Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » THC za volantem,ridite radi zhuleny? ..funguji ty testy vubec?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 27 28 29 30 31 »
Jaky byl váš výsledek?
Byl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Byl jsem zkoureny a tes byl negativni
Nebyl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Nebyl jsem zkoureny a test byl negativni
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
ona
Stálý Člen

Karma uživatele ona - 0% PěstitelskáKarma uživatele ona - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 80 

Příspěvek č. 449

A co je tohle za rozumy?kua zaměřte se na jinou skupinu daleko nebezpečnějších rádoby řidičů...


jakou? myslis slepce?

jo a pohled znamejch i neznamejch nebo jaks to psal, me fakt nezajima. zivot je dost kratky nato, abych hloubala, kdo si o me co mysli. mam jiny starosti. zalezi mi na mineni par lidi a vetsina z komunity groweru mezi ne opravdu nepatri. taky uz nejsem v puberte, aby me to zajimalo.

Old Post 04-09-2007 v 11:40 AM
ona je offline   Profil uživatele ona   Find more posts by ona   Foto galerie člena ona   Click here to Send ona a Private Message   Add ona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stulOo
Stálý Člen

Karma uživatele stulOo - 94% PěstitelskáKarma uživatele stulOo - 94% PěstitelskáKarma uživatele stulOo - 94% PěstitelskáKarma uživatele stulOo - 94% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 450

raz sme sli s kamaratom v aute vypaleny. a celkom ma to bavilo .

tecka.
Konec flame.
Grower neni kyber hadka.

$tul{}

When the power of love overcomes the love of power, world will know peace.
-Jimi Hendrix


Outdoor2007,OB,PxH,HxS1

Outdoor2006,NONAME





Old Post 04-09-2007 v 21:04 PM
stulOo je offline   Profil uživatele stulOo   Find more posts by stulOo   Foto galerie člena stulOo   Click here to Send stulOo a Private Message   Add stulOo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 451

ona: Tve argumenty nejsou az tak od veci, ale pises dost arogantne a zaslepene.
Ja obcas taky ridim po brku,,, a

za 1. je rozdil bejt spalenej jak kralik, nebo si dat par prdu
-------IMHO po "par prdech" ridim bezpecneji (pro priklad: ridim pomaleji, jsem klidnejsi, nemam potrebu zavodit, na oranzovou zastavim, apod.)

za 2. je rozdil mezi clovekem co huli parkrat za mesic a mezi kazdodennimi uzivateli - kdyz je nekdo vetsi cast dne zkourenej, nez strizlivej, tak je "zvyklejsi" na zkourenej stav a strizlivej ma pozmeneny vedomi oproti normalu (ano, jestli se da povazovat neco za normalni, tak je to dane vetsinou, jak jinak bys chtela urcit normal?)

za 3. Osobne jsem mel v zivote jen jednu kolizi a to za strizliveho stavu (IMHO kdybych si dal pred tim speka, tak se to nestalo, i kdyz ty si to asi myslet nebudes )

ad nebezpecnejsi skupiny ridicu:
-alkohol (ano, mezi THC a ethanolem za volantem je velky rozdil, tusim Besip s CT delali kdysi testy vlivu alkoholu a brk na rizeni, tusim, ze v testu si dal chlap 0.5dl panaka vodky oproti 0.5g osobaku, i pres to, mela zkourena osoba mnohem mene opozdene reflexy, v jednom testu dokonce zareagovala rychleji nez za strizliva - a to nebyl kazdodenni konzument)
-mladi nezkuseni ridici jsou jedni z nejcastejsich puvodcu nehod
-stari nezkuseni ridici (vetsinou zeny, sry) - takzvani svatecni ridici
-seniori (doporucuji dil South Park http://mrtwig.net/ep/710.html )
-zavodnici (sam jsem byl svedkem nehody na magistrale kdyz jsem sel do prace, mrtvola v cernym pytly, uzavirka na pul dne, vecer kdyz jsem sel zpet tak si to profrcel typek tak 170, cervena na semaforech ho moc neobtezovala, jako sorry, ale tohle je treba fakt nebezpecna skupina)
-ridici v klobouku

jeste na konec k alkoholu (tohle brka nedelaji )

Rizika i jen nízkých dávek alkoholu při řízení motorového vozidla
* Je zde prokazatelné zhoršení schopnosti řídit (např. větší sklon riskovat), toto riziko přirozeně pronikavě vzrůstá po vyšších dávkách.
* Interakce malých dávek alkoholu s léky nebo drogami (např. marihuanou) mívá nečekaně velký a dramatický průběh.
* U závislých vyvolávají i malá množství alkoholu bažení (craving) a nekontrolované pití.
* Jedná-li se o tzv. „zbytkový alkohol“ při doznívající opilosti, sčítají se vliv alkoholu a kocoviny (ospalost, bolestivé obtíže, pokles krevního cukru, velké ztráty tekutin a minerálů atd.).
* Dehydratace (např. dlouhá jízda v horku) zvyšuje účinek i malých dávek alkoholu.
* Malé dávky alkoholu mohou působit zvláště silně u lidí zdravotně nebo jinak oslabených. To se týká velkých skupin řidičů, jako jsou např. hodně staří nebo hodně mladí řidiči.

Cicmon

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 05-09-2007 v 09:04 AM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ona
Stálý Člen

Karma uživatele ona - 0% PěstitelskáKarma uživatele ona - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 80 

Příspěvek č. 452

1.jo, asi jako mezi dat si tri piva nebo pet, ty umis dokonale odhadnout davku? ne. a zase, jsou to tvy subjektivni pocity, jdi na feedback a napis, jaks dopad.
2.jo jakej? takze chronickej alkoholik by v zajmu sve bezpecnosti mel asi jezdit opilej. zajimavy. a lidi treba s hypothyreozou by se nejspis taky nemeli lecit, jsou na svuj stav prece zvykli......
3.jasne, ses jasnovidec, ja ti to neberu. tohle nejvic svedci o tve schopnosti uvadet fakta.

nechapu, proc sem pletes, jine skupiny ridicu. ano, mas pravdu, jsou i jine nebezpecne skupiny krome zhulenych ridicu. a?

prosimte az budes mit jeden jediny racionalni argument, jak ospravedlnit huleni za volantem, tak napis.

to s tim alkoholem taky nechapu, ale v podstate si za slovo alkohol v tvem odstavci napis huleni a je to prakticky totez.

navrhuju tohle tema prejmenovat na : jak si planymi kecy ospravedlnit svoji neschopnost zvladat drogu. nebo: ja sem king a ostatni jsou mi u prdele.

dame soutez: kdokoli uvede jen jeden skutecny argument, proc huleni za volantem nezakazovat, a vysvetli, proc je to bezpecny, ma u me 10 g z urody. (jestli teda dokvete, ale snad jo) (swisska)

Old Post 05-09-2007 v 09:53 AM
ona je offline   Profil uživatele ona   Find more posts by ona   Foto galerie člena ona   Click here to Send ona a Private Message   Add ona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 453

twe takovou nadutost sem ještě neviděl fakt že néééé
čekám jakýma argumentama mě sejmeš tentokrát

citace:
Původní příspěvek od ona

dame soutez: kdokoli uvede jen jeden skutecny argument, proc huleni za volantem nezakazovat, a vysvetli, proc je to bezpecny, ma u me 10 g z urody. (jestli teda dokvete, ale snad jo) (swisska)


hh zbytečný,si to vysvětlit nenecháš,házíš všechny do jednoho pytle...

kašlu na to blbému napověz,blbce kopniKick da shit

400W Freestyle Bush-MAZAR

Naposledy upravil Moje 05-09-2007 v 10:27 AM

Old Post 05-09-2007 v 10:03 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 454

zbytečná diskuse, zcela zbytečná. tyhle dva tábory se prostě nikdy nedomluví. řízení pod vlivem čehokoli neni ok. ale bylo by dobrý rozlišovat nebezpečnost látky, ne brát to šmahem "cokoli co mění vědomí a vnímání za volant nepatří". ospalej člověk má jiný vnímání, unavenej, nemocnej, starej, zamilovanej. Sakra, dyť von vlastně nemůže řídit nikdo...

Old Post 05-09-2007 v 10:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ona
Stálý Člen

Karma uživatele ona - 0% PěstitelskáKarma uživatele ona - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 80 

Příspěvek č. 455

nadutost? v cem proboha. ze chci slyset neco racionalniho? tak to fakt promin. zatim si tu melete dokola to samy, ale zadny fakta....... to me fakt moc mrzi, ze mi to nestaci.......
navic uz me to nebavi, argumenty nemate, ospravedlnit to neumite, tak co s vama. jen doufat, ze zabijete sebe a ne nekoho jinyho.
a za nadutost povazuju, ze nekdo o sobe tvrdi, jak jezdi zhulenej lip a nikdy se mu nic kvuli trave nestane.

Old Post 05-09-2007 v 10:12 AM
ona je offline   Profil uživatele ona   Find more posts by ona   Foto galerie člena ona   Click here to Send ona a Private Message   Add ona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 456

nojono:100% support ale ONA ti to stejně vyvrátí páč ONA je tu jediná která má pravdu a už teď pracuje na tom aby tvůj příspěvek měl nulovou hodnotu

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 05-09-2007 v 12:06 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macabo
Stálý Člen

Karma uživatele macabo - 48% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 457

citace:
Původní příspěvek od ona
ze s vama konkretne nic neudelam neznamena, ze budu drzet hubu a krok. a udelat se da dost, beru zhulenejm a ozralejm kamaradum klicky od auta. skoda, ze to nedela vic lidi.
nejaky racionalni arument by nebyl? vase pseudoargumenty: me se ridi lip, jezdim bezpecneji, vic se soustredim, jsou jen kecy. nebo vam snad delali feedback, abyste to mohli podlozit cisly? tezko. jsou to jen vase, subjektivni zhulenecke pocity. a ze jste jeste nebourali? no a co? to je argument? taky sem nebourala a sem zenska, tak to podle vasi logiky budu lepsi ridic, ne?
jo a ze nemusim jezdit autem, dalsi argument z radu genialnich. hmmm jo taky nemusim chodit po chodniku, jezdit na kole, mhd, a deti budu jednou vozit v tanku.
bourat muze kazdy, at je strizlivy nebo ne, ale vy jen proto, ze se nedokazete ovladnou, ohrozujete jine. racionalni argumenty nemate a ani mit nemuzete, protoze neexistujou. je to jen vase sobeckost a bezohlednost. huleni za volantem nepatri mezi osobni svobodu.


heh ty sa v tom picovani uplne vyzivas.mozem ti akurat poradit ze ked pojdes po vonku tak bud ostrazita. Vyhnes sa tym tomu ze ta nejaky zhuleny maniak s vrazednymi umyslami zrazi. A nezabudaj ze hulenie otupí tvoju ostrazitost, tak by si asi mala radsej prestat hulit. seeya

macabov out

Konopne bonbonky

Old Post 05-09-2007 v 12:58 PM
macabo je offline   Profil uživatele macabo   Find more posts by macabo   Foto galerie člena macabo   Click here to Send macabo a Private Message   Add macabo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sillium
Stálý Člen

Karma uživatele sillium - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 458

proč pít a řídit,když můžu kouřit a létat


PEACE

Marihuana je jedna z nejobdivuhodnějších rostlin planety

Old Post 05-09-2007 v 13:15 PM
sillium je offline   Profil uživatele sillium   Find more posts by sillium   Foto galerie člena sillium   Click here to Send sillium a Private Message   Add sillium to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 459

citace:
1.jo, asi jako mezi dat si tri piva nebo pet, ty umis dokonale odhadnout davku? ne. a zase, jsou to tvy subjektivni pocity, jdi na feedback a napis, jaks dopad.


hmm, to neni pravda, alkohol zvysuje rizikovost chovani, vede k agresivnejsimu jednani i pri malych davkach a zpomaluje reflexy jak prase, osobne bych za volant nesedl nakalenej (ani trochu), oproti tomu thc do urciteho mnozstvi reflexy temer nezpomaly a navic je clovek pozornejsi ke svemu okoli
ano, u sebe dokazu spolehlive "odhadnout davku", napr. 0.2-0,3 brko ve dvou
nj, feedback nekdy zkusim, sam jsem zvedavej, treba zmenim nazor

citace:
2.jo jakej? takze chronickej alkoholik by v zajmu sve bezpecnosti mel asi jezdit opilej. zajimavy. a lidi treba s hypothyreozou by se nejspis taky nemeli lecit, jsou na svuj stav prece zvykli......


no treba takovej, ze jakozto kazdodenni konzument jsem schopen delat prakticky cokoliv zkourenej, kdyz jsem hulil mene, nebyl jsem schopen vykonavat slozitejsi cinnosti, proste casty konzument travy uz neni po kazdym brku na kasi, chronickej alkoholik je mimo i bez alkoholu
na zvyklost stavu - viz vyse, chronickej alkoholik nebude schopnej bezpecne ridit ani strizlivej, na alkohol si nezvyknes, ethanol nejdriv likviduje nervovy spoje, pak cely neurony,,, thc se akorat navaze na urcity receptory (btw. ty samy receptory jsou aktivni pri poziti tabaku a cokolady) cimz mozek prejde do alfa vln, coz ve zkratce znamena ze vic vnimas a ses ovlivnitelnejsi,,,, ale ty v tom asi rozdil nevidis, vid ,,,, na zhulenost se da zvyknout, akorat se musis naucit delat veci trochu jinak, protoze tvuj mozek funguje trochu jinak, ale ne hur, jako je tomu u alkoholu, ci nemoci

citace:
3.jasne, ses jasnovidec, ja ti to neberu. tohle nejvic svedci o tve schopnosti uvadet fakta.


no jasnovidec zrovna ne, ale jak tak se sebou ziju, vypozoroval jsem na sobe ruzny veci, jako treba, ze lehce zkourenej jsem mnohem pozornejsi a opatrnejsi, mas pravdu je to subjektivni pocit, proto je tam IMHO a mimochodem to znamena dle meho skromneho nazoru, tak proc zrovna v tomhle hledas fakta

citace:
nechapu, proc sem pletes, jine skupiny ridicu. ano, mas pravdu, jsou i jine nebezpecne skupiny krome zhulenych ridicu. a?

mno, treba jako reakci na tohle
citace:
A co je tohle za rozumy?kua zaměřte se na jinou skupinu daleko nebezpečnějších rádoby řidičů...


citace:
to s tim alkoholem taky nechapu, ale v podstate si za slovo alkohol v tvem odstavci napis huleni a je to prakticky totez.

hahahaha, ten byl dobrej ,,,,,,, tak jinak
alkohol zvysuje sklon riskovat x huleni snizuje sklon riskovat
u zavislych vyvolavaji i mala mnozstvi neprekonatelnou chut s naslednym totalnim zpitim x u kuraku marihuany neexistuje ekvivalentni zavislost ani priznaky
zbytkovy alkohol + kocovina (do krve se vylucuje aceton pri odbouravani ethanolu) x thc usazene v tucich bez ucinku na psychiku
dehydratace po alkoholu x chut na sladky po brku

citace:
navrhuju tohle tema prejmenovat na : jak si planymi kecy ospravedlnit svoji neschopnost zvladat drogu. nebo: ja sem king a ostatni jsou mi u prdele.

njn, tak si takovej zaloz no, tenhle je pro lidi co radi ridej zkuleny, co bys v nem asi cekala

Ja se nesnazim huleni za volantem obhajovat za kazdou cenu, jen mi prijde nesmyslny tvrdit jak jsem nebezpecne, kdyz ridim obcas po malym brku.
Jak tu nekdo psal, ze da 5 brk po ceste z PHY do Brna, tak jako sorry, to je fakt extrem, tolik nevykourim za tu cestu ani cig a navic na D1 po 5. brku nevim no
Nemam velky auto, mam coupe z r. 87, takze kdyz se vybouram, pravdepodobne to odseru, zatim se mi dari zit a lidem kolem me taky,,,, u rizeni vzdy zalezi na odhadnuti stavu a schopnosti ridit, unavenej clovek muze mit mnohem zpomalenejsi reflexy nez zkourenej, zde take zalezi na jeho subjektivnim usudku zda je schopen ridit, muze to podle tebe vubec nekdo posoudit?

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 06-09-2007 v 01:13 AM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fakenick
Stálý Člen

Karma uživatele fakenick - 41% PěstitelskáKarma uživatele fakenick - 41% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 460

2 nojono:
knizka, z ktere je tvuj vytah clanku, mam. je tam toho podstatne vic a tohle shrnuti je HODNE ucelove. A nic to nedokazuje. Ano, legalizace konopi by PODSTATNE nehodovost nezvysila. Myslim, ze drtiva vetsina hulicu nastesti zkoureny za volant neuseda. Tech co jo, se mezi notorikama ztrati + samotny styl jizdy hulice si primo o bouracku nerika (narozdil od chlastu). Ale to vubec nevylucuje, ze zkourenec je spatny ridic a muze pouze quli svemu jinemu stavu vedomi nekoho zabit. Zpomalene reflexy jsou fakt, s kterym nic neudelas. Pro me dost duvodu zhulence usedajiciho za volant povazovat za naprostyho kryplika hodneho rozlamani koncetin.
Ale jinak respekt. Jses 1., kdo se pokusil nejak argumentovat. Ostatni, nevedic co jinyho, jenom nadavaji.

Kecy typu "ja proste zkourenej ridit umim", "co mam asi delat, kdyz hulim v kuse" jsou fakt k bliti.

Taky je dost komicke, jak jsou vsichni rozhorceni, kdyz je ona opravnene posila nekam. SAHA JIM NA JEJICH MILASSSKAAA!! Nedivim se, ze takovyhle dacanci musi byt porad vypaleni. Strizlivy se sebou nevydrzi.

I use GNU/Linux, because GNU/Linux is like a teepee. No Windows, no Gates, Apache inside!

Jakou hodnotu mohou mít příspěvky od lidí, kteří nezvládají gramatiku 1. stupně ZŠ? Dyslexie a dysgrafie zas tak rozšířená není...

Old Post 13-09-2007 v 09:39 AM
fakenick je offline   Profil uživatele fakenick   Find more posts by fakenick   Foto galerie člena fakenick   Click here to Send fakenick a Private Message   Add fakenick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 461

citace:
Původní příspěvek od fakenick
2 nojono:
knizka, z ktere je tvuj vytah clanku, mam. je tam toho podstatne vic a tohle shrnuti je HODNE ucelove. A nic to nedokazuje. Ano, legalizace konopi by PODSTATNE nehodovost nezvysila. Myslim, ze drtiva vetsina hulicu nastesti zkoureny za volant neuseda. Tech co jo, se mezi notorikama ztrati + samotny styl jizdy hulice si primo o bouracku nerika (narozdil od chlastu). Ale to vubec nevylucuje, ze zkourenec je spatny ridic a muze pouze quli svemu jinemu stavu vedomi nekoho zabit. Zpomalene reflexy jsou fakt, s kterym nic neudelas. Pro me dost duvodu zhulence usedajiciho za volant povazovat za naprostyho kryplika hodneho rozlamani koncetin.
Ale jinak respekt. Jses 1., kdo se pokusil nejak argumentovat. Ostatni, nevedic co jinyho, jenom nadavaji.

Kecy typu "ja proste zkourenej ridit umim", "co mam asi delat, kdyz hulim v kuse" jsou fakt k bliti.

Taky je dost komicke, jak jsou vsichni rozhorceni, kdyz je ona opravnene posila nekam. SAHA JIM NA JEJICH MILASSSKAAA!! Nedivim se, ze takovyhle dacanci musi byt porad vypaleni. Strizlivy se sebou nevydrzi.



FAKE

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 13-09-2007 v 09:54 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 462

neni nad poradny brko a dvoutunovou karu z vykonem hodne presahujicim vlastnosti podvozku a brzd.
uz jen pro ten temnej zvuk kerej chlapum zpusobuje erekci, pro ten benzin co prohori az ve vejfuku, pro tu nenazranost karburatoru, pro smrad z horicich gum...
http://youtube.com/watch?v=00ieL1lSulU
http://youtube.com/watch?v=U3xAQqRHpFI

Old Post 13-09-2007 v 10:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mozdik
Stálý Člen

Karma uživatele Mozdik - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 463

Podla mňa by sa na aute nemalo jazdiť ani opitý, ani zhlúneí a ani nejako neovplivený omamnými a psychotropnými. Prste THC nepatrí za volant. Náhodou si to odskáče nevinný človek. Takže radšej NIE !!!

Shaman...

Old Post 13-09-2007 v 12:48 PM
Mozdik je offline   Profil uživatele Mozdik   Find more posts by Mozdik   Foto galerie člena Mozdik   Click here to Send Mozdik a Private Message   Add Mozdik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mozdik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macabo
Stálý Člen

Karma uživatele macabo - 48% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 464

to by sme potom nemali ani rano soferovat lebo predsalen sme rano rozospaty a tie reflexy su pomale.........alebo vecer to sme uz unaveny a hlava nam pada..........a co takto ked si chory a ides k doktorovi?to tiez nemas reflexy uplne najostrejsie a myslis skor na tu chorobu jak na soferovanie.............a takych by sa naslo este dost

macabov out

Konopne bonbonky

Old Post 13-09-2007 v 13:31 PM
macabo je offline   Profil uživatele macabo   Find more posts by macabo   Foto galerie člena macabo   Click here to Send macabo a Private Message   Add macabo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 27 28 29 30 31 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3640010 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív