Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Out od Bubáka 09
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 33





další je top 44...superbrko bezdepat!


řiťopichové by si určitě fšimli na poslední fotce toho, že jsou v palici semena - je to záměrné, předupník byl hemáč Belladony, tudíž jakože akce feminizace. - zájemci o osivo PM..

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Naposledy upravil Ruprecht 11-10-2009 v 23:02 PM

Old Post 11-10-2009 v 22:55 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 34



..a naposled ještě brčko, které se těší stále ze života,lkdyž mu chybí jen 2-3dny..jedná se o WW a je to moc vydařený fenotyp!

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Old Post 11-10-2009 v 23:03 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 35






...hojas ganjofilové!..jsem tady počase s dalším reportem..díky nenadálému ochlazení a zhoršení počasí kytky začaly dozrávat líp jak na Ripenu..fota jsou z 16 a 17.10. od té doby mám problémy s dokumentační technikou,ale nějaké fota snad ještě budou..

Foto 1+2 - WW - s ochlazením se s ní stala krasavica (škoda že jsem ji měl jen v kýblu, v zemi by udělala pěkný výnos)

Foto 3+4+5 - můj oblíbený W.rhino - ve skleníku jsem jej vzal hned na počátku zralosti, ale měl jsem i exemplář venku,který jsem bral o 5 dní později..


jinak opět bubákova duše zažila obrofské zklamání a to,že zemědělec, ta liška ryšavá, posekal kukuřici o 14 dní dřív než jsem čekal! - zalekl se (narozdíl ode mě) nepříznivého počasí a výsledkem je že jsem přišel o zbytek kytek v kukuřici...stihl jsem jen před řezačkou zachánit 2 nosorožce ale všechny s.h.i.ty jsou pryč, POG, wh.satin,jack flash jakbysmet - letos jsem dopadl s kukuřicí nejhůř f bubákofské kariéře!...nejdřív srnky až nečekaně moc velký nájezd, pak čórka a ve finále kolchozník a jeho řvoucí stroje MA-DA-FA-KA!
no, snad bude i tak dost konopného extraktu ať důchodce krapet zgenrálkujem.. a moje maličkost a a i mojí staré bude muset počkat napřezrok.

jinak venku ještě žije sensi skunk,wh.satin, POG a NYCD..snad je bude plíseň i nadále obcházet...

zatím konec hojas

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Naposledy upravil Ruprecht 25-10-2009 v 00:57 AM

Old Post 25-10-2009 v 00:11 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trávníkář
Stálý Člen

Karma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 36

kolik kylo si letos sklidil



Ruprecht nemusíš odpovídat, myslel jsem to ironicky- že se tvůj OUT letos náramě vydařil.Líbí se mi.
Píšu to pro ujasnění jelikož už mi přišlo jedno K-.

Naposledy upravil trávníkář 27-10-2009 v 12:22 PM

Old Post 27-10-2009 v 10:18 AM
trávníkář je offline   Profil uživatele trávníkář   Find more posts by trávníkář   Foto galerie člena trávníkář   Click here to Send trávníkář a Private Message   Add trávníkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 37

...vzhledem k tomu,že jsem přišel o kukuřici, tak je toho míň než loni a to už teď nemám se spolupjestiteli co pokuřovat, takže to vyšlo akorát...letos se budem muset krapet uskrovnit vzhledem k tomu,že budeme dělat zase i výtažek pro 2 až 3 důchodce a na to padne materiálu hromada...
za takové dotazy si ale bezpochyby K- zasloužíš, to je beztebat!

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Old Post 27-10-2009 v 13:26 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikael
MORAVIAN GROWER

Karma uživatele mikael - 69% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 1414 

Příspěvek č. 38

[účet odstraněn]

Naposledy upravil mikael 14-01-2010 v 13:11 PM

Old Post 01-11-2009 v 16:21 PM
mikael je offline   Profil uživatele mikael   Find more posts by mikael   Foto galerie člena mikael   Click here to Send mikael a Private Message   Add mikael to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 39




...fotos z 30.10. ..tímto dnem bubák slavnostně ukončil letošní out sezonu..

na fotkách jsou tito opozdilci:

Foto 1 - Jack Flashů

Foto 2 - můj kros Ak48 x Durban poison fialové feno..poslední 3 semínka a jen jedna holka - prcek v kýblu..předloni to byl jeden z nejlepších modelů roku,tento dozrál jaxik pozdě ale tfrdost neskutečná

Foto 3 - White satin - čekal jsem že bude rychlejší ogara...

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Naposledy upravil Ruprecht 01-11-2009 v 23:46 PM

Old Post 01-11-2009 v 23:27 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 40




Foto 1 - Sensi skunk - na fotce nevypadá nijak zvláštně,ale je tfrdej až hrůza a krásně jedovatě voní...

Foto 2+3 - Mountain jam - když se podíváte do mého playlistu z první strany,tak tam o něm nenajdete zmínku...valil jsem jej loni a kamarád si nadělal z více vzorů řezy na matky,bral jsem si od něj pak řezy a tohle měl být můj oblíbený fenotyp ww,takže mě to zklamalo...ale letos se i MJ povedl díky tomu krásnému počasí..jinak je to sním risk toto feno dozrává vždy až nakonec..ale oplatí to svou až exotickou vůní a indikoidní zhuleností,která člověka posadí naprdel (bylo tomu aspoň tak loni)..

...tož tak teda letos, třebas nacfakám ještě ty šáchory aji f suchém stavu a pokusím se o smoukreporty..a nebo kdyžtak na jaře zase postnu nějaké sazenice..Fajnou zimu fšem!!!!!!

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Naposledy upravil Ruprecht 02-11-2009 v 14:00 PM

Old Post 01-11-2009 v 23:45 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Azachyel
Stálý Člen

Karma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 41

moc pěkný kytky a pěkne sem si početl fakt super report K+ je samozřejmostí. a ty zmrdy co nam to kradou postřílíme, letos vlezli dokonce nadvur a zberali mi 6 kytek prvotřídních však se vám to vymstí ludry. a tobě hodně uspěchu s dalším pěstěním a mín čorek a rozumný zemědělce přeju

Old Post 02-11-2009 v 06:42 AM
Azachyel je offline   Profil uživatele Azachyel   Find more posts by Azachyel   Foto galerie člena Azachyel   Click here to Send Azachyel a Private Message   Add Azachyel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardteknos
Stálý Člen

Karma uživatele hardteknos - 89% PěstitelskáKarma uživatele hardteknos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 66 

Příspěvek č. 42

cs hele mas skusenosto s friesh dew myslis ze je to dobra odruda do skleniku

Old Post 11-01-2011 v 15:07 PM
hardteknos je offline   Profil uživatele hardteknos   Find more posts by hardteknos   Foto galerie člena hardteknos   Click here to Send hardteknos a Private Message   Add hardteknos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mumuk
Stálý Člen

Karma uživatele mumuk - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 43

Frisian Dew určitě se do skleniku hodi jen pozor ke konci květu na vlhkost kvuli plisni paradni kytka jak vynos tak stavek

Old Post 11-01-2011 v 19:40 PM
mumuk je offline   Profil uživatele mumuk   Find more posts by mumuk   Foto galerie člena mumuk   Click here to Send mumuk a Private Message   Add mumuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 44

no frisian dew je sativa a do skleníku bych ji nedával,dal bych tam raději indiku - proto že rostou do šířky a nejen do výšky... ona dokvétá do konce září , max začátkem října...a výhodu skleníku vidím i v tom, že kytky mohou lépe vzdorovat podzimním větrům a dešťům, i přízemní mrazík je tam tak nepostihne....(a taky bych ve skleníku pěstoval z řezu a ne ze semínka - řízek se tak netlačí za světlem, ale dělá od začátku pěkný keřík - kytky ze semen jsou vyšší - kór sativa)

a ještě ad frisian dew - kup si něco lepšího, všechny tyto srágory od DP jsou napiču...passion 1, holands hope, shaman a spol..pěstoval jsem to x sezon kdysi a jebat, mě taková tráva teda do hlavy nestačí...je to slabota! jen málo které feno tě posadí na prdel...veskze jsou to fialky, které lahodí víc oku než plůcám! inspiruj se někým tady komu brko dozrálo a kup si něco pořádného...frisian použij pak třeba na křížení s něčím co dozrává později abys další generaci urychlil..

..určitě jsem dost zastánců outstrainů od DP právě nasral, tak pro ty co se čertí - pozvěte mě na brko a rád změním názor...

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Old Post 15-01-2011 v 21:13 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-04-2009 - Out od bubáka 08 - 114 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8342060 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív