Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » OUT 2011 -morava
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
cerzyn
Stálý Člen

Karma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 33



jinak další WHITE WIDOW ( ministry of cannabis)
Foto 1 : tuhle podryla nějaká zvěř , ale znovu sem ji zakopal , prolzl vodou a chytla se , na tu bídu docela slušně.
Foto 2: druhá WW , nějak se mi nezdá . ty listy nahoře nevzpadají moc zdravě...

Old Post 28-06-2011 v 19:36 PM
cerzyn je offline   Profil uživatele cerzyn   Find more posts by cerzyn   Foto galerie člena cerzyn   Click here to Send cerzyn a Private Message   Add cerzyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cerzyn
Stálý Člen

Karma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 34



a ještě nesmím zapomenout na NORTHERM LIGHTS Autoflower ( growshop seeds)

zatím si mzslím že jede pěkně a výnos bude taky optimální 20g určitě čekám. pořídil sem váhu takže až sklidím info sem upnu...
jinak mám ještě 3 ks NL af na střeše v klasické přepravce naplněné hlínou, ty vyfotím příště.
jinak hnojeno ATA Bloom + PK 13/14 + Hesi superVit

Old Post 28-06-2011 v 19:41 PM
cerzyn je offline   Profil uživatele cerzyn   Find more posts by cerzyn   Foto galerie člena cerzyn   Click here to Send cerzyn a Private Message   Add cerzyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pedro_devil
Stálý Člen

Karma uživatele pedro_devil - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 35

Nazdar, jak ti jedou ty Auto NL? Nahoď foto a jak dlouho jsou od vyklíčení? Ty moje se konečně rozjížěj!

http://www.lecebnekonopi.cz/petice/podepsat

Old Post 06-07-2011 v 08:19 AM
pedro_devil je offline   Profil uživatele pedro_devil   Find more posts by pedro_devil   Foto galerie člena pedro_devil   Click here to Send pedro_devil a Private Message   Add pedro_devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cerzyn
Stálý Člen

Karma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 36

NAVEČER NAHODÍM ,JDU HNOJIT A TAK TO PŘITOM NAFOTÍM.jinak ani to nějak nepočítám kolik je to na růstu a na květu.... to sklízím až se mi to zdá ... ty automaty , mi připadá jako že ze začátku hodně koření a tím se trochu ( zbrzdí) růst ale je to jenom opticky ony si to potom doženou... asi ještě přiobjednám seeds NL.... zatím se jeví luxusně , jak růstově tak výnosově...

Old Post 06-07-2011 v 10:41 AM
cerzyn je offline   Profil uživatele cerzyn   Find more posts by cerzyn   Foto galerie člena cerzyn   Click here to Send cerzyn a Private Message   Add cerzyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cerzyn
Stálý Člen

Karma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 37




Zdarec groweři a growerky po delší době přidávám nějaké fota.
Zakoupil sem nějaké hnojky takže momentálně děvčata papjí HESI TNT complex + HESI super vit. a PK 13-14.( to z důvodu že už je přece jenom čas aby se pomalu prcky ochlupatily).
FOTO 1: Annesthesia(vzadu) + OB Diesel v popředí( světlejší) - jednou zaštíplá , nehorázně se větví. seedbanka uváděla konec září takže má co dělat
FOTO 2+3 - white widow - krásná a silná v růstu ( doufám že přenese vše do květu a bude stát za to)
obě odrůdy jdou cítit tak na 5-6 m od fleku

uvítám radu o dozrávání v našich podmínkách. takže kdo má zkušenosti s White widow . radu, postřech , info , cokoliv rád uvítám....
pěstu zdar a ať se daří a ať šiše raší.

Old Post 15-08-2011 v 17:11 PM
cerzyn je offline   Profil uživatele cerzyn   Find more posts by cerzyn   Foto galerie člena cerzyn   Click here to Send cerzyn a Private Message   Add cerzyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenlight
Stálý Člen

Karma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 38

PK 13-14.( to z důvodu že už je přece jenom čas aby se pomalu prcky ochlupatily).

Myslíš si že hnojiva mají vliv na přepnutí do květu?já si myslím že určitě ne.

Old Post 16-08-2011 v 10:49 AM
greenlight je offline   Profil uživatele greenlight   Find more posts by greenlight   Foto galerie člena greenlight   Click here to Send greenlight a Private Message   Add greenlight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cerzyn
Stálý Člen

Karma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 39

to greenlight. he he no je to jenom proto že podle data už by pomalu měly chlupatět.... samo sebou že hnojivo na to nemá vliv ,ale když to převedeš do N-P-K tak: HESI TNT ( NPK) 3-2-3
ATA PK 13-14 ( NPK) 0 -17-18

když to vše sečteš tak to vychází 3 - 19-21.
Dle mě je to taková průprava a posílení před tím než naskáčou šišky:
je to docela srovnatelné tady s tím:
http://www.growshoppardubice.cz/hno...blaster-20g.htm

Ale je to jenom můj názor....klidně mě opravte

Naposledy upravil cerzyn 16-08-2011 v 17:13 PM

Old Post 16-08-2011 v 15:50 PM
cerzyn je offline   Profil uživatele cerzyn   Find more posts by cerzyn   Foto galerie člena cerzyn   Click here to Send cerzyn a Private Message   Add cerzyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cerzyn
Stálý Člen

Karma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 40




zdravím huliči , přidávám pár fotek Af Northerm lights , které jedu střídavě za oknem a na balkoně ( stáří 14 dnů) : vše hnojeno HESI TNT complex , Hesi super vit .....
Zatím se mi jeví tento Autoflower jako jeden z nejlepších ( a za tu cenu bezkonkurenční) jedu druhé kolo. první dopadlo ůspěšně jak do kvality tak i kvantity , takže vřele doporučuji

Old Post 16-08-2011 v 17:17 PM
cerzyn je offline   Profil uživatele cerzyn   Find more posts by cerzyn   Foto galerie člena cerzyn   Click here to Send cerzyn a Private Message   Add cerzyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pitrs
Nový Člen

Karma uživatele pitrs - 7% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 41

Zdravím,pěkný kytky ta wdovka by měla dokvést měl jsem ji v loni sice byla od DP ale sklízel jsem ji v polovině října zralou.Je méně odolná plísni takže to chce nepodcenit.Letos už týden kvete.Tak at' to šlape

Old Post 16-08-2011 v 19:51 PM
pitrs je offline   Profil uživatele pitrs   Find more posts by pitrs   Foto galerie člena pitrs   Click here to Send pitrs a Private Message   Add pitrs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pedro_devil
Stálý Člen

Karma uživatele pedro_devil - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 42

Koukám, že ti to zase nádherně jede! Snad to bude takovej úspěch jako napoprvé. Když to tu projíždím, řekl bych, že je to nejlepší AF odrůda! Ať se daří! K+

http://www.lecebnekonopi.cz/petice/podepsat

Old Post 16-08-2011 v 20:29 PM
pedro_devil je offline   Profil uživatele pedro_devil   Find more posts by pedro_devil   Foto galerie člena pedro_devil   Click here to Send pedro_devil a Private Message   Add pedro_devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cerzyn
Stálý Člen

Karma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 43




zDARVÍM PŘINÁŠÍM MALÝ UP KYTIČEK
TAKŽE :foto 1 a 2 ANNESTHESIA - vlastní řízek
vše je foceno zespoda takže nevynikne výška( ale je vyšší než já takže 186 cm má stopro).
fot 3. část Annesthesie a Bílá vdova v povzdálý ( taky vlastní řezan)

Old Post 19-08-2011 v 20:18 PM
cerzyn je offline   Profil uživatele cerzyn   Find more posts by cerzyn   Foto galerie člena cerzyn   Click here to Send cerzyn a Private Message   Add cerzyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cerzyn
Stálý Člen

Karma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 44




na fotkách Bílá vdova - krásně husté palice , pomalu už yačíná nakvétat , tak sem na tuto odrůdu yvědav....
Dnes vše nakrmeno Plagron Alga bloom , Hesi supervit a PK 13/14 OD ata + postřik supervitem na listy

Naposledy upravil cerzyn 19-08-2011 v 20:43 PM

Old Post 19-08-2011 v 20:29 PM
cerzyn je offline   Profil uživatele cerzyn   Find more posts by cerzyn   Foto galerie člena cerzyn   Click here to Send cerzyn a Private Message   Add cerzyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cerzyn
Stálý Člen

Karma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 45


WHITE WIDOW.
jinak obě odrůdy mám zasazeny v rákosí- takže vlhko a kvalitní zemina( rozložené staré rákosí které mi připomíná vzdáleně kokosový substrát).
stonky jsou obří a hlavně to větvení je luxus jenom ať nám počasíčko vydrží ...
pěstu zdar

Old Post 19-08-2011 v 20:35 PM
cerzyn je offline   Profil uživatele cerzyn   Find more posts by cerzyn   Foto galerie člena cerzyn   Click here to Send cerzyn a Private Message   Add cerzyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cerzyn
Stálý Člen

Karma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 46




ZDRAVÍM MÁM MENŠÍ PROBLÉM S LISTY U KYTEK, TAKOVÉ SVĚTLÉ TEČKY( U JEDNÉ KYTKY CO MÁM VENKU TO DOKONCE DOŠLO AŽ TAK DALEKO ŽE SE ZESPOD UDĚLALY PAVUČINY A KYTKA ZAČALA ODSPODA ŽLOUTNOUT A SESYCHAT)... NEVÍTE CO TO JE A ČÍM BY SE TO DALO EVENTUÁLNĚ OŠETŘIT POPŘ NĚJAKÝ ODKAZ .. DÍKY ZA RADY.SEM TO TADY HLEDAL ALE NIC SE TOMU NEPODOBALO.

Old Post 31-08-2011 v 16:34 PM
cerzyn je offline   Profil uživatele cerzyn   Find more posts by cerzyn   Foto galerie člena cerzyn   Click here to Send cerzyn a Private Message   Add cerzyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ni7R0
Stálý Člen

Karma uživatele Ni7R0 - 87% PěstitelskáKarma uživatele Ni7R0 - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 47

Hledal jsi málo - tečky na listech a pavučinky = na 99 % svilušky. A nepiš s tím capslockem, nedá se to číst

Old Post 31-08-2011 v 16:59 PM
Ni7R0 je offline   Profil uživatele Ni7R0   Find more posts by Ni7R0   Foto galerie člena Ni7R0   Click here to Send Ni7R0 a Private Message   Add Ni7R0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 48

Čau. Anesthesii máš moc pěknou. Taky ji letos pěstuju a nemužu si ji vynachválit. No a se sviluškama sem to měl obdobně. Vedle kytek sem měl chilly papričky a začátkem léta tam byly broučci. myslel že to sou třásňenky, ale nebyly. Pak sem se vrátil z dovolený a kytky plný bílých teček na listech Takže se mi dali i do kytek.( WW, La blanca a Anesthesie). Doporučil bych Ti Svilustop. 1X jsem je postříkal a svilušky byly pryč. Ten koupič třeba v Growmarket.cz ale asi ho maj i v jiných G shopech. hodně štěstí a ať se jich zbavíš, sviňušek blbejch.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 18-09-2011 v 08:59 AM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-08-2017 - Outdoor 2017 JV Morava :) - 59 odpovědí
31-05-2012 - Out 2011 - Khola (?) - 7 odpovědí
14-09-2011 - Outdoor Jižní Morava - 27 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5950400 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív