Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co Vám na marihuaně vadí?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
hanuman
Stálý Člen

Karma uživatele hanuman - 58% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 32 

Este k stiesnenosti Příspěvek č. 33

To Julius Ceasar: Ja si uvedomujem, ze stiesnenost je redukovatelna a robi si ju clovek sam. Zo vsetkym, co pises 100% suhlasim. Lenze tie stavy obcas pridu, zavisia samozrejme od povahy cloveka a aj od modelu, ale vadi mi to, ze to cloveka vie posuvat aj tymto smerom. Ked si dam pivec s clovekom, ktoreho moc nepoznam, tak na 99% sa dobre uvolnim, poklabosime. Ked sa zhulim v kolektive, co moc nepoznam, vacsinou ma to skor "zazipsuje" a citim sa skor neprirodzene. Ja neviem, OK mozno je to vo mne, ale asi nebudem jediny svojho druhu.

Jai, Jai Shree Hanuman!

Old Post 28-07-2001 v 11:50 AM
hanuman je offline   Profil uživatele hanuman   Find more posts by hanuman   Foto galerie člena hanuman   Click here to Send hanuman a Private Message   Add hanuman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Julius Caesar
Stálý Člen

Karma uživatele Julius Caesar - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 95 

to hanuman Příspěvek č. 34

...naozaj to zavisi od jednotlivca, a nozaj nebudes jedinym druhom, ostatne je nas tu na zemi dost, ale ludia pri pivku, byvaju aj v pohode, ale aj nie. Denne mozes precitat, ked nie z vlastnych skusenosti, z tlace, taky a taky, po odchode z krcmi pod vplyvom urobil toto a toto a takto to dopadlo. Tiez taky z pivka, ked sa bavi, tak sa bavi, ale ked ma tazko na srdci a nevie si s tym rady, len si to znasobuje, tak isto ako u rady dalsich druhov opojnych a inac definovanych omamnych latok. Pri ich aplikacii, vyjde z cloveka to samotne a nemusi az tak aby to videli vsetci, ale hlavne on sam to vidi, ako si to sam popisoval, zalezi len na nom ako sa k tomu postavi a vobec k vsetkemu, ci s usmevom, alebo naopak. Nemusim ani nic aplikovat, ale ked sa na niekoho usmievam, alebo usmievas, je dost mala pravdepodobnost, ze bude inaksi, tak isto ked by som na niekoho ceril zuby, urcite nebude plne spokojny...

Old Post 30-07-2001 v 09:04 AM
Julius Caesar je offline   Profil uživatele Julius Caesar   Find more posts by Julius Caesar   Foto galerie člena Julius Caesar   Click here to Send Julius Caesar a Private Message   Add Julius Caesar to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Julius Caesar! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hanuman
Stálý Člen

Karma uživatele hanuman - 58% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 35

Ceasar, Ceasar, Ty tu travu tak srdnato obhajujes, az mi je podozrive, ci si nahodou tiez nepichas volaku tu marihuanu :-))

Jai, Jai Shree Hanuman!

Old Post 01-08-2001 v 13:01 PM
hanuman je offline   Profil uživatele hanuman   Find more posts by hanuman   Foto galerie člena hanuman   Click here to Send hanuman a Private Message   Add hanuman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Julius Caesar
Stálý Člen

Karma uživatele Julius Caesar - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 95 

Příspěvek č. 36

PALCE HORE !!!

Old Post 02-08-2001 v 08:34 AM
Julius Caesar je offline   Profil uživatele Julius Caesar   Find more posts by Julius Caesar   Foto galerie člena Julius Caesar   Click here to Send Julius Caesar a Private Message   Add Julius Caesar to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Julius Caesar! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suhajko
Nový Člen

Karma uživatele suhajko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 37

Presiel som viacerimi obdobiami, zaciatky plne energie, miliony novych vnemov, .prebudenie .., ved to poznate, zrazu sa to jeden den odkryje a mas pocit, ze si bol cely cas slepy ... bum šankar
Potom nasleduje obdobie castejsieho hulenia, stracanie pamati, clovek velmi nenápadne a lahko strati hranicu a súdnosť, prečo to vlastne robí, jasne, páči sa ti to, ale prvý krát to bolo niečo iné ... prekonať túto recesiu mi trvalo tak dva roky... potom pride druhe prebudenie, prvy krat spontanne prestanes hulit, hoci mas vo vrecku plny filmak, mal som pocit, ze musim zacat zit veci a idealy, ktore mi Ganja sprostretkovala.. ono ked je clovek nahuleny, je plny idealov, inspiracie a snov, ale je tak tazke preniest tuto mentalnu tvorivost do praktickeho zivota, na trave clovek spohodlneje, venuje sa len svojej mysli, ak vobec (dalo by sa filozofovat, ci potreba realnych skutkov nieje len systemova namotavka na udrzanie sa v racionalnom bahne )

... ale napriek tomu, som stastny, ze ma ganja stretla, beriem ju ako dar, ktory sa nedostane kazdemu ... a je len na tebe ako ho vyuzijes ....




Old Post 02-08-2001 v 10:53 AM
suhajko je offline   Profil uživatele suhajko   Find more posts by suhajko   Foto galerie člena suhajko   Click here to Send suhajko a Private Message   Add suhajko to your buddy list     Navštiv homepage uživatele suhajko! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zdenek
Nový Člen

Karma uživatele Zdenek - 100% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 38

Marihuanu kouřím dva roky.Smích už přestal dávno.Ale člověk musí vědět co od toho čeká. Jestliže čeká po půl roce smích, tak to je obyčejná naivita. Otázka zní PROČ konzumujeme marihuanu? Aby jsme se smáli? Ale no tak,nebuďme bláhový. Já si při tom odpočinu.Zapálím si jointa jen když jsem v klidu,a když všechno co jsem měl udělat je hotový. No jinak mi vadí že je toho málo.

Old Post 11-08-2001 v 02:41 AM
Zdenek je offline   Profil uživatele Zdenek   Find more posts by Zdenek   Foto galerie člena Zdenek   Click here to Send Zdenek a Private Message   Add Zdenek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robor
Stálý Člen

Karma uživatele robor - 25% PěstitelskáKarma uživatele robor - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 39

J.X.Doležal (z knihy: Marihuana)
"- nikdy nekouřit bez toho, aby s tím bylo spojeno ještě něco jiného, nějaká slavnostní, nevšední příležitost. Nebrat trávu jako běžnou součást dne."
Plně s tím souhlasím, opravdu si myslím, že je to jen na nás. Záleží na tom, jak s ganjou zacházíme. Ten, pro koho se stane tráva rutinní každodenní záležitost, na ni bude mít určitě jinej názor. Kouřím asi 2 roky, ale vyslovenně příležitostně a vychechtanej jsem po ní stále, jako poprvé.


Travička zelená to je moje potěšení, travička zelená to je moje peřina...

"Naposled pomodlit mám-li se právě,
chci říci jen: Bože, žehnej trávě!"

Old Post 11-08-2001 v 12:34 PM
robor je offline   Profil uživatele robor   Find more posts by robor   Foto galerie člena robor   Click here to Send robor a Private Message   Add robor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zdenek
Nový Člen

Karma uživatele Zdenek - 100% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 40

Já jsem tím nechtěl říct že se po marihuaně nesměju.To né. kolikrát si i připadám že se směju pořád.A co se týče přísunu dávek marihuany,tak taky nejsem každej den vypálenej.Ale abych to kouřil za účelem smíchu? To už dávno ne. Holt, každej si jede jinak. A pan Doležal není vyjímka.

Old Post 12-08-2001 v 01:01 AM
Zdenek je offline   Profil uživatele Zdenek   Find more posts by Zdenek   Foto galerie člena Zdenek   Click here to Send Zdenek a Private Message   Add Zdenek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hihi
Stálý Člen

Karma uživatele hihi - 83% PěstitelskáKarma uživatele hihi - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 175 

Pohodička :o) Příspěvek č. 41

Zdarec!
Já se směju furt když je důvod (a ten je), ať jsem nebo nejsem zhulenej. A rozhodně kouřit proto, aby se člověk smál, není špatná věc, ale bereš si z toho trochu málo(vcelku hodně základ), dá Ti to víc, tak si to vem. No nebudeme tu filozoficky polemizovat.
Mějte se good
Zdarec

Old Post 13-08-2001 v 08:58 AM
hihi je offline   Profil uživatele hihi   Find more posts by hihi   Foto galerie člena hihi   Click here to Send hihi a Private Message   Add hihi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OK
Stálý Člen

Karma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 277 

Příspěvek č. 42


Sorry, necetl jsem moc odpovedi, ale na trave mi vadi to, jak si nic nepamatuju. Nekdo mi rekne neco detailnejsihop a ja to za hodinu nevim. To je ale fakt hrozny.

-( OK )-
the fractal designed person

Old Post 16-08-2001 v 21:28 PM
OK je offline   Profil uživatele OK   Find more posts by OK   Foto galerie člena OK   Click here to Send OK a Private Message   Add OK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robertson
Nový Člen

Karma uživatele robertson - 61% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 7 

2 hanuman Příspěvek č. 43

mam pocit, ze presne vim o cem mluvis - mivam to obcas taky...

Old Post 21-08-2001 v 11:28 AM
robertson je offline   Profil uživatele robertson   Find more posts by robertson   Foto galerie člena robertson   Click here to Send robertson a Private Message   Add robertson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

Pohodička Vlastni zkusenost.. Příspěvek č. 44

Drive jsem Hulil hodne (3-4 x denne). Nic moc, hezky stavy odesly atd..

Pak jsem si dal rok pauzu a ted si jenom vklidu pestuju a zahulim si tak jedenkrat, dvakrat, nekdy vickrat za mesic. Urodicku za ten rok akorat zhulim, neco rozdam, priznam se ze i prodam, aby bylo na seminka ze seedbanky.

A tak to ma podle me byt. Hulit moc casto neni moc dobry, clovek to pozna az prestane a zahuli si jednou zacas.

Kdyz uz ne kvuli te sve pameti a dalsich duvodech, tak uz jenom kvuli tem krasnym stavum, ktere kazdodennim hulenim mit nebudete :-)

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 23-08-2001 v 17:19 PM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chico
Nový Člen

Karma uživatele chico - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 8 

Pohodička na trávě mi nevadí nic... Příspěvek č. 45

přemejšlim tak 5 minut a fakt sem na nic nepřišel
...asi si trochu ničim plíce (ale to neni chyba trávy ..:-))
vadí mi jenom některý lidi, který třeba trávu v životě
nezkusili a dívaj se na to s opovrženim...
moje osobní zkušenost je asi taková - prvních 10 jointů mi neřeklo celkem nic ...skoro sem na ganju zanevřel ale pak se zřejmě muj mozek na tuhle "boží" rostlinu
naladil a začal sem si všímat tý krásy kolem sebe (i uvnitř :-))....
ch.

Old Post 24-08-2001 v 01:27 AM
chico je offline   Profil uživatele chico   Find more posts by chico   Foto galerie člena chico     Add chico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

??? Příspěvek č. 46

hulim už asi 6 let, někdy dobrý modely, někdy průměrný, někdy špičkový ale halucinace jsem z trávy ještě nikdy neměl a to sem byl už přehulenej několikrát, a ani nikdo ze známejch huličů nic takovýho neměl, můžete mi říct jak to děláte, myslim že haláky na ganje nejsou možný

samozřejmě se bavim o čistý trávě a ne kombinaci třeba s tripem a pod

ani na jednom tripu nejsou pravý halucinace jen takový prostorový deformace a vzory na zdi, tak že s tou ganjou mi to připdá dost vymyšlený a zveličený, mymochodem mi ani o ty haluze nejde, časem sem přišel na to že jsou mnohem lepší věci než haluze

jinak na hulení mi nevadí nic, jen to že dost často potkávám 14ti letý zmrdečky jak hulej nějaký seno a myslej si, že jsou pány světa, tak to mi vadí, ale za to vlastně hulení nemůže, za to můžou lidi, výchova, společnost a pod

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 24-08-2001 v 10:44 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stejsi
Stálý Člen

Karma uživatele Stejsi - 25% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 47

Na trave me vadi snad jen to ze si nemuzu pestovat doma dve tri rostliny a mozna lidi kteri maji debilni kecy kdys jsem zhulenej (sestra a deda)

Old Post 24-08-2001 v 18:13 PM
Stejsi je offline   Profil uživatele Stejsi   Find more posts by Stejsi   Foto galerie člena Stejsi   Click here to Send Stejsi a Private Message   Add Stejsi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bidlo
Stálý Člen

Karma uživatele Bidlo - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 28 

Pohodička ganja Příspěvek č. 48

Na marihuaně mi vadí, že časem je třeba zvyšovat dávky. Pokud kouříte často, nikdy se nedostanete do takových sraček jako dřív. Pokud se nad tím zamyslíte, je to vlastně dobře. Člověk toho potřebuje kýbl, aby se trochu zkouřil a nechápavě pozoruje lidi co se okolo válí po pár prdech. To ho, ale nutí k zamyšlení. Dojde mu, že je něco špatně. Logické vyústění je, že buď přejde na hašiš a skunky, nebo se rozhodne vynechat. Snad každý si prošel obdobím, kdy byl každý den na kaši a pak si řekl dost. Asi to tak má být.

Záleží jen na vás. Kolik trávě obětujete, tolik si vezme.

2 Oton: Můžu tě ujistit, že to zveličený není. Halušky nemám moc často, ale jsou. Divím se, že jsi se za 6 huličských let nesetkal s vůbec ničím. Nikdy se ti třeba nestalo, že jdeš večer městem zkouřenej jak motyka a říkáš si: Kurva, kdybych tam vzadu na lavičce potkal nějaký kámše. Jdeš, a najednou je tam všecky vidíš. Poznáváš je, jak tam sedí a okolo běhá pes...(dojdeš na dva metry a nevíš co si máš myslet). Nebo jsme teď dělali vařku a kámoš si myslel, že má tělo z papíru...
Chci, ale říct, že nezáleží, jak si na kaši, ale musí se to nějak odehrát v tvý hlavě. Buď to přijde, nebo ne.

GanjaPhantom

Old Post 26-08-2001 v 09:12 AM
Bidlo je offline   Profil uživatele Bidlo   Find more posts by Bidlo   Foto galerie člena Bidlo   Click here to Send Bidlo a Private Message   Add Bidlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-04-2013 - Test: Co víte o marihuaně? - 37 odpovědí
22-05-2005 - Cena marihuany v holandsku - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8667110 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív