Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak casto hulite?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
ako casto hulite?
viackrat za den
1x za den
viackrat za tyzden
1x z tyzden
2-3x za mesiac
raz za mesiac
menej
prilezitostne: kdyz je, tak treba i nekolikrat denne, kdyz neni tak treba jednou za mesic
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
killlsmoker
Stálý Člen

Karma uživatele killlsmoker - 72% PěstitelskáKarma uživatele killlsmoker - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 238 

Příspěvek č. 33

jak mam huleni tak od rana do vecera kazdy den. Jak dojde a treba dva dny nehulim tak tacinam citi ze nezvladam komunikaci s lidmi kteri nehuli.

killlsmoker

Old Post 08-08-2003 v 22:38 PM
killlsmoker je offline   Profil uživatele killlsmoker   Find more posts by killlsmoker   Foto galerie člena killlsmoker   Click here to Send killlsmoker a Private Message   Add killlsmoker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele killlsmoker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 34

killlsmoker: tak to máš asi trošku problém, nebo ne?

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 11-08-2003 v 08:48 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
killlsmoker
Stálý Člen

Karma uživatele killlsmoker - 72% PěstitelskáKarma uživatele killlsmoker - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 238 

Příspěvek č. 35

uz jsem uvazoval o tom ze moc hulim, ale jeste jsem se nejak nerozhodn ue bych to nejak omezil. Ted jsou zatim prazdniny tak si je uziju...

killlsmoker

Old Post 12-08-2003 v 16:58 PM
killlsmoker je offline   Profil uživatele killlsmoker   Find more posts by killlsmoker   Foto galerie člena killlsmoker   Click here to Send killlsmoker a Private Message   Add killlsmoker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele killlsmoker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AhojNaNedeli
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36

Hulim kazdy den, vetsinou navecer kdyz prijdu z prace uz par let; o vikendu nekdy den jointem zacinam. Nejake problemy nepozoruji, snad ... lide kteri
nikdy nehuli se mi cim dal vice vzdaluji, ziji v jinem svete kteremu uz moc
nerozumim.
Na par mesicu jsem jednou prestal. Slo to bezbolestne, snaze
nez kdyz jsem prestaval kourit cigarety . Nakonec jsem se k huleni vratil. Zdalo
se mi ze jsem vice podrazdeny a vice na me dopada podivnost vlastni existence. Takze kourim opet kazdy den prozatim.

Old Post 27-08-2003 v 14:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thc_george
Stálý Člen

Karma uživatele thc_george - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 37

Když mam, tak hulim prakticky pořád a baví mě to stále.

Old Post 28-08-2003 v 10:36 AM
thc_george je offline   Profil uživatele thc_george   Find more posts by thc_george   Foto galerie člena thc_george   Click here to Send thc_george a Private Message   Add thc_george to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 38

thc_george: jenomže jedna věc je co tě baví a druhá co to dělá s organismem. já teď prázdniny taky docela prohulil. sice jsem normálně pracující, ale teď zase začíná zkouškové, takže to omezuji na víkendy (snažím se).

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 28-08-2003 v 10:49 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ooPs
Stálý Člen

Karma uživatele ooPs - 77% PěstitelskáKarma uživatele ooPs - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 78  

Ja.. Příspěvek č. 39

ja hulim minimalne.. dvaktrat trikrat za mesic, kdyz je co, tak dvakrat za tejden, vic ne. Rek jsem si, ze vic nez jednou za dva dny nikdy nebudu. Z toho co tu pise vetsina z vas, ma trava po delsi a castejsi konzumaci za nasledek trosku odtrzeni od nehulici "vetsiny"... snad tusite, proc je ta vetsina v zavorkach .. a uvedomeni si nesmyslnosti vlastniho byti... cloveku pak problemy tohohle sveta prijdou zbytecny a malicherny... coz znamena ze je vetsi pohodar... to je na jednu stranu dobre, ale muze to pak trosku odnyst osobni zivot a pamet.. protoze na tu to vliv ma, to mi nikdo nevymluvi... vidim to i na par lidech kolem sebe.. samozrejme to uz je dost dotazeny do extremu. Znam taky lidi, co hulej nekolik let a hodne a tohle se na nich vubec neprojevuje..

...tot vse, ta filosofie me jednou zabije

Old Post 30-08-2003 v 13:11 PM
ooPs je offline   Profil uživatele ooPs   Find more posts by ooPs   Foto galerie člena ooPs   Click here to Send ooPs a Private Message   Add ooPs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clothinguntero
Stálý Člen

Karma uživatele clothinguntero - 17% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 40

No tak 3 krát do tejdne tak normálně do deseti brk se snad vejdu ale tak hlavně záleží asi na náladě

Old Post 30-08-2003 v 13:56 PM
clothinguntero je offline   Profil uživatele clothinguntero   Find more posts by clothinguntero   Foto galerie člena clothinguntero   Click here to Send clothinguntero a Private Message   Add clothinguntero to your buddy list     Navštiv homepage uživatele clothinguntero! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thc_george
Stálý Člen

Karma uživatele thc_george - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 41

PiosOne: jo dyť jo, ja dyž maturoval, tak mi Bůh dopřál 40 dnů bez hulení, prostě nebylo co.. a sem rád, že to tak bylo.. Jinak sem psal, hulím když mám a já nemám pořád, takže hulím třeba tejden, 14 dnů v kuse a pak třeba tejden pauza..

Old Post 30-08-2003 v 15:20 PM
thc_george je offline   Profil uživatele thc_george   Find more posts by thc_george   Foto galerie člena thc_george   Click here to Send thc_george a Private Message   Add thc_george to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Britney Spears
Nový Člen

Karma uživatele Britney Spears - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 42

A ta žravka kurva, ja když hulím tak přibírám pač pořád žeru... a hulím jen o weeku..a to pondělí, alenka v říši divů hadra...

Old Post 30-08-2003 v 16:51 PM
Britney Spears je offline   Profil uživatele Britney Spears   Find more posts by Britney Spears   Foto galerie člena Britney Spears   Click here to Send Britney Spears a Private Message   Add Britney Spears to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazz
Stálý Člen

Karma uživatele Mazz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Mazz - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 172  

Příspěvek č. 43

Ja hulím když je, takže každej den. A následky mám klasický, jako již zminovaná paranoia z lidí, jsem hodně velkej pohodář a ve spojení s mým flegmatismem je to drastická kombinace, jež měla za následek to, že mě vyhodili ze školy(hold myslel sem že ty opravky nějak dopadnou, samozřejmě v můj prospěch, mílil jsem se...) Ale stejně se mi tam nelíbilo. A k tý žravce, klasika ale neshoduju se s tím že mám hlad i normálně, když třeba den nehulím tak na druhý den skoro nic nejím, a po ránu se mi dokonce zvedá žaludek a je mi na zvracení. ale jinak, keep smoking

Smoke the weed, don't smoke the seed
One Love.

Outdoor 2018 zahrada - mix auto a regular

Reggae&Ska to je naše láska

Roots and Culture

Old Post 30-08-2003 v 20:57 PM
Mazz je offline   Profil uživatele Mazz   Find more posts by Mazz   Foto galerie člena Mazz   Click here to Send Mazz a Private Message   Add Mazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Josef Neochota
Nový Člen

Karma uživatele Josef Neochota - 26% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 44

Já hulim furt.Ráno vstanu a říkám si :ještě ne,. budeš celej zblblej a nic už neuděláš. A jak tak o tom přemejšlim,tak zjistim že už dávno hulim.Je mi jedno, jestli jdu do worku nebo ne.Už jsem si zvyk´bejt zmaštěnej za jakýkoliv situace a nikdo to na mě ani nepozná(asi).A jen co dohulim první fajfku(doma hulim šluknu)dám si půl krabičky cigeret a už přemejšlim jak bych se zhulil.Naštěstí moje mladá je dost tolerantní ikdyž má furt ňáký kecy,že brzo gebnu.Ale s úsměvem na tváři a to je f pohodě....takže jestli vám můžu poradit,tak fo tom moc nepřemejšlejte a už to fodpalujte-na přemejšlení budete mít času dost až budete smrdět v kriminále za to,že jste si dovolili vypěstovat několik(v mém případě hromadu hulení)rostlin.

Old Post 31-08-2003 v 14:22 PM
Josef Neochota je offline   Profil uživatele Josef Neochota   Find more posts by Josef Neochota   Foto galerie člena Josef Neochota     Add Josef Neochota to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Josef Neochota
Nový Člen

Karma uživatele Josef Neochota - 26% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 45

tak co?už to fodpalujete,kriminálníci?

Old Post 31-08-2003 v 14:23 PM
Josef Neochota je offline   Profil uživatele Josef Neochota   Find more posts by Josef Neochota   Foto galerie člena Josef Neochota     Add Josef Neochota to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Josef Neochota
Nový Člen

Karma uživatele Josef Neochota - 26% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 46

to Mazz: taky se po ránu vůbec nenažeru.Jen když jsem po vopici,tak vstanu a sežral bych i bráchu,kdyby nebyl tak hnusně hubenej...na dovolený v Korfacku byly k snídani Swedisch stoly a pokaždý jsem utíkal na pokoj se vyblejt.Jinak s tou paranoiou to neni tak, že by to bylo z hulení-je to těma lidma!!!

Old Post 31-08-2003 v 14:28 PM
Josef Neochota je offline   Profil uživatele Josef Neochota   Find more posts by Josef Neochota   Foto galerie člena Josef Neochota     Add Josef Neochota to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Josef Neochota
Nový Člen

Karma uživatele Josef Neochota - 26% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 47

...ještě že nekouřim ze spaní....to by byla spotřeba....ani pomyslet!

Old Post 31-08-2003 v 14:29 PM
Josef Neochota je offline   Profil uživatele Josef Neochota   Find more posts by Josef Neochota   Foto galerie člena Josef Neochota     Add Josef Neochota to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SuKy
Nový Člen

Karma uživatele SuKy - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 48

zda se my ze mam z kazdyho prispevku trochu... hulim 3 roky... hodne rekl bych ze to i pekne prehanim... moooc rad hulim sam... bez vecerniho speka pred spanim bych nekdy ani neusnul... snazim se hulit chytre - gdyz na sobe citim ze sem uz uplne vymetlo, tak si dam na tejden dva woraz... jinak standartka - propad sem ve skole protoze sem si myslel ze ty vopravky prece musim udelat --- he ale vono ne...dal paranoia - to je hold uz hulicuv udel... pak mam taky casto propady... jinak mam perfektni kamose se kterejma se da vzdycky tvorit ten nejvetsi heges.... takze hulte at nejsem magor sam...

Old Post 31-08-2003 v 22:58 PM
SuKy je offline   Profil uživatele SuKy   Find more posts by SuKy   Foto galerie člena SuKy   Click here to Send SuKy a Private Message   Add SuKy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-03-2013 - Jak balíte? - 6 odpovědí
04-10-2007 - Jak to vidite ? - 9 odpovědí
09-04-2019 - Jak Moc HulÍte? - 232 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2167190 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív