Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak vznikl vas nick?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 23 24 25 26 27 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 385

hassasin: tip - Deratizéři nebo Totální nasazení?

Old Post 17-05-2006 v 07:23 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 386

hassasin: punker svým způsobem jsem, ale punk neposlouchám - jenom googluju Jsem takovej chilloutovej pankáč.

Old Post 17-05-2006 v 14:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daveid
Stálý Člen

Karma uživatele Daveid - 4% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 387

Jednoduchý. Jmenuju se David tak základ je DAVE (dejv) + id a dohromady vznikne Daveid (dejvid)

Hustý co.....

Dělám co mě baví, vytvářím hry.
Seed your weed (Itch.io)
Wolf Souls (Steam)
+ pár deskovek

Old Post 18-05-2006 v 16:45 PM
Daveid je offline   Profil uživatele Daveid   Find more posts by Daveid   Foto galerie člena Daveid   Click here to Send Daveid a Private Message   Add Daveid to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Daveid! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
omniaaliterest
Stálý Člen

Karma uživatele omniaaliterest - 17% PěstitelskáKarma uživatele omniaaliterest - 17% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 388

zadna zajimava legenda se kolem meho nicku neobtaci...bohuzel pro vas........zkratka,toto je nick pouzivany jen a pouze na groweru a specialne pro nej vymyslen...je to v podstate sloucenina tri latinskych slov....OMNIA ALITER EST.......VSECHNO JE JINAK.....

...6 kyticek za oknem... ...flashback... ...kreslite si ?...

Old Post 08-06-2006 v 02:28 AM
omniaaliterest je offline   Profil uživatele omniaaliterest   Find more posts by omniaaliterest   Foto galerie člena omniaaliterest   Click here to Send omniaaliterest a Private Message   Add omniaaliterest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 389

moja přezdívka vznikla když sem si četl jakousi knížku a v ní méno Lupus (vlk) latinsky samozřejmě no a když sem to uviděl tak ju mám už asi 5 let

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 12-06-2006 v 08:06 AM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sklerotik
Stálý Člen

Karma uživatele sklerotik - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 390

Jak znela otazka?



Old Post 18-06-2006 v 21:43 PM
sklerotik je offline   Profil uživatele sklerotik   Find more posts by sklerotik   Foto galerie člena sklerotik   Click here to Send sklerotik a Private Message   Add sklerotik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kelly
Nový Člen

Karma uživatele Kelly - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 391

¨no můj nick vznikl dost hustě.Kámoš se vožral jak doga a říkal že jednou viděl jeden western a tam byla taková holčina co jezdila v bandě s chlapama.Nu a všichni po ní pálli ale ona prej byla hrozná čubka a jen je furt provokovala.No a ta čuba se jmenovala KELLY........

jó každý má to svoje....

Old Post 18-06-2006 v 22:10 PM
Kelly je offline   Profil uživatele Kelly   Find more posts by Kelly   Foto galerie člena Kelly   Click here to Send Kelly a Private Message   Add Kelly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 392

Mě tak říkaj někteří mí známí growers,vznikla v době stavu zhuleného,a je to vlastně i moje skratka jména-Vlad-je začátek mího ména,a-bur-je začátek mího přímení

Old Post 19-06-2006 v 20:33 PM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zvire
Stálý Člen

Karma uživatele zvire - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 393

Hmm tak muj nick byl odvozen od meho zvireciho prijmeni ... tak asi tak

Old Post 19-06-2006 v 20:49 PM
zvire je offline   Profil uživatele zvire   Find more posts by zvire   Foto galerie člena zvire   Click here to Send zvire a Private Message   Add zvire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PAKYN
Stálý Člen

Karma uživatele PAKYN - 55% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 394

muj nick je zaroven moji prezdivkou a vznikl odvozenim od meho jmenaako vetsina prezdivek....

92% of teens have moved onto rap. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature.
<---Každý může být sám sebou--->

Old Post 06-01-2007 v 12:12 PM
PAKYN je offline   Profil uživatele PAKYN   Find more posts by PAKYN   Foto galerie člena PAKYN   Click here to Send PAKYN a Private Message   Add PAKYN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 395

z jasna čista !!!! ale Matrix už tu byl tak po něm pčišla další upgradeovaná verze M@trixx

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 07-01-2007 v 12:02 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JosefCorrino
Stálý Člen

Karma uživatele JosefCorrino - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 396

Moje přezdívka vznikla tak nějak sama a u ke mě přirostla. Je to mé křesní jméno + jméno rodu Corrino z knihy Duna Franka Herberta. Ale je to spíše má internetová přezdívka, v normálním životě jsem "želva" (vzniklo ještě na střední když sem byl) ^^

Old Post 07-01-2007 v 13:57 PM
JosefCorrino je offline   Profil uživatele JosefCorrino   Find more posts by JosefCorrino   Foto galerie člena JosefCorrino   Click here to Send JosefCorrino a Private Message   Add JosefCorrino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frankie
Nový Člen

Karma uživatele Frankie - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 397

Pod menom Frankie som znamy aj v osobnom zivote a pouzivam ho asi vsade, kde je to nutne (fora, ICQ, chaty).. Bohuzial nikdy som nemal dar vymysliet si nejaky originalny, vtipny, alebo nick s hlbsou myslienkou... Na to proste asi nemam vlohy..

a samotna prezyvka samozrejme vznikla odvodenim od mojho krstneho mena, ktoreho je Frank angl. ekvivalent

I`ve got F and C and I`ve got K too. So the onlything I`m missing is yoU.

Old Post 07-01-2007 v 14:11 PM
Frankie je offline   Profil uživatele Frankie   Find more posts by Frankie   Foto galerie člena Frankie   Click here to Send Frankie a Private Message   Add Frankie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MangoMan
Stálý Člen

Karma uživatele MangoMan - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 398

Já jsem dostal jednou indoor paličku odrůdy Mango,a když jsem to ukázal kámošům z vesnice a řekl jim co je to za odrůdu,tak se mi smáli co to melu že jsem sám Mango,tak mě nic jinýho nenapadlo,když jsem si na to vzpoměl

Celý svůj život poslouchám že konopí je špatná věc.Bohužel to slyším převážně od lidí co tuto zázračnou rostlinu ani v nejmenším neokusili,proto vím že nemá smysl tyto lidi poslouchat.To že konopí je ilegální ''droga'' neznamená že je špatná,mnoho lidí nechápe to,že ne všechno co je zakázané je nebezpečné,většinou je podle nich nebezpečné vše co je zakázané,pokud toto tvrdí,dělají nejen ze sebe hlupáky,ale i z těch co to po nich opakují...

Old Post 07-01-2007 v 14:27 PM
MangoMan je offline   Profil uživatele MangoMan   Find more posts by MangoMan   Foto galerie člena MangoMan   Click here to Send MangoMan a Private Message   Add MangoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gucspeed
Stálý Člen

Karma uživatele Gucspeed - 24% PěstitelskáKarma uživatele Gucspeed - 24% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 399

... co vám budem...

Murrayův zákon:
Jestli se vám napoprvé nikdy nic nepovede, rozhodně se nedávejte na parašutismus


http://www.chilloutmixes.com


Old Post 12-01-2007 v 20:44 PM
Gucspeed je offline   Profil uživatele Gucspeed   Find more posts by Gucspeed   Foto galerie člena Gucspeed   Click here to Send Gucspeed a Private Message   Add Gucspeed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ebist
Stálý Člen

Karma uživatele ebist - 54% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 400

TAK jo no taky neco povim....
už ani nevim jak,ale před cca5-6lety jsem šel na herna.centrum.cz
a tam to chtělo nick tak jsem napsal e protože se mi vždy líbilo a pak v televizi řekli Ebi a říkám jooo ebist....a je to:-D

Komatsu fu
Jamany Šamany
Jalom Šalom...PIC VOLE

Old Post 14-01-2007 v 14:19 PM
ebist je offline   Profil uživatele ebist   Find more posts by ebist   Foto galerie člena ebist   Click here to Send ebist a Private Message   Add ebist to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 23 24 25 26 27 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4055890 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív