Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 8 indoor 400w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
SmallDudeZombie
Stálý Člen

Karma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 33

Zdarec dobrý masakr, doufám že víš že jsi lucky mít doma takový systém to moje matka vidět takovou laborku plnou ganji tak ji střelí. Jinak PPP jak už sám nazev napovídá velice silná odrůda máš se naco těšit. PEace Dude.

2005; 1.st IN. 150w; Mazar, mendocino madness, U-Scrog ;
2008; Balcón. 1GWS ;
Ovlivnuje charakter pěstitele vysledný produkt a účinky cannabisu ? ;
2009; Hashberry, Honeybee, Purpurea ;

Legalizace.cz
Prožitek akutní intoxikace kanabis

мы в неба, в неба, в неба в небаaaa !!!

Old Post 03-06-2009 v 17:06 PM
SmallDudeZombie je offline   Profil uživatele SmallDudeZombie   Find more posts by SmallDudeZombie   Foto galerie člena SmallDudeZombie   Click here to Send SmallDudeZombie a Private Message   Add SmallDudeZombie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NoNamess
Stálý Člen

Karma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 34

čabas SmallDudeZombie.
díkes za pochvalu, PPP sem pokosil usušil (410 g) a samozřejme ochutnal a je to mnamka a když to viděla mamka tak ji malem střelilo(ha)

Old Post 12-06-2009 v 09:45 AM
NoNamess je offline   Profil uživatele NoNamess   Find more posts by NoNamess   Foto galerie člena NoNamess   Click here to Send NoNamess a Private Message   Add NoNamess to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NoNamess
Stálý Člen

Karma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 35

jinak děkuji Hlavovy za kvalitní řezy z kterýma nebyli od mala žádné problémy a výsledek je super DDDDDDDDDDDDDDDDíkessssssssssss

Old Post 12-06-2009 v 09:50 AM
NoNamess je offline   Profil uživatele NoNamess   Find more posts by NoNamess   Foto galerie člena NoNamess   Click here to Send NoNamess a Private Message   Add NoNamess to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 36

FOTKY ZE SKLIZNĚ NIKDE? FOTKY PŘED SKLIZNÍ NIKDE?SMOKEREPORT NIKDE?co to má bejt?

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Old Post 13-06-2009 v 14:05 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BENJAMIN LINUS!
Stálý Člen

Karma uživatele BENJAMIN LINUS! - 93% PěstitelskáKarma uživatele BENJAMIN LINUS! - 93% PěstitelskáKarma uživatele BENJAMIN LINUS! - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 37

tady je můj názor raději to řeším takhle kvůli FM http://grower.cz/forum/showthread.p...0427#post800427

Old Post 16-06-2009 v 21:25 PM
BENJAMIN LINUS! je offline   Profil uživatele BENJAMIN LINUS!   Find more posts by BENJAMIN LINUS!   Foto galerie člena BENJAMIN LINUS!   Click here to Send BENJAMIN LINUS! a Private Message   Add BENJAMIN LINUS! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 38

mno jo, vypada to ze kytky prosli v zaveru kvetu jistym stresem (nejspise svetelny), usuzuji tak z nekompaktnosti salámů viz treba: http://grower.cz/forum/image.php?at...05138&size=full je to ciste muj nazor, smazu to. Co ty na to?

No a kolik toho tedy bylo sucheho?

edit: 410 tak to sorry nevidel jsem

hery: mno, v jedne chytre knizce jsem cetl, ze pokud je intenzita svetla moc velka tak palice vyhazuji takove ty postrani vyrustky, byla u toho i podobnma fotka

key words: radiant heat, light burn

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Naposledy upravil xpapousek 16-06-2009 v 21:57 PM

Old Post 16-06-2009 v 21:30 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 39

xpapousek jak vypadá světelný šok nebo spíš jak k němu může dojít a suchého tam kolega uvádí 410g



xpapousek tak to je dost možné mě se to taky stalo ale je divné že jen u jednoho modelu zřejmě byl asi geneticky slabší alejinak dík za odpověd

Naposledy upravil hary 17-06-2009 v 08:47 AM

Old Post 16-06-2009 v 21:41 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 40





citace:
Původní příspěvek od xpapousek
mno jo, vypada to ze kytky prosli v zaveru kvetu jistym stresem (nejspise svetelny), usuzuji tak z nekompaktnosti salámů viz treba: http://grower.cz/forum/image.php?a...05138&size=full je to ciste muj nazor, smazu to. Co ty na to?


key words: radiant heat, light burn


Cau kolego , hele ted nevim mel jsi ode me tohodle PPP ?? me takhle moc neblbnul snad nebude vadit par fotek tady 9ks PPP pod 600w v CT vyhřejvanej kokos drip AH CO2 sušiny cca 650 a salamos jak štuc od piva .

Muze to bejt treba ten svetelnej stres ale o tom vi asi jen zakladatel trydu snad to napise a doplni nejaky fota ze sklizne

Old Post 17-06-2009 v 00:12 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 41

410 g na 400w???? a kde jsou fotky????takovej výsledek a ani to nenafotíš????není ti to trapný????měl bys jít do síně slávy pomalu....ale já myslím že je to jinak...
i jinak K- za nedokončenou galerii a kampaň proti harymu

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Old Post 17-06-2009 v 07:59 AM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmallDudeZombie
Stálý Člen

Karma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 42


citace:
Původní příspěvek od xpapousek
mno jo, vypada to ze kytky prosli v zaveru kvetu jistym stresem (nejspise svetelny), usuzuji tak z nekompaktnosti salámů viz treba: http://grower.cz/forum/image.php?at...05138&size=full je to ciste muj nazor, smazu to. Co ty na to?

No a kolik toho tedy bylo sucheho?

edit: 410 tak to sorry nevidel jsem

hery: mno, v jedne chytre knizce jsem cetl, ze pokud je intenzita svetla moc velka tak palice vyhazuji takove ty postrani vyrustky, byla u toho i podobnma fotka

key words: radiant heat, light burn



Ahoj, já jel PPP pod 150W a těsně před sklizní mi začal taky vyhazovat další dlouhé bíle blizny. Řekl bych že to bude tou genetikou
ne stresem.

Edit. A dopadlo to takhle.

2005; 1.st IN. 150w; Mazar, mendocino madness, U-Scrog ;
2008; Balcón. 1GWS ;
Ovlivnuje charakter pěstitele vysledný produkt a účinky cannabisu ? ;
2009; Hashberry, Honeybee, Purpurea ;

Legalizace.cz
Prožitek akutní intoxikace kanabis

мы в неба, в неба, в неба в небаaaa !!!

Naposledy upravil SmallDudeZombie 19-06-2009 v 21:55 PM

Old Post 17-06-2009 v 14:45 PM
SmallDudeZombie je offline   Profil uživatele SmallDudeZombie   Find more posts by SmallDudeZombie   Foto galerie člena SmallDudeZombie   Click here to Send SmallDudeZombie a Private Message   Add SmallDudeZombie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NoNamess
Stálý Člen

Karma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 43

koukam se to tady zase pekně rozjelo!
jak sem psal mam špatnej přístup na internet tak zde často nejsem!!
a s prominutím ze všech mích dripu mam nafocenou sklizen asi dvakrát a nebyl kolem toho takovej rachot jak ted( a kdo pozná s fotek gramáž tak je supermann).. tak že se omlouvám že sem to o5 nefotil a pro nevěřící a nováčky co W to G a nechci machrovat jak někdo píše ale pod 400 w jsem nikdy nešel(stačí se kouknout na starší fora)

Old Post 25-06-2009 v 21:24 PM
NoNamess je offline   Profil uživatele NoNamess   Find more posts by NoNamess   Foto galerie člena NoNamess   Click here to Send NoNamess a Private Message   Add NoNamess to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NoNamess
Stálý Člen

Karma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 44

a ty víhonky je fakt že to bylo jen u kytek pod lampou ale to se mi stavalo i u jinýho dodavatele řezu a tim padem i klonu..( cca upár palic )

Old Post 25-06-2009 v 21:28 PM
NoNamess je offline   Profil uživatele NoNamess   Find more posts by NoNamess   Foto galerie člena NoNamess   Click here to Send NoNamess a Private Message   Add NoNamess to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NoNamess
Stálý Člen

Karma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% PěstitelskáKarma uživatele NoNamess - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 45

for Brdaaak_01 .....
měl sem i přes 500 g pod 400w ale byla tam nejaka ta sativa

Old Post 25-06-2009 v 21:31 PM
NoNamess je offline   Profil uživatele NoNamess   Find more posts by NoNamess   Foto galerie člena NoNamess   Click here to Send NoNamess a Private Message   Add NoNamess to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

II :NoNamess Příspěvek č. 46

jo, věřim ti 500g, věřim i 410 g, těšil jsem se na fotky a nebyly, sere mě ten postoj k harymu, byl jsem s 2 promilema tak jsem napsal to co mě v mym impulzivnim mozku zrovna letělo, jo beru to i tu sprchu K-, samozřejmě i od Tebe i od Hlavy kterýho jsem ale ani trochu nekritizoval, ani jeho klony ale tu kritiku beru .....
no někdo anonymně, trochu trapný no...nepodepsat se....

a je pravda že bysme se tady neměli podrejvat.... na to jsem v tu chvíli asi zapoměl a cejtim se trochu trapně, jen jsem čekal až se ozveš ty, zpochybňovat něčí tvrzení o výnosu je prostě kravina, nesmysl apod. nebo aspoň se mi to teď už tak jeví, jen nějaký ty fotky suchýho bych ocenil, pro někoho to zajímavý není, pro mě jo no...

jestli je to celý OT tak to pak smaž, jen nechci bejt za debila co něco napíše a pak se ani nevyjádří, umim uznat svou blbost, ale, K- bylo za žádný fotky suchýho a tvrzení o harym a na tom se nic nezměnilo

hodně štěstí

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Naposledy upravil Brdaaak_01 26-06-2009 v 00:42 AM

Old Post 25-06-2009 v 23:19 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: II :NoNamess Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od Brdaaak_01
tu kritiku beru .....
no někdo anonymně, trochu trapný no...nepodepsat se...


Tak ji ber.
Chováš se jak puberťák
...zasloužil bys to mínus přes celej monitor
Já se ti tam podepsal na 100% to se neboj



NoNamess:
410g gratujuji,pěkný výsledek.
Foto bych okoukl,jestli jsi to stihl nafotit,postni foto palice,co má na sobě ty mrdače.

pic
romis

Old Post 26-06-2009 v 10:23 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BENJAMIN LINUS!
Stálý Člen

Karma uživatele BENJAMIN LINUS! - 93% PěstitelskáKarma uživatele BENJAMIN LINUS! - 93% PěstitelskáKarma uživatele BENJAMIN LINUS! - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 48

citace:
Původní příspěvek od NoNamess
for Brdaaak_01 .....
měl sem i přes 500 g pod 400w ale byla tam nejaka ta sativa



a co je asi PPP pane bože páne je znalec

Old Post 27-06-2009 v 20:34 PM
BENJAMIN LINUS! je offline   Profil uživatele BENJAMIN LINUS!   Find more posts by BENJAMIN LINUS!   Foto galerie člena BENJAMIN LINUS!   Click here to Send BENJAMIN LINUS! a Private Message   Add BENJAMIN LINUS! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-06-2018 - první indoor 400w 5x NL - 90 odpovědí
08-04-2017 - 1st indoor 400W - 53 odpovědí
18-02-2017 - První indoor 600w - 22 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8490770 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív