Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Out od Bubáka 09
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

nejakej pruvan planujes?

Old Post 12-09-2009 v 20:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 18


hoja pánové, v tomto skleníku valím už 5tou sezonu, s tím že přijdu o dost vrchních palic jsem smířený, je to daň za to že kytky nikdo nevidí..na částečné rozehnání a vysušení vlhkosti budu používat pouze ofuky, odvlhčovačka by neměla smysl, protože bubákovo skleníkové kouzlo spočívá v tom že celej skleník podložil tvárnicema itongu a tím jej může libovolně zvedat (konstrukce skleníku je z hliníku a pokrytí z matného lexanu... má plochu 6x2,5 metru a vpohodě jej přenesou 2 lidi a 4 lidi jej dokonce dokáží zvednout i přes kytky úplně pryč), tím že jsem jej přizdvihl,tak by odvlhčovačka brala vlhkost hlavně z okolí a strop skleníku by se stejně rosil...ale je ještě možnost ohnout vrchy a zase přirazit k zemi a tím by to šlo..ale myslím že ofuky budou stačit,protože první 2 roky jsem to řešil pouze pasivním větráním a stejně z toho bylo brka kotel...


připojuji foto z roku 2006 ne kterém je vidět, jak jsem v deštivých dnech nepěkného podzima přisvědcoval 2ma šestikilama..(lepší by byly 3-4 tisícofky :-) )...tento přepych už kytkám nedopřávám samozřejmě...

P.S. nevím proč je fotka bokem f kompu jí mám normálně - chuj s tym..

příště už snad ta kukurka...

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Old Post 13-09-2009 v 09:36 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 19





..konečně jsem se dostal do kukurky,ne sice až na VIP fleky ale cosik snad i z těchto míst vidět jde :-)

když si zvětšíte první fotku, tak uvidíte jak krásně se letos na kytkách daří listové plísni pomůže na ní kuprikol,ale chce to stříknout aspoň 2x a v této fázi už na to seru, listová plíseň se drží na listech a ty bubák stejně nehulí...

odrůdy poud se nepletu jsou Top 44, Wh.rh., SHIT a POG..za měsíc to budou hezčí fotky (teda pokud to nesežere ta pliseň a nebo nesejme kolchozník)

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Naposledy upravil Ruprecht 16-09-2009 v 19:20 PM

Old Post 16-09-2009 v 19:08 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 20





..no a ještě cosik..

foto 1+2 vlastní kros z loňska WW x DP a jedna z mála odrůd pěstovaná ze semínka co mi ty kurvy srnky nechaly...kukuřice v těchto místech má ke 3metrům výšky..

Foto 3 - to je právě to cosik :-)

Foto 4 - kros od esbena z dánska erdpurt x afgani - mám ještě 2 jiné fena,které mají chlupiska bílé..podle fotky to vypadá pěkně,ale jsou to mrdky vysoké po koleno stylu ála mirofon bez jediné větve...(nebude to chybou soudruha esbena,ale mojí - sadil jsem je pozdě a navíc již značně trápící se v malých kemlímcích a o zalívání si kytky z kukrky mohou nechat jen zdát...vždy je akorát postříkám 2násobnou dávkou vermesfluitu - což je asi hnus - já mít žízeň a někdo by mě místo sklenice vody jen orosil, tak mě vzteky jebne. Ale funět pod nákladem vody na zálifku směrem kukuřičné pole není moc nenápadné a ani se člověk kukrkou neprotáhne jak šelma,ale leze tama jak lokomotiva...piča sem se rozepsal (dobré brko asi - zatemňovaná top 44 jejíž fota jsou někde dříve f trýdu.berte to jako smokereport)

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Naposledy upravil Ruprecht 16-09-2009 v 19:40 PM

Old Post 16-09-2009 v 19:21 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EXODUS
Grower Team

Karma uživatele EXODUS - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 863 

Team Member: MOD

Palec nahoru Příspěvek č. 21

Zdravím tě příteli!

Já měl v loňském roce od esbena ErdPurT x Afghan a měl jsem také dva phenotypy (fialové a bílé).
Rozhodně mě už ty "purple phenotypy" nějak moc nejedou, jako jsou nádherné, ale nedá se to srovnávat s jeho hybridy jako např. Early Durban, Helvetica x Early Durban, Danish Passion, Danish Gold (Guerila Gold x Danish Passion F3).

Měj se a ať to květě!

Our Country 07/Monstrous Cannabis Outdoor 08/HTC Bio Outdoor Project 09
"Cannabis Utilisation Project"
Galerie Outdoor Odrůd/Mandala Seeds Gallery
Sweet Seeds Grow
________________________________________________________________________
Stal jsi se zde novým členem? Tak, prosím, pozorně čti, než začneš přispívat ! ! !/Upozornění pro záčínající Outdoor thready ve "Fotogalerii pod Sluncem" ! ! !/Trestné body/FAQ



www.karmagenetics.com - www.ogas.ca - www.seedshare.net - www.icmag.com

Old Post 17-09-2009 v 00:31 AM
EXODUS je offline   Profil uživatele EXODUS   Find more posts by EXODUS   Foto galerie člena EXODUS   Click here to Send EXODUS a Private Message   Add EXODUS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 22






...fotky z vycházky před 2mi dny...nejdřív vám ukážu jaké jsou srnky bestie...

foto 1+2 ..má oblíbená Top 44 (samozřejmě řízek) kytka žije,ale pokud zaprší a bude foukat vítr (což stoprocentně během 14ti dnů bude) tak se může zlomit úplně pod tíhou palic - uvidíme....

foto 3+4...načatej stonek srnkou a následně zlomen pod tíhou palic - vzorek je cheese x erdpurt od Esbena toho pekelníka z dánska..velice mě tento vzorek nadchl,škoda že mám jen 2 kytky a jedna umírá díky zlomení - zítra pro ni půjdu.. a stonek druhé je na fotce č.5...

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Naposledy upravil Ruprecht 22-09-2009 v 20:34 PM

Old Post 22-09-2009 v 20:22 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 23






a pár pokusů o makra.. vzorek cheese x erdpurt..

foto 1+2+3 - fialové feno, chtělo by tak ještě týden max 10 dnů, ale je to ta umírající zlomená kytka

foto 4 - palice více zeleného fena, na živo působí růžovým dojmem..

foto 5 - tohle už není kříženec z dánska, ale zase top 44

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Naposledy upravil Ruprecht 22-09-2009 v 20:42 PM

Old Post 22-09-2009 v 20:35 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 24





a teď konečně něco pro potěchu oka -

foto 1 - top 44
foto 2 - Wh.rhino
foto 3 - top 44, F2 vlastní produkce
foto 4 - pár řízků různých odrůd, kdo ví kolik jich tam dozraje...

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Naposledy upravil Ruprecht 22-09-2009 v 20:50 PM

Old Post 22-09-2009 v 20:43 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasus
Stálý Člen

Karma uživatele krasus - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 25

hlavne bacha na sklizen kukurice

Old Post 26-09-2009 v 23:01 PM
krasus je offline   Profil uživatele krasus   Find more posts by krasus   Foto galerie člena krasus   Click here to Send krasus a Private Message   Add krasus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 26






...máme tu čas sklizně..první kdo ceckama přeťal cílovou pásku bylo podle očekávání Silverado od Bluehempu ze šfajcu.. loni jsem jej nejel a předloni jsem měl fenotyp ze kterého jsem sedl naprdel - paldy tfrdé jak šutr a vůně velice zajímavá, účinkem bomba jak cYp!

letos jsem měl původně 3 fenotypy,ale 2 byli hermáči, tak jsem nechal jen jednoho abych jím mohl oprcat ostatní naddržené rajdy na(různých druhů,ras a náboženského vyznání..), které na něj posléze sfůdně ve větru třepetali listama na paldách...(prcung proběhl, faminizaci snad bylo učiněno zadost)
fenotyp kterej zůstal mě vzhledem moc nenadchl, ikdyž palice jsou jak šutr a sklízel jsem před třemi dny, tedy 25.9. .ale účinek je obstojný (žádná gigamorda .. energetický sativový..mohu posoudit už předem,protože jednu rostlinu kouřím už měsíc ze zatěmňovacího projektu..)


kua zase mi to píše...berte to jak další smokereport tentokrát zatemňovaný Wh.rhino! - toe klasická nadtráva, valím to už 5-6?sezon a jako dělo jak hovedo..(držím matky takže pm)..jebat, dost keců fota do vás čeládko!

silverado voalá:

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Old Post 27-09-2009 v 23:59 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 27






no a nějaké slečny,které se blíží do finále:

foto 1 - top44 ..vidím to tak na posledních 14 dnů jejího života
foto 2 + 3 - WW - ultrarychlé feno - pár dnů a bude
foto 4 + 5 - Purpurea ticidensis - moc purple feno to není, ale příjemně mě překvapila, dám jí v dalších sezonách každopádně šanci eště...



Jinak tak ideální záři už pár let nebylo, bych chtěl ještě vyzdvihnout, pokud nepřijde nějaká týdenní studená fronta v příštích 3 týdnech, tak to bude velice zajímavé...ale spíš proběhne klasický scénář...bouřka + nárazový vítr a budem mít zase zalepené prsty od štěpařského vosku - doufejme,že to přijde co nejpozději! Jinak zapršet mírně by mohlo, ať se to f kukuřici taky krapet lépe nafukuje!

zdars!

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Naposledy upravil Ruprecht 28-09-2009 v 00:19 AM

Old Post 28-09-2009 v 00:07 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 28





...počasí nám hraje do karet, ať žije globální oteplování!! ..

před 3mi dny sklizená Purpurea ticidensis - velice mě mrzí,že nedostala šanci přímo v zemi a doufám,že matkař toto feno ještě drží. Vypadá, že stojí za hřích, chtěl bych jej jed znovu..třeba tam i nějaké to someno bude na další kukuřičné genetické pokusy..

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Old Post 06-10-2009 v 23:07 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 29





..a dnes jsem dosmýkal z kukurky totok..

foto 1+2...třímetrové koště s palicema tvrdýma jak šutr - vlastní kros WW x D.P

foto 3+4..dva prcci - hybrid až ze samotného dánského pekla od teho satanáša Esbena afgani x erdpurt (na oko pohoda, na výnos podprůměr - ale nedal jsem mu co by zasloužil ogara, tak jsem zvědavý na vvýhul..)

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Naposledy upravil Ruprecht 06-10-2009 v 23:21 PM

Old Post 06-10-2009 v 23:13 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 30





......první 3 fota je S.H.I.T. - každej rok mám vzorek o kterej vyloženě s kolchozníkama bojuju - chybí mu tak 3 týdny a rozhodně jej nebudu brát polozralej...loni mi takto zůstal poslední v kuku Mountian jam a ze 3 kytek jsem stihl vzít 5.listopadiu jen 1 pak přijela řezačka a zbylé 2 si odvezli kolchozníci aji s kukurkou, tak jsem letos zvědavej...

poslední fota je fpravo Top44 během 2 dnů jde domů, je to blbá fotka,ale jde krásně vidět jak už neunese váhu sfé vrchí gigapaldy..a kytka vlevo je White rhino - na ní jde zase vidět jak se pořád daří listové plísni - nepozoruju,že by kytkám nějak zvlášť vadila...

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Naposledy upravil Ruprecht 08-10-2009 v 07:27 AM

Old Post 08-10-2009 v 07:16 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 31

...dnes proběhne sklizeň SMbogu, a některých Top 44, během víkendu pak dodám fota..

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Old Post 08-10-2009 v 07:27 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 32




...hojas, tak než začnu přidávat fotky sklizených brček, musím nejdřív začít lamentovat: kurva tož i letos jsem byl zle okraden!!! nechápu co za hovado(da) najdou 90 metrů od kraje v kukuřičném poli kytky 3 dny před kosou, mají zrovna náhodou u sebe kleště a ještě jich všech 15 odsmýkají stylem, že mám z každého vzorku jen pár podpažďových palic!!!! Kua když dopyče kradu,tak tam nechám tomu chujovi který kolem toho od června dře aspoň pár celých spodních palic, kua ni??
Všechny 4 VIP fleky (které jsem já kretén ještě i zalíval plagronem) jsou vybílené!
Naštěstí vybrali jen fleky v jednom řádku (byly vždy aspoň 30 metrů od sebe) a vynechali jedno místo se 2ma katkama Wh.rhina kterému chybělo týden max 10 dní, tak jsem je smyknul a´t nepřijdu i o ně..

Loni mi vybrali v kukuřici akorát 10 km jinde 10 kytek tak 2 dny před tím než jsem pro ně šel..

Nejvíc mě mrzí 5 kusů top 44, které byly luxusní! no nic zapičení kaprfíldi, dostat se k nim na krátkou vzdálenost v danou chfíli, tak by mě zastavila jen kulovnice..Podezírám souseda, asi jsem nebyl na svých výpravách dost nenápadnej (bubáka zamaskuješ jen velice těžce)... no nic zmrd se zase může celej rok válet u piva na socce, o zhulenou palici má vystaráno) ...flek máme oba z domu kilometr - byl beztak rychlejší...
Nebo hejsci z nedalekého města, kteří prej chodí polema v rojnicích...

Každopádně nadělám prd a můžu jen vzpomínat :-(
Naštěstí jsou v jiném poli ještě náhradnice..

Tak dost plků o zmrdech a pojdme na ty fota...
..Nejdřív SM bog - bral jsem tuto kytku i ty ve skleníku, skleník nafocen nemám, ale plíseň se u SMbogu obula do pár vrchů tak jsem je bral ještě krapet dřív než tu na fotkách...je to můj oblíbený model a ani letos nezklamal..

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Naposledy upravil Ruprecht 11-10-2009 v 22:54 PM

Old Post 11-10-2009 v 22:47 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-04-2009 - Out od bubáka 08 - 114 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5749330 seconds with 40 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív