Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Komu ještě nekvetou kytky? Pozdní nákvět.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 27 28 29 30 31 »
Autor
Téma 
Timer
Stálý Člen

Karma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 449

Lidi neblázněte za 1. záleží na genetice a když nic jinýho tak zčekujte denní periodu třeba TADY a jak už tu bylo psáno ty nejpozdnější OUT modely by měli někdy v tom září začít kvést.

Peace Timer

250W Scrog California Indica

Timer´s ScrOG 125W
Magic Cacti
Hemp Outdoor 2008
1. Grow šalvějka
Můj 1.grow nlite 125W



Aut vincere aut mori


Old Post 24-08-2010 v 12:46 PM
Timer je offline   Profil uživatele Timer   Find more posts by Timer   Foto galerie člena Timer   Click here to Send Timer a Private Message   Add Timer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Timer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
perfection
Nový Člen

Karma uživatele perfection - 60% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 450

že záleží na genetice to je pravda,ale někdy i jeden model může být dost variabilní co se týče začátku květu,kromě jiných kytek sem měl letos i pár semínek lowkillera od zdejšího člena a zatímco jeden lowkiller začal kvést už kolem 15 července,další začátkem srpna a poslední kytka teprve ukázala pohlaví teprve před pár dny..

cc

Old Post 24-08-2010 v 15:18 PM
perfection je offline   Profil uživatele perfection   Find more posts by perfection   Foto galerie člena perfection   Click here to Send perfection a Private Message   Add perfection to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 451

apollo 11 sem měl minulej rok. začlo kvíst (kvíst=chlupatět a tvořit paličky, ne preflowers pár chloupků) někdy okolo 8.září nebo tak nějak ... dozrávalo to na přelomu října/listopadu...
...ale...
dost taky záleží jak moc mají světla - mě ze stejný genetiky kvete řízek jeden už dva tejdny a druhej co má míň světla teprve začíná ... semínka vyloženě na outdoor začínají kvést brzo zkus se mrknout po něčem early...

Old Post 24-08-2010 v 16:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el Magicooo
un uomo d´onore

Karma uživatele el Magicooo - 76% PěstitelskáKarma uživatele el Magicooo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 452

Mam venku dva Jacky a taky porad nic
Zato Royal automatic uz je pres mesic hotovej a pred par dny sem ho zpopelnil kompletne..Pristi rok ven jenom autoflowery

live fast, die young

Old Post 24-08-2010 v 17:08 PM
el Magicooo je offline   Profil uživatele el Magicooo   Find more posts by el Magicooo   Foto galerie člena el Magicooo   Click here to Send el Magicooo a Private Message   Add el Magicooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 453

citace:
Původní příspěvek od el Magicooo
Mam venku dva Jacky a taky porad nic
Zato Royal automatic uz je pres mesic hotovej a pred par dny sem ho zpopelnil kompletne..Pristi rok ven jenom autoflowery

Autoflowery určitě!
Ale chce to taky hodně zvažovat co dát ven aby to dokvetlo, já to pokakal dvě sezóny po sobě, tím jako nechci říct že Jack nedozraje, dokonce jsem ho viděl v galerii outdoor odrůd http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=6 a vypadal docela zrale, takže hlavu vzhůru!

Naposledy upravil 24-08-2010 v 18:52 PM

Old Post 24-08-2010 v 18:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
humus flusus
Stálý Člen

Karma uživatele humus flusus - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 454

Lidi mam venku Big Kahunu....taky porad nic,ale stromky pekne.....mel to nekdy nekdo venku?Bojim se nebot je to nachylne na plisne....

At rostou...

Old Post 24-08-2010 v 19:24 PM
humus flusus je offline   Profil uživatele humus flusus   Find more posts by humus flusus   Foto galerie člena humus flusus   Click here to Send humus flusus a Private Message   Add humus flusus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krast
Stálý Člen

Karma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 455

pánové, kdyžtak alespoň nějaké to listí to jistí... no, early modely to je taky ošemetné. někomu to kvete v pohodě, někdo s tím má problémy atd. Mně zatím nekvete nic, ani Mandala ani Early Durban ani Khola. Byly pobité od krup, nasazují nové listy, bojim se jestli mi na pole nejde trochu světla z lamp atd. Prostě kdyžtak ty nezralé kytky začátkem listopadu skliďte a snězte :-d

2009-Pozdní pole náhod Shutdown kámo, nebo prostě touchdown zlato.
2010-Brzká pole náhod Slepotou raněn je tento svět a jen málokdo prohlédne.
2011-Review 2011

Old Post 24-08-2010 v 20:05 PM
krast je offline   Profil uživatele krast   Find more posts by krast   Foto galerie člena krast   Click here to Send krast a Private Message   Add krast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 456

citace:
Původní příspěvek od krast
pánové, kdyžtak alespoň nějaké to listí to jistí... no, early modely to je taky ošemetné. někomu to kvete v pohodě, někdo s tím má problémy atd. Mně zatím nekvete nic, ani Mandala ani Early Durban ani Khola. Byly pobité od krup, nasazují nové listy, bojim se jestli mi na pole nejde trochu světla z lamp atd. Prostě kdyžtak ty nezralé kytky začátkem listopadu skliďte a snězte :-d


Bude ti fajně z listí,, ještě můžeš klidně kouřit stonky s kořenama,... a nezralé kytky začátkem listopadů???

Velice debilní názor

Old Post 24-08-2010 v 21:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el Magicooo
un uomo d´onore

Karma uživatele el Magicooo - 76% PěstitelskáKarma uživatele el Magicooo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 457

2 Mirex
Ja mam ty Jacky z jednoho nepovedenyho, prerostlyho aera, byli tak 3 tydny na kvetu a uz zacinali nakvetat. Od ty doby je mam tak mesic a pul venku a jediny co delaj, je ze strasne rostou. Skoro mi uz prerustaj hradby..Sam sem zvedavej, co z nich bude. Kdyz nedojdou, tak je preperu v pracce, nebo dam do masti, kourit nezralej model se fakt nechystam.
Ten Royal automatic muzu fakt doporucit - 62 dnu od vysazeni, 15 - 20g na kytce, zadny starosti a moc prijemnej stav.
Pristi rok urcite zkusim venku Auto Blueberry a Polar Lighta, pred tim si je ale poradne proverim vevnitr

live fast, die young

Old Post 24-08-2010 v 21:42 PM
el Magicooo je offline   Profil uživatele el Magicooo   Find more posts by el Magicooo   Foto galerie člena el Magicooo   Click here to Send el Magicooo a Private Message   Add el Magicooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 458

Tak určitě na přes rok pořiď něco stoprocentnějšího, Purple #1, Afgan #1, Shaman, Trance, tyhle vím že to stihnou, zbytek vyzkoušenej nemám, zkusil jsem Swis Miss, nedojela, zkoušel jsem New purple power, nedojel, vychvalovanej Durban Poison, nedojel, kamarád jel Holand Hope, nedojel, takže tak.
Třeba to ty Jacci daj.

Old Post 24-08-2010 v 21:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
irdzi
Stálý Člen

Karma uživatele irdzi - 61% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 459

Mirex: Zatemnovani nepripada do uvahy paac mam fakt mega kytky moje WW maji vsechny pres 3 metry a nekery par metru i do sirky ... ja ted na jejich kvet kaslu a asi jsem i rad ze jeste nekvetou paac jsem ve valce s jednim zasranym cervem a jsem nucen chemkovat - tzn jesteze zatim nekvetou))) 23.9. ...no ... jeste daleko ...tak snad nas ale ceka peknej podzim kdyz jaro bylo na prd

Old Post 25-08-2010 v 06:58 AM
irdzi je offline   Profil uživatele irdzi   Find more posts by irdzi   Foto galerie člena irdzi   Click here to Send irdzi a Private Message   Add irdzi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele irdzi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 460

mne to pomaly zacina ukazovat blizny dufam ze to stihnu mam AMS HYmalaja Gold,El nino,ale leto slabe,a tipnem si ze aj zima pride skoro,minuly rok u nas v sept okolo 20teho napadol sneh,a musel som sklidit napoly presnive kyti.ak tento rok sa zas dojebe pocasie cely out bol zbytocny,
podla mna to je tym ze pocasie sa jebe z roka narok horsie, jar na hovno,leto povodne a zima,jesen bude o kokote.

to bude tym ze jebla sopka na islande vyjebala sa ropa do mora,tornada a zaplavy su na slovensku a okoli,nabuduci rok cakam zemetrasenia:/

Old Post 25-08-2010 v 17:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThunderFuck!
Stálý Člen

Karma uživatele ThunderFuck! - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 524  

Příspěvek č. 461

Zdravím,

tak lampu bude mit jiste velky vliv na dozravani... kamos takhle prechovava rezi do dalsiho roku. ma primo pred domem VO (verejne osvetleni) za okno da rezi ze sveho outu a oni kolem vanoc zacnou nakvetat pak ale hned v lednu zase rostou. na jare zasadi a tak to del uz 4 roky.

Jinak me uz vsechny kyticky nakvetli a to je letos genetika hooodne rozmanita. co radim na drivejsi nakvitani? zalevat fosforovymi hnojivama. PK 13+14 nebo jako ja guano pote kytky nakvetaji o neco drive cca 14 dni pred ostatnimi. me se uz tvori palicky zatimco ostatnim co maji uplne stejnou genetiku stejne starou porad rostou.

BIO 60x Short Stuff#1 Automatic 2012 BIO

BIO Vravorak 2010

BIO G13xBW, ICE, Northern Lihgt, Interpol BIO

2 koreny

BIO 17x Lowryder#2xAutomatic AK 47 BIO

BIO Čibu 2011 BIO

Autoflower Sklizen kazdych 10 dni
Love is the only force
capable of transforming
an enemy into friend.

Old Post 26-08-2010 v 08:35 AM
ThunderFuck! je offline   Profil uživatele ThunderFuck!   Find more posts by ThunderFuck!   Foto galerie člena ThunderFuck!   Click here to Send ThunderFuck! a Private Message   Add ThunderFuck! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi
Stálý Člen

Karma uživatele koogi - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 462

Můžu potvrdit minulý týden furt nic tak sem zalil větší dávkou biobizu bloom +PK13/14 od canny a po týdnu můžu říct že už to začlo konečně kvést a to mám NYCD a white rino

Old Post 27-08-2010 v 09:23 AM
koogi je offline   Profil uživatele koogi   Find more posts by koogi   Foto galerie člena koogi   Click here to Send koogi a Private Message   Add koogi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shimano
Stálý Člen

Karma uživatele shimano - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 463

no tk pokad to neni autokvět nebo naky dlouhodobě pěstovany domací modýlek tak maj este kytiz chvilku čas si myslim


Komu se nelení tomu se zelení

Old Post 28-08-2010 v 11:40 AM
shimano je offline   Profil uživatele shimano   Find more posts by shimano   Foto galerie člena shimano   Click here to Send shimano a Private Message   Add shimano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Peltsky
Stálý Člen

Karma uživatele Peltsky - 85% PěstitelskáKarma uživatele Peltsky - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 464

taky přidám svojí trošku do mlýna.... mám na balkonku AK 48 a Blackjacka, obojí z feminizovanejch semen od nirvana seeds...
Kytky taky nekvetou a to sem je skoro měsíc hnojil ALga bloomem aby začali a nic, akorát měli nedostatek dusíku, žloutli listy a musel sem jim dát zase alga grow..
Jinak doufám, že už co nejdřív začnou kvést, kámoš má doma kytky z druhý poloviny semínek co sme objednávali a black jack už mu prej kvete.
Takže nevim kde je problém, pač oba bydlíme ve stejnym měste...

Spliff or die.... Balcoon 2010 - ak 48, Black
jack - http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=51587

Old Post 28-08-2010 v 13:30 PM
Peltsky je offline   Profil uživatele Peltsky   Find more posts by Peltsky   Foto galerie člena Peltsky   Click here to Send Peltsky a Private Message   Add Peltsky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 27 28 29 30 31 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6737150 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív