Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » KATaSTROFA v u.s.a.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Tuny
Nový Člen

Karma uživatele Tuny - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 23 

Nápad REAKCE Příspěvek č. 33

,

[Edited by tuny on 23-09-2001 at 05:37 PM]

zadny strom neroste do nebe

Old Post 23-09-2001 v 15:59 PM
Tuny je offline   Profil uživatele Tuny   Find more posts by Tuny   Foto galerie člena Tuny   Click here to Send Tuny a Private Message   Add Tuny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shamanjai
Stálý Člen

Karma uživatele shamanjai - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 88  

Usama Bin Ladin... Příspěvek č. 34

Já vám člobrdi nevím, ale pokud bude válka, tak to nebude dobrý. Proč se musí řešit věci násilím??? Já to fakt nechápu. Proč všichni lidé nezažívají ty stavy zkouřenosti, kdy kolem sebe vidí jen čistou krásu a jsou prostě v poho, bez násilí a bez problémů???

- - - ShamanJai - - -

"scars hidden inside..."

Old Post 23-09-2001 v 16:10 PM
shamanjai je offline   Profil uživatele shamanjai   Find more posts by shamanjai   Foto galerie člena shamanjai   Click here to Send shamanjai a Private Message   Add shamanjai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phmh
Stálý Člen

Karma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 301 

Obecné Příspěvek č. 35

je v nás ještě pořád málo námi objevené v nás lásky

!!! jak funguje svět! http://www.volny.cz/l_kopecky/ tak tady o tom nepíšou v novinách
to se dějou věci -tak to vypadá,že se už lidi dávajídohromady tak to tady s tím konopím třeba můžeme změnit dohromady a třeba ta naše planeta shoří(díky zastavení těžby dřeva třeba a jiných "užitečných" zdrojů)až o několik desítek miliard let později a nebude to qůli naší součastnosti
herbsman de la vega phmh45@centrum.cz

Old Post 23-09-2001 v 16:42 PM
phmh je offline   Profil uživatele phmh   Find more posts by phmh   Foto galerie člena phmh   Click here to Send phmh a Private Message   Add phmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele phmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

for papaja Příspěvek č. 36

tvé argumenty na podporu USA jsou pěkné ale co mi řekneš k zahraniční politice USA hlavně směrem k rozvojovým zemím a mnoha konfliktům ať v africe či v tichomoří, kde se v mnoha akcích USA angažovaly ať veřejně či často skrytě, a to nemluvim o dodávání zbraní všem možným magórům, tomu já tedy neříkám podpora a šíření demokracie,tomu se dá říkat třeba otrokářství a vykořisťování dvacátého prvního stolení, jestli ty si myslíš opak, tak k tomu nemám co říct

a s tou svobodou to v USA neni zase tak růžový jak se tady sanží někteří lobisti tvrdit, mám asi 6 kamarádů co byli v různých státech USA a všichni se jednomyslně shodnou že Evropa a ČR jsou mnohem svobodnější země, ale to už zabočuji uplně jinam

prostě fuck USA

PS: pro maggii: bohužel z tvých příspěvků např."Ááá, koukám, že pán je malej šovinistickej pig " si domejšilm, že to stvou inteligencí asi nebude moc dobrý, sám ani ¨náhodou nejsem to co je zmíněno výše v uvozovkách a když jsou ženy inteligentní rád si vždycky pokecám

a proto, že si to asi zaručeně nepochopila píšu to tu polopatě a asi po třetí: "NESOUHLASIM S ŽÁDNÝM ÚTOKEM AŤ JE PROVEDEN TAK ČI TAK, ALE USA SI TO SVÝM CHOVÁNÍM ZAVINILY SAMI, SEJEŠ VÍTR, SKLÍZÍŠ BOUŘI!!!"

doufám, že nebude válka, to je jediný čeho se bojim, pak by sme byli všichni v prdeli!...

toť vše



Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 24-09-2001 v 08:27 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

odpověď Otonovi Příspěvek č. 37

to motorfanda oton

Považuješ - li mne za lobbistu USA, děkuji pěkně..
Ale já nejsem lobbista USA,tj. nevyjednávám u nikoho podmínky vhodné pro USA. To,co jsem napsal,byli komentářek článku, který uveřejnil Tuny.
Takže konkretizuj milý Otone své otázky na mne, než mne začneš zařazovat do svých škatulek...A není to poprvé, že?
K otázkám zahraniční politiky USA? Nejsem profesionální politolog ani historikani diplomat - uvítal bych otázky konkrétnějšího charakteru... to je otázka,kterou bych musel zpracovat písemně minimálně několik týdnů,abych byl spokojen s výsledkem..
Zdar


[Edited by papaja on 24-09-2001 at 12:36 PM]

...

Old Post 24-09-2001 v 11:30 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

škatulky?? Příspěvek č. 38

jestli se tě to dotklo tak sorry ale rozhodně sem nechtěl rozjíždět nějaký škatulky, no dost už o tom, asi máme každej jinej názor

PS: mimochodem s článek tunyho byl ze začátku fakt dobrej ale pak se to s tim křesťanstvím nějak zvrhlo, a stálo to za shit



for Weedof je vidět že o USA a jejich válečný zahraniční politice nic moc nevíš, když píšeš něco jako že vždy se intervenujou ohlášeně a v regulérní válce, tak že si asi nemůžem rozumět, protože o tom vim trochu víc, tim nechci dělat nějakýho znalce jen se o to zajímám, zdar

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 24-09-2001 v 11:46 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tehace
Stálý Člen

Karma uživatele tehace - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 38 

dotaz pro otona a fšechny antiamerikanisty Příspěvek č. 39

gdyž seš tak chztrej a zajímáš se o americkou zahraniční politiku, odpověz mi prosím na tohle...
je pravdou že USA sledujou svejma krokama hlavně své národní zájmy... ale prosím tě, jmenuj alespoň jeden stát na světě, nebo společenství, které by povýšilo zájem někoho jiného nad svůj osobní....
díky

teha©e

Old Post 24-09-2001 v 13:13 PM
tehace je offline   Profil uživatele tehace   Find more posts by tehace   Foto galerie člena tehace   Click here to Send tehace a Private Message   Add tehace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

jo tak to je Příspěvek č. 40

ano máš pravdu, a proto odsuzuju USA, protože prosazovat svoje zájmy na úkor jiných národů za cenu mnohe mrtvých a rozpoutaných válečných konfliktů mi připadá dost hnusný ba zvrhlý

a ukaž mi kolik civilizovaných států nebo velmocí co se chubí svou demokracií to takhle dělá??? myslím že by sme je dokázali spočítat na prstech jedný ruky

PS: nepočítám různá fanatická zřízení z dálného východu a podobný extrémisty

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 24-09-2001 v 21:27 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

prosím konkrétně.... Příspěvek č. 41

Otone,
prosím konkretizuj své připomínky vůči křesťanství, zvláště pak vůči dnešní podobě a vývoji římskokatolické církvi po 2. vatikánském koncilu. Budu ti vděčný za Tvé upřímné názory. Několikrát zde na Groweru jsi toto této téma zmínil....a nikdy ne konkrétně a nikdy ne lichotivě.... na argument, že to na Grower napatří, moc neslyším....toto je sekce, kde je povoleno provozovateli v podstatě vše ( kromě prodeje drog )..
Pokusím se s Tebou diskutovat. Snad to povede k odstranění určitých předsudků, doufám, že i z mé strany...
Díky

...

Old Post 24-09-2001 v 23:07 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tehace
Stálý Člen

Karma uživatele tehace - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 38 

otone Příspěvek č. 42

na úkor kterejch národů.... prosím tě, začni už jmenovat, nebo to nikam nepovede... to je pořád dokola.... použij už konečně aspoň jeden férovej argument a ne pořád ty neadresný keci... neustále jen křičíš, že američani někomu ubližujou... piš konkrétně, komu a gde... jedinej příklad gde USA bylo prvoagresorem jakýhokolif konfliktu....
eště jednou díky

teha©e

Old Post 25-09-2001 v 09:26 AM
tehace je offline   Profil uživatele tehace   Find more posts by tehace   Foto galerie člena tehace   Click here to Send tehace a Private Message   Add tehace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tuny
Nový Člen

Karma uživatele Tuny - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 23 

PAPÁJO Příspěvek č. 43

no to je fakt, ze je svoboda, ze mame prostor konkretne zminit co nekdo (treba usa) dela spatne.
sami nezacnou ani naznacovat, ze neco delaji spatne..

zadny strom neroste do nebe

Old Post 25-09-2001 v 18:24 PM
Tuny je offline   Profil uživatele Tuny   Find more posts by Tuny   Foto galerie člena Tuny   Click here to Send Tuny a Private Message   Add Tuny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tuny
Nový Člen

Karma uživatele Tuny - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 23 

papajoo Příspěvek č. 44

urcite jde i strucne (rychle) vyjadrit podporu americke politice postavene na neviditelne ruce. treba zkopiruj nejakej clanek na obhajobu te usa bez chyb.
snad tu kopii unese mys...

zadny strom neroste do nebe

Old Post 25-09-2001 v 18:38 PM
Tuny je offline   Profil uživatele Tuny   Find more posts by Tuny   Foto galerie člena Tuny   Click here to Send Tuny a Private Message   Add Tuny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 45

to Tuny
nejsem zastánce politiky USA, jen jsem komentoval Tvůj přetažený článek...Přečti si to pozorně...
Pokud jde o pravoslavnou ruskou církev, vím o nebývale rozsáhlé spolupráci s komunistickým režimem od stalina počínaje...
Nesmiřlivost některých pravoslavných skupin vůči Západu je veliká...Nicméně materialismus, sklon k moci nad lidmi a další obrovské problémy dnešní doby jsou vlastní velké většině lidí na celém světě, nejenom USA a Evropy, ale i Ruska a dalších zemí...
Přečtěte si pozorně papežovi encykliky vůči materialismu..to, co se vydává za dílo církve mnoha lidmi pocelém světě. Snad neexistuje v současnosti větší kritik tohoto problému.
Vysvětlení pojmu materialismus, tak jak ho chápu já - nemíním jen přihlouplý ateismus přebírající pomílené premisy marxistické ideologie a nejen jí..míním tím i určité modly, které ovládají mnoho lidí - tj. peníze, nevázaný sex, drogy atd. Ruku na srdce, mnoho lidí a mne často nevyjímaje upřednostňuje uctívání kamene, sošek, lidí, rostlin ( cannabis nevyjímaje ), božstev a bůžků a mohl bych pokračovat...Místo uctívání Stvořitele, místo hledání lásky a moudrosti hledáme rozkoš a moc nad lidmi...
Je třeba zamyslet se nad výsledky fyziky, biologie, teologie a filozofie..fyzika mluví o velké třesku, tedy o počátku tohoto vesmíru - tj. tento vesmír nemá absolutní hodnotu,není věčný...Konec ateismu ve smyslu existence jediné entity, tj. věčného vesmíru...Biologie mluví o vývoji života zde na Zemi - výplývá z toho, že život nejenom že byl stvořen, ale také že je neustále tvořen - na Zemi se objevují po miliony let nové a nové formy života, což nelze vysvětlit pouze teorí evoluce života...Moderní filozof Claude Tresmondtant hovoří o teorii reinformovanosti našeho světa - doporučuji knihu O smyslu stvoření, Dějiny vesmíru...
Mohl bych pokračovat..Bude-li zájem, jsem ochoten napsat obsáhlejší článek...Toto už se moc netýká původního názvu tohoto threadu, takže se omlouvám, jestliže jsem kohokoliv právě tímto rozladil..
Nicméně vystudoval jsem MFF UK, tedy jistou kvalifikaci ke komentáři výsledků moderní fyziky mám, tj. kvantové fyziky, atomové fyziky a třeba kosmologie a teorii relativity...


[Edited by papaja on 25-09-2001 at 08:50 PM]

...

Old Post 25-09-2001 v 19:26 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tuny
Nový Člen

Karma uživatele Tuny - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 23 

Dotaz appajo Příspěvek č. 46

ja nemuzu souhlasit s cirkvi, a nesouhlasim nekonecne i s pravosl. cirkvi (puvod meho prispevku). to nemusis psat ze jsou gaunery nebo ze maj gaunery kamose.
to bys moh psat o usa.
i katol. ze jako kdyz jsou hodni treba 300 let, ze nejdou za tema svejma dogmatama se zbrani v ruce.
a to je spatny i na usa. ti prestarli carodejove u tech vesel se taky upinaji na teritoria na nejakou treba asii misto aby poradne kocirovali vsechny lidi spolu a ne proti sobe, aby se clovek zdokonalil a polepsil.
ja si myslim ze to jde delat i jinak, a to si nemysli ani usa ani cirkev. nebo si to nechtej myslet, a nebo si to ani nepotrebujou myslet.

zadny strom neroste do nebe

Old Post 25-09-2001 v 21:00 PM
Tuny je offline   Profil uživatele Tuny   Find more posts by Tuny   Foto galerie člena Tuny   Click here to Send Tuny a Private Message   Add Tuny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tuny
Nový Člen

Karma uživatele Tuny - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 23 

operator Příspěvek č. 47

to se tady asi ted zase pro nejakou etapu bojuje o globalniho operatora
phmh pise :"jak funguje svet" fsichni obcas postesknem jak funguje svet

zkuste se zamyslet jak funguje trebe grower (owergrow)???

a ostatne veci

pa papajo

zadny strom neroste do nebe

Old Post 25-09-2001 v 21:58 PM
Tuny je offline   Profil uživatele Tuny   Find more posts by Tuny   Foto galerie člena Tuny   Click here to Send Tuny a Private Message   Add Tuny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

inu Příspěvek č. 48

mohu-li se vyjadrit - neb nemohu souhlasit se sebemrskacskymi myslenkami, zde vyjadrenymi - uvedl bych zhruba toto: naprosta vetsina '-ismu' ve svem dusledku vede k omezeni svobody jednotlivce, at se mu to libi nebo ne, bez ohledu na to, zda si to preje, nebo ne. Kaslu na to, co se mi snazi vnutit jakakoli ideologie. Jsem jedinecny a neopakovatelny, ziju si svuj zivot a malokdo muze rici, ze jsem mu ublizil. (ale i takovi -bohuzel- jsou) Nikomu jsem neublizil vedome. A jsem clenem urciteho spolecenstvi (chca/nechca ). Nevybral jsem si, ale je tomu tak, i kdybych tvrdil neco jineho.
Ale kdyz mi nebo komukoli z tohoto spolecenstvi nekdo sahne na krk, s tim, ze me hodla pripravit o zivot, MUSI pocitat s tim, ze se budu branit, dokonce ze jej s klidnym svedomim mohu i zabit ! Koneckoncu, ma vyhodu: zvolil si dobu, objekt i zpusob utoku. Vyuzil vsech vyhod, ktere mel. Pak vsak musi pocitat s tim, ze i ja vyuziji vsech SVYCH vyhod. Dokonce si nemyslim, ze je to hrozne - hrozne je podle mne to, ze se dava prednost pravum utocnika pred pravy toho, kdo je napaden. Az jednou vybouchne pumelice v supermarketu, kde shodou okolnosti bude vase zena a deti, budete jen klidne pokurovat ?

Trochu jsem se nechal unest - jsem klidny, ba flegmaticky clovek - jen mi na ten klid nesmi nikdo sahat.....

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 26-09-2001 v 08:40 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9864270 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív