Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoor Jižní Morava
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Mr.PlchCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.PlchCZ - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.PlchCZ - 84% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 38  

Outdoor Jižní Morava Příspěvek č. 1



Kush no.1 a to dole Shaman , dutch passion fem.

Naposledy upravil Mr.PlchCZ 14-09-2011 v 15:45 PM

Old Post 29-08-2011 v 20:11 PM
Mr.PlchCZ je offline   Profil uživatele Mr.PlchCZ   Find more posts by Mr.PlchCZ   Foto galerie člena Mr.PlchCZ   Click here to Send Mr.PlchCZ a Private Message   Add Mr.PlchCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

semínko když projde varem tak těžko klíčí tak nahod ještě něco, pak smáznu

Old Post 29-08-2011 v 20:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.PlchCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.PlchCZ - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.PlchCZ - 84% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 3



ještě něco ve foliovníku osazenstvo. 2x blueberry 2X orange bud , mazar, shaman, frisian dew, passion No.1 všechno fem. dutch passion

Old Post 29-08-2011 v 20:42 PM
Mr.PlchCZ je offline   Profil uživatele Mr.PlchCZ   Find more posts by Mr.PlchCZ   Foto galerie člena Mr.PlchCZ   Click here to Send Mr.PlchCZ a Private Message   Add Mr.PlchCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

tak to čumim hele co ti už kvete a co vůbec nebo teprve začíná ? by mě zajímalo jak to ty indoory stíhaj

Old Post 29-08-2011 v 21:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KamiRool
Stálý Člen

Karma uživatele KamiRool - 94% PěstitelskáKarma uživatele KamiRool - 94% PěstitelskáKarma uživatele KamiRool - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 5

Pyc Mal by som otázočku kvitne ti už Orange Bud ?? ak hej tak odkedy ?? ...za odpoved předem dík

PS : Krásna Jungle...až mi je líto že jsem to letos nemohl taky rozbehnout v sklenníku

....nepěstuješ... zaplatíš...!!!

Není umění lidi o něco voškubat...umění je vědet se s nimi podelit i o to poslední

Roll it...smoke it and then just Smile

Old Post 29-08-2011 v 21:07 PM
KamiRool je offline   Profil uživatele KamiRool   Find more posts by KamiRool   Foto galerie člena KamiRool   Click here to Send KamiRool a Private Message   Add KamiRool to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KamiRool! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.PlchCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.PlchCZ - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.PlchCZ - 84% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 6

tak kromě mazara už mají všechny takové menší šišky. ten orange bud kvete asi tak 2,5 týdne. měl sem ho nějaký ten rok do zadu a byly z toho šišky jak celá ruka. tento rok tady pořád svítí slunko jak cip tak su zvědavý.

Old Post 29-08-2011 v 21:14 PM
Mr.PlchCZ je offline   Profil uživatele Mr.PlchCZ   Find more posts by Mr.PlchCZ   Foto galerie člena Mr.PlchCZ   Click here to Send Mr.PlchCZ a Private Message   Add Mr.PlchCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KamiRool
Stálý Člen

Karma uživatele KamiRool - 94% PěstitelskáKarma uživatele KamiRool - 94% PěstitelskáKarma uživatele KamiRool - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 7

ja ho jel taky minulé léto ve skleníku taky s SuperSkunkem...začal mi kvitnúť 20.8 a teraz ho idem zas...a zatial sa mu vobec ale vobec nechce ... ale tak dúfam že ked ho pojdem skontrolovať tak ma privíta milé prekvapenie hehe zatim Pyc.,

....nepěstuješ... zaplatíš...!!!

Není umění lidi o něco voškubat...umění je vědet se s nimi podelit i o to poslední

Roll it...smoke it and then just Smile

Old Post 29-08-2011 v 21:18 PM
KamiRool je offline   Profil uživatele KamiRool   Find more posts by KamiRool   Foto galerie člena KamiRool   Click here to Send KamiRool a Private Message   Add KamiRool to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KamiRool! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sticky
Stálý Člen

Karma uživatele Sticky - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 8

Letos je ta perioda světla na nic .... většině outdoorum se nechce ...

Lets grow up

Old Post 30-08-2011 v 07:22 AM
Sticky je offline   Profil uživatele Sticky   Find more posts by Sticky   Foto galerie člena Sticky   Click here to Send Sticky a Private Message   Add Sticky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 9

no to já to mám naopak minulej rok ani kámošum nic v tuto dobu ještě nekvetlo a ted přez polovina kytek už kvete

tak přeju at se vše rozkvete i vám .-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 30-08-2011 v 08:56 AM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.PlchCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.PlchCZ - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.PlchCZ - 84% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 10

no mě už to tento rok právě taky všechno pěkně kvete. ps. nevíte jak sem mám hodit smajlík?

Old Post 30-08-2011 v 10:03 AM
Mr.PlchCZ je offline   Profil uživatele Mr.PlchCZ   Find more posts by Mr.PlchCZ   Foto galerie člena Mr.PlchCZ   Click here to Send Mr.PlchCZ a Private Message   Add Mr.PlchCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krizek
Stálý Člen

Karma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 11

přesně, taky mi všechny kytky letos kvetou tak o 3-4 týdny dřív než před rokem a všem kámošům taky...
jinak ten foliovník máš pěknej

Old Post 30-08-2011 v 10:06 AM
Krizek je offline   Profil uživatele Krizek   Find more posts by Krizek   Foto galerie člena Krizek   Click here to Send Krizek a Private Message   Add Krizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.PlchCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.PlchCZ - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.PlchCZ - 84% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 12

dík za pochvalu. ale příští rok bych tam chtěl místo folie dutinkový polikarbonát. ale sklo je sklo no.

Old Post 30-08-2011 v 10:19 AM
Mr.PlchCZ je offline   Profil uživatele Mr.PlchCZ   Find more posts by Mr.PlchCZ   Foto galerie člena Mr.PlchCZ   Click here to Send Mr.PlchCZ a Private Message   Add Mr.PlchCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 13

smajlik se dělá tak ze daš dvojtečku a hned za ní velké d asi takto, ale bez té mezery co tam ted mám : D

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 30-08-2011 v 11:04 AM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 14

Zdravím,psal si že tvá Blueberry byla stejná,akorát když jsem se díval viděl jsem jen Blueberry,ale ne že by to byl automat,a jestli byl kolik si měl s jedné? Díky za odpověď,kdyby to vadilo tak smáznu.

Old Post 30-08-2011 v 12:55 PM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.PlchCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.PlchCZ - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.PlchCZ - 84% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 15

čau. já sem měl aj autobluberry ale nevím kde mám ty fotky. když je najdu tak je sem dám. ale nevím kolik toho bylo ze 3 asi jedna malá sklenka. nic moc. ale na chut v poho

Old Post 30-08-2011 v 18:10 PM
Mr.PlchCZ je offline   Profil uživatele Mr.PlchCZ   Find more posts by Mr.PlchCZ   Foto galerie člena Mr.PlchCZ   Click here to Send Mr.PlchCZ a Private Message   Add Mr.PlchCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 16

Ahoj,máš to pěkné,mně to už taky pěkně kvete-Orange,Shaman i Lowkiller a loni o tomto čase jen "čeština",takže v poho.
Pokud chceš smajloša tak musíš dát quet-odpověď plnohodnotná a v levo dole máš smilies zap. a pak klikneš na smilies-odkaz,okopíruješ symbol třeba :work: a přeneseš na to co píšeš.
Tak třeba : je:
Tak pěstu zdar!!!



Fanánkův out 2010

Old Post 30-08-2011 v 19:48 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-08-2017 - Outdoor 2017 JV Morava :) - 59 odpovědí
10-09-2013 - OUT 2011 -morava - 79 odpovědí
06-10-2009 - out 09 jizni morava - 133 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0673800 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív