Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 250 W - "19" x Jack Herer
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

250 W - "19" x Jack Herer Příspěvek č. 1


250 W - "19" x Jack Herer

Old Post 02-11-2009 v 18:50 PM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 2


Osazení 17 x Jack Herer + 2 x indika (pravděpodobně White Russian)
Světlo 250W GIB
Hnojivo Atami B´Cuzz Soil A+B
Doba květu pod HPS 49 dní.
Výnos 75 g + 9 g.

Old Post 02-11-2009 v 19:00 PM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 3

Zdravím přátele rostlin.
Zkoušel jsem pěstovat větší množství rostlin ve své ubohé skříňce. Vybral jsem si k tomu JH. Udělal jsem 19 řezů a nechal je růst venku. Bylo léto, srpen. Začali i nakvétat. Ušetřil jsem nějakej týden ve skříni.
Venku jsem je měl v miniaturních květináčcích (asi tak deci a půl). To zabránilo bujnějšímu růstu a drželo je pěkně na uzdě.
Pak jsem je přesadil. Do uřezanejch PET lahví. A dal pod sodík. Objem substrátu byl tak 0,75 l. Zajímalo mě, co to udělá.

Old Post 02-11-2009 v 19:19 PM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 4


Řízky měly před přesazením od 6 do 15 cm. Brzy jsem zjistil proč. Nějakým nedopatřením se tam cosi přimíchalo. Ale zas tak to nevadilo..
Evidentně nějak moc nestrádaly. Teplota dobrá.
Vzhledem k subtilnosti rostlin jsem dle mého názoru mohl jít i na 30 rostlin.

Naposledy upravil marie 05-11-2009 v 17:39 PM

Old Post 04-11-2009 v 18:54 PM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 5

Ale nakonec, zas tak o nic nešlo. Rostou i s minimem hlíny. Nutno ale dodat, že B´Cuzz jsem dával do každé zálivky. A nakonec samozřejmě Final Solution od AH. Vyčistí rostlinu a zjemní chuť.
Jack sám o sobě zas až takovej zázrak není, ale ve výsledku jsem byl spokojenej. V zásadě...

Old Post 05-11-2009 v 17:55 PM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loner_x
Stálý Člen

Karma uživatele loner_x - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 49  

Obecné Příspěvek č. 6

Hehe cože?! ?!?"Jack sám o sobě zas až takovej zázrak není"?!? heheeeee tak ty jsi mě teď opravdu rozesmál, protože jestli máš opravdu tento pocit, tak mi věř, že pravého Jacka Herera od sendi seeds jsi určitě neměl..což bych i já řekl při pohledu na tvé foto tvých kytek..
Tím tě nechci nijak urazit kytky to jsou pěkné, jen se musím zastat pravého Jacka Herera od sensi seeds..kdo nevyzkoušel neví..

http://grower.cz/semena/jack-herer

PEACE

Old Post 06-11-2009 v 23:54 PM
loner_x je offline   Profil uživatele loner_x   Find more posts by loner_x   Foto galerie člena loner_x   Click here to Send loner_x a Private Message   Add loner_x to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 7

To je právě to. Koupíš řezy od kámošů. Řeknou: je to JH. A co ty víš? Tak asi je, když to sou kámoši. Proto jsem si radši letos koupil sema sám. Ale beru tě za slovo. Když budu chtít zkusit tutovku Jacka, beru od Sensi. Moc dík za připomínku.

Old Post 07-11-2009 v 08:33 AM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 8





Ale ať to teda ve finále bylo, co chtělo, my jsme tomu pracovně říkali Jack. 75 g čistejch květů udělalo taky radost, a ty dvě indiky ještě větší.
A rozhodně další zkušenost.

Old Post 07-11-2009 v 09:04 AM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

hlavne nech chutna a napis kratky smoke report. jacka som este nekostoval. kazdopade davam K+

Old Post 07-11-2009 v 12:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
worrapS
growrider

Karma uživatele worrapS - 89% PěstitelskáKarma uživatele worrapS - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 10

petky bych nedoporučoval..i když se ve spod udělají díry, můžou nastat potíže s přelitím. tenhle problém měl kámoš, po přesazení do květináčů bylo vše ok. do malé skříně je dobré pěstit stylem scrog ;-) výnos >0,3g/W z 19ti kytek je nízký...btw já mám pod 250kulí 6 kytek, tak uvidíme :-)

Old Post 07-11-2009 v 12:25 PM
worrapS je offline   Profil uživatele worrapS   Find more posts by worrapS   Foto galerie člena worrapS   Click here to Send worrapS a Private Message   Add worrapS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 11

Vím, že výnos nebyl nic moc. Měl jsem takhle v plánu protočit všechny odrůdy, co jsem měl k dispozici a udělat nějakej srovnávací závěr. Začal jsem tímto, i když jsem věděl, že výnosově je to slabší kus. A tím jsem taky skončil. Ale zas tak mi to nevadí. Scrog bych zkusil. Jak říkám - pěstím teprv 3/4 roku. 6 kytek v šestkách jsem tam dal, ale to je max. To jsem normálně štípal a kolínka. Ale to teda byly různý odrůdy. Každým pěstem se učím a každej mi něco dá. Každopádně to jde i v petkách. A záleží taky na genetice.

Old Post 07-11-2009 v 16:34 PM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YagoMan
Stálý Člen

Karma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 12

Zdar draku
perfektní, fakt dobrý a taky poučný, víc takových lidí co jdou do různých experimentů.
Když nás bude víc nebudem se bát vlka nic
K+

Předpokladem kulturně morální společnosti je kulturně morální jedinec.
Největším společenským hříchem je nezávislé myšlení.
H.E.M.P. for Victory!!! Help Eliminate Marijuana Prohibited

Old Post 07-11-2009 v 18:49 PM
YagoMan je offline   Profil uživatele YagoMan   Find more posts by YagoMan   Foto galerie člena YagoMan   Click here to Send YagoMan a Private Message   Add YagoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
worrapS
growrider

Karma uživatele worrapS - 89% PěstitelskáKarma uživatele worrapS - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 13

zajímalo by mě, jakou hlínu jsi použil?

Old Post 07-11-2009 v 19:25 PM
worrapS je offline   Profil uživatele worrapS   Find more posts by worrapS   Foto galerie člena worrapS   Click here to Send worrapS a Private Message   Add worrapS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BLABLA
Nový Člen

Karma uživatele BLABLA - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 14

kémo máš tam odemne káčko za snahu a elektriku
skoda že jsem nefotil když jsme narvali čtyřkilo do sklepa a na strop uchytili prostěradla a osazenstvo white skunk z outu, moc řízků, málo hlíny, jen šlahouny který se museli vázát bo se lámaly, elektroměr turn and turn a výnos malá hromádka, ale bylo na co koukat, privátní TV, navíc ten white skunk venku nedojel, tak aspoň jsme koštli
jo a málem bych zapoměl, JH mnou vypěstovaný z rízků tady z G od člena G bylo to nejsilnější hulo co jsem kdy hulil, začátky testování tohoto modelu se podobalo požití tripu, tak nevim co ty jsi kde pochystal, peace to all

Old Post 08-11-2009 v 09:07 AM
BLABLA je offline   Profil uživatele BLABLA   Find more posts by BLABLA   Foto galerie člena BLABLA   Click here to Send BLABLA a Private Message   Add BLABLA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 15

Děkuju všem. Myslím, že kdo chce, jde správným směrem. Máme mety, zlepšujeme se a z takovýchto pokusů, byť nevýznamných se poučujem. blabla, věřím ti. Stačí mi cena. Mělo by to bejt dobrý. Ale ser na to. Teď mám doma od dutch mix. Mazar, Blueberry a Orange. Takže příště stoprocentně korektní report.
Next stage - hydro...

Old Post 09-11-2009 v 18:49 PM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 16






trochu lepší fota..

Old Post 12-02-2010 v 18:25 PM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9912510 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív