Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Spíž v paneláku 250W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
worrapS
growrider

Karma uživatele worrapS - 89% PěstitelskáKarma uživatele worrapS - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 92  

zastřihnuto FIM Příspěvek č. 33



za tři ulynulé dny jsem zjišťoval co to znamená rapidní růst :-) a před přesazením do 6,5 l (zítra) jsem největší dvě zastřihnul FIM. tak uvidíme co ony na to :-)

jinak s velikostí kytek se dost zvedla vlhkost - bezva :-)

btw díky za karmu

Old Post 15-11-2009 v 21:47 PM
worrapS je offline   Profil uživatele worrapS   Find more posts by worrapS   Foto galerie člena worrapS   Click here to Send worrapS a Private Message   Add worrapS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
worrapS
growrider

Karma uživatele worrapS - 89% PěstitelskáKarma uživatele worrapS - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 92  

Zdraví problém s listy Příspěvek č. 34






dva týdny na růstu...

a na listech nějaké svinstvo...doufám že se mi nevrátili třásněnky, ale tohle vypadá jako by bylo zevnitř. navíc spodky rostlin jsou čisté. začalo to vytvářením světlejších míst (pravidelně mezi žilkama) a takhle to pokračuje... nevíte co to je? včera jsem to poprvé pohnojil..

teploty: den 26; noc 13
vlhkost: 50-70%
přesazeno do 6,5l 2:5 Perlit : Plagron grow mix s perlitem
zalito vodou s ph 6 (kys. dusičná)
jednou hnojeno 1/2 koncentrací Plagron Grow

edit: tady jsem měl přejít na květ...co už, příště . jo ty listy byly špatné kvůli nedostatku živin.

Naposledy upravil worrapS 07-12-2009 v 16:01 PM

Old Post 18-11-2009 v 16:58 PM
worrapS je offline   Profil uživatele worrapS   Find more posts by worrapS   Foto galerie člena worrapS   Click here to Send worrapS a Private Message   Add worrapS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

pokud se nevzpamatujou po hnojení koukni se pořádně - je tu samostatná sekce nemoci rostlin.) tohle znám taky sem to měl ale už si to nepamatuju - pořešil sem všechno co šlo a v pohodě (ach ta pamět)...mám pocit že deficit krmiva to bude - on ten grow mix neni takovej zázrak

ps - když to zastřihneš , počkáš až dva týdny a pak přepneš (pokud budou zdravé) , mohl bys to mít dobře zaplněný

Old Post 18-11-2009 v 17:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 36

zkus dat lampu vys a nalejt trochu vic dusiku

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 19-11-2009 v 10:14 AM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

Tezko rict, kdyz to fotis pod sodikem tak ma list pak uplne jiny odstin nez na dennim svetle.
Jedes hlinu tak bych se spis drzel ph +-6.5.
Presviceni bych vyloucil, lampu mas daleko a je to jen 250 ..
Ziviny mi prijdou nejpravdepodobnejsi uz jen proto ze ti zacinaji ruzovet-fialovet rapiky listu. Mej se

Old Post 19-11-2009 v 17:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
worrapS
growrider

Karma uživatele worrapS - 89% PěstitelskáKarma uživatele worrapS - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 38



22. den růstu
díky za rady...přihnojil jsem, zvedl lampu (i kvůli rovnoměrnějšímu osvětlení) a fleky se na nových listech už neobjevují. poznatek pro příště - grow mix je nic moc, je třeba hnojit od začátku..

v průběhu týdne budu přepínat na květ.

příště si určitě víc pohraju s kultivací kytek - tvarováním, zastřiháváním a tak...tenhle bush style je takový moc bush

jaké hnojky mám koupit na květ? ze začátku asi nějaký bloom a pak třeba pkčko? ripen? nevím jak to vyvážit abych nepřehnoojil...

Old Post 22-11-2009 v 22:10 PM
worrapS je offline   Profil uživatele worrapS   Find more posts by worrapS   Foto galerie člena worrapS   Click here to Send worrapS a Private Message   Add worrapS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

kup cokoliv plagron, biobizz, staci bloom. Na ripen bych se vykaslal, posledni dva tydny flushing a pohoda :smoke:

Old Post 22-11-2009 v 23:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
worrapS
growrider

Karma uživatele worrapS - 89% PěstitelskáKarma uživatele worrapS - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 40


23 den růstu - přepínám na květ

edit: přepnuto megaaa pozdě...kdybych je nechal ještě týden, jak říkal respect výš, tak by měly teď tak metr a půl na výšku...zajímavé, podmínky, o kterých jsem si myslel že jsou špatné, až tak špatné nebyly

Naposledy upravil worrapS 10-12-2009 v 09:28 AM

Old Post 23-11-2009 v 20:22 PM
worrapS je offline   Profil uživatele worrapS   Find more posts by worrapS   Foto galerie člena worrapS   Click here to Send worrapS a Private Message   Add worrapS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
worrapS
growrider

Karma uživatele worrapS - 89% PěstitelskáKarma uživatele worrapS - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 92  

8. den květu Příspěvek č. 41



tak mi kytky přerostly jak cyp... pozdě jsem je přepnul na květ co už, příště dáme scrog, to je jisté. takže vás zkušené pěstitele uctivě žádám o radu - mám prostříhat spodní patra, nebo ne? instnktivně bych se zbavil tak 20-30% rostlinné masy. taky bych mohl zastřihnout přerostlé listy v půlce - lépe by se to vešlo.

250W 1*WW, 5*SensiStar
70W for fun (noname + tobbaco)

Jak zasadit semínko? Vyryjete patou do země důlek, dáte ho tam, a zazpíváte: "vstávej semínko holala, bude z tebe fiala"!!

Old Post 02-12-2009 v 09:08 AM
worrapS je offline   Profil uživatele worrapS   Find more posts by worrapS   Foto galerie člena worrapS   Click here to Send worrapS a Private Message   Add worrapS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokodc
Stálý Člen

Karma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 42

JJ urcite to prostrihej tak jak je to na obrazku 2,ale ne moc at tak dost listu zbyde palicky musi z necoho zikavat energii a poradne si nastav vzduchovaci system ... jak pritah tak odtah tak ofuky jinak ti to z prostredka a spodku kytek [ostrihanych neostrihanych] zacne slusne plesnivet.

Don`t DRINK and drive, just SMOKE and fly
________________________________

3xVanilla Kush 3x SAGE - JEDE


3nd Indoor - Sklizeno!!!


2nd Indoor - Sklizeno[cca 110g]


1st Indoor - sklizeno


Matkarna


Vychytavani Boxu



Old Post 03-12-2009 v 06:41 AM
kokodc je offline   Profil uživatele kokodc   Find more posts by kokodc   Foto galerie člena kokodc   Click here to Send kokodc a Private Message   Add kokodc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
worrapS
growrider

Karma uživatele worrapS - 89% PěstitelskáKarma uživatele worrapS - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 92  

14. den květu Příspěvek č. 43




Hezky to kvete...a to ještě pořád jedu bez pacháče. Když tady není nikdo komu by to vadilo, tak proč ne Nicméň už mám doma aktivní uhlí i rouru potřebnou k výrobě, takže čekám jen na den, kdy se odkopřím, a dám to dokopy.

Kytky jsem ve spodních patrech prostříhal, tak se ptám - je to dost? Mrkněte na fotky a zanechte ctěný názor pls. A jak je to s přerostýma listama v korunách, mám je taky ořezat? Některé jsem už šmikl, ale našlo by se jich tam mnohem víc...takže mám jich ostříhat raději víc, aby šlo světlo spíš na kvetoucí vrcholky?

btw barvy na fotkách samozřejmě nejsou reálné - kombinace světla a sodíkové výbojky s bleskem..

250W 1*WW, 5*SensiStar
70W for fun (noname + tobbaco)

Jak zasadit semínko? Vyryjete patou do země důlek, dáte ho tam, a zazpíváte: "vstávej semínko holala, bude z tebe fiala"!!

Naposledy upravil worrapS 07-12-2009 v 16:06 PM

Old Post 07-12-2009 v 15:37 PM
worrapS je offline   Profil uživatele worrapS   Find more posts by worrapS   Foto galerie člena worrapS   Click here to Send worrapS a Private Message   Add worrapS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
@jdam
Stálý Člen

Karma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 65525  

Příspěvek č. 44

pic bracho...heled ja bych se na nejaky ostrihavani vysral aspon v nejblisich 2-4 tydnech.....radsi bych si pohraval s ohybanim holeku toho se nemusis vubec bat...co ustrihnes to us nebude....samozrejme v plnem kvetu je to potreba si zahrat na pana holice,ale ted bych to jeste nechal na nich....mas to fakt pekny peace....

Práce není čůrák ,aby se musela honit,a ani kurva ,aby se s ni muselo vymrdávat,ZLATÁ STŘEDNÍ CESTA peace

Old Post 14-12-2009 v 20:05 PM
@jdam je offline   Profil uživatele @jdam   Find more posts by @jdam   Foto galerie člena @jdam   Click here to Send @jdam a Private Message   Add @jdam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele @jdam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
worrapS
growrider

Karma uživatele worrapS - 89% PěstitelskáKarma uživatele worrapS - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 45

citace:
Původní příspěvek od @jdam
pic bracho...heled ja bych se na nejaky ostrihavani vysral aspon v nejblisich 2-4 tydnech.....radsi bych si pohraval s ohybanim holeku toho se nemusis vubec bat...co ustrihnes to us nebude....samozrejme v plnem kvetu je to potreba si zahrat na pana holice,ale ted bych to jeste nechal na nich....mas to fakt pekny peace....

Jj nestříhal jsem to. Za pár týdnů prostřihám spodky. Jak bys to poohýbal? Měl jsem za to, že se ohýbá kvůli výšce? Já to mám naopak strašně husté, nemám to kam ohýbat, tudíž mi ohýbání příjde kontraproduktivní Navíc už to šiškovatí docela dost a stonky jsou nahoře tlusté tak, že bych je dokázal ohnout jen minimálně (aniž bych je zlomil). A nemá smysl ohýbat jenom v růstové fázi? Můžeš hodit nějaký dobrý odkaz, hodilo by se mi nějaké info

250W 1*WW, 5*SensiStar
70W for fun (noname + tobbaco)

Jak zasadit semínko? Vyryjete patou do země důlek, dáte ho tam, a zazpíváte: "vstávej semínko holala, bude z tebe fiala"!!

Old Post 14-12-2009 v 20:25 PM
worrapS je offline   Profil uživatele worrapS   Find more posts by worrapS   Foto galerie člena worrapS   Click here to Send worrapS a Private Message   Add worrapS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
volver

Karma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 46

zdar
tak jak ses vypořádal s těma flekama na listech?? už nepokračujou? hnojiš víckrát do tejdne? plagronem? a poměr? takže konečná diagnoza deficit?? bo jak to je?

s tím ohebáním je to takovy ošemetny z vlastních zkušeností mám to že každá genetika zareaguje jinak ,, právě pro to ohejbání a pracování s kytkama je lepčo indica, sativky si po přepnutí stejně udělaj co chtěj, a vylezou o dost,,, a pak ti zustanou ty kolence někde dole v porostu...

jo a otrhat to mužeš vždycky počkej si (a otrhávej postupně a s citem)" ten spodek klidně mužeš ještě otrhat" přeci jenom jde hlavně o prvních 25 cm že ... a s tím svícením na ty vrcholky?? kdepak si to slyšel? hnací motor kytek jsou právě ty listy... ,, na květu už těch listu nebude dělat tolik, tak proto, čus

volver indoor growing ZDE
400w/aero
Euphoria 1 zde ......1,253g/kWh zklizeno
White Russian zde ......1,085g/kWh zklizeno
White widow zde .....1,114g/kWh zklizeno
Euphoria 2 zde JEDE


250w/soil
Woodoo x Chronik zde zklizeno
Sensi Skunk zde zklizeno

Naposledy upravil volver 14-12-2009 v 21:35 PM

Old Post 14-12-2009 v 21:17 PM
volver je offline   Profil uživatele volver   Find more posts by volver   Foto galerie člena volver   Click here to Send volver a Private Message   Add volver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
worrapS
growrider

Karma uživatele worrapS - 89% PěstitelskáKarma uživatele worrapS - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 47

Čus, s flekama jsem se vypořádal tak, že jsem začal hnojit Plagronem Alga grow, podle předpisu. Je to klasický NPKčko + nějaký mikroprvky...to znamená že ten problém asi zpětně neurčím. Teď jsem na 21. dni květu, kytky hezky kvetou, hnojím alga bloom (NPK=1,5:14:13) a mám v plánu začít přidávat ještě PK. Zajtra vyfotím. Už se těším na sklizeň Přes stovku tam bude hoši

250W 1*WW, 5*SensiStar
70W for fun (noname + tobbaco)

Jak zasadit semínko? Vyryjete patou do země důlek, dáte ho tam, a zazpíváte: "vstávej semínko holala, bude z tebe fiala"!!

Old Post 14-12-2009 v 21:44 PM
worrapS je offline   Profil uživatele worrapS   Find more posts by worrapS   Foto galerie člena worrapS   Click here to Send worrapS a Private Message   Add worrapS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
worrapS
growrider

Karma uživatele worrapS - 89% PěstitelskáKarma uživatele worrapS - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 92  

Sensi Star 22. den květu Příspěvek č. 48


Kvete to hezky, dělají mi radost

250W 1*WW, 5*SensiStar
70W for fun (noname + tobbaco)

Jak zasadit semínko? Vyryjete patou do země důlek, dáte ho tam, a zazpíváte: "vstávej semínko holala, bude z tebe fiala"!!

Old Post 15-12-2009 v 17:22 PM
worrapS je offline   Profil uživatele worrapS   Find more posts by worrapS   Foto galerie člena worrapS   Click here to Send worrapS a Private Message   Add worrapS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-01-2009 - První pokus 250w - 20 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0611780 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív