Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » THC za volantem,ridite radi zhuleny? ..funguji ty testy vubec?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 24 25 26 27 28 »
Jaky byl váš výsledek?
Byl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Byl jsem zkoureny a tes byl negativni
Nebyl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Nebyl jsem zkoureny a test byl negativni
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
zlobidlo
Nový Člen

Karma uživatele zlobidlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 401

to já si nedovolim jezdit zhulenej a ani ožralej....jednou sem jel přikalenej, ale jenom na lesní cestě a to se nepočítá ne, fakt bych nesed spálenej za volant

Old Post 20-08-2007 v 21:24 PM
zlobidlo je offline   Profil uživatele zlobidlo   Find more posts by zlobidlo   Foto galerie člena zlobidlo   Click here to Send zlobidlo a Private Message   Add zlobidlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macabo
Stálý Člen

Karma uživatele macabo - 48% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 402

Ja soferujem zhuleny stale,ale asi to bude tym ze stale hulim a stale soferujem.)) Skor si myslim ze to je o skusenostiach.jasne ze clovek co ma rok vodicak a sadne za volant zhuleny potom zraza babky a deti a bohvie koho este. A zaroven sa to vsetko mohlo stat aj triezvemu takze je to z velkej casti aj o nahode. Ja ked sedim za volantom zhuleny tak viem ze som zhuleny a podlo toho aj soferujem, nejebem si to 120 po meste a ovela viac sa snazim sustredit sa. Verte tomu ze nech ste akokolvek zhuleny, ked sa na nieco fakt sustredite tak to jednudocho nemozte urobit zle.

macabov out

Konopne bonbonky

Old Post 24-08-2007 v 07:08 AM
macabo je offline   Profil uživatele macabo   Find more posts by macabo   Foto galerie člena macabo   Click here to Send macabo a Private Message   Add macabo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 403

zhulenej řidim nerad - spíš nikdy, ale moc rád jezdim jako spolujezdec... je to mnohem levnější než horská dráha a když sou zatáčky a kopce, tak to vypadá stejně

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 24-08-2007 v 09:42 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannabi88
Stálý Člen

Karma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 90  

Příspěvek č. 404

zhulenej jsem najezdil víc kilometrů než bez hulení! myslim si že po nějakým tom brčku se to dá v poho odřídit, ale nesmí toho bejt moc! hlavně podle mě zhulenej člověk jezdí daleko opatrněji než nejakej trapoň s autem v tuningu co leží skoro pod volantem že nemůže snad vidět ani na cestu! takže to shrnem hulte co snesete mějte oči otevřený a nohy k brždění připravený! PEACE všem!

400W - 8x S.a.g.e.

400W-7xGWS+1xMisty

cannabi..

Old Post 24-08-2007 v 13:33 PM
cannabi88 je offline   Profil uživatele cannabi88   Find more posts by cannabi88   Foto galerie člena cannabi88   Click here to Send cannabi88 a Private Message   Add cannabi88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 405

zkouřenej na kaši nabrat starou fordkou popelnici jako Dude Lebowski dobrý akorát ve filmu
Kdo hulí za volantem je stejná piczka jako ten co před jízdou chlastá.
bohužel........
Já když vím že někam pojedu prostě špeknu jen tak,abych věděl že budu mít při řízení čistou hlavu,ale raději nehulím,až potom

Naposledy upravil 26-08-2007 v 21:54 PM

Old Post 26-08-2007 v 17:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Macek001
Stálý Člen

Karma uživatele Macek001 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 406

Simor: 100% souhlas. Nekolikrat jsem zhulenej ridil a citil jsem, ze jedu jak pako a mam uplne posunuty hranice odhadu a vseho. Proste jedu 30, myslim, ze se nevejdu na silnici, pokud je neco 100 metru predemnou, mam pocit, ze je to 40m a tak. Za volant to podle me nepatri, jako kazda jina latka ovlivnujici vedomi, reflexy a soustredenost. Uz tak mam obavy, kdyz jedu rano do prace a hulim pred tim treba v 11 vecer, ze by mne neco nasli. I kdyz vubec jako aktivni hulic nevypadam

Old Post 26-08-2007 v 20:16 PM
Macek001 je offline   Profil uživatele Macek001   Find more posts by Macek001   Foto galerie člena Macek001   Click here to Send Macek001 a Private Message   Add Macek001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 407

simor> aha, takze treba vecina kuryru co znam {at uz na motorce nebo v aute} sou pici protoze hulej celej den co jezdej?
znam spoustu profesionalnich ridicu co bez brka za volant nevlezou a sem presvecenej ze jezdej dyl a lip nez ty.

Old Post 27-08-2007 v 07:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 408

citace:
Původní příspěvek od Mad Lion
simor> aha, takze treba vecina kuryru co znam {at uz na motorce nebo v aute} sou pici protoze hulej celej den co jezdej?
znam spoustu profesionalnich ridicu co bez brka za volant nevlezou a sem presvecenej ze jezdej dyl a lip nez ty.

Tak tomuhle se mohu jen smát....
Potom,že to na našich silnicích vypadá tak jak to vypadá....
Zkouřenej řidič si říká profesionál?Ale di.
Tak možná řidič prase nezodpovědný.
A všem takovým jako ty bych papíry sebral a už nikdy bych jim je nedal.
Určo jistě "nepochybuji",že jsou to všechno lepší drivers jako já

Old Post 27-08-2007 v 07:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 409

nakou dobu sem delal v kuryrni sluzbe a z mejch asi 15ti kolegu v praci nekourili travu tak 3. a kdo jinej je profesionalni ridic kdyz ne kuryr? znam i taxikare a ridice kamionu co pri rizeni hulej. ja si osobne davam prvni brko rano v zacpe na jizni spojce pred barandakem. 80procent vsech ujetejch kilometru mam na docela silnejch zadohrabech a vzdy zkourenej. je mi vzasade jedno co si myslis o tom jestli zkourenej jezdim nebo ne jen poukazuju na fakt ze tak cini i hodne profesionalnich ridicu.

Old Post 27-08-2007 v 07:42 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ona
Stálý Člen

Karma uživatele ona - 0% PěstitelskáKarma uživatele ona - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 80 

Příspěvek č. 410

jj jasne, ti co skoncili na patologii, protoze ridili zhuleni, byli urcite tak pitomi ridici, ze by se tam dostali stejne, vid? huleni na to nemelo nejmensi vliv.
me je uplne fuk, jestli se nekde zhulenej roztriskas, ale sere me, ze svym priblblym chovanim muzes na cestu do raje pribrat nevinnyho.

Old Post 27-08-2007 v 08:13 AM
ona je offline   Profil uživatele ona   Find more posts by ona   Foto galerie člena ona   Click here to Send ona a Private Message   Add ona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 411

kdyz patnact let kouris travu uz vod rana tak holt proste neresisi jestli ridis skourenej nebo ne.

Old Post 27-08-2007 v 08:22 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Con†ra_B@ND™
Stálý Člen

Karma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 101  

Za volantem s BLANTEM v hubě... Příspěvek č. 412

...jak jinak?? nedokážu si představit, že bych neposlal kamošům SMSku: Zajedem na brko?? nebo když se jen tak projíždím po městě a potkám zámeho (což se u nás na malém městě stává docela často) on nasedne a jede se na brko!! je to takovej (téměř) každodenní rituál, bez kterýho by jízda károu nebyla tak zábavná...

vžyť není nad to, když človek objede město staví se pro pár kámošů a jede se smotat! poklidná jízda autem s kouřem v hlavě, za poslechu kvalitní hudby je ten NEJ relax co znám... hlavně v noci za tmy...

ale všeho s mírou!! když je človek fakt na šlupky, řízení přestává být zábavné. mluvím z vlastní zkušenosti. to jednou takhle proběhlo brko kvalitniho materiálu, po té se ozvalo: tak povalíme... a já v domění že sem docela ready, usedám za volant, startuji, rozjíždím se a (kupodivu) jedu jo, ready sem byl tak prvních pět kiláků, pak nevim nic... byl to jeden z těch modelů, jejichž účinek se projeví po nějáké době. byla to fakt pecka do makovice! najednou sem zjistil, že sem totálně zaseklej. civěl sem přes čelní sklo, někamsi do předu... v tu chvíli sem si uvědomil, že kdybych jel zrowna po městě, tak nebudu absolutně stíhat dopravní situaci. Naštěstí sme si to valili po silnici 3.tř mezi nějakejma divnejma vesnicema. Ale měl sem stále větší psycho z toho, až se objeví nějáká překážka, auto, značka, cokoliv co by narušilo moji brutální zaseklost.... (zastavovat se mi ale nechtělo, ten stav byl totiž na hodně dlouho) najednou to přišlo!! silnice třetí třidy se jako zázrakem proměnila ve dvojku. v tu chvíli tam byla!! ležela přímo mezi přední nápravou mýho auťáku a já nevěděl!! ANO, je to tak... Ležela tam na zemi a pořádně mě viděsila, ta bílá čára uprostřed silnice!! Světe div se, ale já v tu chvíli byl tak zhulenej, že sem opravdu nevěděl, jestli mám jet v pravo nebo vlevo.. Nejhorší bylo, že před náma byla zatáčka a představa, že zvolím špatnou stranu byla o to horší!! Asi proto mě nenapadlo nic chytřejšího než se otočit na kámoše spolujezdce a zaskočit ho podivnou otázkou: Kde se jezdí u nás??

místo odpovědi, se dostavil brutální výbuch smíchu ze stran spolujezdce (mě to ovšem v tu chvíli tak vtipné nepřišlo)
takže zátáčku sem projel přesně uprostřed v domění že je to nejlepší řešení této prekérky. protijedoucí auto sem tedy očekával z každé straný a doufal sem, že správně zvolenou strategijí se stihnu uhnout.
no, naštěsí žádný auto nejelo (nejsem si jistý, že bych to stihl)
hned za zatáčkou sem zastavil a opakoval svůj dotaz.. vyděšení spolucestující mi konečně poskytli tak potřebnou informaci k bezpečné jízdě...


P.S.: v Angli sem nebyl...

...již nadešel čas pane Contra_B@NDe!

BlackAERO BOX™ 400W SON-T

Enormně Předimenzovaný Prostor - EPP (400W nlite na 0.25m2)

Naposledy upravil Con†ra_B@ND™ 30-08-2007 v 23:19 PM

Old Post 28-08-2007 v 22:00 PM
Con†ra_B@ND™ je offline   Profil uživatele Con†ra_B@ND™   Find more posts by Con†ra_B@ND™   Foto galerie člena Con†ra_B@ND™   Click here to Send Con†ra_B@ND™ a Private Message   Add Con†ra_B@ND™ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macabo
Stálý Člen

Karma uživatele macabo - 48% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 413

evidentne hodnotis vsetkych len podla seba, asi ti to za volantom po huleni moc nejde co?ale ne vsetci su tak dreveny a ne na vsetkych to ma rovnaky ucinok.Ja osobne soferujem lepsie ked som zhuleny lebo viem ze som zhuleny a davam si vacsi pozor. ale aj bez hulenia som dobry sofer takze nemam o com dalej

jj jasne, ti co skoncili na patologii, protoze ridili zhuleni, byli urcite tak pitomi ridici, ze by se tam dostali stejne, vid? huleni na to nemelo nejmensi vliv.
me je uplne fuk, jestli se nekde zhulenej roztriskas, ale sere me, ze svym priblblym chovanim muzes na cestu do raje pribrat nevinnyho.
[/QUOTE]

macabov out

Konopne bonbonky

Old Post 03-09-2007 v 13:44 PM
macabo je offline   Profil uživatele macabo   Find more posts by macabo   Foto galerie člena macabo   Click here to Send macabo a Private Message   Add macabo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 414

A taky je docela hloupý chodit zhulenej po rušnejch ulicích... přehlídneš v tý zmaštěnosti semafor a malér je na světě.

Old Post 03-09-2007 v 14:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ona
Stálý Člen

Karma uživatele ona - 0% PěstitelskáKarma uživatele ona - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 80 

Příspěvek č. 415

citace:
Původní příspěvek od macabo
evidentne hodnotis vsetkych len podla seba, asi ti to za volantom po huleni moc nejde co?ale ne vsetci su tak dreveny a ne na vsetkych to ma rovnaky ucinok.Ja osobne soferujem lepsie ked som zhuleny lebo viem ze som zhuleny a davam si vacsi pozor. ale aj bez hulenia som dobry sofer takze nemam o com dalej



macabo

argument jak stehno, fakt. jakakoli latka menici vedomi za volant nepatri. a spojeni dobry sofer se s hulenim neslucuje. ze ty si myslis neco jineho na tom nic nemeni.
preju ti brzke odejmuti papiru, abys nemel sanci nekoho zmrzacit. samozrejme i ostatnim zhulenejm palicim za volantem.
ta sebestrednost, arogance a sobeckost je fakt otresna. jaaaaaaaa sem suprtruuuper ridic, woe, nejlip ridim poradne zhulenej. cccccc, ze sem nekoho sejmul? zivot, pico, neeee? se stane i strizlivymu, wocode?
a pak ze trava zvysuje empatii a altruismus. kecy

Old Post 03-09-2007 v 14:16 PM
ona je offline   Profil uživatele ona   Find more posts by ona   Foto galerie člena ona   Click here to Send ona a Private Message   Add ona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 416

Mně to taky přijde pořád dokola. Když si dám špeka, tak žádný halucinace nemám, prostor vnímám pořád stejně, nálada je možná někdy lepší. Občas, když neřídim, tak si víc naložim. To už ale sedim doma v teple. A to jedno brčko před jízdou se mnou zamává stejně asi jako kafe. Po třech log.kafíček bych si taky teda za volant rozhodně nesedal ---} už aby zakázali řízení káry pod vlivem kofeinu.

Old Post 03-09-2007 v 14:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 24 25 26 27 28 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1608280 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív