Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Susíš , suším , sušíme ;) Sušení a Skladování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 27 28 29 30 31 »
Autor
Téma 
dreambox
Nový Člen

Karma uživatele dreambox - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 17  

? Příspěvek č. 449

Pokud vim, tak takhle se spis dostava cistej hasis -butan ho veme sebou a po vyprchani ti zustane jen has.
Nekde to tady na foru je.

Old Post 04-01-2007 v 07:00 AM
dreambox je offline   Profil uživatele dreambox   Find more posts by dreambox   Foto galerie člena dreambox   Click here to Send dreambox a Private Message   Add dreambox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 450

Plynem z toho ziskas jen hash, mozna ze ti to vysusi i huleni ale to uz bude mnohem slabsi.

Old Post 20-01-2007 v 13:39 PM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
levap20
Stálý Člen

Karma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 451

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=12951
(Tohle je ono)

Já suším kořenama vzhůru, oškubaný listy a skladování se mi osvědčilo v mrazáku ve skle nebo i igelitu.

Old Post 29-03-2007 v 10:09 AM
levap20 je offline   Profil uživatele levap20   Find more posts by levap20   Foto galerie člena levap20   Click here to Send levap20 a Private Message   Add levap20 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 452

Mě není jasne jak s tou valdezovou metodou jestli to mam do toho roztoku dát i s kořenama asik ne že ...


1. outdoor 2007


2. Outdoor 2008 skunk no.1





1.indoor- 250w,Skywalker

Old Post 19-08-2007 v 20:35 PM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganja doctor
Nový Člen

Karma uživatele Ganja doctor - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 15  

Dotaz Příspěvek č. 453

mám dotaz, susím kytky na půdě, pověšený ve vzduchu za kořeny. Jde mi o to, že kytky nemaj absolutní tmu, jestli to nevadí. Sluníčko na nš nesvítí, jsou prostě v hodně tmavym šeru, ale ne v uplný tmě. nevadí to?

Gimmi di Ganja cookie and the herbal tea, sensimila is irie. I don´t care whata government say, sensimila is O.K.

Old Post 04-09-2007 v 20:10 PM
Ganja doctor je offline   Profil uživatele Ganja doctor   Find more posts by Ganja doctor   Foto galerie člena Ganja doctor   Click here to Send Ganja doctor a Private Message   Add Ganja doctor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ganja doctor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 454

ja si myslím že to nijak velkou změnu nedělá že není tma uplná...Ja mám spíš tedkom ten problém že nevim kde sušit


1. outdoor 2007


2. Outdoor 2008 skunk no.1





1.indoor- 250w,Skywalker

Old Post 12-09-2007 v 16:27 PM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bossfic
Stálý Člen

Karma uživatele bossfic - 90% PěstitelskáKarma uživatele bossfic - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 455

Hlavně aby na ně nesvítilo v době sušení slunce... to je nejduležitější...

...AKCE PEŘINÁČ...

Old Post 12-09-2007 v 16:33 PM
bossfic je offline   Profil uživatele bossfic   Find more posts by bossfic   Foto galerie člena bossfic   Click here to Send bossfic a Private Message   Add bossfic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bossfic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lootman
Stálý Člen

Karma uživatele lootman - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 456

citace:
Původní příspěvek od Ganja doctor
mám dotaz, susím kytky na půdě, pověšený ve vzduchu za kořeny. Jde mi o to, že kytky nemaj absolutní tmu, jestli to nevadí. Sluníčko na nš nesvítí, jsou prostě v hodně tmavym šeru, ale ne v uplný tmě. nevadí to?

Tak jestli chces mit uplnou tmu,tak je zabal do novin

Komu se neleni tomu se zeleni

OPĚT MIMO SFÉRY VNÍMÁNÍ

Old Post 16-09-2007 v 11:02 AM
lootman je offline   Profil uživatele lootman   Find more posts by lootman   Foto galerie člena lootman   Click here to Send lootman a Private Message   Add lootman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grundik
Nový Člen

Karma uživatele grundik - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 457

kamos mi nedavno opisal dost imba sposob rychlo susenia
bez pouzitia tepla takze nehrozi ziadna degradacia thc
...........................................................................................
postup: cerstve rastlinky supneme do mrazaka, kopirujeme tym prirodzene mrazy vonku. ked to omrzne vyberieme a dosusime
cele to mame zfuknute za den.
................................................................................................
teoria je taka , ze voda naviazana v bunkach rastliny pri zamrzani pretrha bunkove tkaniva.a po rozmznuti je to suche cobydup
urcite si si aj vy vsimli ze ked nieco na jar zamrne je to suche takmer ihned..

Old Post 17-09-2007 v 20:44 PM
grundik je offline   Profil uživatele grundik   Find more posts by grundik   Foto galerie člena grundik   Click here to Send grundik a Private Message   Add grundik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 458

citace:
Původní příspěvek od grundik
kamos mi nedavno opisal dost imba sposob rychlo susenia
bez pouzitia tepla takze nehrozi ziadna degradacia thc
...........................................................................................
postup: cerstve rastlinky supneme do mrazaka, kopirujeme tym prirodzene mrazy vonku. ked to omrzne vyberieme a dosusime
cele to mame zfuknute za den.
................................................................................................
teoria je taka , ze voda naviazana v bunkach rastliny pri zamrzani pretrha bunkove tkaniva.a po rozmznuti je to suche cobydup
urcite si si aj vy vsimli ze ked nieco na jar zamrne je to suche takmer ihned..


a co chuť ?

Old Post 24-09-2007 v 18:23 PM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DarkTerror
Nový Člen

Karma uživatele DarkTerror - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 459

Taky zkousim valdezovu metodu. Mam kyti v roztoku 3 dny a krasne pozoruju jak zrajou

Shiva: no větší brutalitu jsem zatím neměl, Shiva me zatím pokaždé (2x) doslova položila na zem :-D

Mrkněte sem??!!??

Old Post 24-09-2007 v 20:24 PM
DarkTerror je offline   Profil uživatele DarkTerror   Find more posts by DarkTerror   Foto galerie člena DarkTerror   Click here to Send DarkTerror a Private Message   Add DarkTerror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kellogg
Stálý Člen

Karma uživatele Kellogg - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 460

cau,prosim vas,susim uz 7 den v perinaci na provazku zavesene vetvicky se siskama,sisky sou uz celekm proschle a stonek na kterem siska je(ten tenci) tak uz je krehky,ale kdyz zmacknu trochu vic tu palicku,tak to este lepi,ale ne moc.
Myslite,ze bych to mohl dat uz do zavarovacek,nesplesnivy to? diky

Slunko je mocné....

Old Post 25-09-2007 v 15:03 PM
Kellogg je offline   Profil uživatele Kellogg   Find more posts by Kellogg   Foto galerie člena Kellogg   Click here to Send Kellogg a Private Message   Add Kellogg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 461

Tak zatím visí ve sprchovým koutě °;-) tak jak jsem je střihnul a donesl ze zahrady. Dneska a zítra budu stříhat listy, lístečky a neokrystalkované konečky listů. Uvidíme....

Old Post 27-09-2007 v 08:49 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coooper
Stálý Člen

Karma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% PěstitelskáKarma uživatele Coooper - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 462

7 dnu je malo ja tedka suším už asik 9 dnem a pořád je to málo a to ty palice mám rozdělane at schnou rychleji a jsou ještě trochu mokřejší klidně to ještě chvilku nech


1. outdoor 2007


2. Outdoor 2008 skunk no.1





1.indoor- 250w,Skywalker

Old Post 27-09-2007 v 14:53 PM
Coooper je offline   Profil uživatele Coooper   Find more posts by Coooper   Foto galerie člena Coooper   Click here to Send Coooper a Private Message   Add Coooper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pestitel222
Nový Člen

Karma uživatele pestitel222 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 463

cau. Ja susim v chladu (cca. tech 15°C) a v naproste tme. Jediny s cim mam tet trable je, ze uz sem tydle prostory nemohl dal vyuzivat a musel po 11 dnech vyklidit. Tet to mam v zavarovackach, ale jeste to neni uplne na prach suche. Neda se to uplne drolit a trochu to lepi. Minulej rok sem mel to same, nesplesnivelo to, ale nehorelo to tak dobre jako treba z mikrlovlnky. Myslite ze to mam tet rychle dosusit treba na topeni nebo u el. kamen? Diky, nerad bych v posledni fazi znehodnotil tak dulezity material .

Old Post 30-09-2007 v 17:34 PM
pestitel222 je offline   Profil uživatele pestitel222   Find more posts by pestitel222   Foto galerie člena pestitel222   Click here to Send pestitel222 a Private Message   Add pestitel222 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 464


pestitel222 - zkus aspoň s jednou sklenicí sušení vymražováním.
Moje teorie vychází z následující praktické zkušenosti: První ostříhané listy, co jsem donesl ze zahrady, jsem hodil do PVC boxu na mražení potravin a za tejden (namám zatím čas vařit) koukám, že je tam voda. Vyleju, za tejden koukám, zase!

Takže bych to možná udělal takhle: (viz obrázek)

Old Post 01-10-2007 v 11:21 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 27 28 29 30 31 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4687920 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív