Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Autoflower odrůdy a jak na ně , zkušenosti , rady , tipy a triky ZDE !!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 23 24 25 26 27 »
Autor
Téma 
bigV
Stálý Člen

Karma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 385

nemam s tim sice zkusenost, ale podle me tim nemas co zkazit a pokud je to tvoje preference, tak to tam klidne nasad

1. indoor - Ebb and Flow 400W, Outdoor 2015 by bigV, Kořenový hormon - zadara, 3 molární KCl - udělejte si doma!

Old Post 30-07-2014 v 11:34 AM
bigV je offline   Profil uživatele bigV   Find more posts by bigV   Foto galerie člena bigV   Click here to Send bigV a Private Message   Add bigV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vortex
Nový Člen

Karma uživatele Vortex - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 386

Ahojte,
tak sem si přečetl celý thread (a že to byla fuška) ale jsou prostě fakta které tady nikdo neřešil...a když jo, tak na ně nezazněla odpověd.

Tak k těm dotazům:

1/ Osvětlení

Mám k dispozici dvě výbojky, tu 250w jsem používal u klasických femin na růst a tu 400w na květ..

Otázka zní: Můžu použít jednu a nebo druhou po celou dobu růstu a květu? A nebo začít klasicky z jednou a pak prohodit??

400W Gib flower spectre extreme

250W Osram Plantastar vhodná pro růst i květ

2/ Hnojení (mám zasazeno v substrátu Plagron Royal mix, v 5 litrových květníkách)

Hnojky mám všechny od Plagronu (Root, Grow, Bloom, Enzymy a Green sensation)

Jsem zvyklý hnojit dle fáze rostliny ale u AF si nejsem jistý, bylo tady řečeno že pro růst se moc hnojit nemusí ale co v květu?? Stačí třeba valit Bloom, Enzymy ke konci Green Sensation a nebo spíš nehnojit vůbec??

Samo sebou mi jde o výnos ale taky bych chtěl dobrou chuť, prostě kompromis :-) Jo a model jsem zakoupil Cream Caramel od Sweet seeds

Moc díky za odpovědi, hodně by mi to pomohlo

Old Post 27-08-2014 v 12:55 PM
Vortex je offline   Profil uživatele Vortex   Find more posts by Vortex   Foto galerie člena Vortex   Click here to Send Vortex a Private Message   Add Vortex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenlight
Stálý Člen

Karma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 387

Zdarec pokusim se ti aspon trosec pomoct nebo napovedet . 1: osvetleni - udelal bych to stejne jak u klasik prece jen neni potreba hned na semena palit 400w a az pri naznaku kvetu bych tam hodil sodik 2 : hnojeni - no substrat by mel ted myslim byt predhnojen na 6 tydnu ? Zezacatku urcite pomuze neco na zakorenovani hnojku na rust potreba si myslim nebude staci se divat na odstin zelene a uvidis na kvet bych urcite prihnojoval jak bloomem tak green sensationem a obcas zalil enzymama a nejak vychytat pruplach se taky da aspon zhruba podle dni a hnednuti chloupku tech 10 dni aspon

Old Post 11-10-2014 v 17:34 PM
greenlight je offline   Profil uživatele greenlight   Find more posts by greenlight   Foto galerie člena greenlight   Click here to Send greenlight a Private Message   Add greenlight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HowHigh
Nový Člen

Karma uživatele HowHigh - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 388

Ahoj, tento rok pôjdem nejaké AF a chcem sa spýtať, či nevadí, že semená sú skoro rok staré - minulý rok som už nestíhal :/ Jedná sa o Dutch Passion AutoMazar a Blue AutoMazar a balenie bolo neotvorené, v tme v izbovej teplote počas celého roka.

Old Post 12-04-2015 v 15:18 PM
HowHigh je offline   Profil uživatele HowHigh   Find more posts by HowHigh   Foto galerie člena HowHigh   Click here to Send HowHigh a Private Message   Add HowHigh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 389

citace:
Původní příspěvek od HowHigh
Ahoj, tento rok pôjdem nejaké AF a chcem sa spýtať, či nevadí, že semená sú skoro rok staré - minulý rok som už nestíhal :/ Jedná sa o Dutch Passion AutoMazar a Blue AutoMazar a balenie bolo neotvorené, v tme v izbovej teplote počas celého roka.


Cau, otazne je ako dlho a v akych podmienkach to bolo uskladnene u predajcu/seedbanke. Ten 1 rok u teba v izbe a tme by nemal byt problem. Vsak zasad, uvidis

Old Post 12-04-2015 v 20:57 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpine
Stálý Člen

Karma uživatele alpine - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 390

Pet let ulozeny a zapomenuty dole v lednici a ve filmovce normalne funguji,ale v supliku pri pokojove teplote po dvou letech ani klicek.

alpine

Old Post 12-04-2015 v 21:53 PM
alpine je offline   Profil uživatele alpine   Find more posts by alpine   Foto galerie člena alpine   Click here to Send alpine a Private Message   Add alpine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpine
Stálý Člen

Karma uživatele alpine - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 391

Jen bych dodal,jednalo se o regular semena...

alpine

Old Post 12-04-2015 v 21:55 PM
alpine je offline   Profil uživatele alpine   Find more posts by alpine   Foto galerie člena alpine   Click here to Send alpine a Private Message   Add alpine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rigg
Nový Člen

Karma uživatele Rigg - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 392

Zdravím groweři. Jsem úplný začátečník, pročetl sem FAQ a spostu threadů abych tu neplácal ho*na, ale přesto bych měl nějaký ten dotaz možná jsem jen přehlídl...

Pořídil jsem White Diesel AF od SensiSeeds, dle zkušeností zdejších borců (ačkoliv co člověk to názor) jsem se rozhodl fouknout jednoho kouska rovnou do substrátu Plagron Batmix, do cca 20l samozavlažovacího květináče. Balkon (bohužel) na severní stranu.

Otázka: Dá to automat když je půda předhnojená na 6 týdnů dopředu? Čtu že pro klíčení v půdě to není vhodný, naopak je třeba sterilního substrátu apod.

Otázka 2: Záleží hodně na odstátí vody? Čtu celkem protichůdný názory, zasadil jsem v sobotu a zatím zalévám (+ prolití půdy před sazbou) vodou z kohoutku odstátou max hodinu. Máme měkkou vodu tak snad žádný drámo. Jak velký vliv to může mít na kvalitu (nejde mi o množsví), příp nezabil sem už chudáka touhle vodou? ...¨

Za pár dní chci zasadit další, jestli je něco co udělat líp nebo má někdo z touhle odrůdou zkušenost, budu moc rád. O bílý naftě sem se nedočetl nic, Sensi to prezentujou jako 70% sativu tak mě to zlákalo

Díky moc za tipy a pěstu zdar :-)

Old Post 04-05-2015 v 13:28 PM
Rigg je offline   Profil uživatele Rigg   Find more posts by Rigg   Foto galerie člena Rigg   Click here to Send Rigg a Private Message   Add Rigg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KREATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KREATOR - 84% PěstitelskáKarma uživatele KREATOR - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 393

Zdarek.nevim jestli si udelal dobre s tim Batmixem. Je fakt dost predhnohjenej. ja po prvnim proliti nameril EC 2.3-2.6

Old Post 04-05-2015 v 22:26 PM
KREATOR je offline   Profil uživatele KREATOR   Find more posts by KREATOR   Foto galerie člena KREATOR   Click here to Send KREATOR a Private Message   Add KREATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolaj 01
Stálý Člen

Karma uživatele nikolaj 01 - 31% PěstitelskáKarma uživatele nikolaj 01 - 31% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 394

citace:
Původní příspěvek od Rigg


Otázka: Dá to automat když je půda předhnojená na 6 týdnů dopředu? Čtu že pro klíčení v půdě to není vhodný, naopak je třeba sterilního substrátu apod.


Je to jedno, buď bez obav. Tady se strašně všechno dramatizuje co se týká Af odrůd. Rozdhodně je lepší je dát rovnou do batmixu než do hliny z baumaxu za 50.- a pak prehnojit v třetím tejdnu nějakým tekutým hnojivem. Jako začátečník si nemoch udělat líp.

Vodu odstávej aspoň dva dny... pro jistotu.

Old Post 04-05-2015 v 22:41 PM
nikolaj 01 je offline   Profil uživatele nikolaj 01   Find more posts by nikolaj 01   Foto galerie člena nikolaj 01     Add nikolaj 01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jufik
Stálý Člen

Karma uživatele jufik - 30% PěstitelskáKarma uživatele jufik - 30% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 395

citace:
Původní příspěvek od nikolaj 01


Je to jedno, buď bez obav. Tady se strašně všechno dramatizuje co se týká Af odrůd. Rozdhodně je lepší je dát rovnou do batmixu než do hliny z baumaxu za 50.- a pak prehnojit v třetím tejdnu nějakým tekutým hnojivem. Jako začátečník si nemoch udělat líp.

Vodu odstávej aspoň dva dny... pro jistotu.


No nevím nevím.

To že se dramatizuje, to je všeobecně známo. Ale také to, když prcneš malé sazeničky do hodně předhnojené hlíny, že ti to nemusí dát, taky víme.
S Batmixem zkušenosti nemám, ale jestli píše kolega EC 2.3 - 2.6 měl bych obavu, resp osobně bych to do něho nedal. (neříkám že mu to v tom nepojede)
Vodu nechávám odstát klasicky 24 H . (aspoň dva dny nerovná se dramatizace ? )

Old Post 05-05-2015 v 10:49 AM
jufik je offline   Profil uživatele jufik   Find more posts by jufik   Foto galerie člena jufik   Click here to Send jufik a Private Message   Add jufik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolaj 01
Stálý Člen

Karma uživatele nikolaj 01 - 31% PěstitelskáKarma uživatele nikolaj 01 - 31% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 396

Dělám to tak s bat-mixem druhej rok. Předtím sem to pral rovnou do předhnojený canny. Ty sním zkušenosti nemáš ,ale máš potřebu napsat že bude asi problém (nebo vlastně nebude?) trochu schíza ne?. Ono vůbec mit obavu zasadit kytku do jednoho z nejlepších substratů na trhu ..... to mluví za vše. Navíc takle mu stačí jen jedna láhvička hnojiva na květ.

Vzhledem k tomu že bydlim kousek od vodárny jeden den nestačí jak to má kolega nevim.

Old Post 05-05-2015 v 11:40 AM
nikolaj 01 je offline   Profil uživatele nikolaj 01   Find more posts by nikolaj 01   Foto galerie člena nikolaj 01     Add nikolaj 01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rigg
Nový Člen

Karma uživatele Rigg - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 397

Zdárek. Na vodu tedy dám pozor a nechám jí dejchat alespoň den dva. Až (jestli) něco vykoukne tak dám vědět.

Taky si řikám že občas se dramatizuje, když sadim (snad) dobrou genetiku od ověřený banky do dobrýho substrátu, mohla by si příroda nějak poradit což . Zase tahle fáze je choulostivá a snažim se řešit a dbát všeho co se dočtu. Bohužel to o půdě sem zjistil pozdě. Tak uvidíme......

Old Post 05-05-2015 v 12:19 PM
Rigg je offline   Profil uživatele Rigg   Find more posts by Rigg   Foto galerie člena Rigg   Click here to Send Rigg a Private Message   Add Rigg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 398

citace:
Původní příspěvek od Rigg
Zdravím groweři. Jsem úplný začátečník, pročetl sem FAQ a spostu threadů abych tu neplácal ho*na, ale přesto bych měl nějaký ten dotaz možná jsem jen přehlídl...

Pořídil jsem White Diesel AF od SensiSeeds, dle zkušeností zdejších borců (ačkoliv co člověk to názor) jsem se rozhodl fouknout jednoho kouska rovnou do substrátu Plagron Batmix, do cca 20l samozavlažovacího květináče. Balkon (bohužel) na severní stranu.

Otázka: Dá to automat když je půda předhnojená na 6 týdnů dopředu? Čtu že pro klíčení v půdě to není vhodný, naopak je třeba sterilního substrátu apod.

Otázka 2: Záleží hodně na odstátí vody? Čtu celkem protichůdný názory, zasadil jsem v sobotu a zatím zalévám (+ prolití půdy před sazbou) vodou z kohoutku odstátou max hodinu. Máme měkkou vodu tak snad žádný drámo. Jak velký vliv to může mít na kvalitu (nejde mi o množsví), příp nezabil sem už chudáka touhle vodou? ...¨

Za pár dní chci zasadit další, jestli je něco co udělat líp nebo má někdo z touhle odrůdou zkušenost, budu moc rád. O bílý naftě sem se nedočetl nic, Sensi to prezentujou jako 70% sativu tak mě to zlákalo

Díky moc za tipy a pěstu zdar :-)


Zdar, pár let maty už pěstuju, přihodím pár poznatků a pravidel, kterými se řídím.

1) Nepřesazovat.
2) Nepřesazovat!!!
3) Kvalitní substrát s dostatkem živin.
4) Nehnojit.
5) Nepoužívat samozavlažovací květníky.
6) Co nejvíc slunce a nesadit moc brzo, když je ještě zima.
7) Bacha na pH.
8) Nepřelévat.
9) Hlídat plíseň.
10) Nesklidit moc brzy.

Zkus to takhle, hlavně nepřežeň péči, to je to nejhorší v začátcích, kdy jim člověk chce dát co nejvíc, pořád zalévá, hnojí, až to celé pohnojí. Good luck.

MB

P.S. A dej jim alespoň 6,5l květníky.

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 05-05-2015 v 13:19 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Irvin
Stálý Člen

Karma uživatele Irvin - 53% PěstitelskáKarma uživatele Irvin - 53% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 399

Lidicky neporadili by ste mi nejaky automat? XD Uz som dlho nesadil a nemal som v plane ani tento rok, som sa rozhodol na poslednu chvilu a nevim sa rozhodnut Chcem nieco lacne tak do 25E z 3 semena, nenarocne a dobrym vynosom na outdoor niekdke na poli. Nechcem kupovat zo zahranicia tak aby to bolo nieco co kupim na slovensku z .konopnesemena.sk , cannaseeds.sk pripadne inej ale dajte vediet Zatial som rozmyslal nad Syrup alebo Red Dwarf od budha seeds, fair seeds maju nejake dobre odrody ale tie nevidim v slovenskych seedshopoch....

CFL-125W SCROG WW&Papaya

Old Post 05-05-2015 v 19:19 PM
Irvin je offline   Profil uživatele Irvin   Find more posts by Irvin   Foto galerie člena Irvin   Click here to Send Irvin a Private Message   Add Irvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rigg
Nový Člen

Karma uživatele Rigg - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 400

Zdarec, díky moc za shrnutí a rady. Přesazovat rozhodně nechci, proto sem už rovnou sadil do cca 20L květníku - což je už asi zbytečně moc ale zase proč ne.

Samozavlažovací asi nejsou ideál co? Přebytečná voda by měla mít kam odtéct... Důvod byl jednoduše proto že mám dvě plonkové "dizajnovky" a občas nejsem pravidelně doma tak sem chtěl aby to v růstu dala kdybych náhodou pár dní nebyl. Sem chtěl spojit příjemné s užitečným ale zřejmě sem to dojebal :/ Čas ukáže.....

citace:
Původní příspěvek od MedvedBrtnik


3) Kvalitní substrát s dostatkem živin.


A třeba ty Medvěde provádíš klíčení jak a v čem smím-li se ptát? Další názor do pranice
Díky

Old Post 05-05-2015 v 19:30 PM
Rigg je offline   Profil uživatele Rigg   Find more posts by Rigg   Foto galerie člena Rigg   Click here to Send Rigg a Private Message   Add Rigg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 23 24 25 26 27 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9789700 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív