste smrdi jako skazeny jidlo,skazeny cokoliv.u biobizzu se to ale nedeje a je to bio a to to v zadne lednici nemam.

Old Post 21-07-2011 v 11:18 AM
BritCare je offline   Profil uživatele BritCare   Find more posts by BritCare   Foto galerie člena BritCare   Click here to Send BritCare a Private Message   Add BritCare to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-06-2020 - 1st grow cocos 600w 12x Big Bud - 43 odpovědí
02-04-2020 - 1st grow cocos 600w 12x Big Bud - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2764930 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív