Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejbrutálnější zážitky po hulení - II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 23 24 25 26 27 »
Autor
Téma 
Bandita
Ơ®ıɡıɳαL

Karma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 441  

Příspěvek č. 385

brutalnych aj menej brutalnych zazitkov som uz zazil dost ked som bol zhuleny...vtedy je asi vsetko brutal.
ale taky najviac zaujimavy zazitok som mal asi pred mesiacom.
Sedel som za pc,tma,joint,hudba a net...
zrazu to prislo, cela miestnost sa osvetlila,najprv som sa zlakol,ze co to je pre boha je,daky duch ci co....konec sveta
vybehol som na balkon,ziara zmizla ostal po nej len hluk akoby 10 lietadiel pristavalo pred mojim blokom,bolo to ako hrmenie,lenze to trvalo dlhsie a intenzivnejsie...
islo o meteorit(bolit) ktory vnikol do nasej atmosfery a oziaril celu krajinu,jasnym dennym svetlom....
bolo to krasne,aj ked dost kratke...

4ooW»
6ooW»

Fotky z mobilu
___________________________________
Living is easy with eyes closed... ((°j°))

Old Post 17-04-2010 v 22:13 PM
Bandita je offline   Profil uživatele Bandita   Find more posts by Bandita   Foto galerie člena Bandita   Click here to Send Bandita a Private Message   Add Bandita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 386

Brutálních až tak nevím,ale naco rád vzpomínám jak ped pár lety u kámoše na chatě..dělali sme zrovna nějakou opékačku a v tom došli další 2 kámoši že mají luxus mléko..jeden zamnou došel že jestli nechcu že joo že si dám..a vidím že to nalévá do štamprlí-nedalo měto tak se ho ptám naco to leje do toho-odpověd byla že to fakt stačí..asi do hodiny sem do sebe nabušil asi takových 4-5 štamplí toho mléka+ brčko co sme si dopřávali...po půl hodině nechutná šupa do palice a těžký metrix...zničeho nic jen tak sedím u ohniště,a jen tak čučím na ohen-nebylo byto tak zvláštní ale šlo oto že sem se díval na 2 králíky jak se pokouší vytrhnout mrkvu ze zemně a vtom se oběvili medvědi jak hrají basketbal..Po tech letech sem už neměl možnost ochutnat tak skvělé mléko-prostě tohle byl kiler milk :-)

Old Post 17-04-2010 v 22:43 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 387

šeci sa snad zhodneme natom že nafajčený kukat do ohna je taká silná zadzíračka že človek by do teho pozeral ešče dva dny kebyže sa dá :-)

Old Post 06-07-2010 v 16:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PETRON
Nový Člen

Karma uživatele PETRON - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 388

Hm, taxi to jeste vyzkousej nezhulen a zjistis, ze je v tom minimalni rozdil. Mas to v genech - lovec - ohen, toho se lidstvo jen tak nezbavi.

PETRON

Old Post 07-07-2010 v 09:37 AM
PETRON je offline   Profil uživatele PETRON   Find more posts by PETRON   Foto galerie člena PETRON   Click here to Send PETRON a Private Message   Add PETRON to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PETRON! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
.:INDI:.
Stálý Člen

Karma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 389

Potapanie sa na lodke o 4 rano uprostred priehrady

Hlavne si veriť

Old Post 07-07-2010 v 23:55 PM
.:INDI:. je offline   Profil uživatele .:INDI:.   Find more posts by .:INDI:.   Foto galerie člena .:INDI:.   Click here to Send .:INDI:. a Private Message   Add .:INDI:. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deathsport
Stálý Člen

Karma uživatele Deathsport - 86% PěstitelskáKarma uživatele Deathsport - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 390

Takhle kdysi dávno moje druhé nebo třetí pokuřování. Jel jsem v pátek po škole ke kámošovi na chatu, že má nějakou tu srandu tak samozřejmě sem neodolal. Dojedu k němu on vytáhne zavařovačku v tom sranda. Že prý to je něco od táty kteej si tam pěstuje. Tak hulíme a pak to začlo kámoš odvařený odešel do chaty ležet, an isem už o něm nevěděl. Bylo to na jaře a pěkně pálilo slunko měli tam takový kamený chodník k té chatě tak jsem na to lehl a představoval jsem si že jsem buňka která prolítá mým tělem, když jsem otevřel oči tak mě to dával ošlehy škaredé tak jsem je radši zavřel, a dál jsem putoval,mozek, srdce a sá msebe jsem si představoval ve 3D jako anatomii, třeba rozřízlí prst no šílenosti, po dvou a půl hoďkách na mě kámoš co to magořím. Pak si tak útržkovitě pamatuju cestu autobusem domů a pak už nic. Ztraceno v kouři

Old Post 08-07-2010 v 20:27 PM
Deathsport je offline   Profil uživatele Deathsport   Find more posts by Deathsport   Foto galerie člena Deathsport   Click here to Send Deathsport a Private Message   Add Deathsport to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nicker
Stálý Člen

Karma uživatele Nicker - 86% PěstitelskáKarma uživatele Nicker - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 391

Zrovna dneska sem mel 4 skla... Hulíme kámošovu prclou no-name je to fakt humus. No dodělal sem, čekám na stav... A on je tu...Vidím všechno mnohem větší, jako vždy, ale najednou začnu v lidech vidět anděly a démony, musím se pekelně soustředit ale nakonec ho uvidím, já jsem vlkodlak, buhvi proč, kamarád je ďábel, je to fakt hnus... Přijedu dom, nažeru se a najednou zavřu oči, začne se mi objevovaat vznik a zánik naší civilizace, přivezli nás vesmírné lodě, Rosteme, osidlujeme planetu, je tu málo místa, budujeme Teraformery, už ani to nestačí, přilétájí znovu, bombardují nás, apokalypsa... Poslouchám "Limewax - The Way The Future"... Hudba otevírá bránu do podvědomí, vidím ji v monitoru, je o fakt krása... Připomínám že se to děje právě teď... Není to, teď sem zapoměl co sem chtěl napsat...Nevím ani vubec, mozek mi blokuje, zase nic... Není možné, už vím,kua zase ne, jo už, ení to ani brutální stav, spíž takový divný xD A nedělám si prdel

Sleduj, chval, kritizuj - předapokalyptický outdoor Apogrow 2012

"Není Tvým úkolem chápat cestu druhých nebo ji odsuzovat. Tvým úkolem je poznat svou vlastní cestu a s radostí po ní kráčet." B. Mohr

"The only dead bodies from marijuana are in the prisons and at the hands of the police." J. Herer

"Povaha rostliny se odráží v povaze Vás samých. Můžete tedy očekávat, že bude jen tak dobrá, jako jste Vy sami." Nicker

Old Post 19-07-2010 v 19:17 PM
Nicker je offline   Profil uživatele Nicker   Find more posts by Nicker   Foto galerie člena Nicker   Click here to Send Nicker a Private Message   Add Nicker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukkkas23
Stálý Člen

Karma uživatele lukkkas23 - 94% PěstitelskáKarma uživatele lukkkas23 - 94% PěstitelskáKarma uživatele lukkkas23 - 94% PěstitelskáKarma uživatele lukkkas23 - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 114 

Příspěvek č. 392

Nicker: a kdyz si das normalni cigo, dela to s tebou neco? kdyz ti tohle udela "prcla no-name", nechtel bych cist tvuj trip report na kyseline

Old Post 26-07-2010 v 19:13 PM
lukkkas23 je offline   Profil uživatele lukkkas23   Find more posts by lukkkas23   Foto galerie člena lukkkas23   Click here to Send lukkkas23 a Private Message   Add lukkkas23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nicker
Stálý Člen

Karma uživatele Nicker - 86% PěstitelskáKarma uživatele Nicker - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 393

lukkkas23: xD tvl za co mě máš? Náhodou na to že je prclá zhuluje celkem vydatně... A myslím že ty psycha byly spůsobené i totálním vyčerpáním xD Jinak s tím cígem jak ty říkáš... Občas to docela kope když máš slušný modýlek xD

Sleduj, chval, kritizuj - předapokalyptický outdoor Apogrow 2012

"Není Tvým úkolem chápat cestu druhých nebo ji odsuzovat. Tvým úkolem je poznat svou vlastní cestu a s radostí po ní kráčet." B. Mohr

"The only dead bodies from marijuana are in the prisons and at the hands of the police." J. Herer

"Povaha rostliny se odráží v povaze Vás samých. Můžete tedy očekávat, že bude jen tak dobrá, jako jste Vy sami." Nicker

Old Post 26-07-2010 v 20:21 PM
Nicker je offline   Profil uživatele Nicker   Find more posts by Nicker   Foto galerie člena Nicker   Click here to Send Nicker a Private Message   Add Nicker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Squirrel
Stálý Člen

Karma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Squirrel - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 394

pár jich bude
jeden kamarád mi tvrdil že se nikdy nezhulí a jednou v campu u Lednice na dovolené jsme dalive 3 lidech každý 3 prásky a dva jsme se odhulili třetí že nic, že chce ještě. Tak jsem mu ubalil solo brčko, dal 12 prásků a povídá že pořád nic, tak jsem mu řekl počkej chvíli a než něco řekl, lehl na zem vedle auta a hledal 5 hodin stín se slovy to slunko tak hrozně pálí nebyl schopnej se ani pul metru odkulit do stínu. Byl srpen, takže žádná letní vedra.

z jinými dvěma kamarády jsme šli (na vesnici) z jedne hospudky na disco a během kilometrove cesty jsem sobě a těm dvoum dal ochutnat kif co mi zbyl po přebírání. Já dal klasické 3 prásky, druhej kamarád 5 a třetí 7 i přes má slova ať si počkají. Došli jsme na misto, sedli na bar a zjistili že kamarad se sedmi prasky nam chybí. My seděli a pul hodiny jsme na sebe koukali beze slova(i ja byl kaša po těch 3) po pul hodině jsem řekl, jdeme domu? a kamarad kyvl, tak jsme se zvedli a šli. Třetí, ten co dal 7, nam druhy den řekl že si před discou sedl na studnu a pak se probudil až druhej den doma, mezitim okno.

A poslední co stojí za zmínku se mi stalo letos v letě. Byli jsme na chatě s partou lidí co hráváme po netu. Pár nás zahulilo. Já byl fakt hodně už po 15ti min a v tom kamarad co byla jeho chata a tak nějak to cele organizoval řekl že začneme se soutěžemi, které pro nás nachystal. První byla jizda na skládacím kole na čas a v tom stavu to byl opravdu brutalní zážitek

Squirrel 2010
Squirrel 2009
Squirrel 2008
Squirrel 2007
...every day is happy day...

Old Post 26-09-2010 v 20:20 PM
Squirrel je offline   Profil uživatele Squirrel   Find more posts by Squirrel   Foto galerie člena Squirrel   Click here to Send Squirrel a Private Message   Add Squirrel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
travodlak
člen

Karma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 498 

Příspěvek č. 395

jeden kámoš s náma hulil...nebyl v tom moc zkušenej a ještě si pěkně nakládal, držel to v sobě snad minutu a klikoval a dřepoval.do bezvědomí nešel ale hej mu rozhodně nebylo...pohyboval se trhaně jak robot a prosil nás ať zavoláme sanitku...měli sme z něj docela nahnáno...

Old Post 12-10-2010 v 07:56 AM
travodlak je offline   Profil uživatele travodlak   Find more posts by travodlak   Foto galerie člena travodlak   Click here to Send travodlak a Private Message   Add travodlak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele travodlak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 396

moje "NEJ" - když jsem ještě s hulením začínal, jel jsem s bratránkem nakupovat za jeho dealerem. po transakci, že si dáme brko. oni dva - zkušení to huliči, umotali pro tři.. nevím kolika tam toho narvali, každopádně po dvou práscích cítím, že si musím sednout na kapotu auta, přestávám vnímat... první co vidím po otevření očí - nade mnou bratránek, propleskává mně a chce mi vyndavat jazyk nebo co... já ležím na parkovišti na zádech v blátě se sněhem, pomalu se sbírám... cesta domů městskou byla skutečně netradiční...

carpe diem

Old Post 12-10-2010 v 13:41 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 397


Já jsem asi před 10ti lety, vypalenej jak paprika potkal cestou domu na pavláku profesora vladimíra Franze. Dál už to popisovat asi netreba..

Old Post 20-10-2010 v 08:58 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 398

Pak taky byla prdel, šli sme s brachou vypaleny domu a ja si sel koupit na zastavku ciga, bracha sel dal a cejkal za zastavkou, to sem ale nevedel, jdu od stanku, uklizim ptrachy a rozdelavam ciga - cumim jakoby do zeme. a najednou predemnou dvoumetrovej typek, zelena bunda - proste bracha.
zastavim se u nej, on si neco cte (porad koukam do zeme)
tak se ptam - "co to ctes?" zadna odpoved
"co to mas, vole?" to už se mi to nejak nezdá a zvedám hlavu, kde vidim tvar takovyho vyjukanyho studentíka co říka "čtení...." Bracha stojí o 5 m dál, čte si zprávu a nevi..

Old Post 20-10-2010 v 09:38 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 399

Minulej rok sem byl jezdit v Alpách s fotřikem a tak mě napadlo že pojedu nějakej freeride a cestou se zhulim. Opustil sem sjezdovku a hned sem se na nějakym kopečku zhulil tak 0.2kou z fajky.
Pak že teda pojedu dal a fakt sem si užíval tu dlouhou jízdu prašanem ještě tak pěkně zkouřenej... Jenže najednou sem přestal vidět před sebe, zastavil sem a zjistil že je podemnou docela brutalne velká skála. Obejít se to nedalo a pěšky bych musel šlapat 2km prašanem dokopce..
Tak sem si sundal prkno a opatrně sem slejzal tu skálu bylo to tak 20m, párkrát sem se sklouznul že už sem myslel že spadnu dolů.. fakt haluz ještě jak sem byl vykouřenej.
Když sem slezl skoro dolů tak že si tam hodim prkno a ty poslední 3 metry už skočim. Hodil sem ho tam a jen sem koukal jak se pomalu otočilo na skluznici a ujíždělo tak další kilometr v tom udoli co bylo pod skálou.
Další šok z toho že sem ztratil prkno.
Nakonec sem ale sledoval jeho stopu, našel ho jen mírně omlácený. Takže to dopadlo dobře a fakt sem se tomu zasmál. Zdar

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Naposledy upravil Anuvin 08-02-2011 v 21:39 PM

Old Post 07-02-2011 v 15:29 PM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SkaMasta
Stálý Člen

Karma uživatele SkaMasta - 68% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 400

Zážitkov je mnoho, ťažko si len tak vybaviť niečo fakt špeciál, večšinou sú to zážitky patriace na to miesto vtú dobu a veľa krát sa zabúdajú. ale ked som tutok čítal od kolegu že snowboardoval, tak som si spomenul jak som bol tiež na lyžovačke, s kamarátmi v lanovke ktorá ide asi 10 min hore sme si pokolovali pekne po pár práskov z fajky, no ked som vyšiel hore, zistil som že tam je ukrutná hmla. Nič som nevidel ani zjazdovku ani nič okolo seba vznášal som sa v bielom oblaku, bolo velmi zaujímavé . Keby niesu na okrajoch zjazdovky farebné palice tak asi spadnem niekam dole do pekla..

Live in Peace


First gorw-Outdoor DP

2nd try OUT - DP, P#1

Old Post 08-02-2011 v 12:00 PM
SkaMasta je offline   Profil uživatele SkaMasta   Find more posts by SkaMasta   Foto galerie člena SkaMasta   Click here to Send SkaMasta a Private Message   Add SkaMasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 23 24 25 26 27 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1636920 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív